Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej hej dzień dobry Validos ja przed ciążą to kawę litrami piłam, ale teraz ograniczam sie do jednej z rana(tego nie potrafiłam sobie odebrać), raz na jakiś czas jak jedziemy do znajomych zdarza mi się wypić druga kawusię. A w domku to sobie bezkofeinową serwuję, no ale ta raczej na spanie nie pomoga-trzeba przetrwać a organizm w końcu przywyknie do braku kofeiny. Co do stosunku większości ludzi do kobiet w ciąży to szkoda gadać- w poprzedniej ciąży w 9 miesiącu jechałam autobusem(upalny dzień był wtedy), nikt nie ustąpił miejsca-wszyscy wpatrzeni w okna. A sama raz się tylko upomniałam o moje prawa i to było jak mała miała już 2 lata- na lotnisku kolejka do odprawy na 45 minut stania-wtedy jedyny raz wykorzystałam to że z dzieckiem byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie 400!!! nawet nie zauważyłam :D Wiola zaczęła więc tylko czekać jak jej się poszczęści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos ja w 15 tygodniu jechałam autem do Polski, pytałam lekarza powiedział że nie ma przeciwskazań, ja już pod koniec miałam dosyć ale też mieliśmy dużo więcej drogi do pokonania. Więc myślę że spokojnie możesz jechać-ale najlepiej jednak zapytaj lekarza - ja jechałam jak był już 2 trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooo skoczyło nam na 400 teraz czekać na 500.dziewczyny starać mi się bo ja chce zacząc tą 500 :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..chamownia wszedzie, gapia sie pipy na moj brzuch, jakb nikgy ciezarnej nie widzialy ale miejsca to juz nie zrobią. To ujma jakas, patrzą ze jestem młoda to moge postac ;/ co do imion - no coz, te ktore mi sie podobaja nie podobaja sie mezowi. Sama dalam dupy, bo bedac pewną na 100 % ze bedzie syn, powiedzialam mu ze ja wbieram dla synka a on dla corki.. no i teraz mam..zostanie Liwia (on chce przez v) bo Jowity to on nie chce, mowi ze zna jedna co jej sie zycie nie ulozlo ech. ja tez sie wybieram za dwa tygodnie w podroz do grecji samolotem. Ale jak lekarka mi pozwoli, bo jak mi 30ego nie wypisze pozwolenia to nici z wyjazdu..i 1000 zl wplacone stracimy ;( coz, dziecko najwazniejsze. Choc odpoczynek nam morzem by sie nam przydal, ten wyjazd przeciez nie powinien zaszkodzic. Brzuch trza wygrzac coby małe czkawki nie mialo ;) a moj piesek jaki sie ostatnio wyjatkowo kofffany zrobil ;) mam sunie 5 letnia (Boze jak ten czas leci ;() i on chyba cos wyczuwa bo sie dziwnie tuli do mojego brzusia..jak leze to do mnie przychodzi i sie tuli, smiejemy sie ze mi dzieko wygrzewa jak kwoczka ;) ciekawa jestem tak to jest u was? czy wasze psy tez cos wyczuwaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K oj było by super ale jeszcze poczekam troszke chyba że wpadka to czemu nie mysle że było by naj lepiej koniec z planowaniem jak myslicie ??? pozwole losowi zadecydowac ale i tak bede uwazac już wam mówie dlaczego postanowilam że w tym roku zrobie remąt u ANGELKI w pokoju i po remącie zabieram sie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiaczku bardzo bym chciała ale wiem jak to bede przzywac i sie złoscic jak cos nie bedzie p[o mej mysli pozatym na czas remątu bede mieszkac z rodzinka u tesciowej nie nie odpada ciąży to nie służy i dotego z wami kątaktu nie będe mic wcale i komu sie wyzale oooooo o wilku mowa a tesciowa dzwoni do drzwi poczestuje ja ciastem ciekawe co powie bo wy nie chciałyscie :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, u mnie juz po starankach, robiłam teściki owulacyjne, wczoraj i w sobotę były 2 kreseczki ale jaśniejsze, mam nadzieje że to na owulacje, dzisiaj mam juz śluzik gęsty i strasznie dużo sie go zrobiło, pobolewa mnie jeszcze brzuszek jak na owulacje ale chyba juz po sama nie wiem, tempka soczyła z 36.6 na 36,8, zobaczymy jak jutro bedzie, mam nadzieję że staranka bedą owocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha:) życze 2 kreseczek ale na tescie ciazowym:) Fisiu nie zapomniałam!!! ale mdli mnie!