Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

NO BRAWO !!!!!!!!!!! Widzisz Madziula jednak eliksir zadziałał...no chyba że to determinacja Pawła po meczach polskiej reprezentacji tak w niego wstapiła że zapragnął mieć swojego w składzie na kolejne mistrzostwa za...20 lat Cieszę się mała królewno razem z Tobą... Teraz jeszcze czekamy na newsy od majeczki titka i pozostałych długo oczekujących w naszej kolejce Wioli,Ani Bolerki i innych Bolerko Mój wysłał poleconym i z tyłu był adres zwrotny więc jakby co to wróci z powtrotem.Minęły chyba 3 tygodnie ale nic nie wróciło do mnie więc podpytaj jeszcze na poczcie.Dziś nie znalazłam żadnego przekazu w jego szpargałach ale mówil że gdzies ma bo nie wyrzucał. Majeczko Ty tez dostaniesz...nawet chciałam kupic dziś dwa drugi dla Bolerki bo ten jej to chyba listonosz wychlał...(oby mu z cycuchów mleko ciekło :O) ale ten czarodziejski sklep był zamkniety bo obsługa ma urlop :( Tak więc jeszcze tydzień trzeba poczekac !!!! Buziam was wszystkie podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak was czytam to mi sie humor poprawia od razu. dodacie mnie do swojej tabelki?:) ladnie prosze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering......35...Wrocław....................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.....29...śląsk........Szymon 4 lata.......... 🌻Yennyfer.....31...Lublin....Wojtek 12lat....5 cykl....07.05 🌻Gooosha......24...Ballymena...................4 cykl....28.04 🌻Majek123.....22 ..Zakopane....................1 cykl....22.06 🌻Titowa1.......28...Irlandia......................5 cykl....22.06 🌻Anucha26.....27...Śląsk..........................2 cykl....05.05 🌻Wiola30.......30...Kuj.-Pom....Angela 7lat...2 cykl....06.06 🌻Anna6889....40...Kłodzko.Gosia 18l.Ola 11 l..5 cykl....21.05 🌻Iwona+.......25...Inowrocław...................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka78.30...woj.warszawskie............2 cykl...02.05 🌻Magda84.....24...Wrocław..................... 8 cykl....20.05 🌻Bolerka34....34...Warszawa....................1 cykl.....25.05 🌻Azifik.........27...Police/Szczecin.............1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...........Paryż.........................15 cykl....21.05 🌻Karla31......31.....................................9 cykl..... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Mar--gerita..26 ...Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ...Trójmiasto ...............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29....Warszawa................ciąża....05.07.08 🌻Agital.........26....Żywiec.....................ciąża...20.07.08 🌻Avinion.......30....Kraków....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....28....Wrocław...................ciąża...12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża..18.09.08 🌻Kasika1.......23...Rzeszów.Kacper 21m-cy.ciąża...02.11.08 🌻Gargamelka........Chorzów....................ciąża...21.11.08 🌻Mania23......23...Warszawa.................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ..Kraków -....................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37..Warszawa..................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ..śląskie...Marta 3lata ....ciąża...21.12.08 🌻Maliwina29...30...Warszawa.................ciąża....09.01.09 🌻Ania.K_81.....26..Dublin..Weronisia 2lata..ciąża...11.01.09 🌻Kołderka*.....24..Żyrardów...................ciąża...13.01.09 🌻Banitka27....26...Koszalin....................ciąża..16.01.09 🌻Cebulka30....30...Piotrków Try..Nadia 6lat...ciąża... 