Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ja bym zamykała drzwi na klucz.Kurcze,troche prywatnosci.To,że jego dom to nie znaczy,że może tak sie zachowywać. My mieszkamy z moimi rodzicami.Mam o tyle lepiej,że jak mi podpadną to bez wahania \"mówie\" co mi na sercu leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki🌼 mar---gerita czas najwyzszy stoczyć walke z teściem.są dwa wyjscia 1.wyskoczyć z nim na gołe klaty lub 2.zamykać drzwi na zamek.pare razy złapie za klamke a pozniej nauczy się pukać a jak to nie podziała to wymyślimy coś nowego kochane moje jak czytam Wasze posty to odrazu lżej mi na serduchu.Tak się ciesze,że Was tu mam nie spać mi tu.mam czas to prosze z Fisia poklachać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziewczynki robicie co??????? ja oglądam M jak ........ a poźniej będe wzdychać do Małaszyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha moje kochane zapomniałam się Wam pochwalić ,że dzisiaj kupiłam sobie bluzeczke i sweterek na pogrzeb.kochane trafiłam do sklepu gdzie wkoncu można kupić wszystko we wszystkich rozmiarach.jak fajnie się czułam jak załozyłam coś na siebie i okazało się ze za duże.hmmmm takie zakupy to radośc niestety nie dla mojego męza który za wszystko zapłacił:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie ja sobie tu gadu gadu i jak widać sama do siebie:( kobitki gdzie się podziewacie???? sexicie się pewnie cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia masz racje ja po sexiku:P hehe wymeczylam siebie i jego na maxa wiec ide juz spcku bo znowu bede rano nie przytomna:O Mar--gerita kochana ty sie nikogo nie pytaj i nawet nie zastanawiaj! ZAMYKAJ TE DRZWI zwłaszcza wieczorem bo w dzien nie ma sensu... jak sie przywali to powiedz,ze wy tez macie prawo do prywatnosci a skorpo nie puka to nie ma innego wyjscia:) a propos to dawno nie bylo demiluny z nami papa🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam sie do jutra.Jest mi strasznie niedobrze,czuje jak coś mi stoi na żoładku i ciągle mi sie odbija :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po seksie :-D fajnie bylo :-D Margerita zamykaj sie na klucz. Troche glupio go zjebac bo jest niestety twoim teściem i jest osoba starsza, ale kluczyk w waszym przypadku rzecz nie zbędna ;-) Trzymajcie sie dziewczynki ja ide nyny. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chering
witam, podpowiedzcie mi dziewczyny prosze...dziś jest piata doba od współżycia i właśnie dziś mam jajeczkowanie...mój mąż nie jest jeszcze gotowy na potomstwo i ciągle "uważa" i ja sama zdecydowałam sie pomóc sobie i postarałam się aby nasienie dostało się we mnie ale tylko na wysokość końca szyjki a początku macicy i mam nadzieję ze wystarczy i że plemniczki zrobia swoje , aha powtórkę zrobiłam jeszcze na dwie doby przed jajeczkowaniem ale nie postarałam sie za bardzo i spłyciłam podanie nasienia do polowy szyjki macicy.....która z was mi powie jakie są szanse na to abym miała dzidziusia?? od dziś dnia muszę czekać aż dwa tygodnie do spodziewanej miesiączki a tak bardzo chciałabym znać już dziś wynik...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chering hmm moze lepiej pogadaj z mezem o dzidziusiu? z tego moga bys same nieprzykemnosci jesli zrobisz to bez jego zgody.. a co do tego, oczywiscie,ze moglas zajsc pod warunkiem,ze masz dni plodne.. plemniczki dostaja sie wraz ze sluzem wiec nie ma co panikowac a na test radze zaczekac bo czesto bywa mylny a tak w ogole HEJA BANANA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! ja dzisiaj rekord jazdy do pracy 13 min:) z z reguły jest to ok 25:) aha 3 dzien i mam 39.5 a wczesniej było 36.6-36.5 myslicie ze mozna powiedziec ze ten cykl nie był bezowulacyjny jak myslałam!! wg tego miałam owulacje sob-niedziela :) haha oj działo sie wtedy działo margerita!! ja tez bym sie zamykała bo chyba bym szału dostała!!! zero prywatnisci! oki ide na sniadanko:) a wieczorem na łyzwy Gosiu zazdroszcze Ci tego seksu-ja to dzisiaj meza