Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witajcie dziubassku my też mamy chrzest 5 lipca, aż wstyd się przyznać że dopiero teraz robimy, ale najważniejsze że data już ustalona. A tak pozatym żadnych nowości. że już niedługo roczek Aniu naprawdę trudno mi w to uwierzy że już niedługo roczek. Pozdrawiam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi gratuluje kochana:):):):):) 🌻 superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ania K to 25-08 juz zarezerwowany dla Ciebie:) zabieram na najlepsza kawe jaka piłam w Krakowie:) mza na uczelni a my z maksiem sami:) wiec pójdziemy do empiku po jakies bajki na dobranoc bo wczoraj musiałam mu wymyslac:) a nie jestem w tym dobra:):) miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dybry Na początek DAFI wielkie gratulejszyn🌻😘❤️ kochane a taki ze mnie chytrus jeden i zaniosłam całą Blache ciasta do przedszkola.Nawet sama nie spróbowałam więc w poniedziałek się okaże czy wszyscy żyją:D:D:D:D:D:D buziaki i udanej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie baaardzoo
Dwa dni temu chyba mialam owulacje, bo zauwazylam u siebie takie ciagnacy sie sluz i bolal mnie brzuch. Niestety nie uwazalismy z moim chlopakiem i sie kochalismy w ten dzien.Od tamtego czasu strasznie boli mnie podbrzusze i ciagle latam do kibla na siku.Czy to mozliwe ze jestem w ciazy? Prosze powiedzcie mi jakie jest prawdopodobienstwo ze w dzien owulacji zaszlam w ciaze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello koffane kolezanki titowa bardzo chetnie cie zastąpie-)) trzymaj kciuki wierze ze kiedys sie musi w koncu udac na pewno dam znac:)) dafi boze wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj ładniejsza pogoda takze spacerek zalicznony z męzem poszlismy na jasną góre pomodlić sie o nasz mały cud...:) dziś tez wybraliśmy sobie autko także jutro jade załatwic kredyt mam nadzije ze znajde coś w miare konkretnego i przystępnego cenowo a tak poza tym to strasznie ale to strasznie sie zawiodlam na mojego męża siostrze mam takie nerwy na nia tak bym chciala jej powiedzieć co uważam na jej temat ach materialistka jedna dla pieniędzy sprzedała by wszystko i wszystkich a ceniłam ja strasznie uwielbialam ja teraz pokazała jaka jest na prawde ogolnie nie będę wam sie tu rospisywać ale chodzi o sprawy majątkowe .... ale razem z męzem damy sobie rade niech sobie te pieniądze wsadzi w d....tylko strasznie jest mi przykro bo sie strasznie na niej zawiodłam ale musiałabym wam pisac od poczatku o co chodzi a szkoda nerwów poprostu MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane! Dziękuję za gratulacje i potwierdzam, dwie kreski!!!! :) Jestem szczęśliwa i z lekka zestresowana. Co to będzie??? Test zrobiłam w środę i nie było wątpliwości. Mąż miał prezent na urodziny! W tym tygodniu pójdę do lekarza i bedę na bieżąco zdawać relacje. Czuję się dobrze, objawów ciążowych prawie nie ma. Tituś, trzymam kciuki za Twoje zdrówko. Uwaga uwaga, przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Łap Kama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi!!!!!!!!!!!!!!!! no matko kochana! o Jezusicku najdrozszy! o jaaaaaaaaaaaaak ja sie ciesze! 