Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

kochane jestesmy ze soba juz prawie 9 m-cy(tyle co ciaza) i dopiero teraz moge poczuc sie tak jak wy!!! piekne uczucie, bede mama? :):):)cudownie! dziekuje wam za to,ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek - gratulacje serdeczne 🌼 jaka dobra nowina z samego rana:) witajcie dziewczyny 🌼 nie wiem czy mnie pamietacie bo ja tu nie zagladam codziennie:( po prostu nie mam mozliwosci na codzien. ale sledze wasze staranka. jeju kiedys mi sie wydawalo ze zajsc w ciaze to tak latwo. a staram sie od pazdziernika i nic:( czytalam tu co pisalyscie o bolach brzucha przed miesiaczka i tym razem chyba cos takiego mialam w zeszlym tygodniu. takie delikatne pobolewania jak na okres choc okres wypada - u tfuuuu- na sobote. Kurcze tak sie boje sie nastawic a nie potrafie o tym nie myslec:( wiecie ja odstwailam tabletki anty po 4 latach lykania i 3 miesiace pozniej zaczelismy starania. a ze moj organizm wracal do normy po tabletkach to za kazdym prawie razem wydawalo mi sie ze juz nam sie udalo. i ja juz po porstu nie mam sily. i chyba tez juz nie bardzo wierze w to ze to realne zebym zaszla. bylam ostatnio u mego gina i powiedzial ze nie mam powodu do niepokoju ze dopiero po wakacjach zobaczymy czy cos sie dzieje a na razie zeby sie nie martwic. ale ze ze mnie taki swirus to teraz juz sie boje ze w tym czasie nie zajde i potem jakies leczenie mnie czeka i ciekawe czy w ogole da efekty. sluchajcie tak w ogole to ja nie jestem taka maruda tylko dzis mnie dopadlo:( a mezowi nie chce mowic tego wszystkiego bo nie chce zeby jeszcze i on sie martwil. mam nadzieje ze mimo ze zebralam tu cale moje zale bedziecie chcialy ze mna pisac. pozdrawiam Wszystkie:) i pedze doczytac ostatnich pare stronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze moj organizm wracal do normy po tabletkach to za kazdym prawie razem wydawalo mi sie ze juz nam sie udalo. - chodzilo mi o to ze mialam nawet mdlosci i kazde klucie jajnika bralam za ciaze. i bole piersi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ja miałam delikatne pobolewanie podbrzusza jak na @ juz od 17dc za to 12dc mialam owulke takze pewnie juz po 5 dniach zarodek zaczal sie umiejscowiac u mamusi:) do dzis mnie boli(27dc) od czasu do czasu takze to byl moj pierwszy znak pozniej tylko piersi bola ale nie za bardzo i sutki wrazliwe takze nie łam sie a poza tym pomogl eliksirek!!!!!!!!!!!!! wypilam w tym cyklu i jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla gowa do góry.Najważniejsze to nie tracić nadziei.jak nas czytasz to zapewne wiesz,że żadnej z nas nie było tak łatwo zaciązyć(no moze z wyjątkiem Kurde no:)).co do tabletek to chyba nie ma reguły.ja przed pierwszą ciąża byłam na tabsach prawie 5 lat i zaciązyłam w drugim cyklu starańpo porodzie brałam 3 lata tabletki i na kolejną ciąze musiałam czekac 9 miesięcy. trzymam kciuki i mam nadzieję ze juz niebawem podzielisz się z nami dobrymi wiadomościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku nie wierzę właśnym oczom, ja to wiedziałam.....tak się zastanawiałam dzisiaj czy miałaś testować dzisiaj czy jutro z rana...... A co na to mąż????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, naprawde. Dziubasku o jakim eliksirze pisalas? :) ja lykalam olej z wiesiolka 3 razy dziennie po dwie tabletki, 2 razy dziennie magnez (bo mi czesto serce nierowno uderzalo, to chyba nerwicowe) i wit A. bo gdzies wyczytalam ze niedobory wit A i MG utrudniaja zaplodnienie. dzieki za pocieszenie kochane jakos mam dzis dolek. pewnie dlatego ze im blizej konca cyklu tym bardziej sie boje rozczarowania. zwlaszcza ze zaczely mnie pobolewac piersi, czesto tak mam przed okresem. i nie bardzo juz wiem czy to jest takie pobolewanie jak zwykle czy moze inne leje u mnie za oknem i pewnie dlatego moj nastroj siega dzis dna. bylam rano na spacerze z psem i bylo tak ladnie jeszcze ze mialam isc po poludniu drugi raz. ale jak tak dalej pojdzie to na pewno sie nie wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj fisiu przepraszam ja zaszłam w drugim cyklu starań ;)))) Ale Karla taka prawda, nie jest łatwo.......i nie stresuj się a przedewszystkim nie myśl o tym tak intensywnie....Ja w tym czasie kiedy postanowiliśmy staranka, miałam przeprowadzkę tzn. remont nowego mieszkania, pakowanie, sprzątanie itp....i nie myślałam o tym tak intensywnie, myślałam, że to teraz muszę umeblowac nasze gniazdko (nawet dźwigałam ciężary - komodę) i dopiero później spokojnie pomyślimy o babasku a tu właśnie sie udało (mąż był zaskoczony, że tak szybko), widząc znajomych i ich starania..... Trzeba bardziej wyluzować aha i będę cały czas mówiła - olej z wiesiołka łykaj, ja brałam od początku cyklu do owulki 3 razy dziennie po 2 tabletki.... Dziubassku jeszcze raz bardzo gratuleję, wiem jak chciałaś i czekałaś.....z utęsknieniem ale przyszła też ta cudowna wiadomość też do ciebie, cieszę się.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie mówiłam,że tym razem się uda! 