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie wiem co robic!!!!!:( a piersi zaraz bede miała D :( bo juz sie w koszule nie dopinam!!!!!!! nie za szybko!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 nie dziękuję, mam nadzieję że ta wiosna bedzie sprzyjająca dla wszystkich starających, jejku jak ja bardzo chce dzidziusia, jeku czlowiek tak szybko się starzeje trzymam kciuki za wszystkie kobietki i oczywiście za siebie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos a jak tam u ciebie ze śluzikiem, czy pamietasz jaki mialaś po owulacji i jaki masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fisiu** jaki kolos? :P waga w sam raz (raczej mamusia jest wielkoludkiem) :D ale jak napisała Ania.K_81 to sama radość!! Glowa mnie dzisiaj coś boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj Validosku mój biust też zaraz na wstępie zwiększył się potwornie więc nie chce Cię martwić, ale ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WIOLA 30 mnie sie osobiście ROXANA bardzo źle kojarzy więc nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie, Nowo zaciążonym, serdecznie gratuluję i 3mam kciuki. Nie odzywałam się tyle czasu, bo miałam w między czasie wesele siostry i później problemy z netem, ale już jest ok. Koug wiem, ze w Gorzowie jest Usg 3D za niecałe 200 zł, i są zapisy na nie, także na pewno nikt nie może Cie wykiwać. Dziubassku u mnie tak samo, prawie że od razu zaczęły piersi rosnąć, ale z początku to nawet nie bolało, a teraz to czasami dotknąć ich nie mogę, ale to na pewno przejdzie. Pozdrawiam Was bardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na rynecvzku i na herbatce z cytrynka u cioteczki:) zakupilam jakas szmatke:P hehe i głupiemu radosc;) no Fisiu kuruje sie zeby Validsoka nie zarazic ale jak ona nie przyjezdza to rozkladam rece i umieram:D moja strona bedzie 1000 ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie bardzo przepraszam, ale gafa, ale to już wkrótce co? Jeszcze raz sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bwatko no jeszcze pol roku i zaczne staranka wiec nie taki hop siup:) a cycochy porzydalo by sie zeby urosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urosną urosną, aż tak, że będziesz miała ich dosyć! Ja na razie uciekam na jakieś małe zakupy! Do zobaczenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUPIŁAM CIUSZKI!!!!!!!!;) pierwsze, sliczne, pastelowe o neutralnych kolorkach, unikalam niebieksiego i różowego ;) hmm..bylysmy z mama w sklepie i nie moglysmy sie powstrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozbrykalyscie!!!! Witam wiosennie! Oj jak ja Wam zazroszcze rosniecia bimbałeczkow!!!!! a moje sa malutkie :( Dzis kupilam sobie dwa kolejne testy (chyba uzaleznilam sie od nich jak Mania swego czasu), w dole nadal ciagnie, dzis caly dzien byl spokoj i teraz znowu ciagnie i takie fale ciepla. Jak tym razem nie wyjdzie powtorze za tydzien i wiecej juz nie zrobie, bo bedzie juz wiadomo czy sie ma rybki czy akwarium. Dzis kolejny dzien przetrwania, slabo rankiem i ogolnie oslabienie jakiego jeszcze w zyciu nie mialam, wypilam nawet Latte to mnie postawilo na nogi i do tej pory czuje je nawet nawet, lekko nabuzowana...ja kawki nie pijam, wiec taka dawka juz na mnie dziala. Mania a czemu ten folik 5mg zamiast 0.4mg, (dawka wskazana w etapie ciazy)? czy mialas jakies niedobory kwasu foliowego, ze przepisal Ci wieksza? spytaj sie czy nie za duzo tego? Fisiu ja to widze ze niezla Ty masz plejade Gwiazd na osiedlu! :) :) :) Bartki Kajtki hehehe dobre! przynajmniej zycie masz kolorowe i ciekawe!!!!! Ide sprawdzic co Koug zmajstrowala :p Dziubuss wracaj Nam tu szybko do zdrowia! Validosku odepnij guzior przy bluzeczce i pozwol cycuchom rosnac, co by MALENSTWO mialo duzo papu, zapasy Kochana zapasy! Koug a jak tak Twoje bimbałki? tez tak urosly? :) :) ok uciekam bimbałkowo! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no urosły urosły :D Zapraszam na pocztę-mam dla Was coś słodkiego do kawusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×