Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

robur w takim razie zabieram sie od tego cyklu za siebie ciagle wierzylam ze lekarze maja racje zaden nie skierowal mnie na tego typu badania a moze tutaj lezy problem moich ciaglych plamien mialam nawet histeroskopie bo podejrzewali zrosty lub polipy ze to przez to mam plamienia a w macicy jest czysto a plamienia sa:( boje sie tylko zeby na leczenie dla mnie nie bylo za pozno jestem zla na siebie ze tyle zwlekałam z tym wierzac naiwnie lekarzom ze te plamienia no czasem tak bywa ze same przejda ....:( masakra mam tylko pytanie najchetniej chcialanbym odrazu zrobic te badania ale jezeli najlepiej jest w 21 dniu cyklu poczekam ....a czy jak zrobie wczesniej to nie wyjda? boje sie strasznie zeby nie bylo za pozno.....cos mi sie wydaje ze to musi byc ten progesteron ja czasem robilam bete w polowie cyklu wychodzila 28 a pozniej normalnie mialam @ tak jakbym wcześnie poronila może to wlasnie przez to ze mam za mało tego hormonu .... kurde blaszka jezeli nie sprawiloby ci to problemu to podaj mi prosze kiedy porobic te badania w ktorych dniach dzwonilam dzis do mojego 24H na dobe labolatorium ale powiedziały ze to lekarz konkretnie podaje.... a ja bym chciala poza moim lekarzem je zrobic dla siebie a jak wyjda zle to mu pokarze!!!!! bo nigdy zaden nawet mi nie wskazal takiej drogi... titowa bardzo ci kochana tez dziekuje i wszystkim dziewczynom za wsparcie za to ze jestescie ze mna i ze to czuje wezme sie za siebie bede walczyc o to bym kiedys pewnego dnia znalazla sie w waszej tabelce na moim upragnionym miejscu.... to jest moje marzenie i mocno chce wierzyc ze sie kiedys spełni.... dziekuje kochane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia pewnie porób sobie badania, na pewno nie jest za późno ja robiłam w tym miesiącu LH, FSH i jeszcze jeden, ale gin. mnie wysłała w 6-7 dniu cyklu, nie wiem jak wyszły bo nie potrafię ich zinterpretować, ale 4 maja się dowiem, bo ide na wiyte i monitoring. Zobaczysz obie sie znajdziemy w upragnionym miejscu tabelki Titku, chetnie bym z mężem pojechała na rybki, ale on sie z kumplami umówił - męskie towarzycho, nie będe sie wcinac ;) Ja jeszcze w pracy, zaraz wychodzę i do sprzatania, jutro chce cały dzie poświęcić na książki Miłego popołudnia, u mnie zbiera się na burze i już pieknie pachnie ciepłym, majowym deszczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja dzis ledwo zyje:) sprzatanie , zakupy potem sernik robiłam i obiad:) padam:) minia:) zapisz sie do lekarza on zleci ci konkretne badania a ja chetnie sie spotkam i nawet moge Cie do niego zawiesc:) moze nie róz sama badan bo on zleci c ich troche! ale powiem Ci tak ja wydałam ok 500 zł na badania ! faktycznie niski poziom progesteronu moze powodowac poronienia! ja profilaktycznie brałam progesteron! ten lekarz jest bardzo zapobiegliwy dle niego kazda iaza jest czyms wyjatkowym a nie tylko kolejna ciaza!! jak dla niektórych!!! daj znac jak chcesz na maila wysle ci namiary i obiecuje cie osobisie do niego zawiesc:) z mezem nadal srednio:( jakos nie mozemy sie dogadac:( hmm nowe lampy maja na solarium wiec lekko sie spiekłam!!!!! mam nadzieje ze odpoczne troche w długii weekend i moze sie dogadam z mezem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia Ja wydałam około 400 zl na badania ale było warto.Jeśli chcesz zrób je sama i możesz pokazać lekarzowi np.Validoska (może będzie jedną wizytę mniej) albo zrób je sobie sama - tak są podane normy i będziesz wiedziała czy wyniki są dobre czy złe. Nie chce mi się dziś szukać moich wyników.Znajdę je jutro i podam Ci które badania robi się w którym dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ale to bardzo wam dziekuje ze jesteście ze mna koszty badan sie nie