Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Basiunia testuj testuj! trzymam kciuki! Koug a tescior co do kosza wyrzucilam sprawdzilam nastepnego dnia i wyszla doopa! a testy po 10min nie powinno sie odczytywac i interpretowac, bo moze wyjsc mylny wynik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek ja chyba zostane taka babcia whai\'s up!!! bezdzietna:( zaraz zabieram sie za sniadanko Validosku czekam na wyniki bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie w porządku, rzadko zaglądam, bo i sił coraz mniej. Brzuszek już całkiem okazały i to, co było moją słodką tajemnicą, już przestaje nią być - wiosna, lekkie ciuszki.... sąsiadki wypatrzyły:) Dzidzia w miarę spokojna, jednak gdy tylko ja przestaję byc aktywna, ona daje mi popalić:) Brzuch mi wtedy tak śmiesznie przeskakuje, że nie moge sie nadziwić:) Dziewczyny, która z Was zna normy dla krzywej cukrowej w ciąży? Ja miałam cukier na czczo 75 mg/ dl. a po obciążeniu 50 g glukozy po 1 godzinie - 130.Czytałam, ze norma jest do 140, ale sama nie wiem. Macie jakieś informacje w tym temacie? Agi, tak się cieszę:)\\ a co z Harbatką? Bywa tu jeszcze ? Pozdrawiam wiosennie calą tabelkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje:-) Agi gratulejszyn🌼 Tituś oj rozumiem, rozumiem i wiesz co tak sobie myślę że jak ten maj minie to chyba coś się zmieni w mojej psychice mam nadzieje, że na lepsze, czas pokaże. A co do tarasiku to wiesz ja nawet mogę w Himalaje jechać by zobaczyć te pierzaste boćki:-) w ostateczności wejde na najwyższy szczyt w Polsce albo na jakiś wierzowiec i będę ich wypatrywać:-) Dziubuś kochana jesteś młodziutka i jeszcze będziesz miała Dzieciątka i to nie jedno więć proszę sie nie smutać:-) ja już posprzątałam i zaraz uciekam na zakupki. pogoda niestety beznadziejna i chyba wieczorkiem wybiorę się do kina. Dziewczynki życzę miłej sobotki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) I znów piękny dzionek z takimi wieściami :D Agi GRATULACJE Kochana, tak się cieszę ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziewczyny, idziemy jak burza!!! Sylwia 🌻 myslę, że norma jest do 140, ale nie jestem pewna, ja miałam 120 Demiluna 🌻 cieszę się że wszystko dobrze, dzidzia kopie, ha pamiętam jak Weronisia wbijała mi nóżkę w żebra... faktycznie, czasem tęsknię za tym uczuciem :) Cebulka 🌻 wkrótce doczekasz się swojego boćka :) Titek 🌻 przeprowadzam się parę ulic dalej, tylko jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, dzis to raczej nie :( a już miałam nadzieję, że będę miała to z głowy Dziubassek 🌻 a cóż to znowu za smutaski? Nic się nie martw i na Ciebie przyjdzie kolej!!! A za to czekanie to od razu bliźniaki dostaniesz ;) Basiunia 🌻 trzymam kciuki :) Fisia 🌻 co porabiasz?? Co dzis na obiadek serwujesz? Koug 🌻 mam nadzieję, że wypoczęłaś Malwina 🌻 Wiola 🌻 Robur 🌻 czekam na dobre wieści :) Kurde no 🌻 wypoczywasz? Mam nadzieję, że czujesz się dobrze i w końcu cieszysz się ciążą w pełni :) Mania 🌻 Validos 🌻 jak tam się czują nasze świeżozaciążone?? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIo dziewczynki:) beta z 63.5 na 280 :):):) progestreon 24.5!!!1 hmmmmmmmmmmmmmm chyba bede mama:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus 🌻 brzuszek przeskakuje?! ooooooj jak fajno! to co piszesz tak mnie cieszy! suuuuper! Anus 🌻 co bawisz sie we mnie :) :) :) :) :) trzaskasz takie same dlluuuugasne posty! HIHIHI Dziewczyny beda mialy nas dosyc! Hee hee pytasz o FISIE, pewnie poszla juz lornetki szukac! bo my sie w pole wybieramy bocianow wypatrywac! :) Cebus 🌻 oj chyba Nam sie poprzestawia w glowce, czy na lepsze jak piszesz, czas pokaze, albo schiza, albo od staranek jajowstret! hihi :) :) bedzie dobrze, musi przeciez! i nam przyjdzie wypic \"rosolek\" :) za mamusiowanie! Validosku ❤️ tak sie cieeeeesze!!! normalnie jak diabli! jeszcze pamietam jak przezywalam Twoja owulke, pamietasz? a teraz nowe zycie! normalnie cudzik! jak Malenstwo bedzie juz z Nami to osobiscie przyjade i wycaluje je na maksiora! bo naprawde sie