Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziekujemy dziewczynki za kciuki Maniu musimy być silne , zobacz jak wiele kobiet przeszło przez to samo co my i sie nie poddały i teraz mają śliczne zdrowe bobaski! kurde no- az tak żle jest? moze spróbujcie jeszcze to jakoś naprawic , jestescie dopiero pół roku po ślubie , moze sie po prostu jeszcze nie dotarliście, porozmawiaj z nim albo idzcie do poradni małżenskiej , moim znajomym uratowała ona małżeństwo , trzymaj sie kochana , musi być dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) ale naskrobałyście!!! ;) Titowa a Ty to jak zwykle, ale lubię Cię czytać ;) Zastanawiam się tylko czy to niedzielne ożywienie to efekt nowych ciąż czy koszmarnej pogody za oknem? Bo zwykle w weekendy cichutko tu było... ale to dobrze, dobrze, cieszę się bo mam co robić :D i humor od razu lepszy Kurde no 🌻 odpoczywaj a jeśli mogę coś Ci poradzić, to nie nakręcaj się na męża, zwłaszcza jeśli chodzi o ojcostwo, przecież faceci czują się ojcami dopiero gdy zobaczą maleństwo, tacy już są. Dla większości nich ciąża to coś abstrakcyjnego i nie potrafią do końca pojąć że to już ich dzidziuś tam jest. Na ostateczne decyzje zawsze jest czas zobaczysz co będzie jak Maleństwo się urodzi. W każdym razie trzymam kciuki, żeby jakkolwiek sytuacja się ułoży, Ty i Twój maleńki Skarb byliście szczęśliwi ❤️ Miłego dzionka dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wygrzebalam sie jakos z lozka... Kurde ja tez ostatnio mam taki metlik w głowie,ze to malzenstwo moze bylo dosyp pochopne minelo zaledwie pol roku a ja czas go nienawidze za jego zachowanie! byly dobre miesiace ale ten jest wyjatkowo trudny mysle,ze tez sie docieracie jeszcze a teraz to wazne bo spodziewasz sie dziecka wiec staraj sie albo nie zwracac uwagi albo ostro z nim postepuj... mnie juz wszystko jedno ale widze,ze obojetnosc dziala na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....14.03 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................3 cykl....03.04 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata.....5 cykl....27.01 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....04.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....2 cykl....02.04 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....08.03 🌻Sara82..........25....Podkarpacie...........................0 cykl....24.03 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Lorunieczka....24....Anglia..................................1 cykl....20.03 🌻Kołderka*.......23....k/Warszawy...........................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....3 cykl....19.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża................ 🌻Validos27........27....Kraków............................ciąża................ 🌻Agi37.............37....Warszawa.........................ciąża................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Kołderko, sprawdź czy Twoje dane poprawnie wpisałam :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku masz rację. Teraz wychodzę ale jak wrócę i będę miała chwilkę to przeglądnę tabelkę i po konsultacji z Tobą ;) zrobię porządek w moim zestawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validso27
wiem nie wolno mi sie stresowac:( ale jak siostra jakas od 2 dni wybitnie miła!!!! i co zobaczyłam czyta co pisze na kafe!! na swiezo upieczonych mezatkach:( wie ze ejstem w ciazy!! ale sie zdenerwowałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna !!!!!!!!!!!!! póki co jest z mezem na basenie jak wróci niech maz z nia rozmawia ja nie chc sie denerwoawac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem! titek vel pisareczka! :) Anus 🌻 ja tez lubie czytac Twoje posty! 