Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka Titus kochana❤️ zobaczysz,ze juz nie długo, bedziesz w szoku i zapomnisz,ze tyle sie staralas! bylam dzis na pobiraniu krwi i tak mnie reka boli a żśyla napuchla,z jestem w soku nigdy tak mnie nie bolao:(:(:( beta po 17 juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha co ja pisze? chyba znowu jestem chinka cziku cziku czikulinka:D nie w soku tylko w szoku i nie żśla tylko żyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie juz blizej niz dalej, wczoraj pocykalam sobie zdjecia brzuszka. Wygladam fatalnie, opuchnieta, gruba, sapiąca ..;) i nadal mamy dylemat Liwia czy Lenka???!!! zdania sa podzielone, ale chyba jednak Lena zostanie, bo Liwia z Oliwia (a dokladnie Oliwką obrzydzoną przez tesciową) mi sie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubdziu daj znaka jak tam beta Kurde no dla mnie lepsza ta Lena niz Liwia a mój chłop sobie wymyslił Aleksandra:D:D:D:D:D: DLA CHŁOPCA.OLEK.OLO RATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ja chce Bartosza a nie Olka fasolka dla dziewczynki będzie Emilka(eMILKA ):D:D:D:D Jezusie gusta mamy wogóle inne aaaa wczoraj po 2.5 latach zmarł mój chomiczek.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba tak nazwiemy dzidzie. lenia, lenka, lisia,..kupe zdrobnień mozna wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) zjadła własnie sniadanie z moim małym mezczyzna:) i sprztamy:) Lena :) sliczne imie:) wysyłaj fotki brzusia:) Dzubasku jak zbaczysz wynik bety to sie zdziwisz:) jaka wielka:) Fisiu:) a ja nadal nie wiem jak nazwiemy naszego szkraba:) przykro mi z powodu chomiczka!!!!!!!:( zupka kalafiorowa ugotowana i czekam na meza i moje \"starsze dziecko\":):): wraca z Ilandii!:) a jak mój tato sie dowiedział ze bedzie mial wnuka poszalał i dzis bede miec pierwsze ciuszki:) oj mama tez szaleje:) oj Ci dziadkowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) zjadła własnie sniadanie z moim małym mezczyzna:) i sprztamy:) Lena :) sliczne imie:) wysyłaj fotki brzusia:) Dzubasku jak zbaczysz wynik bety to sie zdziwisz:) jaka wielka:) Fisiu:) a ja nadal nie wiem jak nazwiemy naszego szkraba:) przykro mi z powodu chomiczka!!!!!!!:( zupka kalafiorowa ugotowana i czekam na meza i moje "starsze dziecko":):): wraca z Ilandii!:) a jak mój tato sie dowiedział ze bedzie mial wnuka poszalał i dzis bede miec pierwsze ciuszki:) oj mama tez szaleje:) oj Ci dziadkowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak tylko zaszłam w ciążę to od razu powiedziałam,że będzie Lena.Dla mnie to piękne imię.Mój P. trochę się buntuje ale może odpuści.A u mnie znow no-spa i leżenie-wczoraj trochę pobolewał mnie brzuch a dziś mam bardzo napięty.I znów nerwówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tymi piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo kobitki moje milusie :) Fisia hehehehe będzie Olinek Okrąglinek :D -czyli wszystko w rodzinie zostanie u mnie też jest Olinek chociaz jest płci żeńskiej a co do tego bąbla w brzuchu to jakoś nadal nie wiem co ma między nogami więc nie wymyślamy imion-już nam sie nie chce :P Validosku a Twój BLANEK jak będzie miał na imię? albo LENUŚ Agi 37? ...tak to już jest jak sie człowiek nastawi na konkretną płeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie chlopczyk to ja chcę Mateuszka albo Marcinka i znów jest problem-P.chce Piotra juniora lub...Maurycego!Nie dam skrzywdzić dzieciaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki jak samopoczucie? Ja jestem po nockach wiec idę dwa kroki do przodu jeden do tyłu:) ale ogólnie oki.Pozdrawiam i mega buziaczki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Psiapsiółki :) Kurdre no -- ślicznie wyglądasz!!! Nie ma piękniejszego widoku niż kobieta z brzuszkiem :) Choć odczucia tej kobietki mogą być inne... haha Lenka - mnie sie bardzo podoba :) Majek -- przynajmniej teraz możesz się odstresować patrząc na rybki :) a co ty się tym rybkom dziwisz że one szaleją... najpierw napatrzą się na Ciebie i Twojego m. a potem naśladują :P Banitka gratuluje zdrowej dzidzi, nie ma większej radości jak świadomość, że nasze Maleństwo jest zdrowe Agi trzymaj się, wyniki na pewno będą dobre. A teraz wypoczywaj i rozpieszczaj się do granic możliwości. Gdybysmy byli w Polsce tez byłby Mateuszek bezdyskusujnie :) Fisia 😘 wielki za ten okropny ból głowy. mój tez chciał Aleksandra ale w końcu stanęło na Adrianku lub Robercie (muszą być uniwersalne angielsko - polskie) Emilka baaardzo mi się podoba też o tym mysleliśmy tyle, że moja bliska koleżanka ma Emilkę. No i przykro mi z powodu chomiczka. No Validos jesli tata jest w Irlandii to spodziewaj się całej góry ubranek bo tu sa na serio ładne i tanie jak przysłowiowy barszcz :) Pamietam ile moj brat mi nazwoził zanim Weronika się urodziła. przez rok prawie w ogóle nie musialam ubranek kupować (na szczęście mama nie pozwoliła mu kupowac tylko tych najmniejszych) Basiunia a jak u Ciebie samopoczucie? Fajnie ze do nas regularnie zaglądasz. Trzymam za Ciebie kciuki żebyś szybko spełnila swoje najskrytsze marzenia. Tituś skarbie mam nadzieję, że niedługo znów wybierzesz się do stolicy i tym razem się spotkamy bo juz strasznie się za Toba stęskniłam a poza tym musze Cie natrzeć - nie odpuszczę Ci :) A u mnie masakra komputerowa :( Mój komp padł kompletnie mam nadzieję, ze informatyk odzyska dane bo chyba oszaleję jak stracę to co tam mam. No cóż dostałam nauczkę - trzeba WSZYSTKO co wartościowe zgrywać na płyty od razu. Teraz to wiem :( trzymajcie się kochane 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no śliczny masz ten brzusio:) taki okragluśki.fajowy i wogóle super Ania do mnie jakoś ten Aleksander nie przemawia tym bardziej ,że moja chrześniaczka ma na imię Aleksandra.Jejku i znowu te skojażenia z imionami,Nawet nie będe pisała z czym mi sie kojazy imie Aleksander:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Basiunia buziaki dla Ciebie nocny marku hihi:D:D:D:D:D:D troszke ból głowa mi minął.Ogólnie jest oki Agi znam takiego Mateuszka urwipołka :D:D:D:D mój chłop zapowiedział ,że nie chce imienia na M.bo w całej jego rodzinie wszyscy sa na M Koug 😘a Wy wkońcu jakie imię wybraliście????? ten Maurycy to seryjnie????? przeciez miałysmy dac Bartusie:D:D validosku jak dobrze mieć tatusia sponsora:D:D:D:D ja nie mogę liczyć ani na tesciów ani na rodziców.ale co mi tam dziubassek jak somopoczucie??????? Tituś wszyscy zaciązają to i Ty zaciązysz a kto jak kto ale My to wiemy najlepiej więc nie smutać mi sie tu proszę banitka gratulejszyn zdrowej dzidzi teraz tylko czekac na poród.czas szybko leci to do stycznia raz dwa zleci dziewczyny ja już nie mam siły do tych imion dla dziecka.chciałabym ,żeby mój małżonek wybrał jakieś ale On ma zryte troszkę te koncepcje.powiedział ze będzie Olo.:(:(:(:(:(:(:( muszę go udobruchać troszkę i przekabacić,żeby wybrał