Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziubasku, dziekuje Ci za pogawędke, lepiej mi juz i sie uspokoiłm. teraz zamiast sie zamartwiac czy te nerwy nie zaszkodziły dzidzi, smieje sie z sytuacji, a to lepsze niz zamartwianie.i tak czas sie nie cofnie i kłótni nie wymaże. pozdrawiam! lece kolacyjke szykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anna🌻 milo,ze sie do nas przylaczasz:) jesli 16 mialas dostac @ a do dzis nie ma a test wyszedl negatywnie to moze poczekaj do poniedzialku i jesli @ nadal nie bedzie to moze zrob bete hcg najbardziej wiarygodne potwierdzenie ale moze dziewczyny poradza ci cos innego:) Maniu lec lec kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wszystkie miłe słowa!Jeszcze do mnie nie dociera!!!!!Beta 333!Niepokoi mnie trochę napięcie w podbrzuszu,biorę no-spę i mam zwiększony duphaston.Jestem przeszczęśliwa!!!!!Pozdrowionka dla wszystkich!A krechy to wyszły mi naprawdę grube,pomimo że wczoraj był termin@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi jak ja wam zazdroszcze tego szczescia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życze duuuuuuuuuzo zdrowka dla was i fasoleczek aby wyrosły na sliczne rózowiutkie bobaski:D ja tez chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anna - moja imienniczko :) Dziubassek ma rację, najlepiej zrób beta hcg, to na pewno wykaże ciążę, a jak wiemy tu z doświadczeń, apteczne testy ciążowe czasem nie pokazuja wczesnej ciąży. W każdym razie, życzę Ci aby okazało się iż jesteś w ciąży :) Agi - cieszymy się razem z Tobą :) A juz niedługo uwierzysz! Jak brzuszek zacznie się powiększać i ani sie nie obejrzysz a już poczujesz kopniaczki :) Maniu - dobrze, że się już nie stresujesz, śmiech to najlepsze lekarstwo, więc uśmiechaj się jak najczęściej :D Dziubassku a co Ty porabiasz w ten sobotni wieczorek?? Oglądasz cos ciekawego w TV?? Bo ja narazie Cebeebies... z moją córcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam za miłe słowa.Martwi mnie tylko ten dziwny,podbarwiony krwią śluz.Mam nadzieję ,że to niewróży nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K ja przylepilam sie do tv i ogladam \"jak oni spiewaja\" a pozniej bede tak ciagnela do 23 az wroci moj niesubordynowany małzonek 😠 Anna mysle,ze to nic złego... czasem plamienia sie zdazaja... zrob bete a bedziesz miala 100% pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniu 🌼 Mam nadzieję że bieżący przyrost zafasolkowanych przemówił za tym zeby się do nas przyłączyć. Jak widzisz nasza kochana Agusia też od dziś świętuje,więc może i Tobie w naszym towarzystwie prędzej się uda zaciążyć. Dziewczynki Ania lub Dziubass proszę wpisać nową koleżankę do naszej cudnej tabeleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....14.03 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................3 cykl....03.04 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata.....5 cykl....27.01 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....04.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....2 cykl....02.04 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....08.03 🌻Sara82..........25....Podkarpacie...........................0 cykl....24.03 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........1 cykl....24.03 🌻Lorunieczka....24....Anglia..................................1 cykl....20.03 🌻Kołderka*.......................................................................... 🌻Anna6889.......40....Kłodzko.....Gosia 18l..Ola 11 l.....3 cykl....19.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie.........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka............Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża................ 🌻Validos27........27....Kraków............................ciąża................ 🌻Agi37.............37....Warszawa.........................ciąża............... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ,że mogę do Was dołączyć.🌼 Widziałam już lecącego bociana,więc może to dobry znak dla nas wszystkich starających się. Z tego co wyczytałam w Waszej tabelce to będę najstarsza,ale co tam,ktoś musi hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko kochane!!!! dopiero odpoczełam po tych kąbinacjach z włosami i musze sie przyznać że wyszło całkiem całkiem ale mnie nogi od stania weszły wiecie gdzie.... jak to miło się czyta kiedy nam przybywa szcześliwych mamuś ... AGI 🌼🌼GRATULUJE!!!! koug myśle żę to czekanie się opłacało bo masz super wiadomosci uściskaj maluszka ... ale delikatnie Mania widzę że hormony CIę rozpierają ale nie martw sie a mąż powinien pomyśleć o twym stanie .... wiem że to boli ale już niedługo mama i mężuś przemyślą to i pogodzicie się tego wam życze z sałego serducha dzubassku uważaj kochana gdzie te paluchy wtykasz ;-);-);-);-) Aniu witam Cię serdecznie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna u nas wiek to tylko do statystyki potrzebny ;) a tak na prawdę to każda z nas ma tyle lat na ile się czuję 🌻 Moim zdaniem to super, że zdecydowaliście się na kolejne dziecko, pewnie marzycie o synku teraz? Wiadomo, że najważniejsze by było zdrowe, ale my chcielibysmy teraz synka :) miałabym parkę :) a jak nie, to będziemy próbować do skutku :P haha Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie witam A teraz juz spadam położyć moją Gwiazdeczkę bo zrobiła się senna. Na wypadek gdybym już nie zajrzała: Dobranoc kochane. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku dziękuje za foteczki są super .... a reszta gdzie wysyłac swe fotki na meila proszę tak ślicznie validosku ja tobie tez przeslałam pare swych foteczek odp. czy doszły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,fajnie,że o mnie pytacie,ale w tym miesiącu chyba się nie udało.Co prawda wszystko na to wskazywało,ale nie mam złudzeń.Dziś (27dcyklu) test negatywny,a od wczoraj jakieś plamienia (dziś nawet brązowa krew) i brzuch jak na okres.Także chyba nie trafiliśmy w dni z mężem (nie było go w te dni jak niby miało być wg lekarza jajeczkowanie).Może w przyszłym miesiącu akurat mój mężulek będzie w domu na jajeczkowanie.I tak w pracy mam niezły kocioł (okres przedmaturalny i maturalny),więc może to i dobrze,że ewentualna ciąża przesunie mi się o miesiąc.Cierpliwie poczekam. Agi GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anna, trzymam kciuki skoro @ nie przychodzi :) zrób sobie bete dla pewności. agi-- ja tez mam pare razy dziennie takie napiecie w podbrzuszu, a cycuszki to juz porzadnie mnie bolą, ze nawet dotknac sie nie moge, takze mysle ze wszystko ok. robur --- Twój nastepny cykl na pewno sie powiedzie, zobacz ile z nas bedzie mogło przesłac Ci ciązowe fluidki :) a co do pracy to u mnie niestety jest tak ze jak okazuje sie ze jestem w ciazy to mam pracy coraz wiecej, tak było poprzednio i tak jest teraz. ja juz do łózia uciekam bo sen mnie bierze :) no cóż teraz trzeba sie wysypiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jaka starsza warzne jest na ile się czujesz !!!! super że dołączyłas do nas zobaczysz jak szybko uciekniesz na duł tabeli czego życze ci z sałego serca i jeszcze raz miło witam uciekam wysuszyć memu pisklaczkowi włoski ........ życze wszystkim kolorowych snów i stosunkowo udanej nocki , do juterka BUZIACZKI OGROMNE👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania hehehe...ciekawe do ilu razy chcesz próbować:) Biedny Krzyś jeśli się okaże że same dziewczynki się będą rodzić. Może ja Ci lepiej dam eliksir na syna-przyjedziesz do kraju w październiku to ci go dam.Jeny....zamęczysz Jackowi Schnäps-kolege :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola30🌼Ania.K🌼dziekuje za miłe słowa. Czuje się nie na tyle co mam ,ale na 18 lat....plus vat hihi Pozdrawiam i życze miłej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dziś szybko usnęło to moje Maleństwo :D Mam więcej czasu dla siebie :) Koug no będę musiała to przemyśleć, Jacek by mi nie wybaczył ;) a jeśli teraz nie wyjdzie to zgłoszę się po przepis i eliksir :D No to wypoczywajcie zaciążone moje a staraczki mam nadzieję, że już działają :P ja też zaraz zmykam :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek, proszę mi skończyć z tym dołkiem, bo osobiście pofatyguję się do Ciebie by kopnąć tu i ówdzie!!! Załatwię jakąś łódkę i dawaj do Polski. Kochana Ty jesteś staraczka odroczona, jeśli już a do tego pełnowartościowa Kobieta i Kumpela 🌻 Śpij dobrze kochana i niech Ci się przyśni coś miłego a potem niech sie to spełni jak najszybciej :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda chcesz mieć operatora na doopie? Za te Twoje teksty na dobranoc należy Ci się duża czerwona HEYAH !!! AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) Chcialam jeszcze luknąć co tutaj się dzieje..... Właśnie niedawno wrócilam z mojego nowego m Normalnie urwanie głowy, mam nadzieję, że na moim nowym lóżeczku uda nam się jak jeszcze się nie udało.....jestem w 16 d. c. a piersi mam tak bolące, brzuch mnie boli a cykl ostatni mialam 32 dniowy i swedza mnie piersi.... Powiedzcie mi proszę jak to jest z tymi sutkami tak sobie czytam to pewnie bolące sutki to jeden z objawów ciąży czy nie (mnie bolą tylko piersi i SWEDZĄ), staramy się od 7 czy 6 d.c. Może w nowym mieszkanku nam się uda :) Titowa dziekuje za zdjęcia ja też postaram się przeslac wam moje i mojego mieszkanka ale kiedy tylko będę bardziej wolan teraz jakoś jestem w rozjazdach..... Nie chcę abyście uważaly, że nie chcę z Wami tutaj pisać bo takie mam wrażenie, że tak myślicie PO PROSTU BRAKUJE MI CZASU....:( kIEDY SIĘ wprowadzę na dobre postaram się z wami regularnie pisać.....może w końcu z tamtej strony wawy coś nadleci (jakiś bociek czy coś innego...kapusty tam nie ma, chybaże na balkonie posadzę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna:) witam serdecznie:) i ciesze sie ze dołączyłas do nas:) Agi beta 333:) to hmmmmm prawie jak ja:) mam 15 dnien po ow;) tez wczoraj miałą byc @:) wrrrrrrrrrrr jak tylko o niej pomsle:!!ja tez mam duphaston a podbrzusze az tak mocno mnie nie boli wiec nospy nie łykam!!❤️ i powiem Ci ze wiem co dzisiaj czujesz ja czuje to samo:)gratuluje:) Mania:) ja bete robiłam bo test mi wyszedł taki dziwny z blada kreseczka:) a progesteron kazał mi lekarz:) wiec dzielnie sie do zalecen stosuje:) olej meza:) ja bym uzyła patelni szkoda mi talezy!! albo tłuczka;) nie stresuj sie słonko teraz Ci nie wolne!! Ania K;) dziekuje za opisik:)sama w to nie wierze:) Wiolu juz ogladam foteczki:) tzn zaraz wejde na poczte:) robur sama widzis jak szybko idzie :) lada chwila a spadniesz na dół tabelki:) Dziubasku ❤️❤️ jutro tyrkne:) dobranoc słoneczka:) ide spac był to dla mnie dziemn pewłen wrazen:) całsuki i dziekuje za wszystkie ciepłe słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnej nie ma???? Validosek ogląda pocztę....hmm ok. ja już idę w takim razie spać....staranka były rano...;) Zresztą mąż już śpi, padł biedaczysko........ Jeszcze chwilę posiedzę i idę do łóżeczka, słodkich snów i owocnych staranek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak!chce! walnijcie mi! zalewam sie łzami bo dzis chyba nie jest moj najlepszy dzien znowu mam dola jak w styczniu,ze nie dam rady wytrzymac tak dlugo zreszta nie wiem czy maz chce w ogole miec dziecko sama czasem sie zadreczam czy dam rade obecnie cZuje sie niepotrzebna nikomu niekochana i w ogole 😭 tak tu siedze a nie wiem czy w ogole bede zaciazona kiedykolwiek wy bedzieci opowiadac o odczuciach ciazowych, o narodzinach o wychowaniu a ja o sadzeniu kwiatow i o pomyslach na obiad:( załoze chyba klub samotnych beznadziejnych marud buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry raz jeszcze !!!!!!! tak tak to ta godzina! az mnie nerwa bierze bo sasiedzi urzadzili sobie party i muzyka tak dudni ze nie slysze wlasnych mysli!!!! dzis wieczorem projektowalam sobie restauracyje i przez ich ten halas nie moglam doliczyc sie krzeselek! :) :) :) dla tych mniej zorientowanych wcale architektem nie jestem ale marzenia mam strasznie zmienne i ciekawe :P Dziubuss ja Ci normalnie zaraz przywale! wpieprze do wiwatu ze Cie maz nie pozna! cos czuje,ze sie popstykalas z mezem plus choroba namieszalo Ci w hormonkach... Sluchaj ja tez czuje niedosyt ze inne z Nas maja dzidzie lub sa aktualnie w ciazy a ja tego ani drugiego nie mam a juz 28jesien mam na karku. Ale sie poddaje i walcze, a co do bycia w ciazy teraz czy pozniej to Ty sie wcale meza nie pytaj, bo oni to gowno wiedza o naszych zegarkach! moj jak sie dowiedzial ze bylam w ciazy cieszyl sie jak dziecko! zawsze chcielismy miec bambini ale odkladalismy staranka na potem, no coz pierwsza proba sie nie udala, pamietam po tym powiedzial mi jak tylko bede gotowa mam dac mu znac, wiec dalam, a on na to, ze za wczesnie, wiec mu powiedzialam jak napisalam wyzej odnosnie zegara i buzia mu sie przymknela. Jak zrobilam tescik ostatnio i wyszedl negatywny, lekko sie zdziwil, a ja na to, ze czuje sie nieco inaczej niz zwykle i powtorze tescior za kilka dni, a on na to: no to uwazaj teraz i odpoczywaj bo jeszcze nic nie wiadomo...czyli moral z tego taki ze ogromnie liczy na to. Dawaj Malenka i sie diablem nie przejmuj i w zadne dolki mi tu nie wpadaj, bo jak szurne to ostrzegam, ze bedzie bolalo! 😘 ANNA witaj! 🌻 moja mamcia tez rodzila w Twoim wieku, a co do wieku to tak jak pisza Dziewczeta duchem szczesliwym byc! czasu nie mierzac, poddawac sie marzeniom, robic projekty (tak jak ja! hihihih a mam na tym punkcie zajoba i pozniej spac po nocach nie moge! :) ) i duzo sie usmiechac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no moj wujas tez probowal na chlopaka ale wyszly mu 3 dziewczynki i z cioteczka dali sobie spokoj! heheh Ty w ogole to wyslij Krzycha na badania niech sprawdza czy ma atest na dziewczynki! bo tu wariactwo i pozycyje nie wchodza w rachube! :p :) :) :) nastepnym razem sie uda! wiec kiedy staranka? nastepny cykl? kalendarzyk planowania plci masz? jak odkopie w plikach to Ci przesle. 😘 Mania z tymi chlopami to same problemy, duze dzieci ze sliniakami az po same jajka! :) tak nie, tak zle, inaczej ble i ble. Moj mi czasem tez cisnienie podnosi! powiedzmy ze taki ich urok! :p a u Ciebie hormonki szaleja, tez tak mialam, myslalam,ze wszystkich powystrzelam, wypatosze i w piwnicy na scinie jako trofea pozawieszam! heheheh a na pytanie: "co Ci znowu jest" i ten akcent "znowu" absurdalnie nie potrzebny to juz zywcem bym spalila! ale ja wiedzma jestem hihihi :) :) :) Boze Dziewczyny znowu mi niedobrze i ciagnie mnie w gardle, sline przelykam jak po zelkach! czyby urojenia? ............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×