Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka a ja sie pochorowałam .....masakra ciągle wszystko idzie nie po mojej myśli nie tak jak bym chciała przez ta pogode znowu jakiś wirusek sie przyplątala a od soboty mam zacząć starania ja niewiem .... kurde chce być zdrowa zanim zaczne starania a juz biorę te tabletki co lekarz mi przepisał w sumie sa jeszcze 4 dni pokuruje sie i mozew przejdzie a teraz uciekam na pierożki z kapustka i buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski 🖐️ ja juz po dwoch wizytach kontrolnych i powiem Wam szczerze ze panidr i bardzo ladnie wytlumaczyla co sie ze mna dzialo, bo tu wszysscy rozne teorie, polozne ze ten bol w klatce to ze dzidzia rosnie i naciska i sie tak dzieje, bo niby small frame mam czy oprawe, no ja pierdziu!!!! ja cale taka mala nie jestem! duuuuzia kobita! moze wedle irlandzich norm nieco nizej :P :P Ptoz pani dr Polka zreszta kardiolog opisala to tak, moge to troche przekrecic :P opuchlizna wskazuje na problemy krazenia, nerki traca swa funkcje i w takich przypadkach pojawia sie bialko w moczu bo je po prostu przepuszczaja, nastepuje wtedy wzrost cisnienia w calym organizmie, opuchlizna tylu karku oraz szyji i te straszne bole w klatce piersiowej to nie jak pieprzyli ze dzidzia tylko zastoj plynow i cisnionko, zmniejszyla dawke leku o polowe, bo z ranca mam ladne cisnienie,i po co zbijac tak male zreszta... kazala obserwowac jak czesto ide na siusiu, a ja wtedy tyle pilam a nic nie lecialo i sie to cus zrobilo... dzis rano przed poludniem mialam 109/72 i czuje sie jakos wypompowana do tej pory niebralam tabletek a mam 125/82 czyli dobrze... Dizs tez wdzialam sie z ginekologiem i pan powiedzial ze jak mam cisnieniomierzw domku to zebym kontrolowala cisnionko 3razy dziennie jak to dolne przekroczy 85 to wtedy mam brak tabletki, dzidzia ma sie dobrze i kolejne usg mi zrobili, normalnie to juz 7! Nastepna wizyta u gina za tydzien, widac ze sie przejeli sprawa :) ale to dobrze! spedzilam tam 2.5h o matko! no a tamte patalachy lkazaly mi brac tab na obnizenie niby czego 109/72 normalnie qfa nonsens! oki tyle o nas, nie bede samolubna! :P :P Roburku masz Ty kochana racje zaraz i ja sie oraze na te nasze dziewuszyska! 😠 no tak malo pisza ze niech im sie trojaki rodza w nastepnych ciazach! :D :D :D :D :D moze bylo cos w powietrzu skoro Milenka i cala rodzina Fisiakow nie mogla zaznac spokoju... zwlaszcza bedac na raczkach powinna sie uspokoic...mam nadzieje ze jutro bedze lepiej :) Anus chop chop????!!!! co u Ciebie taka cisza??? Motylku a bierzesz te leki na noc? moze lepiej na noc to sie wiecej utrzyma w srodeczku :) ja kiedys mialam taki przypadek sprzed laty, dostalam na infekcje globulki i tez wylatywalo... Matysha Motylek to sie bedziecie weselily!!! :P co do kiecek ja w ogole ich nie zakladam! a na ostatnim weselu jakim bylam to w spodenkach plus gorset, bo mam wrazenie ze jak tancze majac zalozona spodnice czy sukienke, to moje nogi wygladaja jakos koslawo :D :D :D i sie wstydze ich pokazywac! :D :D Fisiolku spokoj Ci Twemu domowi :) jak ladna pogoda idz na spacer i wymecz dzieciochy ile sie da, a sobie zapodaj pigulke jak w seksmisji... wes pigulke wes pigulke! na doby sen :) Validku drugi zabek! laaadnie! widze ze sporo zajec masz na dzis dzien, ja tak mam w pt sob ale dziele obowiazki na trzech, bo sam to bym nie dala rady.. jak zrobisz salateczke to zrob wiecej z przyjemnoscia podjem :) Minia kuruj sie tam i staraj ile wlezie bo dawno nikt nie pisal o dwoch kreskach! fluidki dla Ciebie! ------------> ------------> ------------> ------------> ------------> A