🌻Lorunieczka...24...Anglia.....................ciąża...21.01.09 🌻Nuczka.......27...woj.podlaskie..............ciąża.. 🌻Robur.........30...Zach.-pom...Daniel 8lat..ciąża.. 🌻Dziubassek...22...Pomorskie..................ciąża... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów........... 🌻Demiluna.......Julianek............................. 🌻Dafodilek......Karolek.............................. 🌻koug...........Agata/Asia........................... 🌻Avinion........Wiktorka/Oliwka...................... 🌻Validos........Blanka............................... 🌻Mania23........Patrycja/Pawełek..................... 🌻Agital.........Madzia/Karolka.albo.Piotrus/Marek... 🌻Sylwia.........Natalka.............................. 🌻Ania.K_81......Adrian/Robert........................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻..............SZCZĘŚLIWE MAMUSIE.......................... 🌻NICK..WIEK..MIEJSC..POTOMSTWO.DZIDZIUŚ.DATA UR..WAGA 🌻Sylwia ...29....Trójmiasto .......Natalka..ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna26..Anglia..Wiki.3lata.Julian.ur.27.06.08 waga..3640 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku dziekuje 🌼 pozostale dane:) 31 lat, Warszawa, ostatnia @ 17.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ciągle mam nadzieję,że jednak się jakimś cudem uda w tym cyklu:( sama nie wiem..niby nie miałam problemów z zajściem...niby te boćki ciągle krążą, ale jakoś tak...dzisiaj mam 18dc( cykle mam 30-31 dniowe) i nic..0 objawów:(:(:( nie pamiętam po jakim czasie miałam w drugiej ciąży jakieś bóle brzucha..pamiętam tylko,że mnie trochę bolało..może jeszcze za wcześnie? może niepotrzebnie panikuję? nawet się już dzisiaj poryczałam,że tak się nastawiłam, taka była optymistycznie nastawiona itd a tu nawet owulacji nie było, albo była a ja nawet nie wiem kiedy...ehhhhhhhhh;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 GRATULEJSZYN!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):) coś tak czułam Że w tym cyklu Ci się uda! :D cieszę się bardzo i życzę zdrówka, żadnych mdłości i innych przypadłości i żeby dzidziuś (albo dzidziusie) rósł (rosły) zdrowo :) wiecie co? jeszcze nie mamy tu bliźniaków na topiku! :) Karla - witaj :) nie wymieniłaś wśród witamin, które bierzesz kwasu foliowego, ale bierzesz, prawda? :) lekarz szwagierki mówił, że nie tylko chroni dziecko od wad, ale również pomaga zajść (czy też niedobór może blokować poczęcie) Sprytnie to natura wymyśliła. zmierzyłam dziś obwód brzucha (w najszerszym miejscu) - jest 104 cm. jest mi ciężko :( ale nie będę was zanudzać, bo już dość, że mężowi marudzę. Wczoraj coś miłego mnie spotkało. Szłam do tramwaju i widziałam, ze jedzie mój numer, zawsze zdążyłam, jak byłam na tym skrzyżowaniu (będąc w tym punkcie zobaczyłam tramwaj) tylko że teraz już nie podbiegnę nawet paru kroczków, więc po prostu szłam i tylko machnęłam ręką, w nadziei, ze mnie maszynista zobaczy. Ale zamknął drzwi i ruszył:( za chwilkę jednak zobaczyłam, ze stanął i otworzył drzwi ponownie :) jak się ucieszyłam :) czekał na mnie! - wspaniali są ci wrocławscy maszyniści :D Małe szanse, ze ten maszynista to przeczyta, ale na łamach tego forum publicznie DZIĘKUJĘ MU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku moja Ty kochana!!!! GRATULUJĘ Ci Skarbie. 