licza ja juz u mnie w miescie tyle pieniedzy wydalam na lekarzy i nikt mnie nie pokierowal dobrze a co najlepsze ciagle borykam sie z tym samym problemmem ..... violdasku napisz mi prosze namiar na tego lekarza na meila monisia.niunia@wp.pl bardzo ci dziekuje za to co napisałaś :) skoro tobie pomogl to moze i mnie uratuje jakos zebym mogla cieszyc sie maluszkiem badania porobie i tak na pewno czekam tylko teraz na @ bo juz 3 dni znowu tylko plamnienia brązowe ....chcialabym juz dostac@ i zacząć robić badania..... dziekuje jeszcze raz za wsparcie i za to ze jesteśce naprawde bardzo mi pomagacie nawet nie wiecie jaka jestem wam wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violidasku a jak jestes z krakowa to bardzo chetnie sie z toba moge spotkać :)) życzę ci zebyście sie z mężem pogodzili trzymam kciuki bedzie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi weekend zaczął się bardzo źle wczoraj o 23 wróciłam z USG, widać pęcherzyk 8mmx6mm bez zarodka i lekarz stwierdził, że beta która była tydzień temu była za niska znowu spotyka mnie to samo ;( od wczoraj chodzę i ciągle płączę, dobrze że nie pochwalilam się nikomu że jestem w ciąży jak mam żyć ;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyysha jak to przeczytałam to nie moge się opanować, tak mi bardzo przykro, nie wiem co mam napisać żeby Cię wsprzeć ... bo cokolwiek bym nie napisała to nie ukoi Twoich łez, żalu , złosci i uczucia bezradności. Ja wiem że to banalne że pisze że trzeba wierzyć w to że w końcu się uda, ale co mam innego napisać kiedy płaczę z Tobą .... Ja też mam doła bo mam jakieś złe przeczucia. Nie wiem co napisać dalej ... jestem z Tobą ,trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha tak strasznie mi przykro, nie wiem co Ci napisać, zdaję sobie sprawę, ze jest Ci bardzo ciężko, kolejny zawód... Wiem jedno, przyjdzie czas, odpowiedni..., i będziesz się cieszyć maleństwem...przytuliłabym Cię gdybyś była bliżej, trzymaj się jakoś 👄 A ja upiekłam dziś chleb, wczoraj wszyscy zbyt późno opamiętali się, że trzeba zrobić zakupy i po południu już nic w sklepach nie było. Babcia przywiozła drożdże i jest, piekny świeży, ciepły chlebek, zapraszam Mój mąż pojechał na ryby, zerwał się o szóstej rano i do tej pory go nie ma, napisał mi tylko, ze spróbuje coś wyciągnąć, jak zamierza czekać na szczupaka to pewnie za tydzień nie wróci ;) Pusto tutaj, wszystkie korzystają ze świeżego powietrza i słusznie, Dafi już chyba Ślężę zdobyła z Karolkiem :) Papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha A może ciąża jest późniejsza niż Ci się wydaje,poczekaj cierpliwie,może jeszcze otrzymasz lepsze wiadomości, a który to u Ciebie tydzień (licząc od pierwszego dnia poprzedniej miesiączki do dzisiaj?,bo u mnie w 5 tygodniu był tylko pęcherzyk żóltkowy bez zarodka ) Minia Ja wyniki robiłam w następujących dniach cyklu: Hormon luteinizujący LH - 3 dzień cyklu Hormon folikulotropowy FSH - 3 dzień cyklu a bardzo ważny jest stosunek LH do FSH albo FSH do LH - sprawdź koniecznie,bo wynik o czymś mówi - to Ci wytłumaczy lekarz tylko upomnij się o wyjaśnienie a jak nie to poszukam Ci w internecie jaki powinien być ten wskaźnik Estradiol - 6 dzień cyklu FT3 - 21 dzień cyklu TSH - 21 dzień cyklu FT4- 21 dzień cyklu Prolaktyna 21 dzień cyklu Progesteron - 21 dzień cuklu Hormony tarczycy możesz też robić w dowolnym dniu cyklu (TSH,FT3,FT4) ale ja robiłam wszystkie za jednym zamachem razem z hormonami płciowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licząc od pierwszego dnia ostatniej @ to jest koniec 6 tygodnia, ale ja wiem że do zaplodnienia doszlo ok 6 kwietnia (ponieważ miałam wykonywane różne badania i na ich podstawie jak i mierzenia temp zarówno lekarz jak i ja wskazaliśmy taką