Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witajcie. Chciałam Wam wysłać wiosenne promyki i złozyc spóźnione zyczenia Kamili!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,wróciłam z wakacji ale was jeszcze nie czytałam. Niestety na koniec synek się pochorował i ja też jestem niezdrowa. Trzymajcie kciuki, dziś idę do kontroli. Karol od wczoraj na antybiotyku. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już po wekendowej wycieczce. Było super, Jasio wspaniały, zero problemów :))), z takim dzieckiem to mozna jeździc i jeździc. Pogoda dopisała, towarzystow też. U nas piekne słoneczko, samopoczucie dobre. Wczoraj byłam na krzywej cukrowej (beee) za trydzien kolejna wizyta u gin. Dziewczynki przesyłam buziaczki i pzdr Wszystkim Mamusią również przyszłym wszystkiego naaaaaaaaaaajjjjjjjj w dniu dzisiejszym :)))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry przyszłam się przywitać tylko. pisać chyba nie ma sensu bo i tak kto to czyta pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) nie pisz tak:) musimy sie widywac:)z kim ja bede pic kawe:) Mamusie wszytskiego naj naj:) samych pieknych dni w roli mamy:) zadowolenia z maleństw:):) a przyszłym mamusiom szybkiegi zaciążęnia:):) i aby w przyszłym roku to tez było Wasze święto:):) u mnie po staremu:) mały własnie siewa dla mmausi:) calymi dniami siedzimy w parku:) NIO I musze sie przyznac:) ze wczoraj miałam lekiego kaca:) oj jak piwo po 15 miesiacach smakowało:):) i chyba przesadziłam z iloscia ale było fajnie:) byłam u przyjaciółki na babskim wieczorku:) wracac:) bo wychłostam :):):) a pejczyk sie tam lub ówdzie znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuski wszystkiego najlepszego z okazji waszego święta boże jak ja bym chciała z wami swiętować tak wam tego zazdroszcze.......... a ja dziś mam doła nie lubie tego dnia bo zawsze tęsknię podwojnie za moją kochana mamusią tak mi jej brakuje ona by mnie zrozumiała pocieszyła bo tu w realu jest czasem strasznie kazdy tylko ładnie mówi nie przejmuj sie bedzie dobrze uda wam sie ale ja w sercu czuję taki ból, zazdrość ze czasami nie wytrzymuje zamykam sie sama w pokoju jak męza nie ma i płacze z żalu ........... pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego mamusie:) Za chwileczkę zmykam do pracy i bedę tutaj znów wieczorem to skrobne coś więcej. Póki co Fisiu dostajesz klapsa ode mnie:) nie mów tak!!! mnie też jest przykro że dziewczyny tak mało piszą, alwe to pewnie przez tę pogodę prześliczną:) wszyscy na spacerach a nie przed kompem:) i dobrze:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu nie piszecie,też jest mi trochę smutno,że nie ma co czytać.Ja właśnie wybieram się na spacer,jest tak ciepło,że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia no jak to ja czytam :) Wszystkim mamusiom 🌼 mam nadzieję, że będzie tak jak Validos mówi, w przyszłym roku może tez będę świetować :) Minia24 nie smutaj się, rozumiem co czujesz bo ja tez ostatnio miewam doła, wracam z pracy i ogarnia mnie taka nostalgia, zwłaszcza jak jestem sama w domu, czuje bezradnośc nie wiem co robić, a kiedy widze dziewczyny z brzuszkami, zaczynam mysleć że mnie chyba to nie jest pisane... 