Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Zuza, pewnie że się nie gniewamy :) tylko bardzo martwiłyśmy się o Ciebie, bo my tu jak w najlepszej rodzinie - martwimy się o siebie, wspieramy się i cieszymy się razem :) Tak więc trzymam kciuki nadal i koniecznie daj znać jak już będziesz wiedziała co z Twoją fasoleczką 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!!!! jakos strasznie wiało w nocy i nie mogłam spac:( masakra kawusi czy wiosenne kanapeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie obudzilam o 2 w nocy bo ktos wył w niebo głosy!!! przestraszylam sie... co sie okazalo to koty wyly (marcuja sie) myslalam,ze wyjde w nocy z miotla i je zatłuke😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku koty tez sie staraja na wiosne:) daj im spokój ja czuje @ wiec dawac która chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek nie tylko my tu się staramy o dzieciatka hihihi daj kotu posexić się :D:D:D:D:D wcinam na śniadanie brokuły..kto chce kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam brokuły:) ja wczoraj objadłam sie zapiekanka jarzynowa az mnie wieczorem mdliło:) z przejedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Dziubasku my też jesteśmy takie kotki:-) Validos ja Ci mojej @ nie dam bo mi się juz kończy:-)...no i ten cykl w staranka odpada bo jestem przeziębiona :-( więc wystartujemy chyba równo w kwietniu:-) Fisia brokułki zdrowiutkie więc wcinaj ile wlezie:-) ja serwuje paczka z bita smietanką do kawki:-) Titek Ty świntucho:-) mój Mąż też mi proponował ten syropik jako najlepsze lekarstwo na kaszel:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah czyli jak mnie gardło boli musze meza poprosic:) hmm chyba nie bede musiała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziń dobry robur ja mam wiele rozstępów po pierwszej ciąży i ppowiem Ci żew tych miejscach nic nowego mi się nie zrobiło i nie zmieniły one wygladu. Niestety zrobiły mi się nowe ale jest w tym sporo mojej winy bo zacięcie smarowałam stare rozstępy a do głowy mi nie przyszło że mogą zrobić się nowe i to bardzo wysko na brzuchu już prawie pod piersiami. A pozatym myślę że rozstępy to sprawa indywidualna , niekturzy poprostu mają taką skłonność. Pozdrawiam i uciekam bowybieramy sięna zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubicie wyjace koty to chetnie oddam ;) wyja jak syreny pozarowe przesle w paczce, ktora chciala? Fisia;) Cebulka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeżdżę do ciotki na wakacje na wieś to tam znowu wyją psy,nieraz całe noce.Mi to nie przeszkadza,bo śpię na I piętrze i śpię mocno,ale ciotka to narzeka,że przez nich nie może spać.Czyli psy też marcują,zwłaszcza jak jakaś suczka ma @ :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur Ja po pierwszej ciąży rozstępów nie miałam wcale.Wyszły dopiero po kolejnej ale nie na brzuchu-jedynie na biodrach i po okresie karmienia jak to mówi titek - na bimbałkach. Co do cesarki to jestem bardzo sceptycznie do niej nastawiona-nigdy nie miałam i nie chce mieć.Naoglądałam się sączących się ran na oddziale noworodków oraz na septycznym i powiedziałam sobie że to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cesarkę wspominam mile.Nie chciałabym aby oglądało mnie tysiące lekarzy oraz nie chciałabym przeżywać tego bólu przy normalnym porodzie.Wolę cesarkę,nie wiem tylko jakie są jej konsekwencje w przyszłości.Chyba moje poronienie to nie skutek cesarki? Niby z moją macicą wszystko OK,prędzej od tego mięśniaka,którego mi wykryli przy okazji ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka słodko wyglądasz z tym brzusiem naprawde. Dziubassek wielkie dzięki ale kota w domu nie chce.wystarczy,że mam chomika i swine.więcej zwierząt nie chce Koug szczęsciaro.nia ma rozstępów.a chcesz mieć?????????oddam swoje.Kochana