datę) czyli wg tego jest koniec 3 tyg. ale przecież to i tak nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć smutny ten weekend ...ja cały czas płaczę bo mam tak silne przeczucie że u mnie tez nic z tego.Od 2 dni nie wstaję w nocy sikać czyli jest dokładnie tak jak ostatnio pierwszy objaw że coś jest nie tak jak powninno.Mdłości się utrzymują ale to zapewne dlatego że jeszcze hormony działają. Mam tego dość dlaczego zonwu to się dzieje .... nie dam rady pisać i jeszcze jadę dzis na imieniy do taty i muszę udawać że wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem dziewczyny sporo się nie odzywałam ale po prostu czas za szybko mija...ale czytam Was , czytam.... dla mnie doba powinna mieć co najmniej 48 h.... ten weekent choć majowy to zabiegany,,, mamy gości z Niemiec na najbliższy tydzień!! No i cóż...wczoraj mieliśmy rodzinne spotkanie bo dziadek miał urodziny...a wszystkie moje kuzynki z dziećmi albo już zaciążone.... i byłam smutna....gdyby to wszystko było takie proste to też już bym chciała być w ciąży...z tego powodu mam takie ciężkie chwile....że nie wiadomo ile jeszcze mam czekać....ciągle coś...to szkoła, to praca i tak w kółko.... ostatnio nawet z mężem nie mamy czasu dla siebie, mijamy się a jak jest weekend to jakieś odwiedziny rodziny....niby jesteśmy razem a tęsknimy za sobą...czekam aż to sięjakoś unormuje i zaczniemy normalnie żyć RAZEM..... dopbra nie chcę Wam tu smucić o swoich problemach, przemyśleniach..... Życzę Wam spokojnego wypoczynkowego weekendu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"weekent"- taki byk że aż w oczy kole!! WEEKEND:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roburku bardzo ci dziekuje od poniedziałku startuje bo bedzie moj 3 dz cyklu:) choc ja powiem ci ze juz nie wiem do kiedy mam to liczyc czy od plamien czy od faktycznego krawawienia licze od krwawienia dam znac na pewno jak po badaniach.... trzymaj za mnie kciuki zebym juz przestala płakać tylko sie nie poddawala:)) obiecuje wam ze bede silna i ze kiedys sie tam na tej tabelce znajde chocby nie wiem cio:)) ja wlasnie po odwiedzinach cioteczki z malym synkiem on sie urodzil tydzien po tym jak ja poronilam ..... ale pomimo ze mi smutno to jak on na mnie spojrzy to wszystkie lzy odchodza ...... matrysha ja uwazam zebys spokojnie podeszla moze faktycznie ciaza jest niższa niż 5 tyg tym bardziej ze z twoich wyliczen tak wychodzi poczekaj zrob bete jak sie nie pokoisz potem powtorz i nie poddawaj sie softis te słowa to rowniez do ciebie nie mysl o tym co zle trzymam za was kciuki a reszte dziewczynek pozdrawiam serdecznie hanna 22 jeszcze bedziemy sie cieszyc maleństwami .... buziole moje samopoczucie juz jest lepsze w porownaniu ze wczoraj z łóżka nie chciałam wstac bo ciągle wyłam jak głupol .... milegpo weekendu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyysha słonko kochane!!! ale mi przykro:( mam nadzieje ze to jeszcez nic straconego i okaze sie ze piekne serduszko bije:) czego z całego serca i zycze:) u mnie do zapłodnienia doszło 4 kwietnia a usg robiłam 7 maja! lekarz stwierdził ze wczesniej lepiej nie denerwowac mnie ze czasem ciaza sie wolniej rozwija a wszystko jest dobrze! trzymam kciuki! minia juz wysyłam i maila:) i czekam na spotkanie:) a z mezem sie pogodzilam:) dzis był rodzinny sppacerek a wczoraj gril w białce;) a jutro znowu grilowanie:) słonka odpoczywajcie sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki, Minia, Matyysha, chciałabym was obie przytulić, ja też ostatnio załapałam doła, znów kupiłam gazetę M jak mama, chociaż obiecałam sobie, ze nie będę tego robić dopóki nie zaciążę, czytałam wczoraj i wyć mi się chciało, miałam doła, dziś dowiedziałam się, ze kuzynowi męża urodził się drugi synek :) Mam wrażenie że