🌻 🌻 no tak wczoraj sie zastanawialam ze 6.6.09 fajna data na urodzenie dziecka, a tu nam sie splodzilo topikowe! :D :D :D :D :D hehehe! ale jazda! jestem podekscytowana! tylko dlaczego nas tak pozno poinformowalas 😠 od srody to przeciez wiecznosc! Dbaj o siebie! ❤️ Anus sluchaj do Dublina to ja chyba juz nie pojade do ginki bo jak tu w klinice beda mnie sprawdzac co tydzien to nie ma sensu prywatnie, a z brzucholkiem i moim cisnionkiem to juz mi ciezko :( Jedyna opcja to Wasz nalot na nasze domostwo! :P :P kiedys Ci juz wspomnialam, ze do nas sie na zaproszenie nie przyjezdza, bez umawiania mozna rozpieruche zrobic! heheheh Mam pomysla!!! moze wezmiesz dzieciaczki i przyjedziesz do mnie???? moze byc nawet w tygodniu, niech zrobia sobie off\'a od szkoly i wez je na caly dzien :) :) ja sie nimi juz tu zajme! :D :D Fisia chyba cos masz na sumieniu i ta blacha chyba jednak cala nie poszal do przedszkola, pewnie podjadlas tyle ze Ci sie nie chce pisac z tego przeslodzenia :D :D :P :P Validku no na taka kawe to sama bym poszla nie dosc ze Krakow a wstyd przyznac ze w nim nie bylam, a w takim towarzystwie to i capcio z rumuńskiej torebki smakowalo by jak Mediolano ano ano! :D :D :D Minia przebij piatalke!!!! normalnie myslalam ze o mnie piszesz! Otoz 2dni temu mialam to samo z moja siostra, nasze sisters charakterki jak widac maja jak dwie krople wody! mam ten sam problem, z tymze ona chce dysponowac i zarzadzac moim majatkiem, i to ona pitoli po rodzinie, ze sie na mnie zawiodla, (bo poparlam zdanie wlasnego meza, no absurd kurwa mac!) a ja sie zawiodlam rowniez po tym co uslyszlam od rodzicow co smecila i slowa, ktore do mnie dotarly przekreslily ja w moich oczach z kretesem, a jestem cholernie obiektywna i do zobojetnienia osoba u mnie krotka droga...mysle ze dojdzie miedzy nami kiedys do konfrontacji (jestem cholernie nader szczera, i nie przebieram w slowach w sytuacjach obronnych, a druga sprawa to wiesz ja jestem na zielonej wyspie a ona w kraju, a to nie rozmowa na telefon) przez ta kretynke cala wczorajsza noc nie spalam i z cisnieniem walczylam, rankiem taka licha bylam ze poezja, znajoma mnie opierdzielila ze bedac niemalze w 8mcu nie powinnam sie tak stresowac, wystarczylo jej moje zdanie relacji w tym temacie, by wnioskowala jak to ja przezywam. A zreszta gila i wisi mi to, nie poplacze sie, tylko wkuqqqqie na maksa, zakoncze rozdzial mikolajowania z brakiem kontaktow wlacznie. Moj tato zwykle powiada w takich chwilach ze: z rodzina to sie wychodzi dobrze ale na zdjeciu, i najlepiej czarnobialym zeby nie bylo kolorowych wspomnien... Ze tez tacy ludzie istnieja, takie chodzace hieny dziadowskie pasozyty co wija sie w naszych watrobskach! cokolwiek dla nich sie zrobi nie jest docenione, a dobroc przyjmuje forme tego zlego... ach szkoda sie rozpisywac dalej... Mam nadzieje ze Wy dziewczatka moje nie macie takich starc i problemow... No a ja uciekam na arbuzika ciag dalszy! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wiecier:-) Dafi nie wierze, normalnie nie wierzę!!!! super, gratuluje Ci i życzę Ci bezstresowych spokojnych miesiecy🌼 super!!!!! no to która kolejna z mamusiek???? Titus nie stresuj sie, ja tez nie lubie zawisci, zazdrosci.olej siostre przynajmniej do porodu, potem wyrzucisz jej wszystko co ci leży na sercu. Fisia a dla cebulki kawałek ciacha został? Validos co do brzuszka to ja też mam, bikini w tym roku odpada zresztą chyba juz nigdy nie włoże dwuczesciowego kostiumu, zostaje mi strój płetwonurka:-) :-) :-) Ania a wy kiedy w Polsce bedziecie? ja nie wiem w co rece włożyć, dzień powin ien trwać przynajmniej 40 godzin, dobrze że mi teściowa gotuje. Normusia po szczepieniu, nawet sie nie skrzywiła, jakbym ją piórkiem posmerała:-) moja chudzinka Mała waży 6 kg, drobinka ale lekarz powiedział że na piersi ma prawo być