Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

:D :D :D :D :D Fisia!!!!! :D :D :D Fisia nasza wpadla i nam tu dziewczyny do pionu poustawiala! heheheh nakopala do dupiszczy i sie skonczylo babci sranko hehehe to mi sie podoba! krotka pilka! No mnie jeszcze psiocha nie boli, ale czasem jak z pecherza dostane albo ten nacisk na dol, kurza mac! auła auła! Koug no wlasnie kochana tak myslalam azeby to upamietnic, narazie brzuch podskakuje ale jeszcze nie przybiera ksztaltow takich jak u naszej Cebulci! :) wciaz mam przed oczami to zdjecie z Normusia w brzuszku i mega odksztalceniem po jednej stronie! heheh Asik trzymam kciukaski!!! ktos musi nam tu fasolkowac by fluidy wysylac do nastepnych, ja za 2.5mca bede mogla sobie postrzelac :P :P heheh mamusimi fluidkami, ktore zwia sie sfajtolone pieluchy! :D :D Dafi fotki suuuuuuuper! Karlasek uroczy! A u nas jeszcze dzis dzien wolny, pozniej zaczelismy niz w kraju, na wyspie weekend zaczal sie od sob. do dzis, pogoda do dupencji i nici ze spacerku :( :( Za 19dni przylatuja do nas moi rodzice z bracholkiem, ktory bedzie tu poraz pierwszy jak ja nie moge sie ich doczekac! :) :) Dziubalku wlasnie jak tam mama? nie piszesz tu wcale? jak Kubus? preciutko mi sie tu pojawic prosze, bo napuszcze Fisiołka na Ciebie i zobaczysz! :P a w Jej przypadku namowa bedzie trawala krotko! :D :D :D Anus co u Was? Calusiątka dla reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzien minal dosyc szybko i mam nadzieje ze ten tydzien bedzie za mna zanim sie obejrze:) Koug Dziekuje za przesylke, eliksirek napewno poskutkuje. Tylko zastanawiam sie czy lyknac go dzisiaj wieczorkiem, czy zostawic sobie jak cos na drugi cykl. Jak myslicie, bo dni plodne juz sa za mna...A moze juz cos zyje w moim brzuszku? Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziunia to nie moge sie doczekac fotoskow! to musialo byc nieziemskie przezycie dla Jasia widziec Maluszka w brzuszku! Zycze szczesliwego rozwiazania i mega kopniakaskow :P Motylku tego samego Ci zycze! boszsszeee to juz 14tydz! jak nam czas popitala! niesamowite! co do spodni i ja planuje zakup jakis wiekszych, bo rozpinanie guziorow juz nie pomaga, jak rozepne to mi gacie z dupy spadaja :P :P, jak jestem w domu to spoko, gorzej jak ide w miacho :P :P Softis mea culpa mea culpa! dobrze ze w pore sie z nami zgodzilas, co do swojego smutkowatego zachowania, bo pozniej to by bylo ciegie lanie na kolanie! :P :P dzidzioch potrzebuje teraz duuuuuuuuzo mamusinej milosci! :) Asik no z tym eliksirkiem do nie wiem co doradzic :( a kiedy czas na test? 10tego? to sie wstrzymaj, chyba ze chcesz zeby dzidzioch na halunach sie rozwijal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Asik rób jak uważasz....w sumie zawartość ma w sobie %%%%%%.... Fisia ano mój sowizdżał ma małego guza koło skroni przez gwałtowne ruchy ale szybko przyłożona zimna łyżeczka była więc pewnie jutro juz śladu nie bedzie :D Bossssie czacha mi pęka jeszcze lekcja i do domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug :D :D powiadasz ze Kaskaderka z guziowatym! :P no mega Zywiol z tej Emilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Hello!!! Melduję się niestety weekend się u nas już kończy i jutro znów trza z dzieciokami się użerać... no ale nie będę tu narzekać :) U nas weekend aktywnie minął i bardzo przyjemnie :) W sobotę skosiłam trawkę i bylismy z dziewczynkami w parku, Weronika