w kwestii mojej ciąży czas stanął w miejscu, a jesli go odliczam to od jednego do drugiego cyklu. Matyysha, może to faktycznie za wcześnie, nie znam się, ale trzmam kciuki, zeby jednak było tak jak pisze Robur.. Minia porób te wyniki, ja robiłam trzy hormony, ale mniej więcej w 7 dniu cyklu więc się zastanwaim czy będą ok, ale w sumie tak mi gin. kazała...4 maja się okaże co mi powie i jakie leczenie zaleci.. Mój mąż siedział na rybach, cały dzień wczoraj, strasznie się za nim stęskniłam, dziś też pojechał, ale wrócił koło piętnastej, zabrał mnie na rower, i widzieliśmy pięknego, wielkiego biciana, tuż nad naszymi głowami, zatoczył koło i poleciał dalej :) może to znak, boćku wracaj z moim zawniątkiem!! :) Ścsiskam Was mocno, nie łamcie się, będzie dobrze, wierzę w to gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo aczkolwiek smutno po takich wieściach... Matysha przykro mi, że takie wieści po USG, miałam nadzieję, że będą zupełnie inne. Kochana mam nadzieję że jednak nic straconego, spójrz co było z Roburkiem. Może zrób betę jeszcze raz i zobacz jak to wygląda no i najlepiej powtórz ją potem po 48 godz i sprawdź czy się podwaja. Niestety lekarze często podchodzą do ciąż rutynowo :( Przytulam Cię mocno 😘 Softis Ciebie też przytulam z całych sił. Mam nadzieję, ze te Twoje przeczucia są nieprawdziwe i spowodowane tylko tymi strasznymi przeżyciami z przeszłości. Jeśli możesz to zrób betę 2 razy (tak jak pisałam do Matyshy) i wtedy będziesz wiedziała czy rośnie prawidłowo. Dziewczyny trzymam za Was kciuki i myślami jestem z wami. Bardzo chciałabym Wam jakoś pomóc choć w zasadzie jestem bezradna w tej sytuacji... Pozdrawiam i mimo wszystko miłego weekendu. 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek! Wczoraj bylismy na weselu i sie super bawilam. Nawet moj maz troche ze mna potancowal, choc nie do konca ma jeszcze sprawne kolanko po operacji:):):) Ja czekam na @, a moze nie przyjdzie? Nie chce sie zbytnio ludzic,ale gdzies kolo 10 maja powinnam testowac. Pierwszy cykl staran wiec podchodze do tego z dystansem. Matysha Moze faktycznie jet wczesnie, czasami do zaplodnienia moglo dojsc pozniej. Tak wiec jak radza dziewczyny zrob bete 2x i bedziesz miala pewnosc. Glowa do gory musi byc dobrze:) Softis Kochana nie mozesz tak myslec. Musisz wierzyc ze bedzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki:) minia24 Porob wszystkie wyniki a potem do roboty:):):) Musi sie udac!!! kama26 Ten bociek to napewno znak!!! Juz niedlugo bedziesz cieszyla sie swoim malenstwem:):):) hanna22 Wiem co to znaczy, bo ja tez sie nie wyrabiam. Ciagle mi na wszystko brakuje czasu:( validos27 Zycze aby sie z mezem ulozylo i abyscie sie juz nie klocili:) titowa1 Fajnie ze dostalas dofinansowanie, zawsze zmniejsza do wydatki z naszej strony. Ja tez dostalam, jestem juz po kursie, czekam tylko na zwrot kosztow:):):) Dla pozostalych dziewczyn buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) Matysha ❤️ Sofcik ❤️ Proszę Was dziewczyny nie załamujcie się tak szybko.Pamiętajcie że nadzieja gaśnie ostatnia a tu naprawdę jeszcze nic straconego! Asik mam nadzieję że do tego 10 maja zdążysz wypić eliksirek tak by w dniu wielkiego testowania ujrzeć dwie wyraźne krechy.To samo dotyczy Kamy :) Ciekawa jestem co się dzieje z Kamilą tak nagle ucichła...... :o Validku-buziaki dla księciunia od mojej Emilci :) Do dziewczyn których nie mam na NK wyślę zdjęcie małej na maila Jakby ktoś nie dostał proszę się upomnieć Zmykam do garów póki mój łobuz śpi :) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ale mi glowa pęka!!!!! jestem taka zla miałam tyle czasu na pisanie tej mojej pray a tu mało co stworzyłam ja nie wiem jak ja sie wyrobie w tym tyg głowa na sama myśl mnie boli w sobote mam zjazd