Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Malwina Właśnie nie powinnaś mieć żadnych plamień,upławów itp.Wtedy z ciążą jest idealnie jak nic takiego nie ma.Jak się plami to albo coś nie tak z zarodkiem albo odkleja się kosmówka itp.Chociaż niektórzy mają plamienia i nawet okres i im się udaje utrzymać ciążę.Także nigdy nic nie wiadomo,ale na plamienia nie czekaj,bo to jest raczej objaw,że coś jest nie w porządku z ciążą i np.trzeba brać progesteron albo leżeć.Ciesz się więc,że nic Ci nie dolega.Ja miałam np.plamienia i krwawienia w ostatniej ciąży i poroniłam.A poprzednia ciąża bez jakichkolwiek plamień i krwawien i wszystko w idealnym porządku.Z drugiej strony znam wiele kobiet,które mimo plamien i krwawień urodziły zdrowe dzieci i nawet nie musiały za bardzo leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z robur, a jesli zobaczysz jakies plamienia to szybko do gina lub na ostry dużur do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały czas ganiam do łazienki i ich szukam ;( no to mi ulrzyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem niektore kobiety maja plamienia w dniach kiedy była by @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed Asia jeszcze 200km do domku kazała pozdrowic i ucalowac:) jutro sobie z rana pogadamy:) ja dzis ide szybko spac bo znowu do roboty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień do bryyyy Malwina GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty się lepiej nie doszukuj plamień.lepiej niech ich nie będzie. dziubassek kiedy jakieś foty z validoskiem???? Mania skarbie leż w domku i odpoczywaj jak najwięcej.Napewno wszystko będzie dobrze.skoro dzidzia jest i serduszko bije to nic złego sie nie stało.buziaczki wielkie dla Ciebie 😘 dla Was gwiazdeczki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Zazdroszczę Wam tego spotkanka, Dziubasku i Validosku... Pamiętam jak miło było spotkać się z Koug i Fisią :) Mam nadzieję jeszcze spotkać się zTitkiem, niby sąsiadeczki a jakoś najtrudniej nam się spotkać :P Chciałabym się kiedys spotkać z Wami wszystkimi w jednym miejscu, ach to by było śmiechu!!! Może kiedyś się uda... W każdym razie czuję się pozdrowiona i wycałowana :) Dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny jak ja sie boje tego jutrzejszego testowanka:( boje sie ze jak wyjdzie 1 krecha to sie załamie psychicznie, boje sie tej 1 krechy...a moze po prostu nie robić tego testu?i tak czuje ze zaraz przyjdzie @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko nie bój się testowania.Mam nadzieję i trzymam kciuki za dwie piękne kreski. Aniu ja mam nadzieję ze kiekiedyś wszystkie spotkamy się razemz naszymi bobaskami. Jestem padnięta ale zadowolona z komuni chrześniaka.kolejne imprezy w czerwcu-2 weselicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu jeszcze raz gratulacje!I oczywiście gratulacje dla Malwinki!!!!!U mnie dzidzia pojedyncza ale duża,widziałam bijące serduszko i bardzo się wzruszyłam...Niestety objawy ciąży coraz wyrażniejsze-przede wszystkim mdłości,jak do tej pory obyło się bez rzyganka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia mdłości miałam przez 3 miesiące i tez odbyło się bez tulenia muszli :) Ale to już chyba taki mój urok-Jacek stwierdził że chyba musiałabym sie zapić do nieprzytomności zeby rzygać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agi gratulacje, zdrowej dużej dzidzi, oby tak dalej :) Mdłości ja też jeszcze pamiętam i co mi pomagało to przegryzanie np. płatków cheerios na sucho. Pozdrawiam i 😘 dla maleństwa w brzusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre rady,na razie da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi --- ciesze sie ze ok u Ciebie :) ja tez juz widziałam bijące serduszko, z tym ze przyczepiały sie do mnie te plamienia, na szczescie były tylko wczoraj dzis juz ich nie ma i mam nadzieje ze juz nie wróca i ze dzidziulek w moim brzusiu dobrze sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- ciesze sie ze spotkanko z validoskiem sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce wiedzeic.