taka drobna. spadam lulu dobrej nocki i bądźcie niegrzeczne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi - ode mnie również przyjmij gratulacje. Titek - nie denerwuj się tak,wycisz się,pij melisę jeśli wolno (spytaj lekarza),bo Cię ta Twoja siostra wykończy,pomysl sobie,że dzidzi najważniejsze.Mi tak powiedziała koleżanka jak lekarka wymyśliła,że mam leżeć.Jej słowa: A co będzie jak urodzisz wcześniaka,tylko same kłopoty,biedne dziecko,badania,rehabilitacje itp,jeżdżenie po lekarzach - to mi dało do myślenia.Daj sobie spokój z tą babą. Minia -dobrze mówi ojciec Titka: Z rodziną dobrze się wychodzi na zdjęciu,święta prawda,nigdy nie wiesz jaki Ci numer wykręcą.Podobnie mój mąż zawsze powtarza: W pracy nie ma kolegów (żebym uważała na to co mówię w pracy do koleżane,ze zawsze zawistnie lub złośliwie mogą mnie podkablować do dyrekcji) A moja mała ma 3,5 miesiąca i ostatnio u lekarza ważyła 5490 w pampersie (waga urodzeniowa 3550,najniższa waga 3300),to chyba w miarę dobrze z wagą.Mała wczoraj i przedwczoraj była płaczliwa,a dzisiaj ideał.Ja tak się zastanawiam czy jej zachowanie nie jest zależne od pogody,bo są dni kiedy jest idealna i kiedy marudzi.Nabiał ograniczam nadal i nie jem smażonego mięska. Validek Kraków piękne miasto,byłam tam niestety tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ojej kolejny tydzien ale pociesza mnie to ze od czwartku maz ma wole wiec spedzimy długii weekend razem:) dziewczyny dziekuje za miłe słowa w moja strone :) ale mój brzuch wiele ma do powiedzenia:(pod ubraniem nie widac aczkolwiek bikini tez nie włoze:( Fisiu mozesz mi upie jakis placuszek:) i wysłac mailem? Ritus pamietaj zaproszenie masz zawsze:) ide małego połozyc!! bo cos brzeczy! POPROSZE KAWE I COS DO NIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! Tituś, przepraszam że nie pisałam już w środę, strasznie mnie kusiło, ale nie mogłam! musiałam najpierw powiedzieć mężowi. Chciałam, zeby dowiedział się pierwszy, a niestety był w delegacji do piątku. NIE chciałam mu mówić przez telefon, bo naszykowałam dla niego prezencik. Test ciążowy owinięty wstążeczką. Powiedział: \"przecież to niemożliwe\" ;) Oczywiście potem przemyślał sprawę i stwierdził ze jednak możliwe! przecież sami się o to postaraliśmy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi jesteś wspaniała🌼 z calego serca gratuluję:)!! Może się od Was tak \"niechcący\" też zarażę tymi fluidkami?:) ale nie jeszcze kilka miesięcy muszę odczekać.... Tituś jesteś dzielną kobietką!!! Twoja córeczka ma wspaniałą mamusię:) Tyllka jak tam przygotowania do ślubu? Koug- masz piękne zdjęcia Emilki na NK po prostu ksieżniczka:) Pozdrawiam Wszystkie Koleżanki...chciałabym każdej z osobna napisać miłe słówka ale muszę juz lecieć.... doczytam jutro co napisałyście i skrobnę więcej....:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaprosiłam do nas nową koleżankę z moich stron-już zaciśnięta ;) i właśnie szukała takiego forum :D no to gdzie jej będzie lepiej jak nie tu...? Proszę o miłe przyjęcie Hania 🌻 buziam all 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam witam :) Od czego by tu zacząć? Głupie pytanie no oczywiście od gratulacji dla Dafi 🌼 !!!! Z całego serca gratulacje:) FIsia z tym ciastem to przegiecie trzeba było choć brzeżek odkroić!!! Titus jak dobrze że już masz nastrój lepszy tylko się zołzami nie przejmuj. Takie sprawy majątkowe to zawsze sól w oku. Mój teściu z własnym bratem już 15 lat się nie odzywają własnie z tego powodu.A moi