w szkole i mam zdać prace.... a ja nie mam jeszcze rozdziału a i to co mam nie jest rewelacyjne ahhh przez te dolki nie miałam siły pisać a teraz jestem zla .... trzymajcie kciukasy zeby mi sie udało jutro z rana jade na badania krwi ojjj oby nie bolało:)) potem jedziemy po odbiór badań męża mam nadzieje ze wszsytko jest oki chce porobic wszystkie badania zeby jak pojade do lekarza zeby juz mogl mi cos na ten temat powiedziec violidasku bardzo dziekuje za meila na pewno sie odezwe:)) ciesze sie z męzulkowi przeszlo:)) buziaki wielkie dla ciebie.... titowa a cio u ciebie cio nic nie piszesz cio nie dobra nie dobra....:)) buziole dla reszty dziewczynek ide poprasowac na jutro ciuszki do pracy i pomyśleć co by tu zrobić zebym dostała 2 dni wolnego:)) buzikaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia jetem jetem nieco zajeta, pogoda dopisuje nam tutaj, wiec kazda wolna chwilke spedzam na ogrodzie, wiesz takie wiosenne porzadki, a to cos wycinam, a to podgladam jak rosnie i tak w kolko, przygotowania trwaja do przyjazdu rodzicow, nowe iglaki wsadzone. U mnie z samopoczuciem ok, ale jedno co zauwazylam to od dwoch dni jak za duzo pochodze, tzn, poutykam w zasadzie, to boli mnie brzuszek na dole, normalnie jakbym czula nacisk glowki i do tego stopnia ze nawet majtule mnie uwieraja. Ale od 2h leze i jest spoko, widocznie musze nieco wiecej odpoczywac. I tu pytanie do mamusiek, jak bylyscie w ciazy jak to bylo z ruchami? Wiadomo jak dzieciak ma pole jak do pilki noznej to ma gdzie sie ruszac i krecic, a jak to wyglada w okolicy 7mca i wzwyz? ja wizyta u ginki na 22 maja. Matysha jeszcze nic straconego, ja w poprzedniej ciazy tez ledwo co zobaczylam kropeczke, owulka mi sie przesunela, zreszta na poczatku roznie sie dzidzioch rozwija, nie poddawaj sie slonce! Softis mnie tam nie ciagnelo czesto do toalety na poczatku, i nie odczuwalam jakies tam roznicy, a mdlosci dobrze ze sa, w ciazy ktora stracilam, powiem ze w tyg kiedy ona obumarla, jak reka odjal przeszly mdlosci i wrazliwosc piersi, wrocila masa energii... Bedzie dobrze i tylko tak o tym mysl, nie pisz w glowie czarnych scenariuszy... Sciskam 😘 Kamus dawaj tego chlebka! natychmiast! i jak masz swojej roboty maselko tez Ci zwedze! hehehe Vali no my jutro sie wybieramy na spacer ale to sie jeszcze okaze jak z pogoda wypali :) Trzymajcie sie Dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziewczyny powiedzcie mi kiedy najwczesniej mozna robic badanie beta HCG? Zawsze robilam testy, a teraz wolalbym zrobic badanie krwi. Ostatnia @ mialam 13 kwietnia. Czy jakbym poszla jutro byloby za wczesnie? Bo na test plytkowy musze czekac do 10 maja, a to jeszcze tyyyyle czasu:(:(:( caly tydzien ktory bedzie mi sie dluzyl jak wiecznosc Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia życzę powodzenia w pisaniu-no niestety musisz się kopsnąć teraz bo jak okaże się że Was jest 2 to częściej będziesz przesiadywać w kibelku czy w łóżku niż przy biurku. Asik - betę robi się w sumie tak samo jak test czyli po 4 tygodniach bez @ lepiej zaczekaj tych kilka dni Tituś z tego co ja pamiętam to w 7 miesiącu są największe akrobacje :D Ciesz się nimi ile możesz,nagrywaj jak masz czym bo jeszcze zatęsknisz za nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Koug. To nie pozostaje mi nic innego jak poczekac do 10. Miejmy nadzieje ze ten tydzien szybko minie, bo nie lubie zyc w niepewnosci,zreszta jak kazdy. Pozdrawiam i zycze spokojnej nocki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, już po weekendzie, ale było superowo! matysha - słuchaj,nie obstawiaj najgorszego.U mnie w 6 tc też było widać tylko pęcherzyk. I to był koniec 6 tc wg obliczeń z miesiączki i moich obserwacji też. A lekarz palant,że cię nastraszył. poczekaj