Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

michelle - czy ty zawsze tak dlugie cyle masz ? Ja zawsze myslalm ze moje 31 dniowe to sa wydluzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle, ale ja sama niewiem. Oby Twoje słowa były prorocze.. W tym miesiącu owulację miałam 20dnia cyklu (tak mi się wydaje, bo wtedy bolał mnie lewy jajnik, czułam kujący ból). To był 01.11. A przytulanki były 27,28.10 oraz 02.11. Więc biorąc to pod uwagę, to raczej nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemniczki mogą żyć do 5 dni,a znam i takie co przeżyły 7 ;-) Tak więc musisz mieć andzieje.Cykle mam od 26 do 37 dni,ostatnio mam te dłuższe.Do 30dcnapewno poczekam z testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..moj mąż stwierdzil ze czuje sie jak reproduktor ;( juz czasem sama nie wiem jak go mam zachecic. Czasem mysle ze moze faktycznie przesadzam? moze nie powinnam az tak go atakowac? ale faceci to przeciez lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dosyć długie cykle: 30-35dni. Tylko zastanawia mnie jedno. Zawsze, gdy zaczyna się miesiączka boli mnie lewy jajnik, dół brzucha z lewej strony. Nie pamiętam, żeby bolała mnie prawa strona. A podobno co miesiąc jajniki \"wymieniają się\". Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam mija dzionek? ja sie obijam i gram sobie z m. ;) co sie tak martwicie ta owulka co:P trzeba sie kochac kiedy sie ma ochote bo chlopy wam pouciekaja hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem... Ale tak na doskoku, bo robię obiad. Dziś mój mąż zażyczył sobie frytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochen! Mi sie poprawił troche nastrój bo moj chłop chce sie przeprosić. Wg mnie to akurat mam owulacje ale dupa ze staranek bo jak to tak. W przyszłym miesiacu spróbuje. Witam nowe kolezanki. Harbatka GRATULACJE! Bardzo sie ciesze. Dziekuje wam wszystkim za wsparcie. Jestescie kochane. Dobrze ze mam tutaj przyjaciół do których moge sie wygadac. Nie znam was osobiście ale ciesze sie ze was mimo wszystko poznałam. Jestescie kochane 🌼 ❤️ dla każdej dziewczynki. Dziekuje wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ja tylko na chwilkę :) Po pierwsze bardzo serdecznie GRATULUJĘ ❤️❤️❤️❤️❤️ Harbatce :) Bardzo się cieszę że Ci się udało :) :) :) A gdzie Malwinka też miała dziś testować. POZDRWIAM WAS SERDECZNIE!!!! Teraz uciekam za bo za chwilkę gości mamy a i moje samopoczucie dziś nie za ciekawe :o BUZIAKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu buziak😘 Michelle🌻 Vichy🌻 zagladaj do nas czesciej;) ja juz po obiadku malwinka moj m. tez dzis chcial frytki wiec zrobilismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina 29 😘 nie łam sie kochen:) ja tez mam takie bolesne @ ,ze normalnie wyje z bolu ale nauczylam sie odpowiednio przed zazyc tabletke i troche przynosi ulge jade zaraz na miasto z moja ciocia hehe buziaki kochen😘 zajze wieczorkiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zaglądam do was po kilkudniowej nieobecności, mama do nas przyjechała i nie miałam kiedy zajrzeć, harbatka gratulacje!! gosia głowa do góry może jeszcze się wszystko ułoży,życzę Ci aby wszystko było po twojej myśli ja dziewczynki mam we wtorek wizytę u lekarza wkońcu cos się ruszy i będe wiedziała jak tu wygląda dalsza opieka medyczna nad ciężarną, może niedługo dostanę termin na usg,u ,mnie to 9 tydzień więc już chyba najwyższa pora na jakąś kontrolę. A tak pozatym to samopoczucie całkiem dobre. Pozdrawiam wszystkich razem i z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczynki mam pytanie czy może się orientujecie czy moge pozwolić sobie na 17 godzinna podróż samochodem?? bo tak się zastanawiam czy nie ma przeciwskazań do tak długiej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajie stokrotki moje🌼🌼 Gosia kochen jak cały czas trzymałam kciuki za Wasz związek i jak widac pomogło. Demiluna kurcze lepiej zapytaj lekarza co z tą podróża to jednak tyle godzin ale myśle ze oki pewnie jak czujesz sie dobrze to Ci pozwoli. 😘 dla Was wszystkich😘 ja dziewczynki dzisiaj byłam na 82 urodzinkach mojej baci.babcia jest po wylewie który uszkodził troszkę mózg..niekiedy Ona mysli ze ma 30 lat hihi a niekiedy ze mniej.Marta dla niej to dobry kompan do zabaw bo są na tym samym etapie.Kochana moja babunia.bardzo ją kocham kochane ja dzisiaj staranka planuje tylko jak na złośc Mała jeszcze nie spi skąd u niej tyle energii??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy u męża kuzynki,więc czas zleciał,a mały sie zmęczył.Moge cieszyć sie spokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl Gosia .......21 ....Łańcut............................7 cykl Dziubassek.21.....Trójmiasto.......................2 cykl validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok....1 cykl Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża Maliwina29...29........................................1 cykl Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża Wiktoria80..27......................................... Avinion.......29.....Kraków............................1 cykl Melusia80....28...........................................1 cykl Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata.......1cykl Poli..............28.....opolskie........................... .. hej Dziewczyny. Mnie niestety w czwartek odwiedziła @ , więc zaczynamy drugi cykl starań. Przepraszam, ze się tak mało udzielam, ale trochę mam mało czasu, a na dłuuugi weekend byłam u teściów i w ogóle nie siadałam do komputera - trzeba sobie trochę odpocząć ;) Czy ja dobrze widzę, ze w tabelce jest już 6 ciąż?? Gratuluję ! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki🌼 czas rozpocząć nowy tydzień:) Dafodilek😘 dobrze widzisz.dziewczynki w ekspresowym tempie tu zachodzą w ciąże. buziaczki dla Wszystkich😘 u mnie tem 37 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Ty poranny ptaszku😘 co dziewczynki tak cicho z rana???? pewnie po weekendzie dużo pracy macie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, już jesteście? Mój K. wczoraj mnie już do internetu nie dopuścił. Powoli do niego dociera. Dziękuję Wam serdecznie za ciepłe słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka🌼 jesteśmy jesteśmy bo my dospać nie mozemy:D:D kochana to dopiero początek opieki Twojego męża nad Toba:Djak Twój będzie tak dbał o Ciebie jak moj to masz przechlapane:D:D:D ale fajnie jak mężczyzna dba o kobiete.to takie miłe chociaż niekiedy miałam juz dosyć bo czułam sie jak dziecko dasz rade Herbatko.:D:D dziewczyny moj to się smieje ze jak zajde w ciąze to on wyjeżdza z kraju:D:D:D:D.no co..kobieta w ciązy jest troszke upierdliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja to znam... mój K. zapowiadał, że na 3 lata się wyprowadzi, dopóki dziecko do przedszkola nie pójdzie.... ale coś ostatnio tego już nie powtarza, heheee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×