Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Titek mnie jajeczka bolaly:( wychodowali bakterie e.coli i dostalam antybiotyk troche spokoju i znowu mi promienuja jajeczka:O i nerka nawala:( juz nie wiem co mi jest:O Titek dodam jeszcze,ze skoro cie piecze przy siusianiau i w ogole to moze masz zapalenie pecherza badz jakis stan zapalny pochwy to wszysto zalezy czy swedzi cie tez siurka i czy sa uplawy... najadlam sie kapusty kiszonej i zapilam herbata z duza iloscia cytryny i boli mnie brzuchol chyba na kibelku sie skonczy!!! BIEGNE bo nie zdaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gwiazdy Validos Ty sie kochana kuruj !!!!!!Do soboty masz byc pelnosprytna i zdrowa,bez zadnego kaszlu kataru itp. bo nam kurde bedziesz wiozla a ona nie moze sie zadnym chorobskiem zarazic. Fisia Ty czekaj na mnie pod FH przed 12.W razie czego wezme papier toaletowy ;) No ...a teraz z cyklu ogloszenia parafialne: Bylam dzis w szpitalu na badaniach.Dzidek ma 7 cm (CRL) a ta okropna przeziernosc karkowa o ktora tak sie balam jest w normie-(do 2,5mm u nas wyszlo 1,4mm) Zdjecia zadnego nie mam bo gowe mialam powyzej monitora a Jacek z wrazenia zapomnial cyknac zdjecia.Mily pan doktor zaproponowal-niestety odplatnie film na DVD w 4D-nie wiem czy sie zdecyduje bo w porfelu niestety deficyt a swieta ida a tydzien potem jeszcze komunia u chrzesniaka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO RACJA DZIS CZWARTEK! Koug zapomnialam o twym usg! no Dzidek calkiem duzy 7cm kurcze! no to ciekawe czy to na chlopinke czy dziewczynke bedzie :) Dziubassku nie zadnego zapalenia waginiastej nie mam, zapalenie pecherzyka to juz predzej, bo ja podatna jestem na takie cudenka, wystarczy jak w nocy polunatykuje po zimnych plytkach albo t-shitr za krotki wloze...coz nie bez powodu zakladam skarpety do lozka :) :) :) oooojjjj nie te latka chyba... :( a jajniczek nigdy mnie tak nie bolal :( stad lekka panika Fisia co Ty tez na tle nerwiastym chodzisz do latrynki??? :p :p to samo mam!!!! dobrze ze tym razem z Wami nie bede na spotkaniu bo Koug musialaby min 6ciopak ze soba wziasc :) :) :) ;) ;) a przeciez zafasolkowana jest i mkulatury dzwigac nie moze przecie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm zyje znowu sie objadłam jak świnka:) Koug bosko ze malenstwo zdrowe machało do cioci???? ja hmmmnadal mam goraczke i nie wiem czy sie obejdzie bez antybiotyku!! titek mnie jajniki ciagle kója od tygodnia:( czuje wredna @ i niech juz przyjdzie bo cycuchy, jajniki i cała reszta daje popalic:( dobrze ze jutro piatek! kurde no Ty w koncu jedziesz ze mna o ile sie wykuruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczorek tygrysiczki Koug eeeeeeeeeeeeeeeeeeee to BYCZEK z tego Twojego bejbusia.po tatusiu????hihihi co do spotkania to będę na bank. a co z resztą dziewczyn???? która jeszcze śmignie na spotkanie z Fisią???? validos bierz końską dawe leków kochana bo Koug Ci nakopie jak się nie zjawiszJa rzecz jasna poprawie dziubassa Ty o której masz pociąg do Katowic???? Titek no to jedziemy na tym samym wozie.bo ja @ miałam 11.02 i jak narazie cicho sza. Qrfa nic nie ma w tej telewizorni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia dlatego ja od tygodnia nie ogladam telewizji tylko na necie siedze :) na tym samym wozku jedziem to sobie pojedziem tylko Ciebie bola bimbalki a u mnie jajniczkowate, damy rade a co! Validosku Tobie niech ta @ szybko przychodzi bo cala lodowke opyndzlujesz ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff odnalazlam! no i sie dowiedzialam! z Wami jestem od 19 stycznia o 