24 znów dostałam @ :( po raz kolejny - to już będzie 12 cykl starań i watpię żeby tym razem się udało, chociaz kupiłam męzowi witaminy, bedzie zażywał od dzisiaj W niedzielę mam I Komunię mojej najmłodszej siostry. Zuzia jest bardzo przejęta, będę ją czesać i wieźć do kościoła :) Jeszcze raz wszystkiego naj topikowym mamusiom, niech pociechy rosną Wam zdrowo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! nic dziwnego ze taki mały rucha na forum skoro za oknem piekna pogoda i każda pisze ze całe dnie spędza na powietrzu. ja wiem po sobie, duzo spacerujemy z Szymonkiem a jak juz jestesmy w domku to na necik niestety brakuje czasu bo sporo jest roboty. co do pogody to dzis taki upal u nas ze myslalam ze padne i musze przestawic godziny spacerowania na przedpołudniowe i popołudniowe bo tak to zazwyczaj wychodzilismy na dłuzej w samo południe ale teraz to nie da rady. poza tym u nas ruszyło sie z mieszkankiem :) wczoraj bylismy wybierac podłogi, płytki i kolory scian, bo kupilimy mieszkanko z wykonczeniem w cenie i tylko pozostaje po odbiorze wstawic meble i sprzet i mozna mieszkac :) łazienka tez zrobiona juz bedzie. Szymonek juz od tygodnie je 2x kaszke i 1x zupke :) nawet chetnie to zjada tylko ze i tak cyca ssie rowno i ja to sie boje czy nie za duzo on teraz bedzie jadł, bo własciwie to nie spadla czestotliwosc karmien piersia. zupki ładnie je lyzeczka a kaszki łyzeczka nie chce i musze na razie dawac butla, zanim nie bedzie sam siedział. a jak Wy robicie?? miłego słonecznego dnia aha i życzonka dla wszystkich mamusiek i tych przyszłych tez oczywiście :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Mamusiom w dniu ich święta samych radosnych chwil,zadowolenia w życiu zawodowym i osobistym a przede wszystkim radości z wychowywania pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Wiem , wiem,wiem......... dawno mnie nie było. Tyle sie u mnie wydarzyło, ze po prostu nie miałam czasu bo zawsze cos niespodziewanego wyskakiwało i pyk czasu brakło. Hmm tyle sie wydarzyło i TYLE chciałabym wam powiedziec.... ale od czego zacząc.... 18 byłam na usg mam założoną karte ciąży i kruszynka miała 6 cm i to już 13 tydzien był. Taka byłam szczęslia jak ja zobaczyłam.... I nawet nie wiecie jaka z niej wiercipieta cały czas skakała i jesli to bedzie dziewczynka to bedzie modelką napewno bo pokazała nam sie z karzdej strony taka ruchliwa była. A i nawet przez chwilke widzialam buziaczka naszego skarba ........... to dopiero mnie rozwaliło na tej lerzance, a Mój to sie zakochał normalie w monitorze do usg :P Pózniej jak wam pisałam byłam na weekend z Moim w Kotlinie Kłodzkiej (we wsi niedaleko Dusznik) spedziliśmy bardzo fajnie czas choc w sobote do popoludnia była brzydka pogoda i padało. Ale zdiecia mamy piękne......... I wiecie co jak wrócilismy rodzice do nas ze moze byśmy wzieli ślub i to w niedługim czasie kiedy mi jeszcze jest lekko i wogóle.... wyobrazcie sobie ze ślub bedzie 27 czerwca!!! Mam juz sukienke, obraczki i garnitur beda w czwartek...ksiadz zamówiony ,sala też, tort niebawem bo do konca tego tyg. normalnie masakra!! Ale nie powiem jestem szczęsliwa :):) Jesli chodzi o mature to ......... hmmm lipa troche, bo na geografie nie poszłam bo mi nusiątko i wymioty ie dało wyjść z domu, a polski ustny wyłożyłam ale jszcze nie wiadomo co z pisemnymi (poskim i angielskim) boustny angielski na 20pkt miałam 14 wiec nie jest żle :P Dziesiaj latałam do urzedu pracy zeby sie zarejestrowac i załatwic papiery o starz. Bo taki jeden klijent mnie przyjmie na starz na 3 misiące mmo ze jestem w ciazy :) Nawet nie wiecie jek mnie to cieszy. Mimo ze nie duzo ale 700zł co przez trzy miesiące co miesiac miec jak y nie patrzec droga nie chodzi. Po za tym wszystkim nowym zafasolkowanym mamusią gratuluje:):):) I przsyłam spóznione lecz jak najbardziej szczere życzenia urodzinowe :):):) Mam nadzieje, ze teraz skoro