🌼 o rety,aale super nowina!!! No to jeszcze Tituś został:) a ja dalej mam doła, bo u mnie nic się nie dzieje...ehhh...wiedziałam że tak będzie..za dużo leków miałam...w następnym miesiącu będę brać tylko duphaston i w d** mam całą resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku kup buciczki ;) malutkie ja nie kupiłam bo to było w niedzielę rano i nie wytrzymałam i powiedziałam mu.... A już później z bucikami to nie to samo...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a ja znów miałam jakies plamienia z rana tak jak wczoraj, powiedzcie mi, dziewczęta zaciążone kiedy macie plamienia to cały dzień czy sporadycznie, bo holender nie wiem czy brać ten duphaston....... Miałam wczoraj z rana i dzisiaj z rana.....wczoraj przeleżałam prawie cały dzień i się zaczęłam ostro denerwoawać i dzisiaj też z rana wstaję i tez jakieś coś brązowe.....już sama nie wiem co o tym myśleć ;(((((((((( ;((((((((((((((((((((9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I te bóle brzucha....delikatne ale czasami kłujące, nie wiem czy to się tak zaczęła macica powiększać (zbliża się 15 tydzień )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz kazal mi obiecac ze jak juz bede podejrzewac ze sie udalo to test robimy razem:) mam nadzieje ze to juz niedlugo, na przyklad w poniedzialek:) byloby fajowo:) dziubasku slonce napisz mi co a tajemny eliksir pials. i jaki skuteczny;) malwina29 - tak pamietam jak pisalas o tej komodzie. smialam sie:) mi maz nie pozwala odkurzac samodzielnie od paru miesiecy bo ciagle mowi ze "potencjalnie jestes w ciazy". odkurzacz mamy wielki i dosyc ciezki wiec to dlatego. ale wywalczylam sobie juz ze mi go znosi z gory i moge sama posmigac;) wiesz to chyba tak jest smiesznie ze jak ktos mysli ze sie od razu uda to musi poczekac a jak Twoj maz nastawial sie na dluzsze starania to od razu sie udalo. fisiu - mam nadzieje ze to 9 dla mnie tez bedzie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac ELIKSIREK mialam na mysli likierek w plemniczku ktory przyslala mi KOUG i CEBULKA :D wierze mocnoi,ze to mi pomoglo:) Malwina ja mam w domku buciczki juz od dawna to moj talizmanik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek - musialam przeoczyc tamte posty :) :) :) albo nie zalapalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu kolezanki:) pojemniczek a plemniczek to robi roznice:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja znikne na razie. zajrze do was pozniej. ide do dentysty, trzymajcie kciuki! buziaki dla wszystkich i udanego dnia. dziubasku - jeszcze raz gratulacje i powodzenia:) daj znac jak zareagowal maz. tzn wiem ze bedzie szczesliwy ale to strasznie mile czytac o takich wydarzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RANYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY no nie mogę:-) :-) :-) Dziubasku gratuluje, a widzisz mówiłam jak nie tamten cykl to nastepny:-) Jeju aż gęsiej skórki dostałam, tak się cieszę. Dzielnie wypiłaś eliksirek no i sama widzisz jak zadziałał;-) SUPER!!!!!!!!🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Tituś mniam, ja uwielbiam martini, w sumie to chyba jedyny alkohol ktory spijałam do tej pory na imprezach, no moze jeszcze jakies winko:-) Jak wrócisz do kraju to nie omieszkam wypić z Tobą fllaszencję Martini Bianco z sokiem i cytrynką+ mieta i lód:-) Tituś mam nadzieję, że i Ty niebawem do nas dołączysz, trzymam kciuki i życzę ci tego z całego serca🌼 Dziewczyny właśnie przed chwilą zadzwonił moj M i mówi żebym się pakowała bo jedziemy nad Morze w piatek. Nie wiem co mam zrobić bo boję się tyle godzin w aucie spędzic, doradzcie kochane. Wy gdzieś wyjezdzacie? może troche panikuje ale w tym roku odpuściłam sobie wakacje ze wzgl. na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebuluś sama w to nie wierze jakos nie dochodzi moze test jakis trefny:O tez jestem ciekawa reakcji meza wiem,ze bedzie sie cieszyl ale ciekawe w jaki sposob:P powiem, powiem napewno jak przyjal:P mam pytanie czy folik mam nadal brac?i do kiedy?i kiedy pierwsza wizyta u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina no z jakies 400km, ale jedziemy takim dużym Camperem czyli kampingowozem, czyli całą drogę bym leżała. Koleżanka która jedzie z nami jest w 7 m-cu ciązy. Juz nie wiem w sumie jodu bym powdychała, zmieniła klimat i Nadia też by byla zadowolona bo co roku gdzieś wyjeżdzamy odkąd się urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubus folik bierz cały czas, raz dziennie. "Ja do gina poszłam już w dniu spodziewanej @ ale tylko dlatego by mi przepisał duphaston. A ty spokojnie możesz iść tak ok. 5, 6 tyg. jak juz będzie widac plamkę:-) ale się cieszę że Ci się udało, i nie wymyslaj tu z jakims trefnym testem. Tak miało byc i już!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka ja bym jechała, po prostu jeśli czujesz się ok. to bym się pakowała, porozmawiaj jeszcze z lekarzem o tym, zadzwoń.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina sorki bardzo.zapomniałam ,że tobie zaciążanie też wyszło hop siup hihi:D:D:D:D:D cebulka nie zastanawiaj się tylko jedź.validosek też na poczatku ciązy była nad morzem.a skoro masz miejsca leżące to tym lepiej Dziubassek mamusiu dotało już do Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za 2 tyg sie wybiore do gina, folik łykam:) dotrze jak zobacze swoja kruszynke:) dziekuje kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×