Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Validos27 ja to jestem strasznie zawzięta i dopóki mi nie przejdzie to bez kija nie podchodź ;-) Dopiero jak te emocje opadną mogę z kims pogadać.Wioem,że nie jest to zbyt mądre,ale ja nie potrafię inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos poszłam na łatwizne i zrobiłam schaboszczaka ziemniory i ogórek konserwowy:D:D ale mojemu kochanemu smakowało:D:D dzisiaj mam ochote na ryż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosia moze jednak odbierz ten telefon, moze chce przeprosic? jakby bylo inaczej nie wydzwanialby. Pogadaj z nim chocby krotko, posluchaj co on chce powiedziec, nic tak nie wkurwia jak nie odbieranie telefonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu dziekuje kochen🌻 ale nie trzymaj az tak mocno tych kciukow bo ci odpadna:P jak dzwoni to znaczy,ze sie martwi i KOCHA❤️ Validos to arzem sie poobijajmy ja juz mam robote skonczona teraz nudy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz,u mnie jeszcze albo AŻ tydzien czekania na rozliczenie tego cyklu. Zobaczymy. Ale cos nierealne mi sie takie zaciążenie od razu wydaje. Cos czuje ze za tydzien bedzie na tym topicu moj jeden wielki płacz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj Kurde no zadnych płaczów!!! nikt nie mowil,ze to takie proste ale jak sie zalamiesz to masz marne szanse na zajscie wszystkie trzymamy kciuki za udane staranka ale trzymamy sie planu A!!! wiec jak nie teraz to w nastepnym cyklu:) głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde!! dziubasek am racje zadnych płaczów!! ja w sumie tez juz chyba po owulacji:) wiec czekamy ale ten cykl długi !!:( owul w 24 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie,u mnie nie będzie czego rozliczać.Teraz kiedy zaczeły się te najbardziej płodne dni!!!!W piątek mam owulację (wg.moich oblicze ;) ) dupa zbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja ostatnią @ miałam 20 pażdziernika.ale przy moich długich cyklach to cholerka wie kiedy dostane następną.narazie nie mam zadnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgocha jak w piatek masz owu to JUZ MI ZAMIATAJ DO SKLEPU! ! po sexi bielizne, ponczochy kabaretki i podobne..gadzety ;) jestem pretty sure ze tym razem twoj m. nie odstawi zadnego numeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia ja mialam 26.10 dlatego mowie ze next week sie wyjasni. Ale najbardziej sie boje ze wczesniej dostane, i nawet nie zdarze testu zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no obyśmy nie dostały tych wtrętnych @ i reszta dziewczynek Wam też zycze braku@ a kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no,ale masz fajcny nick :-) Mam cichą nadzieję,że będzie mnie bardzo GORąC przepraszał ;-) DZIEWCZYNKI,TAK BARDZO BYM CHCIAłA żEBY WAM SIę UDAłO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom seksowna bielizna dziala na facetow jak magnez :) wiem bo moj m. ciagle mi gada zebym ubrala ponczoszki i jakas sexi nocna koszulke .. mam troche tego ale nie lubie sie przebierac:O ale co sie nie robi dla ukochanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze lubia! ja ubralam tydzien temu (w okoloowulacyjnym okresie) i moj sam sie domyslił ze to TE DNI! ;) ale sie skusił..rzecz jasna! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jestem zla u mnie Tempka 36.7 nic sie nie podnosi od 3 dni stoi w miejscu :-( ostatnia @ mialam 24 października. Małgosiu moja droga. Kto ci powiedzial ze owulacje bedziesz miec w piatek. Owulacji nie dasz rady obliczyć.Ewentualnie mozesz sobie wyliczyć dni płodne a nie owulacje.To czy ona byla czy tez nie świadczą tylko i wyłącznie obserwacje a nie liczenie.Owulacja to nie Kalendarzyk.Moze sie przesunąć o dzien tydzień a nawet o70dni. To czy owulacja byla czy nie moze zagwarantować temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie, powiedzice mi: czy sluz obfity, plodny, swiadczy o owulacji? czy zblizajacej sie owulacji? ja juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie bo to jest swieta prawda OWULACJI NIE OBLICZASZ TYLKO OBSERWUJESZ!!! To kwestia indywidualna kiedy ona występuje. U nie których w 9 dc a u nie ktorych 25 dc. To ze ktos powiedzial ze w 14 dc jest po prostu czystą bzdura. O przebyciu owulacji swiadczy tylko i wyłącznie TEMPERATURA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no sluz przezroczysty o wyglądzie jaja kurzegó Wodnisty bezwonny swiadczy o dniach płodnych zbliżającej sie owulacji lub ze wlasnie ona jest. To tez kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no ;) miało byc magnes a nie magnez 😠 Gosia ty sie chyba jminelas z powolaniem:P taka znawczyni ejstes moze ty ginekolozka powinnas byc co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Duzo na ten temat wiem. A To co wiem święte to bede bronić i sie klocic :-D Na lekarza sie nie nadaje mam zbyt ścisły umysł :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tempki nie mierze, ja TYLKO na sluz patrze. Jedyne co mnie martwi to to, ze czasem nie widzialam tego slubu wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek, dzięki za odpowiedz, mój mąż to ciężki przypadek, on wie że ja mam dni płodne i nie zabezpieczamy się ale mamy jednak stosunek przerywany i on wie że mozna latwo zaskoczyć a jednak kochamy się wcią w ten sposób. No i też mówil ze jego bratowa zaliczyla wpadke z jego bratem i postawila go przed faktem dokonanym ... wiem ze dawal mi do zrozumienia abym tez tak zrobiła!! Mysle ze on sie czegos boi ale nie chce sie przyznac czego wiec chce abym podjela decyzje i zrobila to bez jego wiedzy. Zreszta jestesmy dorosli i mamy dobre warunki na wychowanie wiec nie bedzie nieprzyjemnosci. I na dni plodne tez trafilam tylko zastanawiam sie wciaz czy nie zaplytko umiescilam to nasienie....?? wczoraj w nocy zrobilismy powtorke i wiedzial ze mam dni plodne a jednak....Dzibassku prosze napisz mi cos jeszcze optymistycznego. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×