kilka dni i może idź do innego? trzymam kciuki! Ja tylko na momencik, bo już lecę do Karlaska. Budzi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry po weekendowo Na początku poproszę matyshe i soft o wypięcie tyłków bo będę w nie kopać a za co????? za niepozytywne myślenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matysha kochana wszystko będzie dobrze.Sama widzisz co dziewczyny piszą.też tak miały a teraz co? bawią swoje pociechy Soft no Tobie to podwójny kopniak się należy no bo kochana przestań Ty się doszukiwać i wmawiać sobie ,że będzie źle.Napewno jest wszystko wporządeczku a za to zadręczanie się to bejbuś powinien Ci nakopać później porządnie po żebrach:D:D:D Minia trzymam kciukasy za pracke i za badania oczywiście Tituś co do Twojego pytania to u mnie wyglądało to tak ,że mała jak i mały pod koniec ciąży tak mi dali popalić ze nie tylko podbrzusze mnie bolało ale i cała psiocha:D:D:D:D Koug czy mała Emilcia synowa ma coś ciekawego wymyśliła przez majowy weekend? Asik a kyyyyyyyyyyyyyyyyyysz przeganiam Twoją @ aby nie przylazła Ania jak tam dziewczynki ospiarki strupiałki jedne? Kama proszę mi w tej chwili z doła wyjśc i tooo JUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻZ bo bociek Cię nie zauważy:D:D Validku kochana nie chce być upierdliwa ale nie dostałam fotek z chrzcin Maksiorka Hanna wygoń gości i poleniuchuj z mężem u mnie w weekend fajowo.odpoczęłam na Maxa.dzieciaki i mąż tyż:D:D:D:D:D:D spadam obiados jakiś zrobić 😘buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po majowym wekendzie - u mnie tak szybko przeleciał, że nawet nie zauważyłam, że był :((( Dobrze, że dzisiaj pochmurno, to nie żal wracac do pracy. Softis, Matysha - jestem z myslami z Wami i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, może to rzeczywiście za wcześnie na rokowania. Trzymajcie sie !!!! Tituś - no zdjęcia wczoraj zrobione teraz tylko musze je sobie ściagnąć z aparatu, więc wysle :) Kough - taras odebrany i ochrzczony. Gril zrobiony i teściowa zadowolona - a może tylko tak mówi ;) ;) A jeśli chodzi o USG - wszystko dobrze, żadnych widocznych nieprawidłowości, gin. poogladał ze wszystkich stron i wszystko jest w porządku. Jasio był z nami, patrzył w ekran na dzidziusia cały zaaferowany. Juz nie może sie doczekac kiedy ten dzidziuś wyjdzie z tego brzuszka i jaki on będzie. Tituś - u mnie Jasio kopał do ostatniego dnia - mial chyba na tyle miejsca żeby sie poruszać, ale na pewno w 7 m-c ruchy sa najbardziej odczuwalne. Minia - trzymam kciuki za dobre wyniki no i przyszłe staranka. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mam dziś trochę lepszy nastrój. Macie rację nie można byc tak pesymistycznie nastwionym , kopię się sama w tylną część i nadstawiam do kopania. Za tydzien ide do lekarza i zobaczymy ,teraz muszę wierzyć ze będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dawno nie pisałam, ale weekend majowy spedzałam poza domem. Softis rozumiem Cie doskonale bo ja też denerwuje się często. Właśnie dlatego wyjechałam, żeby nie myśleć. Niestety choćbym dmuchała chuchała na ciąże to nie jestem w stanie codziennie być u lekarza i sprawdzać czy wszystko jest ok. Pozostaje mi wierzyć, że maluch czuje, że jest kochany i ze czekam na niego, a reszta juz nie zależy ode mnie. Matyysha mam nadzieje, że pomimo smutku jest tak jak piszą dziewczyny i jeszcze nie wszytko stracone. Trzymam za to kciuki. Trzymam kciuki takze na badania Mini.Musi byc dobrze. U mnie zaczął sie 14 tydzień ciąży. Widać juz brzuszek i zaczynam sie nie miescic juz w zadne spodnie. Moze poradzicie mi co mam kupic za spodnie? moze znacie jakies stronki w necie z niedrogą i przydatną odzieżą? uściski dla pozostałych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×