Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Mania mam powtórzyc bete i zadzwonic do lekarz:) wiec w poniedziałek dzien sadny!!!dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug gdzie Ty tak długo się podziewasz?? Zdaj nam tu relację z \"odwiedzin\" u Waszego Maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś jestem markotna, dobija mnie ten dzien :( siedze sama w domku, mężunio w pracy do wieczora. poszłabym na jakąś pyszna kolacje w ten piątkowy wieczór ale mąż pewnie padnięty wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Niedawno wróciłam wysiedziałam jak czubek prawie pół dnia w poczekalni a gdy pan doktor zamykał juz gabinet to przede mną było jeszcze 5 pacjentek...masakra. Filmu nie będzie-mam gdzieś czekanie nie wiedząc nawet czy mnie zdąży przyjąć P.S. Wyniki są zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug --- poza tym ja tez nie mam szczescia ani do wizyta ani do lekarzy. dzis poszłam zbadac sobie hormony tarczycy i oczywiscie jak poszłam sie zarejestrowac to cos sie zaciac musiało i poł godziny czekałam az babka sie z tym upora. weszłam na pobieranie w ostatmiej chwili, gdyby nie to ze płaciłam za nie to by mnie nie obsłużyli , gdybym miała zwykłe skierowanie to bym jeszcze raz jechac musiała tak samo z moja pierwsza wizyta u gina, mój oczywiscie jest na urlopie, wiec do inego ide bo bym musiała długo czekac, ale mam nadzieje ze kolejna wizyta juz odbedzie sie z moim lekarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy też tak nienawidzicie chodzić do ginekologa? Myślę,że gdyby nie konieczność tych comiesięcznych wizyt w czasie ciąży to bym się dawno zdecydowała na drugie dziecko.Ale tak do mnie dotarło niedawno,że albo się poświęcę albo mój synek będzie jedynakiem.Niby wiem,że dla ginekologa to codzienność,ale myśl,że mam się rozbierać przed kimś obcym (zwłaszcza facetem) jest straszna.Może dlatego,że nie trafiłam jeszcze na lekarza godnego zaufania.Jedna lekarka u której ostatnio bylam owszem miła była ale to raczej ja gadałam a nie ona - nie zadawała mi żadnych pytań i krótko omawiała.Natomiast druga owszem pięknie opowiadała,ale powiedziała mi,że poronienie to nic takiego,mam mieć \'totalny luzik\' itd,ona też trzy razy poroniła wysokie ciąże,aby urodzić jednego syna.Fajnie,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur -- jesli chodzi o to ze musze sie przed lekarzem rozebrac to jakos mam dystans do tego i nie zwracam na to uwagi, po prostu tłumacze sobie ze to lekarz i tyle, powiem Ci ze łatwiej mi jest jak lekarzem jest facet. 2x byłam u kobiety i dziwnie sie czułam jak mi tam łapy pchała :) natomiast bardzo wazny jest dla mnie dobry kontakt z lekarzem i jego podejscie do pacjentów. i ta kwestia nie podlega dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania przecież ja pół dnia straciłam tam też chcąc zapłacić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dlatego napisałam Ci ze rozumiem ze mozesz byc i padnieta i wkurzona. ja byłam w panstwowym laboratorium a oni sa pazerni na kase to mnie załatwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nienawidze chodzic po lekarzach😠 cxzekam kilka godzin i wnerwiona zapominam poco przyszlam:O ja juz w lozeczku, maz mnie rozluznil:D papa milej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Koug nie denerwuj się palantami, przypomnij sobie lepiej tego twojego gina greka to ci się humorek poprawi;-) a zDzidzią jest wszystko ok. ja co do badania ginekologicznego, to wolę jak to robi facet bo jak kiedys kobieta mnie zbadała to myślałam że mi macice wyjmie, wstrętne babska niedelikatne i takie obojetne. Idę umyć mężowi plecy ;-) jak coś to wołajcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto!mnie też wyszedł dodatni test ciązowy,zaraz lecę na betę bo nie biorę od wczoraj duphastonu,objawy jak na okres,tylko tempka 37,2 i szyjka mi się schowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi:) GRatuuulluujjeeeeeeeeeeee ❤️ ja tez zaraz jade na bete! bo w poniedziałek bede gonic a terza mnie maz zawiezie:) WIEC DAM ZNAC CZY JEDNAK:) WIEC PROSZE O KCIUKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Dziewczyny nie uwierzycie! bylam taka skonana w tym tyg ze ze wczoraj jak poszlam spac o 19 to przed momentem sie obudzilam! ladnie 14h snu! oki ide czytac co napisalyscie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi 37 bardzo gratuluję ;) Jejku wszystkie po kolei zaciążają. jak się cieszę ;) Ja w dalszym ciągu staranka 16 d.c. były dzisiaj z samego ranka.... Normalnie kombinowalam, nóżki na ścianie, że az mąż postukał się w głowę ( ale co się nie robi dla tyych 2 kreseczek) Zaraz jadę do mojego mieszkanka, dzisiaj w dalszym ciągu spratanko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....14.03 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.04 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....04.04 🌻Gooosha......24....Ballymena...................3 cykl....04.03 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....02.04 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....07.04 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Sara82..........26...Podkarpacie.................1 cykl....24.03 🌻Robur..........30...Zach.