jeździła na rowerku i bawiła się na placu zabaw a Basia spała sobie na powietrzu no i zakupy tez zaliczyliśmy :) W niedzielę wybralismy się na wycieczkę do irlandii Północnej, więc mogę powiedzieć, ze za granicę :P choć przekraczanie granicy można poznać tylko w ten sposób że pojawia się znak informacyjny że ograniczenia prędkości są podawane w milach/godz po stronie Irlandii Północnej i w km/h po stronie Irlandii Południowej. Byliśmy u podnóża gór Mourne piękne widoki :) Odkryliśmy też super miejsce z którego można wyruszyć w góry (szumnie powiedziane bo mają ok 500mnpm :P ) jest tam parking, plac zabaw, kawiarnie i piękny park :) No a dziś byłam z Weroniczką w cyrku :) Basia została w domku z tatusiem i babcią i musiała dostać mleczko z butelki bo nie miałam pojęcia, ze to tyle potrwa :o najlepiej bo przed mleczkiem moja mama miała dać Basi deserek no i posadziła ją w foteliku (właściwie to Basia jest w nim w pozycji półleżącej) i chciała ją nakarmić a Baśka jak na nią spojrzała to w ryk i za chiny nie chciała jeść. mama wzięła ją na kolana tak, że jej nie widziała i w ten sposób nakarmiła ale co Basia się obróciła i spojrzała że to nie mama ją karmi tylko babcia to mina jakby świat się walił. No cóż Mała kojarzy jedzenie z mamusią :) Dziewczynki trzymam kciuki za nasze zaciążone by wszystko toczyło się spokojnie i dobrze no i za staraczki by szybko ujrzały dwie kreseczki. Uciekam spać bo rano trzeba już wstać, koniec laby :) Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u mnie weekend dopiero dziś się skończył, mąż zrobił sobie wolne, ja odebrałam wolny piątek i pojechaliśmy do ZOO - choć pochmurno to miło,sporo młodziutkich zwierzątek i sporo zmian, przebudowują to nasze zoo i widać efekty :) Byłam dziś u gin.zbadała mnie i zrobiła usg, mówiła że będziemy monitorować, bo widzi pęcherzyk, pytała o badanie męża (jeszcze nie mam wyniku) ale to co mnie zmartwiło to badanie piersi, wyczuła coś w lewej, ja szczerze mówiąc kiedyś też wyczułam i jakieś pół roku temu poszłam prywatnie na usg, lekarz stwierdził, że ok, że to tylko gruczoły, mówiła że mam jej pokazać wynik nast. razem, a mnie ten lekarz nic nie dał, widziałam że była zła, ze lekarze robią badanie i nie dają zadnego potwierdzenia, kazał zrobić jeszcze raz. Zaptałam, czy według niej to jakaś poważna zmiana, ale stwierdziła że nie, jej mina mówiła co innego, dała mi namiar na jakąś dr we Wrocławiu..nie wiem co mam myśleć...mam też zrobić hormony w 21 dniu cyklu..., te które pokazałm jej teraz - bardzo dobre... No to tyle, na razie się nie zamrtwiam bo nie ma czym, jeśli coś jest nie tak, to jeszcze zdążę... Zmykam spać, jutro szara rzeczywistość Dobranoc, buziaki dla wszystkich - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to zaspałyście??? Pobudka!!!! Nie lenić się kochane, do kompów! :) Miłego dnia no i dajcie znać że u Was wszystko OK :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) faktycznie pogoda nie nastraja do wstawania;:)jakby nie mój syn nikt inny by mnie nie ruszył z łózka:) wysłalam zdjecia z chrzcin:) Fisiu do iebie równiez:) nie wiem czy is na spacer bo jest zimno i wilgotno i chyba mi sie nie chce!!!!!! podajcie kawe! bo usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus:) jezdem jezdem:) u nas w miare ok maly je,zalatwia sie,troche pobawi i spi:) codziennie ten sam schemat pobudka ,sniadanie,spacer,obiad,sprztanie,zabawa,kolacja