Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

wrocilam z zakupow oczywiscie nic nie kupilam cioteczka tez nie ahh to niezdecydowanie:O bede odpoczywac do konca dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki!!! jak tam niedziela mija ????? dzibassku co ty jestes taka markotna już widze usmiech od ucha do ucha :-):-) nie zwracj uwagi na faceta najleprze lekarstwo na nich to totalna olewka moje kochanoie reaguje jak sie do niego nie odzywam to łazi za mną i skamle bo nie moze wytrzymac jak ja nie nadaje choć ostatnio wyrobił mi sie chłopina ale ja go przyteperuje ;-);-) pewnie ze czasamo sa gorsze dni ale potem jest tylko słoneczko ide uszykowac ANGELKę do przedszkola .... dziubassku głowa do góry kochana...jestesmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek --- byłaś na zakupach, trzeba było zarzucić sobie jakis nowy ciuszek, poprawa humorku murowana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku ... powiem ci co moja ANGELA mówi o facetach jak ją jakis wkurzy \"FACET TO SWINIA\" i ma racje .... nie łam sie tylko wzbudz w nim zazdrosc a zaraz przejzy na oczy ... uciekam bo moje kochanie woła na kolacyjke i mięte spotkam sie z wami dopiero jutro to życzę wam słodkich snów .... ciężaróweczki nasze kochane dbajcie o fasolki buzjole.. a wszystkie starające trzymam kciuki bardzo bardzo mocno!!!! koug usciskałas malenstwo od wirtualnej ciotki wioli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Niestety dzisiaj rano przyszła@,ale nie poddaję się i będę próbować dalej,aż do skutku. Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umęczyłam się trochę z tym HTML-em ale po 2 godzinach udało mi się wcisnąć na bloga fajowy suwaczek. No powiedzcie że jestem zdolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny sama nie
wiem od czego zaczac. Od ładnych kilku lat jestem z moim misiem, mieszkamy razem itd. no i myslalam od długiego czasu o dziecku. Byłam zdecydowana. teraz spoznia mi sie @ i zaczynam podejrzewac ze to moze byc..:) do dzis sie cieszyłam ale zaczyna mnie ogarniać lek ze nie dam sobie rady. Nie myslicie o tym? a testu nie zrobiłam, jeszcze poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah :) dziubasku to sie usmiałam :) ja juz w łóżeczku leze, od czsu jak zafasolkowałam to ok 23 juz chrapie smacznie :) trzeba wysypiac sie za dwoje :) jutro Was pewnie nie odwiedze bo do 19 w pracy jestem ale we wtorek lub srode sie na pewno pojawie. dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug 🌻 powiem więcej - jesteś baaaaardzo zdolna :D Dobranoc dziewczynki, miłych snów (również tych na jawie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczy - kazdy ma obawy ale bedziesz miala sile aby stawic im czoła no ja juz naprawde tez wskakuje do wyrka buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny sama nie
dzięki ze sie odezwałas.. naprawde mam coraz wieksze obawy i coraz mocniej myslie o tym ze chyba zrobie sobie ten test. Moj facet juz sie cieszy na sama mysl a ja troche sie jednak obawiam. ale masz racje dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyki:) Dzubasku Ty swintucho:):) goli faceci a beeee kto to widział takie rzeczy ogladac:) ja tez zmykam do łozeczka:) i całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validsoku jakie okropne? superrrrrrr:) jestem podjarana jak paczka gwoździ:D dobra juz naprawde ide spac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiało im być bardzo zimno bo sopelki mieli takie malutkie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowej Ja też się ciągle zastanawiam czy dam radę z obowiązkami i ogarniają mnie wątpliwości.Ale jak się chce mieć dzieci to wątpliwości chyba zawsze są.Życie zawsze się ułoży z dzieckiem.Moje pierwsze dziecko nie było planowane ale nie wyobrażam sobie życia bez niego.Często mnie wkurza,ale tak to już jest.Dzieci lubią rozrabiać,denerwować rodziców itd,tak to jest już ułożone na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz własnie pojechał:( buuuuuuuu nio a ja musze do pracy:( nie chce mi sie!!! ide do sklepu po cos na sniadanko:) bo Dziubasek mnie przypilnuje znowu:) :):) co jadłam:) z nowosci -to co bym nie zjadła odbija mi sie strasznie:) po wszystkim a po coli lub czyms gazowanym to masakra:) miłego dnia:) i wielkie całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki Witam nową koleżanke Anie sorki dziewczyny ,ze sie nie odezwałam wczoraj ale w sobote wypiłam dwa drinki na imprezie a wczoraj czułam się tak jakbym wypiła litra sama. kaca miałam olbrzymiego a głowa mnie bolała ,że hoho dzisiaj sie już czuje jak młody Bóg. wstawiam wode na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł no Dziubasku rozbujałaś moją wyobraźnię, poprosze Meża o taki występ hahahahaha rany jak mi się nie chce iśc do pracy, Fisia ja poprosze małą kawkę:-) idę suszyć łepetynkę i uciekam to work. Mam jabłecznika, troszkę ostatnio mało dostarczałam Wam kalorii ale nadrobie. Smacznego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! validku --- ja tez dzis to bym do pracy chetnie nie poszła :( tym bardziej ze do 19 dzis bede pracowac ehh całe szczescie ze mezulek po swieze bułeczki skoczył... mniam :) robur --- ja zawsze myslałam ze osobą ktore maja juz dziecko jest łatwiej podjac decyzje o kolejnym, ale z tego co napisałas watpliwosci sa zawsze buziaki dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek w piękny poniedziałkowy dzionek...... dziubassku widze popraw i tak trzymaj już teraz wiem dlaczego tak wiele słonka u mnie ...... to dzieki usmiechowi dziubaseczka mam cisze i spokuj w domu corka w przedszkolu kochanie w pracy jak miło tylko ptaszki śpiewają za oknem:-):-):-) koug łapiesz plusy .. ale co z tego jak blooga i tak nie widze :-(:-(:-( poprosze kawkę mam ciacho z pianka a na wiezku galaretką polałam nawet nawet smaczenego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania powiem ci tak wątpliwosci będą zawsze nawet w tedy gdy to dziecko mamy dopiero w planach a gdy już nosimy je pod swym serduszkiem rodzi sie tyle pytan ...... ale ciąża i macieżyństwo to taki wspaniały czas że warto je przezywac mimo wszystko ...... pozatym życie to ciągła zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×