ze slubem sporo nadgoniliśmy to juz bede miała wiecej czasu zeby tu looknąć heh tylko i tak widze ze tu z pisaniem cosik kiepsko idzie ajc dziewczynki pewnie z coraz lepszej pogody kożystaja Buziolki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) Z okazji święta które każda z nas z radością obchodzi lub szczerze marzy by je obchodzić życzę Nam samych wspaniałych chwil z Naszymi Maleństwami i tymi starszymi pociechami też, by trosk było jak najmniej i spełniały się marzenia a tym z nas które dopiero się starają, życzę by 26 maja 2010 był najszczęśliwszym dniem w roku - pierwszym dniem Matki (albo przynajmniej jednym z takich szczęśliwych dni) :) Przepraszam, że mało piszę ale ostatnio dopadło mnie jakieś przesilenie, dołek, nie wiem jak to nazwać i z humorkiem u mnie kiepsko ale mam nadzieję, ze szybko mi minie :) Maniu moja Basia je kaszkę na śniadanie (ok 10) i na kolację obiadek około południa i deserek - najczęściej frutapura. Mam fotelik do karmienia z regulowanym oparciem więc ona sobie w nim \"siedzi\" a właściwie półleży. Staraj się przekonać Szymonka by jednak kaszkę jadł łyżeczką, może po prostu konsystencja mu nie odpowiada. Podobno ja nie ruszyłam kaszki dopóki nie była gęsta że aż łyżkę można było w niej postawić :P Basia rano pije mleczko z piersi i po każdym posiłku (oprócz deserku) też daję jej pierś i \"dopija\" sobie tyle ile potrzebuje. Na wadze przybiera dobrze, pielęgniarka ostatnio Basię pochwaliła bo mając 4,5 mies już prawie podwoiła swoją wagę urodzeniową a tego oczekuje się od dzieci w wieku 6 mies :) Myślę, że nie przekarmisz Szymonka jeśli karmisz go piersią bo wypije sobie tylko tyle ile chce :) Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha! to tak po hawajsku co by nam sie przyjemnie zrobilo :P zaraz zerkne co napisalyscie przez ostatnie dzionki :) U mnie powrot do normalnosci, rodzice odlecieli dzisiejszego ranka, ogarnelam domek po najezdzie wizitorow :P jestem porabana na tle czystosci :D :D no ale coz taka moja natura. Dziewczeta mam ogromne pytanko do Was i prosze o udzielnie mi kilku rad i doswiadczen z ciazowania. Otoz u nas pogoda sie nieco poprawila i bylo slonecznie goraco 18-20st C w ostatni weekend, nie wiem czy od tego czy od czegos innego strasznie spuchly mi kostki u nozek, praktycznie ich nie mam!!!! dzis jest chlodniej a mmo tego obwazanki pozostaly! kuciapy mam jak balony, lydki zreszta tez, twarz tez mi napuchla, i co zauwazylam to to, ze sa momenty, ze jest mi niedobrze, zawroty glowy i uczucie jakby ktos mnie przyduszal, tkaie pulsowanie szyjki, kurcze to troche inne uczucie od dusznosci... mam panikowac czy dac na luz??? Z piatkowego spotkania z ginka zrezygnowalam, bo w sumie mialam juz 5 USG, a w srode bylam u rodzinnej i z siusiow wyszlo wszystko w porzadku, stad moja zmiana zdania co do prywatnej wizyty, zwlaszcza ze na panstowa wizyte ide 4 czerwca. Cio mam robic poczekac do 4tego czy gnac do rodzinnej i powiedziec o dolegliwosciach? bo przyszly one tak nagle w zasadzie... Pije 2.5l plynow dziennie a w sumie siusiu to tak malo co leci :( czy to normalne? aaaaaaa od rodzicow dostalysmy ciuszki! ale sliczne! to nasze pierwsze dwa wdzianka! juuupi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego maminki jedne❤️🌼 Tituś kochana Ty moja spuchniete kostki i nie tylko co caaaaaaaaały urok ciązy ale jeżeli faktycznie czujesz się żle to lepiej dmuchać na zimne i udać się do lekarza.No takie moje zdanie Anula Ty nam wychodź z tego dołka chłoliro jedna tyllkaaaa no proszę proszę same dobre