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Uwielbiam takie wieści na topicu. Dziewczyny staraczki - to oznacza jedno: na każdą przyjdzie pora i myślę że szybko z gory pospadacie :) Dziubassku widać musiałaś przejść ciążę \"topicową\" (z reszta podobnie jak Fisia) żeby cieszyc się ta własciwą ;) Tituś sąsiadeczko jak najbardziej zapraszam w sobotę. Mogę też przyjechać do Ciebie i to tylko z moją rodzinką bo jak narazie innych dzieciaków nie mam - odpoczywam :) Na ogóraska jak najbardziej się piszę i na jakis miły spacer z tobą. A co do Twojego zafasolkowania to wiesz, że mooocno trzymam kciuki za Ciebie i wierzę, że Ci się uda. Porządnie natrę Cię moim brzusiem jak się spotkamy a w razie czego oddam Ci moj eliksirek, bo nie zdążyłam go nawet wypić ;) wystarczyło że poleżal w szufladzie :P a i tak zrobił swoje. Cebulka -- 😘 dla Twojej Nadii. Kochana dziewczynka. Cieszę się że z Maleństwo zdrowo rośnie. Co do wakacji to ja bym pojechała na Twoim miejscu. Czujesz się dobrze, dzidzia zdrowa a świerze powietrze wszystkim się przyda :) No a w razie watpliwości skonsultuj się z ginem. Karla 31 🖐️ miło że do nas zaglądasz. Pisz z nami częściej o wszystkich swoich obawach i smutkach, staramy sie tu wspierac nawzajem w miarę naszych mozliwości. Malwina na Twoim miejscu zaczęłabym brać duphaston a w razie bóli brzucha no-spę. Nie ma na co czekać takie plamienia nie powinny się zdażać a duphaston Ci nie zaszkodzi, maleństwu też nie a może mu tylko pomóc przetrwac te ciężkie dni. Oszczędzaj się przede wszystkim i trzymaj się ciepło. Majek nic się nie martw kochana te boćki na daremno nad Twoim domkiem nie krążą :) Na pewno się uda, jesli nie tym cyklem to następnym. Trzymam kciuki. No ale się rozpisałam :) To z radości, że mamy kolejna ciężarówkę :) Miłego dzionka psiapsiółki moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby Dziubasku jak juz tak zmieniasz ta tabelkę to wpisz mi proszę termin porodu na 5.02. :-) heloł Karla🌼 a wiecie jutro mija 6 m-cy jak jestem na topiku, jeju jak to zleciało :-) może Wam postawie jakieś Piccolo:-) Anuś a jak tam twoje mdłości i samopoczucie? i posmeraj Titka swoim brzuszkiem ale tak porządnie:-) Majek i na Ciebie przyjdzie niebawem pora:-) Malwina ja bym na twoim miejscu wzieła Duphaston, nie ma na co czekać. Fisia a Twoja Fisiunia mówi co by chciała, brata czy siostrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąz sie cieszy ale nie dowierza, mysli,ze go w konia znowu zrobilam a pozniej stwierdzil ,ze \"poczekamy ,zobaczymy\" czy @ przylezie a podpiera sie tym,ze mojej kolezance miesiac temu wyszla druga kreska a po kilku dniach juz byla jedna i on mysli,ze test moze sie mylic tak wiec robie jutro z rana drugi test inne firmu zeby nie bylo;) i na bete pujde w piatek w razie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozprawie rozwodowej: - A pan jakie ma zastrzezenia do zony? - Panie sedzio, ta cholerna baba zyc mi nie daje, ciagle czegos potrzebuje! - Prosimy o jakies przyklady... - Alez bardzo prosze! W sobote wpadli kumple na piwko. Siedzimy, gadamy, pijemy, sloneczko swieci bo lipiec goracy jak nie wiem, a ta jak nie zacznie znowu: wyrzuc choinke i wyrzuc choinke....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak juz Dzibass zaciązyla to super! to w koncu zalozycielka naszego topicu, może wiec otworzymy nowy o nazwie \"szcześliwie zaciążone\". Z adnotacją o przeniesieniu ze staranek. Rzecz jasna czekamy jeszcze obowiązkowo na Titka i Majek. Bo reszta Pan z tabelki cos sie nie udziela. Dobrze mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrum chrum!!! prosiak powrocil!! :D :D :D ooooojjjjeeeeejjjj!!!!!!!!!!!!!!!! ale mam radoche!