bede molestowac jak przyjedzie:):) Michelle-mówisz ze nudnosci:):) ja miałam w niedziele ale to po tych piwach:)raczej-hahah Dziubasek i jak po seksiku- nieprzytomna???? haha miłe zmeczenie co nie? fisia ja wczoraj bez seksiku ale po wywiadówce!! wiec miałąm rozmowe z młoda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos po seksiku padłam jak zabita i szybciutko zasnełam oj działo sie działo hehehe zrobiłam sie jakas sexoholiczka:P jeszcze mi facet ucieknie :P WSTAWAC DZIEWUSZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiec witam dzis jako kurde no specjalnie dla Dziubaska ;) Malgosia.B - wiem co czujesz..moj mi to robil permanentnie! nawet w noc poslubna swintuch wyskoczyl. Ten typ tak ma, oni zapominaja poprostu. Ps. pozarlam sie z dzis rano z moim mezem tuz przed wyjsciem do pracy. Wiecie, ja zaczelam szukac innej pracy a on tego zdzierzyc nie moze, nie rozumie ze ja mam DOSC! ;( o to żremy sie ciągle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki kochane😘 Vichy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN __________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@ ___________ ____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy.Naprawdę z nikim innym nie mogę się tym podzielić:(Moja przyjaciółka 3dni temu urodziła i nie chcę jej zarzucać problemami. My rozmawialiśmy o tym już dawno i postanowiliśmy,że jeszcze nie teraz,ale po pewnym czasie przestaliśmy się zabezpieczać tzn.początkowo przerywany a przed ostatnim@ do końca i teraz też 3 razy do końca.Wczoraj coś mnu odbiło(gdy ja mam większe szanse ) i wyskoczył jak oparzony. Trochę zostało w środku,ale to nie o to chodzi,chciałabym żeby był świadomym ojcem,nie chcę żeby to dziecko było z tzw. wpadki:( Nie chcę go do niczego zmuszać i myślałam,że już do tego dojrzał.Nie mogłam opanować łez,do tej pory nie mogę się pozbierać.Takie rozczarowanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki,że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no;) dzieki kochen🌻 Vichy Najlepszego!!! pokazuj sie czesciej! Małgosia B. kochen napewno twoj m. nie byl swiadomy co zrobil, byc moze cos mu sie pomerdalo z rozkoszy;) nie zadreczaj sie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu kochana z facetami to tak jest.Oni się boją ojcostwa.boja się ze nie dadzą rady utrzymać rodzinki.moj to nie jedna noc nie przespał tylko dumał cholera wie nad czym.nic sie nie martw.następnym razem nie spanikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosia, spokojnie. facet se zapomnial, oni tacy są. Nie przejum sie! pamietaj ze jak ma byc dzidzi to i z przerywanego sie pojawi ;) znam takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko.On się nigdy nie zapomina,to było w 100% świadome-niestety :( validos27 fatalne uczucie prawda?U mnie przeplata sie złość z rozczarowaniem.Myślę,że Ty i tak masz wiekrze szanse na dzidziusia niż ja ;) Margeritko zamykaj drzwi i się nie szczyp .To go zmusi do pukania..Co za człowiek,naprawdę szczyt chamstwa i drobnomieszczaństwa!!!! Fisiu jestem pewna,że ciuszki ładne,szkoda tylkoże na taką przykrą okoliczność ;( Dziubasku, Gosiu cieszę się,że chociaz u Was sexik nie skończył się płaczem :-)Oby był owocny,trzymam kciuki :-) chering pewnie,że jest duża szansa na dzidziusia,plemniczki to sprytne stworzonak,one sobie same droge znajdą(podobno na węch!!!serio-udowodnione naukowo) :-) Kurde no no ja też się ze swoim pożarłam,nawet wyłączyłam komórkę żeby mnie nie zamęczal telefonami ;-) Vichy Wszystkiego naj,naj,najlepszego!!!!Spełnienia wszystkich marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam takie pytanie do was czy po przytulankach czasem chce wam sie płakac? ja mam tak żadko ale jednak... zastanawiam sie czemu tak sie dzieje:O cos jak poczucie winy ale za co i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia B. kochana ja tez trzymam za was kciuki, wczoraj po tych bolach podbrzusza mialam dziwne mysli ale nie moge sobie wkrecac bo zwariuje:P trzymaj chlopa trzymaj:) tylko