wieści.Torta weselnego będziemy jeśc jupiii tam ciul z moją dietą Mania sama przyjemnośc przed Tobą.szaleństwo zakupowe hmmmm Kama czytaj czytaj i odzywaj się częsciej babeczki moje drogie dzisiaj byłam na szczepieniu z Bartolinim.waga to 7980 a cm 68.Kawał chopa.kolejne szczepienie dopiero po skończeniu 12 miesięcy. spadam bo moje dziecko ma dzisiaj ADHD odezwać mi się z rana proszę.kawę będe serwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek Nie chcę Cię straszyć ale może jednak powinnaś zadzwonić do rodzinnego lekarza i się poradzić.Różnie to bywa.Nogi owszem w ciąży mogą być opuchnięte (duży ciężar,który się dźwiga powoduje to uczucie ciężkości w nogach - gorszy przepływ krwi itp,żylaki,naczynka) ale nie powinnaś chyba puchnąć gdzie indziej i wg.tego artykułu obrzęki powinny znikać po nocy.Poczytaj sobie artykuł. http://www.we-dwoje.pl/zatrucie;ciazowe,artykul,3526.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrucie ciążowe 18 Skomentuj Zatrucie ciążowe jest powikłaniem drugiej połowy ciąży, a zwłaszcza jej ostatniego miesiąca, głównie u pierwiastek. Do jego głównych klasycznych objawów należą obrzęki, zaburzenia widzenia, nadciśnienie tętnicze, białkomocz. Przyczyny tej choroby nie zostały do końca poznane. Uważa się, że do jej rozwoju przyczynia się zły stan odżywienia i pewne predyspozycje genetyczne. Zatrucie ciążowe przebiega w dwóch etapach: 1. Stan przedrzucawkowy - oznacza rozwój nadciśnienia tętniczego z białkomoczem, obrzękami lub tylko ostatnimi dwoma objawami. Objawy: Nadciśnienie tętnicze (niebezpieczne jest ciśnienie od 140/90 mmHg wzwyż). Białkomocz (zbyt duża obecność białka w moczu, niebezpieczny poziom to powyżej 0,5 g/l białka w moczu). Obrzęki. U kobiet ciężarnych tzw. puchnięcie nóg nie jest patologią, jeśli ustępuje po nocnym wypoczynku. Niepokojące są obrzęki uogólnione, są obecne rano, po przespanej nocy i oprócz kończyn dolnych obejmują kończyny górne, twarz, brzuch. 2. Rzucawka - zespół objawów stanu przedrzucawkowego połączony z napadami drgawek Objawy świadczące o zbliżającej się rzucawce: silne bóle głowy, zawroty głowy, ogólny niepokój, zaburzenia świadomości zaburzenia widzenia: mroczki przed oczyma, upośledzenie widzenia, widzenie za mgłą, podwójne widzenie objawy ze strony żołądka: nudności, bóle żołądka, wymioty Im szybciej gestoza zostanie wykryta, tym łatwiej ją leczyć. Dlatego tak ważne są comiesięczne wizyty u lekarza, przeprowadzanie badań laboratoryjnych, ważenie się i mierzenie ciśnienia. Ciężarna u której podejrzewa się zatrucie ciążowe jest kierowana do szpitala, gdzie przeprowadza się dokładne badania. Zaleca się bezwzględne leżenie. Po podaniu leków stan chorej poprawia się zazwyczaj po kilku dniach i najczęściej wraca ona do domu. Jeśli ciśnienie nadal jest wysokie a stan ciężarnej nie poprawia się, musi ona pozostać w szpitalu. Gdy ciąża jest zaawansowana, najczęściej zaleca się jej wcześniejsze zakończenie za pomocą cięcia cesarskiego. Przed zatruciem ciążowym można się bronić, stosując specjalną dietę niskosodową (ograniczenie spożycia soli zapobiega nadciśnieniu) i wysokobiałkową (uzupełnia niedobory). Źródłem białka są wszystkie sery, fasola, groch (odpowiednio dobrane przyprawy, np. majeranek, zapobiegają wzdęciom), chude mięso. Wszelkie produkty stabilizowane (konserwy) dodatkowo zatruwają organizm i niekorzystnie wpływają na pracę nerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem z powrotem statystyke postow ratowac! :P na wstepie Fiska szykuj dupencje do bicia bo lanie dostaniesdz