-pom...Daniel 8lat.....1 cykl....24.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........30.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻Mania23.......23....Warszawa..................ciąża 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................ciąża 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo juz czytnelam Wasze posty! Agi gratuuuulacje! Matko Boska w tym miesiacu to chyba padnie rekord zafasolkowanych! dziewczyny serwuja fasolke i golabki to jak tu nie zachodzic! :) Fisiaczku! 🌻 pewnie ze czekam na Ciebie! wiec dawaj kochana na dopalaczach, jak mi sie nie uda w tym cyklu, to w nastepnym bedziemy ostro slisgac sie na instumentach! :P bedzie tu dziewczynom ladnie muzyczka grala! :) :) :) :) :) Koug 🌻 no to poczekalnia masakra! ale grunt ze Dzidzius ma sie dobrze! przejdz sie do lasu na spacer by sie uspokoic, albo jak ostatnio Dziubbus zaszalej, pusc wiazanke i przejdzie! :p 🌻 Cebus 🌻 ach Ty mnie rozumiesz prawda? w podobnych terminach i w ogole, ach...ale idzie wiosna radosna! A co do BOĆKOW DZIEWCZETA to wypatrujcie na niebie nieustannie! bo ja tak mialam zeszlego lata jak bylam w kraju, widzialam ich az trzy!!!! a w nastepnym cyklu zaszlam! :P A ZATEM KOCHANA CEBUS kiedy umawiamy sie na spotkanie? jakis taras widokowuy na pola sie znajdzie, rolnetka, kocyk i czarodziejske amulety, zadzwonimy po FISIE i portos amigos pojedziem na lowy!!!!!!!!! :) :) :) :) Validosku 🌻 tez tak mysle ze ten test za wczesnie zrobilam... a Ty sie nie obawiaj kochana, wszystko bedzie dobrze! i BASTA! Wiem ze nie jest latwo, sama zachowuje sie tak samo, ale ciesz sie tym ze jestes mama! 😘 😘 Dziubassku 🌻 nie wiem czy pamietasz ten filmik o babciach i piwie tytul WHAT\'S UP? my dotrwamy do takich chwil, i do tej pory obstawiam ze ja to ta przy domofonie! :P zaraz jak znajde linka to podam Ci jeszcze raz! Anus 🌻 no tak te przeprowadzki...dlugie i ciezkie! a macie juz cos na oku? gdzie tym razem przefruniesz moja Ty Kukuleczko? 🌻 Mania 🌻 Ty testomanko!!!!!!!!!!! wystarczy juz!!!!!! jestes zafasolkowana i juz! :) :) :) :) :) :) Robur z Twojego opisu wnioskuje jak bym siebie czytala, od tamtego wydarzenia (u mnie wszystko przebieglo naturalnie i zabiegu nie mialam) tez sie wszystko pokickalo...minely 3dlugasne cykle (czasowo zabraly 4mce!) a w polowie zawsze mam plamienia (a nigdy ich nie mialam), jestem po usg, wszysko wyglada dobrze, moja ginka kazala sprawdzic mi progesteron max do 8dni po owulacji, bo przed owulka mialam robiony i wyszedl w normie, wiesz mnie martwily te moje dlugie cykle i oczywiescie plamienia, po tych plamieniach rowne 2tyg jak z zegarkiem w reku dostawalam @, wiec potwierdza to owulacje. Ginka powiedziala, ze rzesza kobiet tak ma, wiec juz dalej nie drazylam tego tematu, a teraz czekam na dwie kreseczki na tecie i sie doczekac nie moge... Wiola 🌻 nie masz jeszcze zdjec? ok wysle swoje karykaturke i prosze o rewanz! titowa@op.pl A TAK W OGOLE TO DLACZEGO JA NIE MAM ZDJEC CIEZAROWEK? HE?!!! CO TO MA ZNACZYC!!!!! MAM TYLKO KURDE NO I stare HARBATKI, wysylac wstreciuchy! KOUG Twojego tez nie mam, a Dzidzie jak sie wypycha chce zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOO MOJ BOZE! tyle tego wyszlo?! sorka za lekture! :) :) :) :) :) wybaczcie od ranca mnie na wene sie zebralo hihihihihihiihih a co do snow, bo mi sie przypomnialo DZIUBASSKU, to jak pisala DEMILUNA swieta prawda, bo tkaich tramwaji to ja w zyciu nie mialam! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Kobietki a ja sie pochwale że ja juz w tym roku widziałam bićka i wpatrywałam sie w niego jak sroka w gnat ...:):):):)a testowac sie bede dopiero za tydzień...może powiem aż tydzien;/Pozdrowionka i miłej soboty pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzień dobry Gratuluję kolejnej zaciążonej Agi GRATULACJE koug niestety nie mam nowych zdjęć z usg bo tu ostatnie planowane usg jest w 20 tygodniu, a swojego zdjęcia też narazie nie mam bo brzucholek mi się w kadrze nie mieści, a tak na poważnie to jak tylko będe miała jakies zdjęcia to wyślę. A maluszek rośnie sobie i czasem daje popalić-szczególnie lubi mój pęcherz a potem dla odmiany kopie sobie w żebra, A na dokładkę zgaga mnie straszna męczy. Ale nie narzekam jeszcze tylko trochę i pewnie potem zatesknię za tymi kopniaczkami. Mam nadzieję że jeszcze 1,5 miesiąca wytrzymam bo mam jakieś dziwne przeczucie że do terminu nie dotrzymam-mam nadzieję że się mylę. Hej hej a co z pozostałymi ciężarówkami z góry tabelki czyli z Margeritą , Sylwią, Harbatką-meldować się dziewczyny chociaż na chwilkę. No co dziewczyny niedługo trzeba będzie rozwinąć tabelkę o kolejny poziom- \"szczęśliwe mamusie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×