🌻 Mania, Dziubuss, Kurde no 🌻 Kochane cos o docieraniu to ja wiem swoje! z mezem bylismy doklanie 1rok i 1dzien przed slubem, teraz w grudniu minie nam 5latek po slubie, oboje zodiakalne Wagi, wiec szalujemy tym naszym zyciem, raz na lewo, raz na prawo, i w gore i dol, kombinacji masa :) Ale sie bardzo kochamy, bywa ze doprowadzamy sie ze smiechu do lez, i zdarza sie tez, ze klocimy sie o bzdury, a awantura przypomina 3 Wojne Swiatowa, ktorej oblicza jeszcze nie znamy, wszystko zalezy od naszej wyobrazni, nuda nas zabija... Coz malzenstwo to jak w tej piosence ... karuzela co niedziela, a ze dzisiaj niedziela to z tematem trafilam idealnie! :) A w sprawie ojcowania, no to inna bajka, jedni angazyja sie bardziej inni mniej, a o opinie rodzicow nie pytajcie, kierujcie sie glosem serca, bo swoj swego zawsze bedzie trzymal, i trudno tu mowic o obiektywizmie. Faceci a zwlaszcza mezowie, lagodnej jazdy nie lubia, i to fakt rzeczywisty, nie takie tam, oni wrecz uwielbiaja jak im resoraki nawalaja, trzesawki, turbulencje, tak, tak, a na koniec tej jazdy w pitstopie potrzebuja kilka dodatkowych minut, na ochloniecie z wrazen, my to nazywamy cichymi dniami. A pozniej wraca wszystko do normy no i kolejna jazda! Hehehe :) :) :) flaga w czarnobiala krate, ruch reka arbitra i jedziem! A my tylko stoimy, czekamy na zakretach, kola luzujemy, bolidem rzucamy... :) :) :) Jak widzicie Fomula1 nie raz przeze mnie ogladana, no ale zycie to jeden ten sam tor i ten wyscig z czasem... ok bo znowu sie wenuje! Heheh BEDZIE DOBRZE DZIEWCZETA! TRZASC I Z BOLIDA WYRZUCAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kołderko, tyle ze ja mieszkam po przeciwnej stronie Wisły, na warszawskiej Pradze validos: ja w poprzedniej ciazy miałam taka sytuacje ze chłopaka mojej przyjaciółki poinformował o ciazy moja bardzo bliska kolezanke, bez naszej zgody, i to w takim momencie kiedy jeszcze nikomu wiecej mowic nie chcielismy, i przede wszystkim zalezało mi zeby ona sie ode mnie dowiedziała. byłam na maksa wciekła ona zreszta tez. a tak wogole powiedzieliscie juz komus o ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku co mialas na mysli z tym postem? szwagierka czyta co piszesz na kafe? i wie ze mamcia zostaniesz? tu czyta czy na innym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku --- ja wiem ze tak jest i Ty wiesz i wszystkie wiemy, ale czasem i tak trzeba na chłopa ponarzekac i pobiadolic nad tym wszystkim :) ja juz mam nastrój lepszy :) moze koncentracja na pisaniu pracy mi pomaga hahah :) a.... przynajmniej mam chwilowy spokój od męza (zmywa teraz naczynia :)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak dziewczyny co tam tajemnice! Mamami bedziecie! Taka wiadomosc ukrywac! takie wiadomosci najlepiej dzieli sie z najblizszymi jak najszybciej od wazniejszych ranga tzn. rodzice, rodzenstwo a pozniej jak leci! Siusiac na to! a teraz czesciej Wam sie to zdarzy bo Szkrabki naciskac beda na pecherzyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manius co do narzekania to baaaaaaaaa trzeba! bo jak ja swego wychwalam ze taki dobry, zawsze jak przychodze do domu jest wtedy na odwrot. Wiec moral z tego taki, NIE CHWALIC DIABLOW! a maz widze odrabia pokute zmywajac! hihihi dobra szkola Mania! Moja krew! Moj robi mi sniadania! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniu ja mieszkam w żyrardowie, pracuje w Grodzisku mazowieckim a w warszawie studiuję:) tak ogolnie to pytalam na topicu po stracie ale zapomnialam ze ty tez tu jestes po stracie... maniu czy Ty bierzesz jakieś leki? mi lekarka powiedziala ze jak bede miala podejrzenia ze jestem w ciaży to zebym od razu zaczeła brać luteine ale nie wiem kiedy - czy jak test wyjdzie czyli za 2 tygodnie czy juz teraz, czy wogole nie brać i pozostawic wszystko swojemu biegowi? co Ci lekarz pwoiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko --- króciutko ci napisze biore