podwojne, moja Lauryska tez Ci od siebie pare ciegow zamachnie! :D :D Ty pierunico wstretna niebobla nu nu nu!!!! Co u Bartusia? Jutro odlozone szczepionko czy juz po? Minia i reszta staraczek fluidkasy od napuchnietego balonika! ------------------> ------------------> ------------------> ------------------> ------------------> ------------------> ------------------> ------------------> ------------------> ------------------> ------------------> ------------------> I tu apel do innych w dwupaczku, nie badzmy samolubne energia dzielic sie trzeba!!! rzuccie fluidkami co by nastepne dwukreskowe nowiny do nas dochodzily od nowo zafasolkowanych!!!!! :D :D :D Anus rybenko!!! no co Ty tam z tym humorkiem?? Mamuska! piknie nam tu sie zrobilo usmiechem tryskaj i sie nie smutaj! 😘 dolek to mozesz miec przy szopie na ogrodzie ale nie w serduchu bo nawiedze domostwo i zrobie z tym porzadek! :P Cebus Koug 🌻 a to Wy imprezowalyscie razem ostatnio co???!!!! z rosolkiem w reku na dodatek! hihihih :D :D :D no to musialo byc ostro!!!! dziekuje jeszcze raz za pamiec krejzolinki Wy moje! 😘 😘 Softis no to mierzyc sie nie bedziem! hihihih :D :D :D bo ja dzis juz 108! cholera mam nadzieje ze to przez ta opuchlizne wscieklize! :D :D ciesze sie ze dzidziusia juz taka duuuuza ze juz ja widac! maz zasluguje na pochwale i dobra gorzale! :D trzymaj sie cieplusio! Validku tos sie wyluzowalas! heheh :D :D :D piwoszko Ty nasza! heheheh no i dobrze 15mcy trza nadrobic w koncu! ucalowania dla plujacego Maksia! 😘 Matysha nastepna chce dostac kwiatuszkiem po glowie! :) wiesz ja tez mam podwyzszona tempke, do tego doszly zielonkawo-zolte gile tzn katarkos łeeeeeeeeeeeh :P :P z Twoim bejbusiem jest na pewno wszystko w porzadeczku! ja na swoje przeziebionko biore homeopatyk w sprayu do noska, choc przyznam ze w piersiach tez mi jakos dziwnie i przy oddychaniu, czuje bol w plecach na wysokosci lopatek, ale bylam osluchana i rzekomo bez infekcji oskrzeli czy pluc, wiec postawe relax przyjelam. Tylka!!!!!!!! jakie newsy sprzedalas! 6cm! to jedna szczeliwa mega wiadomosc 13tyd o jeju!!!!! a druga to spontaniczny slub i jak zorganizowane przygotowania! to mi sie podoba! maturka mam nadzieje ze bedzie uwienczona sukcesem! Kamus 🌻 kolejna do bicia!!! kochanie i Tobie przyjdzie tulic malenstwo!!! tak bym chciala uslyszec czy przeczytac o Twoich dwoch kreseczkach, i mam taka nadzieje tam pod serduszkiem, ze nastapi to jeszcze przed moim rozpakowaniem 😘 gloweczka do gory! cyculiny wypiac do przodu! pan doktorek bez komentarza! ignorant jeden! trzeba bylo bluzeczke z dekolcikiem wlozyc a zainteresowanie jego Twoja osoba (biorac pod uwage to co posiadasz) heheh byloby mega wielkie! :D :D Manius tak sie ciesze z Waszych postepow z mieszkankiem! teraz tylko isc do sklepu i wybrac materialy, jezusiu jak ja uwielbiam zapach nowych rzeczy! niucham je na wszystkie strony! Szymonek z pewnoscia uwielbia Wasze spacerki! Kamilko spoznione zyczonka urodzinowe sle! 🌻 Jadziunia Motylek jak maja sie Wasze dzieciaczki? Jasio zasluguje na duuuuuzego lizaka! ze byl taki grzeczny! Dafi czekamy na opis z wakacji! niewspomnianym dziewczynkom sle pozdrowionka, i zganiam pominiecie skleroza ciazowa! no a na koniec zycze wszystkiego naj w Dniu Mamusiow! 🌻 🌻 :P :P Ja dzis pierwsze spotkanie w Szkole Rodzenia mam za soba, bardzo fajnie bylo i rzeczowo! 