i spanie oczywiscie Kubus je swoim trybem zeby nie bylo,ze dostaje tylko 3 posilki:P wczoraj wzielam sie za pielenie ogrodka i musialam robic to w ekspresowym tepie bo maly spal ale nie wiadomo kiedy sie wybudzi Asiu u nas tez brzydka pogoda az nie chcialo sie wylazic z wyrka dziewczynki glowa do gory!bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Mój synuś ma już 3 tygodnie pięknie rośnie:) ale i niestety ma kolki....stosuję Bobotic i czekam na efekty- ciężko patrzec kiedy maluszek tak cierpi....jeśli chodzi o picie to jeszcze różnie to bywa raz więcej raz mniej, ogólnie to mam nadzieję że sie to unormuje:)Przez te kolki to malutki tak nauczony do noszenia na rekach że jak jestem sama ...ciężko mi zrobic cokolwiek:( Sama walcze też o \"figurę\" spadło mi juz 14:) ale zostało jeszcze 6 i to te 6 będzie najgorsze:( jakoś będe zwalczac te kilogramy:) Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wieczorowo u mnie wszystko w biegu, nie mam czasu na nic. dzis załatwiałam w urzedach wymeldowania, rozwiązania wszelkich umow typu gaz, energia i inne duperele:-) poza tym wszystko u mnie oki:-) Normusia smieszek mały zaczyna smiać się w głos, a Nadia wchodzi chyba w okres buntu boo co raz to bardziej pyskata się robi, czas ustawic tu wszytskich po kątach:-) Matysha ja wierze że wszystko jednak będzie dobrze🌼 Titus moja psiocho odpisze na mailika jak tylko znajde chwilke, a chce ci dokładnie przedstawić wszystko nie jakaś tam fuszerka:-) mozie jutro znajde chwilunie:-) a tym czasem wyślę wam fotoski, jak kogos ominę to sie upominać. buziunie, jutro z rańca sie odezwe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Cebulka od rana na NK buszuje:)... ja też ale tylko na chwilę! a zdjęcie skarba wspaniałe...nie moge sie napatrzeć:) Życze udanego dnia! ja zaraz zmykam bo teściowie z krewnymi z Niemiec do nas wpadną i będziemy zwiedzać Wrocław... szkoda tylko, że pogody nie mam:( Trzymajcie się ciepło...mimo wszystko!!!pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja juz pierwsze badania na hormony mam za sobą nie wiem tylko co znaczą bo są tu fazy powyznaczane..... LH - 3.55 FSH- 9.16 nie wiem czy dobre czy raczej nie znalazlam na necie inerpretacje to z tego co zrozumiałam sa ok teraz czekam na kolejny dzien cyklu robie kolejne ale najbardziej zalezy mi na tej prolaktynie i progesteron..... takze dam na bierząco znaC a potem wizyta u doktorka i mam nadzieje ze sie uda .... ze kiedys i mnie sie uda zaraz spadam do pracy takze scikam was dziewczynki w ta obrzydliwą pogode ahhhhh tylko sie chce spac.... jak ja bym chciala miec woolne.... napisałabym chociaż prace bo w sobote mam oddac a narazie to wszystko jest w rozsypce buziole dla was papatki ide na kaffffe ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sie martwie bo jak podzieliłaM LH PRZES FSH to wcale nic dobrego nie mowi ...... czy ktos mi moze pomoc ???? ja juz nie moge chcyba czytac wiadomości na necie zaraz sie denerwuje..... ah.... oby nie bylo zle,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia Niestety nie mogę porządnie sprawdzić,bo mała mi płacze ale oto co znalazłam na którymś forum. Stosunek LH do FSH powinien oscylować wokół 1 (u mnie osobiscie tak było).Proporcja ok. 2 może być sygnałem PCO, 0,6 i poniżej niedomogi lutealnej. PCO to zespół policystycznych jajników jeśli się nie mylę. A niedomoga lutealna to niewydolność ciałka żółtego -za