16.46! od 203str! (jutro lece do kolektury obstawic te cyferki :) ) to 2miechy! Boze a myslalam ze jestem tu od lat! :p :p nie serio myslalam ze to trwa dluzej! ten topik jest zajumiasty spowalnia czas! ucalowania dla wszystkich 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora na mnie prychała? bo calkiem sie rozłozylam jak Validosek:( nochal mnie boli od skarkow buuu Fisia trampek mam w nocy :P ale ja czekam na was moze w lato nad morze ktos ma ochote? mmm? zaraz wlne, czuje sie jak zdechła skarpeta ble:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wszystkie panie, dzisiaj moja tempka 37,1, od 2 dni wskoczyla na wyzszy poziom, jestem przed wstrętna @, jutro powinna byc, a i jeszcze jedno 17 i 18 dnia cyklu mialam delikatne plamienie nie wiem co to znaczy, mam nadfzieje że ze mną wszystko dobrze, teraz przestal mnie bolec brzuszek na @ ale tak delikatnie ciągnie lewy jajnik, nie chcę się nakręcać ale chyba juz to zrobilam wiem że to jest niemożliwe, ale tak bardzo bym chciala :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek WIOLA wszystkiego najlepszego z okazji URODZIN. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼 wskakuj stara zdmuchnąc świeczki Dziubciu zmień mi w tabelce.dzisiaj dostałam @.buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu!! @ bleee a chciałam ja wziasc od Ciebie ! a mojej @ nie ma:( a tak czekam kuruje sie dziewczynki dzis rano miałam 37.5 i czuje sie podle! zwłaszcza ze to co miała moja siostra jest wirusowe wiec boje sie Was kobitki w ciazy pozarażać:(:(:( zobacze jak bedzie rano i dzis wieczorem:( póki co kiera nie ma !! bede szalec:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa1 ja mialam takie silne bóle janika, tak że nie moglam nogi podniesć, wysiąść z auta, tak bolalo, mialam zapalenie jejku nie wiem jak to sie nazywa fachowo, trąbka z ktorej jest wystrzeliwane jejeczko, tam zebrala sie woda dlatego tak strasznie mnie bolslo, ale dostalam tabletki i po pierwszym dniu stosowania przeszlo, to byl antybiotyk, wieć jak strasznie boli to radze isc do doktorka, mi lekarka powiedziala że jak się przechodzi takie zapalenie moze to doprowadzic do bezpłodności, wiec staram sie kontrolowac i pilnowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) czytałam gdzies kiedys ze czasem lekkie plamienie moze wystapic podczas owulacji, ale jesli jest tym spowodowane to powinno byc delikatne i takie wymieszane ze śluzem, ale wiecie ile rzeczy różnych pisza wiec, najlepiej omówić to z ginkiem :) titku nie mysl od razu o ciazy pozamacicznej, robiłaś wogóle test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLA Wszystkiego naj naj lepsiejszego, duzo zdroweczka, usmiechu na twarzy, spełnienia wszystkich marzen a zwlaszcza ttych rodzicielskich;) wielkie buziaki🌻🌻🌻Fisia w domku zmienie oki? Harbatko prosze wyslij mi swoja focie na madzienka69@wp.pl czekam z niecierpliwoscia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje mnie rozłożyło na maxa. Gorączka i ten okrutny suchy kaszel:-( Zaraz jade do lekarza, jak wróce to do łózia i cały weekend z głowy:-( a propos plamien przy owulce to ja właśnie takie mam, troche krewki wymieszanej ze śluzem i do tego okrutny ból jajnika. Ja juz jestem po @ ale ze staranek nici bo jestem chora. ahhh i znowu miesiąc czekania:-( Wiolu wszystkiego naj z okazji urodzinek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! was dziewczynki nawt sie nie domyślałam że bedziecie pamietac ... aaa tu taka niespodzianka aż łezka zakreciła mi sie w oku jestescie kochane dziekuje!! bardzo :-):-):-):-) fisiaczku ❤️ validos❤️ dziubasku❤️ cebulko❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałam sie wczoraj na zakupy i kurcze kupiłam pare ciuszków, ale juz na lato :) ciesze sie ale mysle sobie dzis bo robie porzadki w szafie ze moze cos innego tak na teraz by mia sie przydało... ehh ale co tam, ciuszki na pewno sie przydadza bo jak wiadomo ich nigdy za wiele... :) pierwotnie pojechalismy szukac jakis pantofelków ale totalnie nic ciakawego nie było :( a tu coraz cieplej a moje stare strasznie poniszczone sa. wogole to zakupy zaproponował mi wczoraj mąż, a to dziwne bo on nigdy nie lubi łazic ze mna po sklepach :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to teraz zmiana nazwy z "ciazowe staranka" na "chorowitki" hehe jakos razem damy rade w weekend sie wykurowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważacie że plamienie owulacyjne, ale jeżeli tak to @ mi się przesunie bo to plamienie mialam 17 i 18 dnia, nawet nie plamienie ciemniejszy śluzik taki z chocby z krwią, ale znowu wedlug tempki to owulka była miedzy 13-14 dniem, 13 dnia bylo 36.75 a 13 dnia 36.9, czyli miedzy tymi dnaimi mialam owulke, cholerka jasna ja juz nic nie wiem, organizm jest porąbany, każdy cykl inaczej wygląda, czemu to jest takie skąplikowane, pewnie jutro normalnie dostane @:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek to wszystko wina tej okropnej pogody, brrr ja na razie (nie zapeszać) zdrowa jak rybka jestem i nic mnie nie łapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLA30 ode mnie też najserdeczniejsze zyczonka, wwzystkiego wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wiola- 100 lat życia 1000 stron z nami 1 życzenie do spełnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola Kto jak kto ale My urodzin sobie nie odpuszczamy.:D:D:D:D:D:D Cebulka a Ty co z tym choróbstwem co????? Czy ty kochana się piszesz na jutrzejszy dzień???? bo inaczej nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania to sie trzymaj cieplo i zdrowo:) na mnie zle dziala ta pogoda bo jest piekne sloneczko i pelno bakcyli w powietrzu wiec katar leci jak woda:O te chyba te pyłki buu od razu glowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu dzia wielkie 👄 zapraszam na kawke lub herbatkę z cytrynka bo przez tą pogode to cos nie ciekawie kazdy kicha pociaga nosem a do kawki mam chrupki kukurydziane bo du...a mi rosnie wkoncu moj pan poleci na inna hahaha wczoraj odbili sobie dzien kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- Wy meczycie sie z różnymi choróbskami :( a ja oststnio od jakis 3 dni mam totalnego doła. czuje sie totalnie przybita, mam takie wrazenie ze nie moge znalesc sobie miejsca w zyciu :( we wtorek to nawet popłakałam sie i sama nie wiem czemu tak mnie naszło. mąż chyba tymi zakupami chciał mnie pocieszył :) moze jest to spowodowane tym ze koncze studia w tym roku i troszke boje sie jak to dalej bedzie, co dalej bede robic, gdzie bede pracowac, martwie sie tym troche i moze dlatego mam doła, choc nie wydaje mi sie zebym oststnio o tym myslałam. maz smieje sie ze to napiecie przedmiesiaczkowe, ale dla mnie to nie takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mosz Koug jak do***li z kwiatkami to z grubej rury:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zrobiłabym torta ale nie umiem ale znalazłam cwieta __________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@ ___________ ____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________ Pewnie i tak nam redakcja wykasuje:(:( tak jak i tą naszą flache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×