1.5h choc to co tam uslyszalam przeczytalam juz na necie i wiem od Was! :P :P Wy moje nauczycielki wspaniale!!!! aaaa i jeszcze jedno! temat kocurki :P :P znosza mi przyduszone myszki do domu, takie malutkie az mi ich szkoda ze musialy taka smiercia przez uduszenie zginac i w tak mlodym wieku, zycia biedne nie poznaly :D :D :D :D :D to juz 4ta na 2tyg, i jednego piskaczka tez przyniosly! normalnie czas łowów im sie włączył! albo daja mi cos do zrozumienia hehehe ze za malo je karmie albo odwdzieczaja sie za ciepelko ktore im daje, bo rozpieszczam je bardziej niz slubnego heheheh Mam nadzieje, ze post bedzie dokladnie przeczytany i doda Wam pozytywnej energii, bo cosik sie cicho i pustawo zrobilo... do juterka dziełoszki piździoszki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku no wlasnie do Ciebie zapomnialam napisac kilka slow sorka! Sluchaj wlasnie co do objawow, to powiem ze napuchniete kostki a sa mega opuchniete mam nawet z ranca tak ze skora mnie szczypie, jest duza roznica, twarz tez jest opuchnieta z rana, wymiotow nie mam, ale od wczoraj jakos dziwacznie mi jest... co do cisnienia ostatnie zw srody wskazuje 112/86 poprzednie 126/80 138/78 130/74 ale to przeciez moze sie zmienic prawda? czasami mam takie kropeczki smigajace przed oczyma, ale to naprawdę rzadko... w moczu bialka nie bylo jeszcze 6dni temu, ale rzeczywiscie moze pojde jak najszybciej do lekarza i jak sie uda jeszcze w tym tyg. Widzisz ja tak w zasadzie nie stoje za duzo na nozkach, nie pracuje, troszke utykam i chodze, ale bez przesady! i stad moje lekkie zaniepokojenie... Dziekuje za odpis... Ucaluj nasza maludna Milenke :) :) zaraz zobacze nowe fotki na NK 😘 Fisiolku No chyba wyczulam szczepionke nosem! :) Bartus duzy chłop!!! jak On szybko rosnie! a powiedz mi na jakim etapie jest teraz Jego gaworzenie? co tam fafluni pod tym piekniusim noskiem :D :D ja uwielbiam jak dzieciaczki pluja sie i ubieraja w pierwsze slowa, normalnie brac dyktafon jak pan Zorro Ziobro heheh i nagrywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś bardzo Ci dziękuję za słowa pocieszenia dokładnie takie same mam objawy jak Ty, też czuję ból w plecach na tej samej wysokości, też zostałam osłuchana już dwa razy i nic nie było :/ a lekarze nie wiedzą skąd ta temp podwyższona, prawdę mówiąc to nie czuję się rewelacyjnie więc jakieś podstawy ona jednak ma jutro na wszelki wypadek idę do gina i zobaczymy co i jak a co do czytania, to ja jestem na tym forum parę razy dziennie :) ale nie udzialam się, bo jakoś odkąd jestem na zwolnieniu to nie ma nic ciekawego w moim życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio Tituś nalezy sie wielki całus za posta:) A co do nózek to ja mimo ze miałam zime to ledwo nogi wkładałam do butów:( mój mały spi:) ja czekam na mezusia:) bo mały spi juz we własnym pokoju wiec sypialnia wróciła do rodziców:) tylko mam nadzieje ze te fluidki od Titusia nie przyleca do mnie:) :) zwłaszcza ze dzis cos mnie podkusiło na nowa bielizne:) syn pomagał wybierac:) hahahaha całuski i kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha Jak to nie masz nic do napisania? A co Ty myslisz,że u mnie np.się dzieje coś ciekawego? Każdy dzień taki sam,zmieniam tylko trasy spacerów jak mi się znudzą,z reguły chodzę do innego miasteczka a np.dziś zadzwoniłam po koleżankę (też z dzieciątkiem) i pokazała mi taką boczną drogę i fajnie się tak chodziło,zero samochodów,ludzi. Fakt,opieka nad małą pochłania prawie cały mój wolny czas w dzień,za to wieczory i noce są dla mnie i staram się do 0.00 nadrobić czas i oglądam filmy i czytam książki.Na szczęście mała śpi od 21.00-21.30 do 6.30-7.00 rano bez przerwy. Kafeterię czytam jak mała je lub gdy drzemie mi na ręku.Ciężko trochę