tesiowie pokątnie sprzedali działki które wczesniej obiecali mojej córce... a paranoje>>>... na początku to się do nich nie odzywałam nie mogąć uwierzyć że mozna być takimi fałszywcami a teraz to mi już to \'\'lotto\'\' i mam to gdzieś... chociaz w środku boli. Minia daj na luz niech się zadławią kasą. Jak tam nasze \'\'weselniczki\'\'? Wybalowały się najdały wytańczyły? Ja za parę dni do gin no i boje się tradycyjnie.Już zawsze będę się bać ale mam nadzieję:) Wczoraj jadłam przepyszne nalesniki z zapiekanym bananem i cynamonem ehhhhhhh delicje. I NAWET ICH NIE ZWRÓCIŁAM:) Pozdrawiam i całuchy dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatajcie. Mam do powieszenia pranie, ale poczeka. Najpierw cosik napisze. Wesele bradzo udane.Wprawdzie pogoda srednia i popadywało, ale na szczesci oberwanie chmury nastapiło juz nocna porą więc krzywdy nikomu deszcz nie zrobił. Musze przyznać, że nawet troszke potanczyłam, ale jednak wesele w stanie błogosławionym jest inne niz to bedac solo. Nie załuje jednak. Bardzo chciałam na nim byc i udało mi sie. Kiecka ok połnocy zaczeła uwierac i troszke krepowała ruchy, ale nic to. Troszke zjadłam, wypiłam soku. Czułam jednak po powrocie do domu napiecie brzuszka i dzisiaj troche sie denerwuje bo mam wizyte u gin, ale ufam, ze bedzie dobrze. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu słońce w centralnej Polsce zawitało:-) dzis mam troche luzniejszy dzien bo nie jade na budowe ide pochustac sie z dziewczynami i na spacerek do lasu:-) a może w koncu założe rolki, stara dupie sie zachciało jezdzic;-) ;-) Robur to twoja Niunia podobnie waży co moja. Motylku twardnienie brzuszka moxzesz miec bo pewnie dużo siedziałas przy stole, ja całą ciążę mialam twardy brzuch, tak było i w pierwszej ciąży.zawsze jak tylko poczujesz ze spina sie to kładz sie i odpocznij. zajrze wieczorkiem a gdzie jest Wiola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewuszki! dzieki za wsparcie, ano czasem tak to juz jest, ze mamona rodzine rozbija, mialam taka jedna noc i dzien przybita z tego powodu, ale teraz sie wyciszylam, meliska wypita, nie wiem co jest ale bezsennosc wrocila...chyba wykrakalam ostatnio :( Cebus no ja to na rolkach to bym sie zabila :D :D nie umiem na koleczkach jezdzic! jaka z Ciebie stara duupa??? oszalalas do reszty! przeciez my tu wszystkie nastki jestesmy! hehehhe Normusia wazy przyzwoicie, nie wiem ile powinny dzieciaczki w tym wieku, ale wiesz na dziewczynke to dobrze, lepiej kruszynkowo niz obwazankowo hehheh Dzis masz wolne od budowy, pewnie zyjesz nia 39.9h na te 40 :) ja odbylam wirtualna podroz do Bali na necie, piekne rozwiazania do ogrodu...i znowu marzenia, ja sie chyba potne niedlugo :P :P Ogladam teraz DOMO i sie rozplywam...glupiam ci jak nie wiem co! :D :D :D :D Motylku mnie tez sie brzuszek napinal jak zadlugo pochodzilam, i tak jak Cebus radzi pozycja lezaca i koktajlik w reku zlagodzi dyskomfort, a z dzidzia z pewnoscia wszystko w porzadeczku, powiadasz ze kiecucha zaczela sie wpinac hehhehhehe no to dobie podjadlas :D :D :D moja by pekla w szwach jakbym widziala ze tyle tego na stole! heheh A Matysha????? jak po tańcowaniu sie miewa? Hania lap fluidkasy ----------------->>>>>>>>> ----------------->>>>>>>>> ----------------->>>>>>>>> ----------------->>>>>>>>> ----------------->>>>>>>>> ----------------->>>>>>>>> A czemu tyle czekac musisz? nie lepiej zaczac staranka juz teraz? albo mi skleroza padla albo tak malo sie uczielasz ze nie przypominam sobie powodu