Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Tituś to jeszcze lepiej:) a może to nie było przypadkowe?:>:D za 2 tygodnie wszystko się wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus😘 Majek😘 to teraz trzymam mocno kciuki za was!!! musi sie udac, MUSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku nasz plan musi wypalić!! wczoraj sobie poryczałam a dzisiaj jestem dobrej myśli i wierzę,że się uda:) ale nie wiem co zrobię jeśli się nie uda...nawet nie chce o tym myśleć , bo znowu będę ryczeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie maz rozpieszcza:) powiedziałam tylko ze marzy mi sie arbuz a on ze jedziemy do Tesco:) na drugi koniec krakowa po arbuza:) nio i mam:) malwiko:) trzymaj sie słonko:) dzielnie:) my chyba tez nigdzie nie pojedziemy:( Kasika:) gratuluje dziewczynki:) zagladaj do nas:) czesciej Dafodilek:) szkol sie szkol:) ja tez bede:) Tituś i Majek:) ja mam plan:) rodzicie w tym samym dniu a my odbieramy porody:) innej wersji nie ma:) marzec bedzie Wasz:)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> fluidki od malenstwa:) dla Shering~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>>>>> kolejne:) Dziubasku:) mezus dorosnie a jak bedzie na USG chodził to biedaczek pewnie sie popłacze:) oni tacy sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku fluidki złapane:) 🌼 jak sobie poradzicie na porodówce z taką histeryczką jak ja?:D:D oj mógłby już być marzec:D:D hihi.. a tą dobrocią męża to się delektuj, bo już niedługo oboje nie będziecie wiedzieli w co macie ręcę wsadzic:P Dziubassku Validosek ma rację:) mój się popłakał jak zobaczył kropeczkę z bijącym serduszkiem:) chodził ze mna na każde usg i miał zajawkę jak widział co Maluszek robi:) później godzinami o tym gadał:) a jaki był dumny jak było wiadomo,że to synek:) tutaj niby gadał,że woli dziewczynke ,ale później był dumny jak paw.. Jutro idę na to nieszczęsne prześwietlenie zęba:( mam straszną schizę czy aby na pewno to nie wpłynie na dzidzię, bo nie wiadomo czy już jest czy dopiero będzie. No ale nie mam wyjścia i muszę go prześwietlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku super filmik:D mam nadzieję,że moja komórka nie była taka wymagająca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wstałam i będę jadła śniadanko...;) Głodna już jestem, chociaż wczoraj wieczorem nawet późnym zjadłam tonę czereśni taką miałam ochotę;) Jakoś mnie mdli może to po tym duphastonie i nospie...;( Czy macie tak dziewczyny? A może to z głodu???? Hmmm zjem to się przekonam...:) Chociaż brałam to przez jakieś 4 -5 lat na uregulowanie @ mialam zalecenie od endokrynologa ale to było dawno...(hormony mialam ok. tylko w jednym lekkie zachwianie i sobie pobrałam) Ok. idę coś upichcić.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień doberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc dzień doberek Validosku filmik zajefajny a męza masz wspaniałego.Moj by nie latał za arbuzem napewno:D:D:D:D Kasika1 gratulejszyn dziewczynki schering trzymam kciuki.bedzie wszystko oki i napewno niebawem spadniesz w dolną częsc tabelki Malwina.poproszę troszke i dla mnie tych czereśni o ile są bez wkładki Dafi😘 Majek nic sie nie martw.Histeryczek tu więcej.pohisteryzujemy razem:D:D:D:D Titek w tym miesiącu czas na Ciebie i Majeczka.ja swój eliksir tylko powąchałam więc jk trzeba będzie to odstapie:D Ania.K delektuj sie ciszą i spokojem .No ale z dzieciaków chyba zrezygnujesz jak swoje maleństwo się urodzi??? dziubassek no widzisz.do chłopa pomaluśku dociera fakt ,ze będzie OJCEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoneczka:) hahah filmik faktycznie;) fajny ja na 12 jade do lekarza wiec o kciuki prosze!!!!!!!!!!!!! ide na sniadanko chociaz z neroww najchetniej bym nie jadala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku nie stresuj się kochana.usłyszysz i zobaczysz swoją kruszynke. Ja sie już doczekac nie moge 29 lipca mam kolejną wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoja pierwsza wizyte ide za 2 tyg mam na 24.07 troche sie peniam ale mam nadzieje,ze usłysze serduszko to bedzie ostatni dzien 6 tc takze usłysze juz cos? Validosku trzymam kciuki mocno mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki. Może poznasz dzisiaj płeć Dzidzi:-) Dziewczynki co jest bezpieczne na ból gardła, bo rano obudziłam się i troche mnie bolało. Umówiłam się jeszcze do lekarki by mnie zbadała przed wyjazdem