pisać z nią,bo z reguły po kilkunastu minutach leżenia samej na dywanie nudzi się jej i już trzeba do niej mówić,śpiewać. Ale wynalazłam małej zajęcie ostatnio,śpiewam jej piosenki (z reguły po angielsku,bo te umiem) i jest komedia,bo od kilku dni mała śpiewa razem ze mną swoje uuuuuuuuu,buuuuuuu,guuuuuuu.Dzisiaj pofilmowałam ją trochę kamerą i jak tylko zobaczy kamerę to jak sroka w gnat (to samo jak widzi aparat) i nie udało mi się nagrać jak guga.Dzisiaj śpiewałam jej nawet kąpiąc w wanience i tez śpiewała razem ze mną.:) A,i muszę się pochwalić,że trzyma już grzechotkę (sama jej co prawdę wkładam do rączki ale ona już nią potrząsa i trochę potrafi potrzymać).Jutro idę z nią do lekarza sprawdzić czemu ostatnio była taka płaczliwa i czemu nie chce spać w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane mamusie i przyszle mamusie i starajace sie przyszle mamusie:) u nas jakos powoli, maly mi daje coraz wiecej radosci, usmiecha sie cudnie i zaczyna interesowac wszystkim Fisia nie fisiuj :) Wszystkiego Naj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yoł :) hehehe ( i tu buziaki dla Kubełka dziubaskowego) :) Ufff od czego zacząć... Titku You`re welcome :) a co do spuchniętych kostek to tak jak Robur pisała uważaj bo z tym żartów nie ma i zbagatelizowanie obrzęków moze spowodować zatrucie ciążowe czyli tzw. gestozę.Przechodziłam to będąc w 8m-cu ciąży z Michałem a teraz z Emilką było podobnie aczkolwiek starałam się nie doprowadzić do zatrucia.Generalnie chodzi o dietę.Unikanie soli przede wszystkim.Nogi wysoko co ma jeszcze jedną zaletę-nie dostaniesz wilka ;) Co do picia to zdecydowanie niegazowane.Kontrola ciśnienia 1x dziennie.Jeśli oprócz opuchnietych kostek pojawi się ból i bezsenność jedyne co mogę Ci polecić to Cyclo 3 fort-kapsułki ale niech najpierw lekarz zobaczy czy będą konieczne. Fisia faktycznie bartulek rośnie jak na drożdzach! Ja Emilkę u Cebulki zważyłam i waży 9,3kg i do wiadomości titowej slini się przeokrutnie i fafloci po swojemu głównie tata 😠 Weekendzik u Cebulci a owszem pogoda w kratkę ale było siuper.Dzieciaczki się pobawiły razem - Emilka przy Normusi to jak Krawczyk przy Norku :D Kasiula dzięki raz jeszcze za wszystko! P.S. zapomniałam że mam w wózku Twój rożek :O-mam jeszcze ładne zdjęcie Normusi u Michała na aparacie :) Za 2 miesiące czekam na Was:) Aniu a co to za dolinki ????? mam nadzieję że i Ciebie zobaczę w sierpniu. Jeśli ktoś jeszcze się pisze na spotkanko na początku sierpnia w Opolu to jak najbardziej jestem za :) Ciekawa jestem jak tam Julianek...pewnie już chodzi.... Emilka parę razy stała bez trzymanki parę sekund Tylka-głupia sprawa wyszła z egzaminem ale co tam są poprawki-ważne że dzidzia jest zdrowa i rosnie a jej rodzice wkrótce będą mieć swój wielki dzień :) Hania,Matysha,Mania 🌻 Validosku Kasia obiecała mi że wrzuci Ci coś zabawnego na pocztę ;) Buziaki dla pozostałych dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki, no cos sie ruszyło, i wróciłyście !!! U nas dzisiaj od rana pada i nie chce mi się zabrac do pracy, która chce za mnie popracowac????? Tylka, no, no ale wieści, cieszę sie że z dzidzia wszystko dobrze, a matura jak nie wyjdzie to porawisz, nic sie nie martw. Za to ciesz się przygotowaniami do slubu, ale macie tempo :) U mnie dzień za dniem mija, nawet nie mam kiedy ogarnąć chałupy, jak jest piekna pogoda to wole siedziec na tarasiku i rozkoszowac sie słońcem :) Chociaż wszyscy na mnie krzycza żebym na słońcu nie siedziała. Czy to tak źle? Dzidzia spokojna, mało się rusza, czasami tylko sobie poszaleje. 