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziubuss ❤️ jak ja sie ciesze! az lezka mi sie w oku zakrecila! booosze co ze mna jakas ostatnio tkliwa jestem! caluje sciskam gratuluje! oj jak ja sie ciesze! ja to przez Was alkoholiczka zostane! :D :D :D jak nie wczoraj Cebulcia to dzis Dziubassek ale dzis kulturka, martini z kieliszka pije bo dzis powaga! :p i zajadam krajowymi czeresnimi, kupilam w polish shopie... jak sraki nie dostane to bedzie dobrze! :p Fisia prosiaczek znowu prosiaczkuje! :D :D Anus oj natrzyj mnie brzuszkiem natrzyj,please! dam Ci znac co z ta sobota. Majus nie boj zaby damy rade! razem czekamy w poczekalni, jak kiedys ja z Cebulka... tylko ona chodzila do innego pana doktora! :p tego przystojniejszego no i fasolinka przyszla do niej wczesniej. A ja chodze do baby... wiec nie wiem czy cos z tego cos wyjdzie... :p dzieki za trzymanie kciukaskow! plamienia niby moga oznaczac owulke...ale jakos nie biore tego az tak w margines, bo kiedys raz tez tak mialam i owulka wcale wtedy to nie byla bo @ dostalam dopiero po 4tyg... ale bylo to raz bo poprzednie przypadki potwierdzaly owulke bo po 2tyg jak w zegarku przychodzila @. Klara zagladaj do nas czesciej, i wcale nie marudzisz... zobacz jak ja dopiero tu stekam! :D :D :D hihiih dlugie posty, duzo literek... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko Kochanie masz piękny termin....Uważaj na siebie i pogłaszcz brzuszek.....od Cioci Basi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus przestan bo mnie samej łezki cisnely sie do oczu jak podstawilam mezowi tescik pod nos, tyle,ze jego reakcja to szczereznie zebow i milczenie jutro zrobie jeszcze jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug choinka! :D :D :D :D :D :D :D :D :D no nie!!!! tyle szczescia dzis naraz! sprzedam go dalej, choc jak znam zycie zawsze kawal spale! Anus i Ty jeszcze mi chcesz swoj eliksir oddac???? i znow procenty! no nie!!! :p ale powiem ze masz WIEEEELKIE serce! i bardzo Ci dziekuje za propozycjom! hahahahah a jeszcze dodam: M wrocil z pracy, wchodzi do sypialni a tam kieliszek z winkiem... zaskoczenienie na maksa, bo to nie w moim stylu, tak w ogole spiijac i w dodatku tak w samotnosci... mowi: aco to sie dzieje???!!! a ja: ano dzieje! opijam koleznki ciazusie! a łun: no to ona niech pije... a łuna: no jak to ona przeciez juz nie moze! :p a ja jeszcze tak! :D Kurde no! dobrze godocie! Majek do przychodni marsz! tylko wes ze soba jakas poduche, jaśka bo od tych drewnianych krzeselek duupa mi sie plaszczy i dretwieje! bom zapomniala z tego wrazenia zabrac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek powiem Ci tak ja też nie widzialam u siebie wogóle owulacji - 0, u mnie było sucho az się zdziwilam, że mam owulację wg moich obliczeń tylko a poparł to test tylko owulacyjny......a jakichś upławów wcale i zaszłam w ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss to jest ze tak powiem meskie zszokowanie! :p odetka mu sie jak zrobisz drugi test... zobaczysz pojdzie nastepnego dnia do pracy i bedzie pawiował (czytaj chodzil dumny jak paw) ze swego ojcostwa! :) nic nie chcialam pisac, ale mialam lekkie przeczucie, ze te objawy niby na @ to nie na @... hhuuurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i Cebulko właśnie rozmawialam z ginekologien i mam zacząć brać dwa razy dziennie duphaston i nospę, pewnie będę rzadziej zaglądała bo mam leżeć..... Ale tak raz na dzień.....;)spróbuję MUSZĘ ;) ;( mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze....... Tituś a Tobie napewno się uda ;) miałam oko do Dziubasska i coś mi leci na ciebie teraz wierci i wierci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka wiesz to ja tak mialam w tamtym cyklu, niby