a na czym polegaja plamienia! czy sa w tym samym czasie co miesiaczka i tez boli brzuch p.s. bola mnie bardzo piersi juz od ok 5,7 tyg ale miesiaczki mam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosek miala aparat wiec focie beda jak je zżuci na kompa:) tez chciala bym je zobaczyc:) Agi super ciesze sie,ze serducho bije pelna para:) a te mdlosci niech sobie pujda a kysz... dobranocka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny :-) tak ostatnio czytałam różne fora dla staraczek i w końcu postanowiłam się dołączyć. Fajnie jest dzielić się z innymi osobami ktore są w podobnej sytuacji - też chcą mieć dzidziusia. Ja właśnie mam @ więc w tym miesiącu się nie udało. Może następny będzie szczęśliwszy... :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pszczolka_78 :) Dołącz do naszego szczęśliwego topicu! Powiedz nam parę słów o sobie no i możesz podać dane do tabelki jeśli zamierzasz zabawić z nami dłużej :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dober ja troche w stresie przed praca ale za to mamy sliczna pogode najgorsze,ze chyba z pecherzem nie jest ok bo latalam po 15min po trzy kropelki a teraz boli mnie troche psiocha:( chyba trzeba isc do gina😭 zwariuje zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek idz kochana do lekarza bo z tym nie ma zartów , moja kolezanka jak miala takie zapalenie to robila siusiu tylko w wodzie bo inaczej wyła z bólu , ja wlasnie szykuje sie do pracki i po drodze lece po test, denerwuje sie strasznie , bo jak mi nie wyjdzie to pozostaje mi samej utopić smutki w butelce wódki, pozdrawiam Was kochane i życze miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry witam nową koleżanke pszczołke.cieszę się ,że do nas dołaczyłaś.podaj dane to dziewczynki Cię wciągną w tabelke dziubassku przekichane z tym pęcherzem.współczuje CI. Ania😘basiunia😘kołderka😘 wszystkie dziewczynki które jeszcze śpią😘 a validosek to dzisiaj będzie???? czy odsypia wycieczke? kto pije kawe????? ja zrobiłam sobie z pół łyżeczki na duuuży kubek.jakaś mętna :D:D:D:D:D:D ale wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisieniu Kochana ja poprosze kawusie:) jedna łyżeczka cukru i mleczko:) A gdzie nasza Malwinka miała dziś testować- chce jej jeszcze raz pogratulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz Ty jędzo mętną kawą częstujesz?????? proponuję pyszniutką kawusię wedle życzenia i do tego śniadapki z dupskiem świńskim Heloł laleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale się wybyczyłam przez weekend. Spałam prawie cały czas! Jadłam i spałam.Z meżem :-p Pozatym coś dziwnego mam z dniami płodnymi - nie było objawow owulki, już drugi cykl. Robiłam trzy testy owulacyjne - i nic nie wykazały. Zawsze była jedna kreska, drugiej nawet na drugi dzień nie było widac. Ok 9-11 maja powinnam dostać znów okresu - moze jak i wtedy jak zaszłam w ciazę owulka bedzie na 3 dni przed???????? Juz zgłupiałam totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug metna kawa dla mnie.da Was kochane super kaweczka wedle życzenia.za to ,że mnie od jędzy wyzwałaś to Ci ciasteczko nawet do kawy dam.mam do wyboru maślane i delicje wisienkowe:D:D:D:D:D Yenny kobitko kochana idź w moje ślady i wywal testy na owu termometry i samoobserwacje.idź na całosc i sexuj się kiedy tylko chcesz i masz na to ochote.Jedynie co u mnie podziałało to dupcia w góre po sexiku:D:D:D:D:D:D:D a co do spania to ja też spanie miałam i to duże i nie wiedziałam ,że już zafasolkowałam więc może u Ciebie też tego przyczyna jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×