nie gniewaj sie za dlugo bo ci przytulanki uciekna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek, plakac moze juz nie (przy pierwszych kontaktach sexualnych tak mialam ale kiedy to bylo..;)) Ja zas czuje cos w rodzaju..wstydu.. powaznie, czasem sie wstydze swojej sexualnosci. Wiem tez ze jak zajde w ciaze to bede sie wstydzila tego przed rodzicami, cholera nie wiem czemu tak mam?! przeciez gadam ze swoja mama o sexie jak o pogodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam Kochane dziewczynki, można liczyć na Was zawsze :) miło usłyszeć słowa otuchy. Zaczniemy się zmykać (Dziubassku- ale w dzień bo on nocą nie wchodzi, tylko w czasie dnia niby jakąś sprawę ma do M ), włązi sobie jakby nigdy nic nagle stoi w drzwiach - porażka. już chyba nie warto mu zwracać uwagi bo kiedyś jak mu M zwróćił kilka razy to 1. - foch, 2. gdy mąż mowiedzaiał,że może akurat jesteśmy nadzy? a teść:mi to nie przeszkadza!!!!!!!!!!!!!! 3. za 2 razem przy rodzinnym stole powiedział ,że M życzy sobie żeby pukać ! - czujecie dziewczyny jaki gbur? jaki h.........??????? , teściowa kilka razy nie pukała ale poprosiliśmy i zrozumiała bez fochów i wontów, puka jest ok. tylko ten dziad je........... jak zaczniemy się zamykać to też będzie foch niesamowity i pewnie kazanie,że oni chcą dla nas jak najlepiej, a my się izolujemy. pewnie tak będzie . ale ja dłużej nie dam rady jestem kłękiem nerwów, a w mojej sytuacji to niewsazane, zaraz idę na miasto to trochę się uspokoję, wrócę jak tego h...........nie będzie i poplezie do roboty. vichy - 100 lat 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerita kochen mialam na mysli,ze w dzien to opewnie sie krecicie z m. a to dokuchni a to do toalety no ale jak jestescie na przytulankach to oczywiscie,ze sie zamykajcie a co tes bedzie ogladal wasze gole dupki:P nie zwracaj uwagi na jego fochy bo bedzie wiedzial,ze jak sie obrazi to wymusi cos na was( jak dziecko) wiec glowa do gory:)nie denerwuj sie bo to fasolce zaszkodzi🌻 Kurde no :) ja mialam tak kilka razy ,ze beces sie chcialo po przytulankach ale m. zawsze mnie tulil az sie uspokoilam a za cholere nie wiem dlaczego mi sie tak dzieje?! wstyd to ja tez odczywalam do nei dawna:O cholerka nie moglam sie przemoc ale jak narazie wszystko jest ok bez skrepowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku,wierz mi że odechciało mi się jakiegokolwiek kontaktu fizycznego :-) normalnie patrzeć na niego nie mogę!!!Trzymam kciuki za ciebie tak mocno,że palce mi sinieją i ledwo co piszę na klawiaturze :-) Dziubasku,wiesz co,ja tez czasami tak mam,że chce mi sę płakać,ale na szczęście rzadko.Nie wiem dlaczego,ale na pewno nie z poczucia winy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita 😘 kochana jakbys mówiła o moim teściu hehe tylko,ze ja zrobiłam sobie z nim porządek:P a może pogadaj z teściową o tym.jak masz lepszy z nią kontakt to poproś ja zeby pogadała ze swoim mężem na ten temat.może to poskutkuje.nie denerwuj sie bo może on to widzi i dlatego robi na złośc.jego fochami sie nie przejmuj.zamykaj drzwi i koniec wkoncu jakas prywatnośc Wam się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaritko zamykajcie drzwi na noc,a stary się do tego przyzwyczai.Nie dzieię się że tak Cię nerwy ponoszą ,bo ja nawet jak to czytam to mam pianę na pysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie wszyscy poszli! mozna spokojnie sie poobijac:):):) margerita:) oj ja tez mam z tesciem nie najlepszy kontakt ale jet daleko wiec jakos mnie to nie obchodzi co sobie mysli!! i robi małgosiu moze porozmawiaj ze swoim!!!! moze on poprostu ma jakies leki i wyjasnij mu wszystko:) i bedzie dobrze! fisia:) jak wczorajszy obiadek co wymysliłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilkę tylko włączyłam telefon a ten juz wydzwania,tak ciężko zrozumiec że nie mam ochoty z nim gadać,co za koleś! Poza tym koleżanka przysłała mi MMSa ze swoją 3dniową dzidzią.Mówie Wam sliczny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×