czy mi sie jakieś przeziebienie nie przyplątało. A tak wogóle to całuje Was wszystkie mocno i trzymam za staraczki kciuki, a Mamuski uważac na siebie :-) jak będę miała dostep do netu to zdam relacje z nadmorskiego klimatu:-) Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ja tez mam kolejną wizytę 24.07. ;) A zajrzałam do Was.....;) Tamtum werde podobno ale nie jestem pewna...nie jest szkodliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Właśnie skasowałam sobie całego posta którego juz napisałam :( Cebulko jedynie możesz zażyc tantum verde w pastylkach ale uprzedzam mnie (i kilku innym ciężarnym) nie pomogło a tylko wzmogło mdłości. Trzymam kciuki by to nie przeziębienie a tylko np. wysuszona śluzówka, może spałas z otwartą buzią i rano potem jest podobne uczucie do bólu gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzięki za miłe powitanie. Czuje się dobrze, tylko brzuch większy niż przy pierwszej ciąży. Jestem na zwolnieniu, bo plamiłam troszkę, brałam scopolan i duphaston (też mnie po nim mdliłó), ale teraz jest ok. Dopiero sie z Wami starałam, a tu już 6 miesiąc, cieszę się, że aż tyle z nas zafasolkowałó, a reszcie dziewczyn też tego życzę. Buszyje własnie po necie, chce kupić jakąś fajną koszulkę nocną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość że skasowałam sobie całą wypowiedź to jeszcze komp się zawiesił wrrr złosliwość rzeczy martwych! No więc odpisuję jeszcze raz dale: Tituś u mnie bliźniaki były w rodzinie i to 3 pary w pokoleniu mojej prababci więc ten gen prawdopodobnie drzemie we mnie :) Jest nieuzywany a słyszałam, że Ty chętna na bliźniaki jesteś więc i gen Ci oddam ;) nie tylko eliksirek. Majeczku nic się nie martw i nie zadręczaj się tym rentgenem. Myślę, że wszystko będzie dobrze nawet jesli juz Maleństwo zagnieżdża sie u Ciebie (czego Ci baaardzo zyczę). Ja w takich sytuacjach zawsze sobie powtarzam, że przeciez tyle kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego że są w ciąży przez pierwsze tygodnie i zyją normalnie a dzieci rosną potem zdrowe że nasze Maleństwa tym bardziej musza byc zdrowe! Majeczek, Titus fluidki dla Was ----->>>>----->>>>>----->>>>>----->>>>----->>>>>----->>>>> ----->>>>----->>>>>----->>>>>----->>>>----->>>>>----->>>>> Validos Ty szczęściaro :D gratuluję męża (choc na mojego tez nie narzekam) :) No i korzystaj korzystaj i pozwalaj sie rozpieszczac do granic. Jak tam po wizycie? Co porabia Twoje Maleństwo? Skacze, fika czy salta kręci??? Fisia ja już zrezygnowalam z jednej dziewczynki bo zajmowanie się nia kosztowało mnie sporo nerwów i negatywnych emocji a jej mama to juz inna historia - nie wiem jak mozna byc tak krotkowzrocznym i nieodpowiedzialnym rodzicem... no coż. Sama na siebie kobieta bata kręci bo juz jej współczuje co będzie za kilka lat. Najprawdopodobniej będę miała Paulinkę tylko ale ona nie jest uciążliwa i co tez wazne rodzice odbieraja ja wcześnie. Idę mojej Gwiazdeczce kakao zrobić. Buziaczki dla Was. trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmokaski! Anus co z Toba sie dzieje nie poznaje psoapsioly??????? wzielo Cie na kasowanie postow :p hihihiih ja na bliznieta zawsze chetna tak jak piszesz! To mowisz ze czarnuleczke juz oddalas tak? taka fajna byla... ale fakt teraz to Ty potrzebujesz troche czasu dla siebie :) Validku dziekuje za fluidki! a filmik zajebisty! do mnie to chyba musialby z martini przyfrunac! :p A ja mam w lodowce tez arbuziastego! trza bylo nie do tesco tylko do Titkowej przyjechac! a co! jak poswiecenie to poswiecenie! z Krakowa loty do Dublina przeciez sa! :D Jak po usg? Cebulcia kiedy nad to morze? juz w trasie? Majus nic Twojej dzidzi nie bedzie... Anus ma racje. list do Ciebie juz w drodze, dolozylam jeszcze odzywke i odstresacz tylko obiecaj mi, ze jak kiera Cie wkurzy nie bedziesz po cichu go chlipala! dla ryb to dobre ale dla Ciebie... hmmmm chyba niebaułdzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Kochane co to za strajk?:> ja rozumiem,że pięknie za oknem ale to nie powód,żeby tak skracać lektirę:> proszę mi się tu poprawić:P Fisiu to eliksierek na pół i na pocztę:>:D Fajnie,że będę mieć towarzystwo do histeryzowania:D:D Anulka wiesz, tak samo sobie pomyślałam w pracy. Wziełam w sumie 4 tabletki przeciwbólowe (2x apap, po którym nic nie ustąpiło i 2x ibuprom max)jak nie przejdzie do jutra to pójdę do dentystki. Zdjęcie już mam, bałam sie go robić..Babeczka też była przeciwna,ale