ogromnie z Twojej wiadomosci ciesze!!!!!! Dziubassku 🌻 oj bedziesz bedziesz mama wielodzietna zobaczysz pierunie! i niech te chorobsko ucieka od Ciebie jak najdalej bo mi tu glupstwa pleciesz! przeciez do pazdziernika niedlugo zostalo... lykaj folik i witaminki co by plemniczki mialy ladniejsze minki! w zdrowym ciele zdrowy duch i jak zobacza jak u Ciebie fajnie, tak sie zadomowia ze cho cho! :P Malwina 🌻 a Ty kiedy mi swoje fotki w koncu przeslesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ❤️gratuluje❤️ Validosku jeszcze raz gratuluje. ale dziewczyny się rozbrykałyście z tym zaciązaniem EEEEEEEE TY TAM NA GÓRZE!!!!!! JAK DŁUGO MAM TKWIĆ TAM NA GÓRZE TABELI???? MOŻE BYŚ TAK ZACZĄŁ LECIEĆ POKOLEI CIO????? WKOŃCU JESTEM PIERWSZA NA LIŚCIE :P nie mam co liczyć na boćka.chyba czas poszukać w kapuście trochę :D:D:D:D:D Ania.K na obiad lajtowo tylko panga.dzisiaj idę na impreze to nie wypada w domu się najadać Dziubassek możesz być moją babcią:D:D:D zawsze chciałam mieć trzy babcie.jedną w górach druga nad morzem (było by gdzie wakacje spędzać) a trzecią blisko mnie. lece włosy wyprostować i szykować się na impre.według moich obliczeń to moja ostatnia impra gdzie będe mogła się napic.na kolejną już pojade jako kierowca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Titusiu ale się spotkałyśmy :D:D kiedy idziemy w pole?????? trza jakieś gumioki wykombinować:D:D:D demiluna kochana już lece z pomocą.ponise Ci troszkę brzusio.co by Ci ulżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu a może na kolejnej imprezie to że prowadzisz nie edzie jedynym powodem dla którego będziesz musiała zrezygnować z procentów. Trzymam kciuki za ciebie i za resztę starających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluniu oj jak ja bym chciała z tego powodu rezygnować z róźnych rzeczy . kurcze ide się szykować bo mój już truje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nawet nie wiecie jak sie ciesze:) \ Agus a Ty kiedy amsz wyniki bety:)?????? Fisiu:) hmmmm ja byłam najwyżej :) i wiedzisz jak sie spada;):): kolej na Ciebie:) chyba musze cie kopnać:) zebyś zleciała:) demiluna :) moze i ja niedługo poczuje kopniaczki:) a pęcherz podobno dzieci sie nim bawia:) hahahaha nio faktycznie za chwile bedzie tabelka o mamusiach:) juz sie nie moge doczekac:) dziubasku dziekuje:) wiesz za co:)❤️ sYLWIA;) LATO IDZIE bedziesz w sukieneczkach z pieknym brzuszkie pomykac:) ale ten czas leci:) cebulki i tituś:) bocki jade wypatrywac jutro za miasto:) i obiecuje złapać dla Każdej po jednym :) nio i dla Fisi jakis okazały:) a że mam kombi to jeszcze pare sie zmieści:) wyłapie wszystkie w okolicy:) obiecuje:) Basiuni hmm moge fluidki wysyłac:) haha i trzymam kciuki:) daj znac kurde no jak na zwolnieniu:) wypoczywasz> i dobrze nalezy sie Tobie:) Ania K czuje sie dobrze co jest smieszne po jedzeniu odbija mi sie strasznie:) Fisiu:) na pewno juz nidługo bedziesz jak ja rezygnowała z picia dzis na imprezie:) czego z całego serca Ci zycze:) Koug słoneczko a co u Ciebie i malenstwa:) dziewczyny wiecie co:) jestem w Ciąży udało sie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia gumioki?! berecik! kiecka!łopaska! jake trzewiki na zwmiane! damy rade! :) :) :) :) a ja mysle ze ta rezygnacja z napojow wyskokwych to u Ciebie przyjdzie nie z powodu kierowania tylko zafasolkowania! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ H ❤️ U ❤️ R ❤️ R ❤️ A ❤️ Nareszcie do VALIDOSKA dotarlo ze mama zostanie! ale numer!!!! niezly szoczek dla Ciebie! szok, szoczunio, szoczowisko! ok juz za duze sz w tym wszystkim! :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia nie musisz sie bawic na necie w wyciskaniw syfow na czas, wystarczy ,ze dziubaskowi wydziobiesz buzie:) Validos nie wiem co mam powiedziec! tak długo sie starałas, takie drogie badania przechodziłas, tyle czasu nic a to wszystko zostało ci wynagrodzone pieknym urodzinowym prezentem😭 ze szczescia oczywiscie:) dziejszy wieczor jak zwykle zostane sam... ja i moj jedyny niepowtarzalny telewizor:O