Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Panie Boże spuśc nogę i kopnij.Mnie już poprostu ręce opadają.Moje dziecko jest dzisiaj na potrójnej dawce amfy.Godz peawie 22.00 a Ona jszcze nie śpi i z tego co widać nie zapowiada się ,żeby usnęła szybko. Mało tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moje dziecko z sąsiadki synkiem(3 tyg starszym)podejżanie cicho bawili się w małym pokoju.Ja wchodzę a Oni...................nagutcy i jeszcze pretensje\"nio cio..dupki sobie oglądamy\" Jessuuuuu macie jakieś relanium???? Titowa 26 września mam imieniny a tydzień wcześniej urodzinku moja córa też z września.Jakiś klan czy cio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia nie skomentuje działania Twoje córci ale czy nie uważasz, że ona może czerpie wzorce hmmmmmm po Mamusi:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku tu masz mój nr gg 10035216 i napisz mi adresik a ja jutro polece na pocztę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jąk moje dziecko bedzie takie pojechane jak Wy 3 to sie zapowiada wesołe życie staruszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to kto...Fisia Titek i Ty !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug no nie zapominaj,że moja mała też \"panna\" to ogladanie dupci może być \'Dziedziczne\" Cebulka chłolera wie z kogo mała fisia bieze przykład.no w sumie ja sąsiada dupki nie oglądam hihi o fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj jak Ty byś widziała moich sąsiadów to też byś nie chcała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe my darling do którego sąsiada tak chętnie znikasz na kawke heeeeee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sąsiadki hihihi.oj Koug wiesz ,że ja to nie zdradzam moich męzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia wystarczy, że mam swoich sąsiadów bleee uciekam dziołchy bo ide oglądać film z mężem. papa do juterka na kawce:-) ja mam jeszcze do końca tyg. wolne więc późno wstaje, ale ciastka zdąże świeżutkie kupić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam, że patologia nawet monogamia się szerzy....:-) :-) biedna mała Fisiunia:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz fisia ...tego to ja nie wiedziałam.... Zawsze możesz mówic że bzykamy się z mężami i raczej nikt nie zapyta z czyimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona biedna??? a mnie to nikt nie żaluje cio???????? ja też lece spać zaraz bo na 9.00 na jazdy Спок'ойной н'очи. До з'автра.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeee wiecie jak jest Cebulka bo hebrajsku??? uwaga....................בצל

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cebula po Hiszpansku .. cebolla bulbe z francuskiego Zwiebel mówią w Hitlerowie hihi niech mnie ktoś wygoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee gosha nikt juz nie przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała się włączyć na chwilkę do wcześniejszej dyskusji. Tutaj w północnej irlandii nie ma wychowawczego, masz macierzynskie 9 miesięcy, możesz przedłużyć o kolejne 3 ale bezpłatne. Mój jest 9 lat starszy ode mnie. Ja od początku praktycznie chciałam dziecko. On twierdził, że nie, że nie jest gotowy a mi to może złotą rybkę kupić :D żeby miała kim sie opiekować :) Ja nie naciskałam, po prostu co jakiś czas wspominałam o tym, żeby mu przypomnieć. On zdecydował sie nagle po świętach Bożego Narodzenia. To był szok, aż nie wierzyłam. Uprzedził mnie, że jak bedzie to bedzie i nie chce nic na siłę. Jednak widzę jak obserwuje i śledzi czy mam okres czy nie i czy już mi rośnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, może ktoś przeczyta co nabazgrałam jutro rano :) Ja dopiero skończyłam was czytać :) Teraz można gasić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstryk właczam światło bo ciemno na dworze.leje jak diabli i pewnie zimno bo mnie coś pizga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć fisia :) witam resztę. A co ty tak? po nocach buszujesz a wcześnie rano się zrywasz? Koug, ja się pojawiam z rańca, ale uciekam zawsze potem do pracy. W ciągu dnia nie mam czasu na kafe, a wieczorami nie mam siły:( zdrówko dobrze. 12tydzień - uwaga, uwaga! od dwóch dni nie rzygam :D :D jeżeli dziś będzie dobrze, to ogłaszam koniec mdłości u Dafiego!! :D w poniedziałek skończyłam 28lat. :) Dziubassku, poprawisz mi wiek w tabelce? Pozdrawiam wszystkie!! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafiiiiiii spóźnione ale bardzo bardzo szczere życzenia urodzinowe.wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ale jesteś...nie przyznałaś się co do mdłości to trzymam kciuki zeby już nie powróciły. a kyszzzz ja nie śpie bo o 9.00 mam jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia!!! no to miłej jazdy Ci życzę :) Wiesz, jakoś zapomniałam Wam się pochwalić. lecę do pracy. :) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajta! Gooosha mysle,ze jednak trzeba dac facetowi czas na oswojenie sie z mysla,ze chcemy posiadac potomstwo i tak chyba zrobie jak ty co jakis czas napomkne a mnoze przyjdzie dzien,ze sam bedzie chcial\"zaszalec\" ? :D Fisia a dziwisz sie,ze twoja coreczka jest taka ciekawska swiata:P hehe trzeba bylo wytlumaczyc ,ze chlop ma siurka a dziewczynka buleczke;) dzis mi troche lepiej... staram sie mysle pozytywnie, dzieki wam łatwiej bylo mi poruszyc temat staran z mezem.😘 Fisia a jak jest Madzia po hebrajsku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo dziubassku :) fisia poszła na jazdy pewnie ale ja Ci znalazłam Magdę po hebrajsku :) - מגדה

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×