3 czerwca mam wizyte, więc zobaczymy co i jak. Jasio, nasze słoneczko wczoraj zrobiło pieknego kwiatuszka z bibuły z okazji dnia matki i powiedział, że mam sobie postawic go w kuchni i jak bedę gotowac obiad to będe sobie na niego patrzeć - kochany synuś !!! Wszystkie smutaczki - proszę o piekny usmiech i głowa do góry a czarne myśli odpędzić !!!!!!!!! będzie dobrze. Tituś - uważaj na siebie i dmuchaj na zimno, lepiej iść do lekarza dziesięc razy niz później sie zamartwiac. Jak macie nowe zdjęcia na NK to muszę zajrzeć. Postaram sie Wam wysłać cóś z naszego wekendowego wyjazdy do Szczawnicy. Koug jak nie urodzę to sie pisze na spotkanko, teraz na bank :))) Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki juz mi lepiej titowa dziekuje za fluidki 28 powinnam dostać @ także od czerwca staranie z kuracja hormonalna......jak ja bym chciala by w koncu sie udalo....... wczoraj tyle lez wylałam ......taki dzień przybita bylam strasznie ale dzis juz sobie obiecalam ze nie bede myslala tylle tylko o tym . z mężem myslimy o zakupie samochodu bo nasz staruszek sie sypie ale ceny..... a kredyty oprocentwane strasznie......zaraz spadam do pracy wiec znowu dzien minie szybko i mam nadzieje ze tak będą lecieć te dni i ze pod koniec czerwca napisze wam o dwóch kreseczkach na tescie bo jak nie to ja chyba będe musiala iść do psychiatryka bo juz sobie powoli nie radze..... bez jaj płacze jak nigdy ........ spadam kochane na śniadanko komu kanapeczki i kaffffffe buziole dla wszystkich dziewczynek papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana pada ale humorek mam dobry. Wystarczy, ze Was poczytałam :) Titku uważaj na siebie, sprawdź dolegliowści, jak mówią dziewczyny lepiej dmuchać na zimne. Uśmiałam się jak zaczęłam czytać o Twoim współczuciu dla małych myszek ;) fakt nie zdążyły pożyć Tylka gratulacje! 🌼 i dzidziuś rośnie, ślub się szykuje ( my tez szykowalismy wszystko w bardzo krótkim czasie, w kwietniu stwierdziliśmy, że sie pobieramy a we wrzesniu już byliśmy po ślubie, a to już 5 lat), z maturą tez będzie ok no i fajnie, że staz uda Ci się załatwić, pieniążki sie przydadzą Koug i z Ciebie się uśmiałam jak przeczytałam, ze Emilka przy normusi jak Krawczyk przy Norku hahahahahha :) super Aaaa no własnie Titek ma rację więcej fluidków ciązowych poprosimy a co! tzreba wszystkie siły zwołac żeby się w końcu udało, bo chwilami trace wiarę, Jutro jadę na USG weryfikacyjne z ta moją piersią, ciekawe co im wyjdzie... Zmykam popracować, chociaz cisza dzisiaj, wszyscy ludzie w domkach siedzą w taką pogode... Pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam fluidki, łapcie !!!!!!!!! .......................................>.............................................>.........................................>.........................................>................................................>...........................................>...................>................................................>........................................................>......................................>..............................................>.....................................>...............................................>.....................................>................................................>....................................>...............................................>.....................................>..............................................>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×