ktory mialby skutkowac w zafasolkowaniu. Validku no to bedzie owocnie podczas weekendu :P :P lew wraca do domu :D :D :D sypialnia juz Wasza, Maksia wymeczyc za dnia prosze by cala noc przespal i do dziela siostrzyczke mu sprezentowac :D Softis no widzisz nie ja jedna w takiej sytuacji, a pewnie siusiac na to cieplym moczem, a powiedz mi kochana kiedy masz nastepne usg? co dzidzia Ci podpowiada na slodkie czy kwasne? banany w ciescie z cynamonem mniam mniam, widac juz brzuszek? jak tak to czekam na fotki. Ja jutro do fryzjera popitalam wiec pozniej zrobie kilka fotek, no tak zeby pileczke coreczke bylo widac to Wam przesle, albo na Nk wrzuce. Tak mowicie o Waszych dzieciach i ich humorkach, Roburku szczerze to ja to mysle ze to od aury zalezy, wczoraj przez caly dzien mialam wysokie cisnienie a do tego bylam mega spiaca i slaba, jakby w kosciach mnie lamalo, przeprowadzilam juz wywiad srodowiskowy :P i powiem ze nie tylko ja sie tak potwornie czulam, moj K to samo zdrzemnal sie razem ze mna popoludniem. Koug a co to za kolezanka? czemu jeszcze Jej tu nie ma? cekom i cekom :) :) ucalowania dla reszty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titulku cekoj cekoj ;)koleżanka odpala softy po formacie :) obiecała że jeszcze dziś się odezwie i na czarno odpali. Co do Wioli to dziś mi maila wysłała prosiła żeby Was przeprosić ale nie ma czasu ostatnio na cafe no i oczywiście by Was pozdrowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi jeszcze kilka slow do Ciebie bo zapomnialam... wiesz samce to takie sa! :D :D :D :D najpierw sobie pouzywaja a potem sie zastanawiaja, z moim bylo to samo, pierwsze slowa to: jak to? kiedy? ale jak? ehehhehh a Twoj "niemozliwe" :D :D dobre mi co! Wy w przeciwienstwie do nas sie o nia staraliscie, my przelozylismy to na nastepny rok, wiec jak fasolina wskoczyla do brzusia byla to dla nas niezla niespodzianka, a teraz co rusz slysze...juz nie moge sie doczekac jak bedzie z nami, jak wyglada, albo jedziemy do zabawkowego szukac potencjalnych zabawek, albo bierze Go na sentyment i przypomina sobie jak sie poznalismy - nasze poczatki i teraz po tych 7latkach bedziemy mieli wlasne bobo...no i sie z tego bardzo ciesze bo w sumie tak powinno byc :) no to na kiedy potencjalny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ales ekspresem odpisala :) no to cekomy :) no ta Wiola to nam sie wywiolowała normalnie dostanie na kopach jak napisze, myslalam do niej na NK napisac bo juz hen czasu sie nie odzywa, myslalam ze placki piecze :P :P no ale tak dlugo to chyba niemozliwe! :D ale jak nawiazalas z Nia kontakt to bardzo dobrze, wiemy juz co nieco i cekomy i na Nia :) Wiolka!!!! pisz tu nazat bo wpierdziel dostaniesz! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele dziewczyn juz tu nie pisze:Wiola,Malwina,Agi ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny titoiwa to przykre ale dokładnie tak jest poprostu z rodzina najlepiej sie wychodzi ale na zdjęciach ..... Serce mi pęka i jestem taka zła mam ochote wykrzyczeć jej wszystko w twarz tylko mąż mnie powstrzymuje a ja nie lubię tłumić w sobie złości wole wyłorzyć czarne na białym co do kogo mam a nie tłumić w sobie! ale obiecałam ze przestane sie tym przejmować wogole tak jakoś wszystko sie nałożyło mamy problem z samochodem mianowicie pisałam wam ze chcemy zmężem wziąść kredyt na samochod nawet znaleźliśmy model juz zadatkowaliśmy i wszystko by było pięknie gdyby nie fakt ze bank który mas interesuje jeżeli chodzi o oprocentowanie