Fisia jako,ze jestes przede mna zasadze ci pozadnego kopa z doope;) a spadaj ty na dół pierdołko jedna hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37 --- GRATULACJE, fajnie coraz wiecej nas :) pomyslna ta wiosna, bociany przyleciały :) validku --- czemu musisz robic tyle badan tj bete tak czesto i progesteron, pytam bo moze i ja powinnam. ja na razie tylko tsh sobie zbadałam (bo leki biore) no a na szczegółowsze instrukcje to czekam w piatek od gina pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny --- załamana jestem i zdołowana. pokłóciłam sie z męzem o jakies pierdoły i na maxa sie zdenerwowałam. strasznie mnie poniosło, ogolnie jakas nabuzowana chodze. i jestem na niego wsciekła bo on zamiast mnie uspokoic to mnie jeszcze podkrecał. mam nadzieje ze ten stresik nie zaszkodzi dzidzi, i własnie dlatego jestem na meza zła i mam zal do niego, bo obiecywał mi ze zadba o mnie bardzo, wie jak boje sie o ta ciaze, ze mamy złe doswiadczenia z poprzednia, a mnie tak zdenerwował i nic nie zrobil by mnie uspokoic. ja przez ta kłótnie jeszcze bardziej bede sie bała czy wszystko ok. ale kurde czemu mnie az tak nosi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania hormony szaleja:) malenska jak cie facet wkurza to mu przyfasol:P zatkaj uszka albo idz do jkuchni pozmiatac podloge, a on napewno przyelci cie przeprosic, rob wszystko zeby cie nie prowokowal:) i głowa do gory nie przejmuj sie teraz jakimis klotniami tylko swoja fasolinka:) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek, no juz przepraszał... ale co z tego, co sie na stresowałąm i na wkurzałam to moje. tak na niego sie wydzierałam ze az mnie gardło boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek ja wiem ze przez ten stresik nic sie nie wydarzy złego, ale to jest przykre. najpierw w srode z mama sie pociełam, teraz maz, a oni wiedza jak sie boje o ciaze :( tj mama jeszcze wtedy nie wiedziała bo dopiero w kłótni jej powiedziałam, ale maz, naprawde bardzo mi przykro. i zgadzam sie z Toba mi szaleja hormony a jemu to nie wiem... palma mu bije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniu znam to ! tyle,ze ja nie jestem w ciazy ale ile nerwow sie najem:( z Validoskiem doszlysmy do wniosku,ze faceci sie do niczego nie nadaja:P no prawie... wez poprawke na niego i sie nie przejmuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj słuchaj ja Ci powiem ze dla mnie faceci to duze dzieci i chyba zycie z nimi ma nas nauczyc opanowania i cierpliwosci jakie przydadza sie nam w kontaktach z dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze przytul sie do swojego mężczyzny i powiedz,ze jak cie wkurzy nastepnym razem to mu przyfasolisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzibasek mało barkowałao dzis... ale zamiast na mezu wyzyłam sie na talerzu :) trzasnełam nim z impetem w podłodę. potem biedulek mąz musiał szkiełka sprzatac a talerz w drobny mak sie rozsypał, ale ma za swoje, tylko talerz nic mi nie zawinił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie.Chcialabym sie przyłączyć do Waszego forum.Od trzech miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia.Co prawda mamy już dwie córki,ale bardzo pragniemy jeszcze jednego dziecka.Chciałabym,żeby to stało sie jak najszybciej,bo w tym roku kończę 40 lat,węc chyba same rozumiecie,że czas mnie goni:).Właśnie miałam nadzieję,że udało się w tym cyklu,bo @miałam dostać 16 kwietnia,a do dzisiaj nie mam.Robiłam test w czwartek i był negatywny,a dzisiaj pobolewa mnie brzych i od czasu do czasu mam taki dziwny śluz ,jakby z lekko krwistymi włókienkami.Może któraś z Was tak miała,albo wie co to może być. Przepraszam,że piszę o swoich sprawach ,ale jest mi lepiej jak mogę się przed kimś wygadać i może któraś z Was zechce mi doradzić co mogę zrobić.Nie myślcie,że mam złego męża,ale nie mogę Go też ciągle zadręczać moimi problemami,a zresztą wiem jak On bardzo pragnie tego dziecka. Pozdrawiam mocno🌼 Koug🌼 witaj! Wreszcie coś napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×