niski poziom progesteronu.Oto wszystko musisz więc spytać porządnego lekarza a nie takich konowałów na jakich ja ciągle trafiam.Sama muszę im mówić co mi dolega,gdyż na niczym się nie znają albo nie chcą znać.A i musisz sprawdzic czy to stosunek LH do FSH czy FSH do LH - wrzuc sobie w google pytanie: Jaki powinien być stosunek LH do FSH i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia nie znalazłam tez swoich wyników ale u mnie tez nie było ładnie! okazało sie ze mam za niski progesteron:( aha zrób sobie prolaktyne po obciazeniu! ja normalna mialam ok a po obciazeniu masakra okazało sie ze podzas zdenerwowania i podniecenia skacze mi prolaktyna co moze powodowac blokowanie owulacji mały spi wiec ja domek ogarniam:) jakies słoneczko sie przebija:) cebulko zdjecia sliczne a nasza ksiezniczka cudenko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia Ten wynik progesteronu dużo Ci wyjaśni. Ja nie robiłam prolaktyny po obciążeniu ale na pewno warto zrobić co widać na przykładzie Validoska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie wybaczcie,ze nie udzielam się za dużo ale mnie i Bartusia dopadł katar.Ja to tam pal licho ale młody się denerwuje i jest upierdliwy.Najgorsze są nocki bo nosek zatkany a w buzi dydek czytam Was na bieżąco. Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo porobiłam porządki z adresami mailowymi, chyba mam wszystkie nowych laseczek:-) ale i tak jeszcze mi się mylicie;-) Fisia ucałuj Bartoliniego od cebulek w sam czubek noska:-) u nas też pogoda fatalna, zero słoneczka i tak szaro buro... ahh ide zrobić inke no i serwuje piernika własnego wypieku, dawno was nie tuczyłam słodkościami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki, u nas pada, wieje i zimno, więc popołudnie w domku. Ale deszczyk jest ok bo posialiśmy trawke z mężem i teraz będziemy czekać aż nasz plac budowy sie zazieleni. Minia, niestety nic Ci nie moge pomóc bo jestem kompletnie zielona w tych sprawach, ale widze że dziewczyny sa obcykane więc pomoc jest w interpretacji wyników. Trzymam kciuki żeby sie udało wszystko! Cebulko, niezłe z Was laseczki, aż się rozmazyłam ........ cóż ja tam pod tym serduszkiem noszę ? chyba będzie niespodzianka bo dzidziuś nie chce sie ujawnić :))) A takie sukieneczki w sklepach hmmmmmmmmmmm Wracam do pracy, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Martwie sie bo dzisiaj wstalam z bolem gardla... Najgorsze ze nie wiem czy moge cos brac, a moze sie udalo??? Wszystko przez ta klimatyzacje!!! Jak bylam w sobote na weselu to myslalam ze zamrzne,ale po tancach juz nie czulam chlodu. A dzisiaj za to odczuwam skutki na gardle i wezlach chlonnych. Boje sie bo w ciazy ktora stracilam bylam dwa razy przeziebiona i lekarz powiedzial ze w pierwszych tygodniach to zle... Z testem musze poczekac do 10 a z gardlem nie wiem co robic:(:(:( Pozostaja mi tylko domowe sposoby:( A tak staralam sie uwazac... Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Pogoda brzydka, ale na spacerku byłam. Hania, jak zwiedzanie Wrocławia? może się minęłyśmy na Ostrowie Tumskim, bo dziś tamtędy przechodziłam. I nawet koło Panoramy Racławickiej. Ja trochę mam mało czasu. W piątek jedziemy nad morze! hurra! także mam trochę przygotowań. Nie będzie mnie dwa tygodnie. Myślę, że jeszcze jutro zajrzę, ale jakby co, to już daję znać, ze na trochę znikam. Zaraz zajrzę na zdjecia przesłane przez cebulkę. Fisia, dzięki za foteczki :) Urocze! :) pozdrawiam Was laseczki, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik mozesz tantum verde na gardło i płucz gardełko woda utleniona -na szklanke wody letniej 2 łyzki wody i płucz tym gardełko:) ja tez byłam chora na poczatku ciazy wiec wiem co mozna bezpiecznie brac:) i ascorutical tez mozna:) WIEC KURUJ SIE KOCHANA I DUZO zdrówka;) oj nie tuczcie mnie tutaj bo ja jeszcze mam nadwage:) hahahaha Fisiu całuski dla Bartusia i duzo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki validosku za rady. Troszke sie denerwuje, bo mam temperature 37 i nie wiem czy to z powodu przeziebienia. Wyczytalam na necie ze do @ temp. moze byc podwyzszona. Juz zaaplikowalam sobie mleko z czosnkiem i miodem a zaraz zrobie sobie plukanie gardelka. Nie chce nawet myslec ze moge byc w ciazy a jestem przeziebiona... Zaraz klade sie do wyrka wygrzewac, mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej:) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki bardzo dziekuje prolaktyne i progesteron na pewno zrobie tylko czekam bo chce zrobic tak jak mi robur napisala wiec czekam do 21 dnia cyklu na razie jest 6 dzcyklu wiec czekam jutro wzielam sobie wolne w pracy i jade do profesora z bytomia bo nie chce czekac miałam czekać az porobie badania ale nie moge juz.... zobaczymy a jak cio to uderzam do krakowa do violidaska lekarza choc mam nadzieje ze w koncu trafie na kogos kto mi pomoze bo juz po tych 2 badaniach hormonalnych widac ze mam problem z progesteronem takze jak 21 maja zrobie progesteron to pewnie sie przeraże.... asik 79 beta ci wyjdzie jezeli ja zrobisz takze mozesz spokojnie zrobic ja zawsze nie moglam wytrzymac i robilam wcześniej a pani w labolatorium mi powiedziala ze juz po 2 d widac po becie zadzwon i zapytaj ale ja robilam ale ....u mnie bez efektu:( pozdrawaiam i buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Byłam dzis znowu na usg, pani dr zrobiła mi mały wykład z medycycny, powiedziała, że mam bardzo ładny stosunek FSH do LH (powinien być około 1, mojeFSH 6,12, LH 5,35) ale zalezy jej by sprawdzić prolaktyne i progesteron w drugiej fazie, zachwycona też była moim pęcherzykiem, jest duży i już dziś możemy zacząć starania, tak co dwa dni, pokazała mi też na monitorze poduszkę śluzową w macicy, która ułatwia przedostanie się plemnikom do komórki, powiedziała, że wszystko rozwija się książkowo, cieszę sie że poszłam na ten monioring, czuję że coś robię i jestem spokojniejsza, wciąż jednak czekamy na badanie męża, ma przyjść pocztą...trochę się niepokoję :/ Minia dobrze, że jedziesz do lekarza, obejrzy Cię dokładnie, zrobi usg, spojrzy na te badania które masz i może będzie już mógł cos powiedzieć. Co studiujesz? Dafi - nad morze?? Ojej jak Ci fajnie, ja dopiero w lipcu na urlop, też nad morze nasze polskie i już się nie mogę doczekać :) Asik79 słuchaj Validoska i kuruj się :) Basiunia mam nadzieję, że kolki synkowi szybko przejdą, na pewno serce się kraje jak malutki płacze :( Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia 24 Opinie co do robienia bety sa rozne. Wstrzymam sie do poniedzialku i wtedy zrobie badania... Jeszcze tylko 4 dni. Trzymam kciuki aby profesor powiedzial Ci ze mozecie zaczac sie starac:):):) Kama26 Trzymam kciuki za staranka. A ja poslucham validoska i klade sie do wyrka wygrzewac. Odezwe sie jutro. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×