wymaga aby auto posadało polski dowód rejestracyjny a to jest auto na niemieckich blachach to sa handlarze osoby fizyczne którzy sprowadzaja auta dla zarobku takze nie sadze ze pojda na ustemstwa zeby na kase czekac 3-4tyg bo tyle by to trwalo mniej wiecej po prostu plakać mi sie chce zadatek pewnie przepadnie.....wyjsce wziąść kredyt gotowkowy oprocentowany kosmicznie..... załamka zmykam kolacje robić bo dopiero wrociłam z pracy ....cieżki dzień ogolnie dziś miałam buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dafi gratulacje!!!!!! A u nas drugi ząbek się wczoraj pojawił i chyba kolejny niedługo też będzie. A tak pozatym bez zmian, żadnych nowości Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wróciłam od gin. Na szczeście wszystko ok i co radośniejsze-będzie syn!! Całuje Was dziewczyny wiosennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o dziwo nie śpie, jak po jakis dopalaczach się dziś czuje:-) Motylku gratuluje siusiaka:-) Titus a ja właśnie jestem na etapie ogrodu, bo sami jednak bedziemy wymyslać nasadzenia bo szkoda nam kasy na projektanta, no i dzis zamówiliśmy kominek., a raczej sam wkład bo obudowa jeszcze nie do końca wymyślona:-) kupa roboty przed nami jeszcze a tu kaski co raz mniej:-) a no i ocieplają nam z zewnątrz, już wygląda całkiem inaczej. A wiesz byłam ostatnio na rynku staroci no i zrobiłam zajebisty zakup, kupiłam 3 wazony za całe 6 złoty!!! facet chyba jakiś głupi był i się nie znał , a ja zadowolona wróciłam z zakupów że ho ho:-) jutro może jakieś nowe fotki porobie domku, no i w końcu musze wam wysłać zdjecia z pobytu Koug u mnie. Demi niech ząbki rosną bezboleśnie:-) ciekawe jak to Norma przejdzie, z Nadią było spoko nic nie płakała przy ząbkowaniu dobra spadam dobranoc girls:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka moje cebulko na amfie jedziesz ogrodniczko nasza? Motylku Gratuluje Jajuszek.Teraz tylko imię Wam zostało wymyśleć.A mam nadzieję,że dowiemy się. Demiluna no to Julianek ma czym obgryzać kurczaka:D:D:D:D:D Minia głowa do góry jakoś to bedzie i niebawem będziecie się już bujać nową bryką Roburku to przykre,że tyle dziewczyn olało nasz topik.Mogłyby chociaż napisać raz na miesiąc ,że żyją Koug chętnie poznam nową kożelanke tylko pod warunkiem ,że się zjawi n chyba ,żeś ją cholerko nastraszyła:D:D:D:D Tituś pstrykaj oty pstrykaj bo trza obczaić ten Twój NEW FRYZ :D:D:D Softisku obiecuje poprawę i następnym razem upiekę dwa placki albo nie..........Trzy upieke Hanna nic się nie martw dziewczyny Ci tu fluidki przetrzymają A u mnie z nowinek to jedna taka malutka.mój chopak maluśku mężciźna będzie się pomalutku szykował do raczkowania bo już tyłeczek w górze i kolanka pod brzuszkiem.Jak narazie raczkowanie mu wychodzi do tyłu a i robic coś w rodzaju buj buj na czworaka.Kurce nie wiem jak to opisać spadam śniadanko wmucić jakieś Jak co to mnie wołac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki, u mnie wszystko dobrze, czuję się dobrze, zazwyczaj mdli mnie rano, chociaz wieczorem też się zdarza. O dziwo nie mam boli cycuchów ani sutków, delikatnie bolą wieczorem jak ściągam stanik, są pełniejsze ale nie rosną gigantycznie ciekawe czemu.... Jutro zaczyna się 7 tydzień a wizyta u gina 24 czerwiec. Mogę jesc raczej tylko lekkie rzeczy, owoce warzywa, toleruje tylko kurczaka w panierce (tortilla) pycha, mam nadzieję że te mdłości przejdą, o tyle dobrze że nie wymiotuję:) Dafi moje gratulacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×