coś innego> jak u Was dziewczyny z tymi wczorajszymi burzami???? u nas masakra.całą noc usuwali połamane drzewa.słupy i kable.pol dzielnicy bez prądu.naszczęscie u nas wszystko oki.Takiej burzy to ja dawno nie widziałam.Pewnie mój chomikos zdechł na zawał serce :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Avinion dzięki za fotki i powtórzę to co w mailu Ty wyglądasz rewelacyjnie a nie grubo :) Patrzę na Twoje suwaczki i widzę, że masz termin jakieś 2 tygodnie po mnie a ja Cię boję w opuchliznach na głowę :) o grubości nie wspomnę, bo ja to w ogóle już wcześniej byłam większego kalibru niż Ty :) Wszyscy mi mówią, że jestem spuchnięta i zmieniona na buzi i ze to juz niebawem, ale Bobasowi u mamusi tak dobrze, ze się nigdzie nie spieszy (a za chwile będzie połowa 40 tc) szok jak ten czas szybko leci... Validosku to już Cię piłkarz mały kopie??? łobuziak :) ale przyznasz, ze fantastyczne uczucie? pozdrawiam nadal w dwupaku chociaż bliska finishuuuuuuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, odebrałam polecony i znów nie to. Sprawdzałam polecone z 1.5 m-ca, ale żaden nie został zwrócony do nadawcy. Przykro mi. Z dzidzi nici... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lasencje! Anus oj natrzesz natrzesz! wiesz czekam jak na zmilowanie na odpowiedz w sprawie interview ktore przypadnie mi z dublinie, chcialam zaltwic nasze spotkanko by moc pojsc na rozmowe najpierw, ale nie wiem czy to wypali, do prawdy napisali emaila zwrotnego, ja oddzwonilam, teraz czekam na termin rozmowy... Fisia Aleksander bardzo ladnie imie!!!!!! co Ty chcesz!? moj dzidzio tak mial na imie, jego syn-moj wujas po ojcu odziedziczyl imie... mnie sie kojarzy z Aleksandrem Wielkim ale ta wielkosc nie kojarzy mi sie z niczym zbereznym! :p :D :D :D kiedy pogrzeb chomika??? bo w karawanie chcialabym uczestniczyc.. :) u mnie ryby wyzdychaly u Ciebie chomik... u Ciebie po 2.5roku u mnie po 2.5tyg..... booooszeeeeee co z nami Justys?! :) Avi pieknie wyszlas!!!!!! super masz ten brzunio!!!!!!!!!!!!! dzieki za fotki! A DZIEWCZYNY macie jakies instalki do: docx, htlm, ppt, pdf, txt, xls, rtf, doc, htm, DOC... bo moj slubny zainfekowal kompa dodam ze MOJEGO!!!! DO CHOLERY! jakism wirusem, i wywalil mi wszystko i teraz nie mam nic!!!!!!!!! A sie z nim nie odzywam i mi glupio pytac :p :p :p :p :D a potrzebuje CV sformatowac... mam zapisane w formacie "odt" a akceptuja tylko w formatach ktore wspomnialam powyzej... :( :( pomoooooooooooooooocy!!!!!!!!!!!!! wiec Anus mamy komputrowy problem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zjadłam malinki:) i gotuje bób:) Tituś:) Koug jest specjalistką od kompa;) a ja niestety nic nie pomoge:( Kurde no:) ale slicznie wygladasz:) hmmmmm ja tez juz tak chce:) Koug:) a mój bedzie blanek:) hahahahahahaha chyba tak bo pomysłu nie mam:( Dziubasku jak Beta?? Agitalku:) nio faje uczucie takich motylków:) a Ty słonko lada dzień:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku malinki mniaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm ale mi smaka narobiłaś Tituś nie uwierzysz ale pogrzebu jeszcze nie było.Teraz załatwiam dla świnki morskiej rente po chomiku a chomik.......................dziewczyny leży na balkonie.Nie wiem co mam z nim zrobić.taki głupkowaty był ale do śmieci go nie wywale przeciez.Miałam iśc do ogródka go zakopać ale leje.Niech się mój małżonek nim zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku Blanek to jak blady Janek :D:D:D:D znowu te moje chore skojażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny co się dzieje z WIOLA?????? nie odzywa się ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam serdecznie za mile slowa, w mailach i tu na forum ;) spokoj to ja odzyskam jak bede wygladac tak jak przed ciązą, teraz czuje sie tak ociezala ze az kaleka. Nie moge juz chodzic bo mnie nogi bolą, odkrylam ze pomaga mi..chodzenie na czworakach..;) I male kopie mnie w prawe zebro az podskakuje bo przyjemne toto nie jest. kilka nocy temu snilo mi sie ze mialysmy w Krakowie jakies spotkanko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ale poszalałyście:D:D i to właśnie lubię:) Validosku oby:) ciągle mam nadzieję,że może jednak się uda.. Tituś mnie się wydaje ,że małe jest:D a co do plazmy to mój właśnie chciał taką kupić do sypialni:D nie wiem czemu kupił mi rybki:D:D Cały dzień dzisiaj w pracy bolał mnie prawy jajnik..coś się chyba ze mną dzieje niedobrego..do tego brzusio dołem trochę pobolewał..już się ucieszyłam,że chyba się udało, ale ten jajnik jakoś tak mi nie pasuje do reszty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Kochana Koug juz mi pomogla!!!!!!!!!!!!! uffffffffff i po bolu, aplikacja zostala wyslana... teraz sciagnaelam sobie instalki do jpg i zaraz sprawdze pps tez bo wszystkie fotki co przesyla mi Majus nie odczytuje a swojego sie doprosic to sie predze oprosiee! :D Fisia no renta rzecz jasna!!!!!!! musi byc!!!!!! nawet jesli zyli w konkubinacie!!!!!!! :D :D :D Kurde no juz niedlugo po krzyku doslownie i wrocisz do swego ale ze skarbkiem na rekach!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus kupil CI rybki bo sama mu trulas o nich!!!!!! :D :D A plazma przy najblizszym swiecie! zacznij stekac juz dzis jakby fajnie wisiala na scianie tuz nad Waszym lozkiem :p Jajniczek... pogadam z nim i przestanie Ci dawac mylne objawy... wciaz trzymam kciuki! Ty bedziesz miala mniej problemy z zafasolkowaniem niz ja i obie to wiemy, bo ja to sie chyba starzeje z mega szybkoscia i cykle wygladaja jak wygladaja... kupa jednym slowem!! :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś no coś Ty, żadnej plazmy nie chce w sypialni:> bo zamiast się mną zająć będzie mecze oglądać:P a o rybki już nie nudziłam dawno:P na urodziny chciałam tylko perfumy:D Qrczę, jakoś tak mam nadzieję,że ten jajniczek to jednak TO:( i ten bolący brzusio..tak mi się jakoś z jednym kojarzy. Z tymi Twoimi cyklami to faktycznie nieciekawie jest, lekarz powinien przepisać Ci duphaston albo coś takiego, bo on reguluje cykl i wywołuje owulację i może w końcu by się udało z nimi zgrać..Ja tam i tak wierzę,że w tym miesiącu zafasolkujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki beta 3334 Fisiu [pochowaj chomcia w ogrodku ja mam zakopane rozne zwierzatka przed domem:) w koncu byly czescia mojego zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus wierzysz bardziej niz ja!!! coz z tego ze lekarz przepisze mi tabsy jak moj sie pozniej wycofuje z decycji o posiadanie dzidzi teraz... ostatni cykl mialam monitorowany a i tak nic tego nie wyszlo bo ten diabel nie chcial kiedy ja chcialam... 😠 ale przyjdzie dzien! i ten dzien i mnie zaskoczy i jego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss no nie znam sie na wynikach bety ale jak ponad 3tysiaki to mysle ze galancie!!!! i gratuluje!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×