to na którą się konkretnie umawaimy na sobote?????jesuuu już się doczekać nie moge.pewnie sraki dostane dzień przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu nie wiem co z moja sobota mam wieczorem goraczke 38 i gardło zaprawione!! kuruje sie jak moge i mam nadzieje ze bedzie lepiej i sie wykuruje:( akurat teraz:(wrerrrrr nie poddam sie bede walczyc:) z choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze fotke Harbatki:-) katcebula@orange.pl Validos mnie to juz tak ten kaszel męczy,że az język mnie boli:-( zaraz spadam do domu i do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Moja szwgierka urodzila dziś nad ranem :) córka 3250 g !! Zdrowa i podobno brzydka, ale przecież każde dziecko na początku jest pomarszczone i dochodzi do siebie później :) prawda?? Rozmawiałam z teściową, ale nie długo, więc wszystkiego nie wiem. WIem tylko, ze wszystko w porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeeeeeee Validosku ani mnie nie denerwuj.Niech tylko Koug się zjawi to Ci nakopie do pupy.(to mnie lanie ominie) a Harbatka pozwala??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu ja bede miec goraczke to nie przyjade:( młoda mnie chyba angina zaraziła kuruje sie jak moge....wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia przeciez Harbatka sama prosila o liste naszych maili bo nie ma a ze mnei nie bylo z wami w ten dzien to poprosze dzis o focie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, hm chyba o mnie zapomnialyscie ? a tymczasem ze mna i dzidziulkiem wszystko w porzadku i reguralnie was poczytuje oj jak ja wam zazdroszcze ze mozecie sie spotkac -- bede z wami telepatycznie z dzidzia jak na razie wszystko w porzadku dzisiaj do lekarza chca mnie zobaczyc przed wyjazdem na wakacje ( lece samolotem wiecej niz 10 godzin ) wracam pod koniec marca i wtedy tez sie odezwe -- mam nadzieje ze mnie nie zawiedziecie i jak wroce to bede miala co czytac :) aaaaa i brzuszka wciaz nie widac w pracy nawet sie nie domyslaja ze jestem w ciazy -- powiedzialam tylko dyrektorce i nie chciala mi uwierzyc -- wczoraj nawet zapytala kiedy bedzie widac :) ? hm dobre pytanie dziewczyny kiedy bedzie widac ? herbatka kiedy u Ciebie bylo widac ? ( + 8 kg rozeszlo sie ronomiernie wszedzie a szczerze mowiac to bym chciala zeby wszystko poszlo w brzuszek -- ale co kobieta to ciaza - najwazniejsze ze wszystko jak na razie jest w porzadku ) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta! Dzwonila do mnie ginka z wynikami, przeciwciala kardiolipidowe ujemne, wedle zdobytych badan mozna zalozyc ze powodem straty byla toxoplazmoza. Odnosnie mojej @ Liczba progesteronu wskazywala na brak jajeczkowania w dniu w ktorym mialam badanie czyli 22dc, minelo nastepne 14dni, no i tu jest problem... bo po wizycie (na slowa ginki ze owulka bylo dawno) poszalelismy... wiec jest znak ? czy owulka byla czy dopiero bedzie. od 2dni boli mnie jajnik,i ogolnie czuje uklucia jakby i tez w jelitkach (a z nimi przeciez mam problemy) czuje rozchodzace cieplo w brzuszku i lekkie zawirowania w glowie... wyrostek to po ktorej stronie bo z tego to mi sie pomerdolilo? a kiedy mozna odczuwac tego typu bole w przypadku ciazy pozamacicznej? dodam ze promieniuje mi prawa strona... pomozcie bo sram w gacie! please!!!!!! 😢 :0 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze ost @ mialam 6.02 a miedzy18-21dc plamienia tzn 24-27.02 czerwone a pozniej brazowawe...czytam na necie i czytam... i jeszcze od rowniez 2dni scypie mnie jak lobie sisiu uuuuuuuuuu czyzby zapalonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet jak siadam to z bolescia i idzie promien od prawego jajnika w gore... Validosku cebulko nie pamietam ktora z Was narzekala na jajniczki, moze ktoras z Was bedzie mi w stanie pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×