ją uprosiłam i zrobiła. Założyła mi 2 fartuchy mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze..Fluidki wszystkie złapałam🌼 oby pomogły.. Dziubassku u mnie w 7tc jeszcze nic nie było i wtedy ten durny lekarz tak mnie nastraszył,że kolejne 2 tyg były męczarnią. Powiedział wtedy,że nie zakłada mi karty ciąży, bo jeszcze w niej nie jestem i że pęcherzyk albo pęknie albo zarodek się rozwinie....co 5 min byłam w kiblu i patrzyłam za kriwią i za każdym razem czułam ulgę.... Ale stara mnie wkurzała w pracy,... co za BABSKO!!! później coś jej przeszło, bo kiedy wparowałam z ogórkami kiszonymi i zjadłam przy niej z pół paczki to zaczęła się śmiać i powiedziała,że będzie syn...wmurowało mnie od razu...no to wypaliłam,że na słodkie tez mnie zbiera..i co ona na to? w takim razie chyba bliźniaki:D:D a co! niech się oswaja z ta myślą:D będzie w szoku jak dam zwolnienie:D ta nowa dziewczyna powiedziała mi dzisiaj,że zrobi chyba tak jak ja, postara sie o dzidzie i pójdzie w cholerę:D ale chyba nie ma jej na tyle.. Ogólnie ciężki dzień...aaaaaaa dostałam od mojego M. domek dla rybek:D:D hihi:D Titunia:> Tobie też skraplała się woda w popkrywie i zalewało z tyłu akwarium? odlaliśmy wczoraj troche wody, bo całą komodę nam zalało:/ i nie wiem czy to od tego czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś bardzo dziękuję!!! Jestes Aniołem 🌼 nie będę nic zabierac rybulkom:P ja nie z tych:D aa arbuza też mam:D i wszamałam całą paczkę ruskich pierogów:D:D znowu zaczął mi się mega apetyt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;( schodzi mi skóra z cycków:(:( narazie taka mała kropeczka i swędzi jak diabli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sie tych filmow z porodu naogladalam ze az mi sie mdlo zrobilo.......... o matuniu! ratujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku--- ja to tych filmow nie ogladam bo bac bym sie zaczeła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kochaniuskie. wpadłam Wam życzyc dobrej nocki:) Jutro ide z dziećmi do kina na \"KUNG FU PANDA\" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kliknijcie na linka.super reklama :D:D:D:D http://producten.hema.nl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoneczka:) wczoraj goracy dzien:) najpierw wizyta:) hmmmmm mały:) bo wiem ze to synek:) ma 219g i 112 mm:) i 4.7 mm pisiorka;) mam piekne zdjecie tego narządu:) dla męża:) z małym wszytsko dobrze tylko postraszył mnie ze z moim kregosłupem to do ortopedy w 30 tyg i zdecyduje czy bedzie neturalny poród czy cesarka:( mam w karcie zaznaczone -zagrażajacy poród przedwczesny ze wzgledu na ew cesarke! cóz zobaczymy co bedzie najlepsze dla dzidzi to wybierezmy:) mam jesc wiecej miesa bo anemii jeszcze nie ma ale juz sie zbliża:) wredna:) kolejna badania do wykonania:) mąż jak sie dowiedział to dumny jak paw:) u nas dzis piekny dzionek sie zapowiada wiec jedziemy nad wode:) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>. A TO FLUIDKI OD SYNA:) Dziubsku:) to juz niedługo usłyszysz serduszko :) dzidziusia :) pieknie:) Majeczek nie stresuj sie RTG na pewno fasolce :) nic sie nie stanie:) jak sobie zamieszkala:) a te ogórki :) hmmmmm ja chodziłam z grzybkami marynowanymi:) wiec kto wie:):):):):) miłego dzionka słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Validosku no to potężny Człowiek:D bardzo się Cieszę,że tak dobrze się rozwija i że ładnie zapozował do zdjątka (też mam takie:P):) Może zostanie modelem?:D Miejmy nadzieję,że urodzisz jak najbardziej w terminie:> 🌼 grzybki marynowane też bym zjadła:>:D możesz podesłać słoiczek:D hihi...Fasolka chyba już w tym miesiącu nie przyjdzie, bo nic mi nie \"dolega\":( W nocy tak mnie bolał ząb,że obudziłam się przed 2 i wziełam ketonal, bo stwierdziłam,że jest silniejszy od ibupromu..Oczywiście mam teraz kaca, ale tak mnie bolał,że ryczałam:( dlaczego zawsze mam takie problemy z zębami..za tą sumę którą wydałam na zęby w ciągu roku miałabym teraz pół samochodu:/ narazie nic nie boli, nie wiem czy tel dalej działa czy poprostu już przechodzi...mam nadzieję,że już nie będzie bolało. W razie W biorę do pracy szczoteczkę i pastę i najwyżej się umówię na dzisiaj. U mnie też dzisiaj bezchmurne niebo..aż żal mi iść do pracy:( i jeszcze stara będzie..jutro pewnie będzie deszczowo , bo mam wolne...a tak bym się poopalała... Uciekam do pracki, miłego dzionka wszystkim życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×