tylko euthyrox 25 i kwas foliowy na recepte 5mg. euthyrox 25 poniewaz 2 lata temu leczyłam sie na niedoczynnosc tarczycy, teraz jest teoretycznie ok tzn tsh w normie ale endo powiedział ze fajnie jak bedzie pon 2 i tak na wszelki wypadek endo zaleciła mała daweczke. powiedział ze z tsh jaki miałam w poprzedniej ciazy tj 2,8 tez mogło by byc ok, ale skoro cos takiego sie stało to lepiej sie zabezpieczyc. kwas foliowy 5mg przepisał mi gin zadnych innych leków nie biore, lekarz powiedział ze bete miałam bardzo wysoką, nawet jak ciaza obumarła to była bardzo ładna i dlatego dzidzie mogłam jeszcze nosic w sobie ok 3 tyg :( i kołderko staram sie byc dobrej mysli :) a to chyba najlepsze lekarstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku --- moj mezulek mi sniadanka nie zrobi bo ma problemy ze wstawaniem rano, ale w zmywaniu mu to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko--- i jeszcze jedno, lekarz powiedział ze teraz bedzie trzeba zrobic wczesniej usg, tak ok 8 tyg mysle, bo dokładnie mi nie sprecyzował. jak byłam w tamtej ciazy to inny lekarz mnie prowadził i on powiedział ze pierwsze usg bede miec w 12-tym tyg, zreszta wiekszosc moich kolezanek tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mój mąż nie lepszy.Obraził się na mnie za brak seksu w piątek,sobotę i dziś rano (wrócił do domu na weekend).A mi się po prostu nie chce.On to skojarzył: Aha,masz okres,czyli seks tylko jak chcesz dziecko.I mówi,że się dziwię,że dla mnie niemiły.Nie mam ochoty uprawiać seksu tak na zawołanie,może coś w tym jest,że w tym cyklu nie wyszło więc po co coś robić w dni potencjalnie niepłodne. Jaki by mój mąż nie był,to jednak w każdą sobotę i niedzielę to on biega po świeże pieczywo i sam robi śniadanie - tyle na jego obronę.I dziś przyglądałam mu się jak patrzył na 16 miesięczne dziecko koleżanki - takim rozmarzonym wzrokiem,może sam chce dziecka bardziej niż się przyznaje,nie wiem.Z drugiej strony nie wydawał się przejęty negatywnym testem.Tacy są faceci,że nigdy nie wiadomo co naprawdę myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bylam u lekarza na wizycie kontrolnej po zabiegu , jakieś 3 tygodnie temu to powiedziala mi ze juz moge sie starac od poczatku , powiedziala ze jak tylko bede miala podejrzenie ze jestem to żebym zaczeła brac luteine , ale ja narazie nic nie biore, poczekam do testu bo nie chce sie nakrecać , a nie wiem dlaczego ale od jakis 5 dniu czuje pobolewania w dole brzucha , nigdy tak nie mialam w srodku cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko jeśli wszystko będzie w porządku może nie będziesz musiała luteiny brać.To i tak zadecyduje lekarz a nie żadna z nas. Ja miałam skurcze pomiędzy 7-9tc i przez te 2 tygodnie brałam co 6 godzin.Na szczęście wszystko się uspokoiło.Nie wiem czy profilaktycznie lekarz zaleci Ci nawet 2 x dziennie jeśli nie będzie takiej potrzeby.Co do kwasu foliowego to i owszem łykaj folik czy folovit 0,4mg i co najważniejsze bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciążuweczki, pytanko do Was --- w którym tyg ciązy miałyscie pierwsze usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam na potwierdzenie testu w 5tc,potem 9 i 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nio własnie w kórym tyg USG:) mamusie:) te z wiekszym stazem napewno wiedza:)ide do znajomych na soczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug--- jak wyzej pisałam mi lekarz powiedział ze trzeba bedzie zrobic wczesniej, i ja mysle ze pewnie w 8 tyg bede miała zrobic. ja po prostu chce isc na nie w takim momencie aby juz było widac dzidziusia i serduszko, wiec chyba 8 bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug --- jeszcze jedno, w 5tc widziałaś pewnie tylko pęcherzyk, czy juz była dzidzia widoczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×