monitorowany... owulka dokladnie zprecyzowana, a sucho bylo jak na saharze... no i poszedl na straty... a to za sprawa mojego przemeczonego meza... buuuuu! a juz moglabym sie cieszyc z dwoch kreseczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka rozbawialas mnie! :D cos Ci sie wierci i wierci! dobre! ja testowac najblizej moge dzien przed swoim urlopem tj 22lipca, wiec sporo jeszcze... owulke niby mialam niedz, pon, wt z tymze ostatnie dwa dni z lekkim plamieniem... wykrec mi fasolinke Ty moja szamanko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Dziewczeta, zadam glupie pytanie z tym madrych :p jak mozna interpretowac plamienie podczas owulki? - peknieciem pecherzyka Graafa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) Dafodilku 🌼 kwas foliowy biore:) z reszta moj gin mnie upomina na kazdej wizycie wiec jak tak marudzi to jakos zaczelam pamietac:) ale masz nosa bo ja zapominalska jestem strasznie. dziekuje ❤️ A wiesz Ty musisz byc sexy ciezaroweczka ze az pan maszynista poczekal:) pozazdroscic uroku osobistego:) wiesz moj brat studiuje we Wroclawiu i zawsze mi opowiada jakie piekne miasto. AniaK_81 - dziekuje. bardzo tu milo i cieplo na Waszym topkiu bede kombinowac zeby cos skrobnac jak najczesciej. dzis dowiedzialam sie o malych zmianach w pracy- dostane miejsce bardziej przy oknie wiec moze bede miec mozliwosc cos skrobnac cichaczem:) zobaczymy. cebulko30 - milego pobytu nad morzem zycze:) my mamy w planie wyjazd do Jastarni na poczatku wrzesnia. nie moge sie doczekac. uwielbiam morze! Dziubasku- wyczytalam wyzej ze mamy tak samo na imie:) wiem ze moj nick moze byc mylacy:) ja po prostu planuje tak nazwach corke kiedys. Twoj maz sie chyba boi zaczac cieszyc. Facet jest w szoku i juz, musisz dac mu czas niech sie oswoi z mysla do jutra. To w koncu wazne wydarzenie. Powiedz mu ze czas spojrzec prawdzie w oczy w koncu jest wspolsprawca calego zamieszania;) 🌼 Choc ja pewnie po tych dlugachnych staraniach tak samo zareaguje na 2 kreski na tescie... titowa- nawet jesli marudzisz to tak uroczo ze nie zauwazylam wcale ze to marudzenie:) Majek123- jesli masz problem z brakiem sluzu to sprobuj brac wiesiolek. naprawde dziala! zastanawiam sie czy w tym cyklu sie udalo niby mam objawy pms, bola mnie piersi i to mnie najbradziej doluje, ogolnie sie nie nastawiam i staram sie zaczac myslec \"co bedzie to bedzie\" zeby w sobote nie plakac z bezsilnosci. w sumie to a nuz, kto to wie co moj szanowny organizm wymyslil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa1 - zdradz tajemnice skad ten nick? a odpowiadajac na pyt o owu - czytalam gdzies w necie ze pekniecie pecherzyka moze objawic sie plamieniem zaraz ci cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej wiecej w polowie strony jest: UWAGA! 1. W śluzie owulacyjnym pojawić się może domieszka krwi, nie jest to objaw chorobowy. Może to być sam moment owulacji, a może to być nawet kilka dni przed owulacją. Jeśli masz wątpliwości zawsze skonsultuj się ze swoim lekarzem. http://www.vns.pl/_poznaj_swoje_cialo/fizjologia_objawy_plodnosci_glowne.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie w szoklu chlop, nie wierzy chyba,ze ma taka moc;) jutro powtorka testu, trzymajcie kciuki! Karla pms i piersi to dobry znak tez tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku- obys miala racje!:) choc staram sie nie nastawiac bo juz sie kilka razy nacielam na ten objaw:( no ale w koncu kiedys musi sie udac! statystyki nie klamia ;)zostaje dzialac i cierpliwie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×