ja dzis kluski na mrozonych jagodach wszamalam, to bylo na deser oczywiscie bo zaraz normalny obiad z ziemniokami i michem! :) A ja to jestem glupia i mam zabawe z kulosami :P :P :D wciskam sobie palce w ta opuchlizne i patrze na doleczki, ale mi zabawa, porabana jestem, fajnie to wyglada hehehe tak jakos nienaturalnie. zmykam! i mi tu pisac łobuzice bo brzuchem zaatakuje i sie skonczy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :):) Fisiu** oj bediemy jadły bedziemy :P a na diete bedzie jeszcze czas :P:P Titowa hmmm bardzo ślub jest spontaniczny i to wszystko po powrocie z weekendu. Rodzice jakos tak .......... gadali gadali i nas przegadali :P widze ze nie tylko ja mam problemy z nerkami....i sie boje....... Kogu dziekuje za miłe słowa z maturą, ale wolałabym to zaliczyc juz traz :( ale dzidzia moja wiercipiętka kofana :* a do ślubu to bardzo sie ciesze MM_Jadziuniu no tempo to mnie zabija robienia i załatwiania tego ślubu :P Kama26 ja tez sie bardzo ciesze,tylko boje sie o dzidzie i wogóle, ale problemy sa co do starzu ale mam nadzieje ze i te uda sie załatwic. Hanna jestes koffana :* a własnie tu kazda ma każdej nr tel ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, bylam dzisiaj u gina mam założoną kartę ciąży, moja dzidzia ma 4,4 mm i jest tetno h hhii, super bardzo sie ciesze, że wszystko dobrze, za 3 tygodnie kolejna wyzyta, zmienlam lekrza i bardzo się ciesze, super lekarz, bedzie mnie prowadzil do porodu pozdrawiam wszystkie kobitki przesyłam fluidki ciążowe -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Ja tylko się melduję że wszystko u nas OK, pogoda śliczna i cały dzień z dzieciokami na podwórku w ogrodzie jestem, basen jest (nawet sama się moczyłam), grill, stolik krzesła... no i tak korzystam z tej wyjątkowej pogody a powiem Wam, że wczoraj na termometrze pokazało mi 30 stopni w cieniu!!! Normalnie słonko chyba wyspy pomyliło bo to chyba nie \"kanary\"... :P Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i odliczam dni do wakacji w Polsce i kolejnych spotkań:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki U mnie zimno i ponuro cały tydzień, wiec ciągle jeżdżę autem do pracy...a musze zadbac o linię przed wkacjami już nie moge się doczekac, jedziemy nad morze i udało mi sie zaklepać 3 dni więcej :) Tituś, cieszę się, że trafiłaś na dobrego lekarza, ktory wszystko Ci wytłumaczył, będzie wszystko dobrze, dbajcie o siebie 🌼 Anucha, to dzidzia już wielka jest i karta założona -siuper :), łapię fluidki od Ciebie, może tym razem sie uda, to juz 12 cykl starań :( Aniu_K ogród z basenem no no -Ty to masz dobrze haha, odpoczywaj i korzystaj ze słońca :) Tylka wszystko się wyjasni szybciutko i z dzidzią tez będzie dobrze :) Validos Maksio ma juz dwa zęby?? To nieźle już może pogryźć, musi super wyglądać, dobrze że spokojnie przechodzi zabkowanie :) Ok zmykam popracować :) buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u nas kolejny dzień do bani :( zimno i ponuro, troche teraz wyszło słonko ale co z tego jak zachodzi co chwile i leje wtedy deszcz jak nie wiem co, ze spacerku nici, do tego mązulek pojechał dzis do Tych i bedzie dopiero po 22, smutno mi jakoś jest... wogole mam doła ostatnio. niby powinnam sie cieszyc, udało sie z krdytem, wrescie mamy własne M do którego przeprowadzamy sie juz w sierpniu jak dobrze pojdzie i zdarzą z naszym remontem, ale mimo to czuje sie jakas zdołowana. :( aniu--- zazdroszcze super pogody, u nas na razie prognozy obiecujace nie sa niestety, ile tak mozna??? jest czerwiec a ja czuje sie jakby był pazdziernik kama--- trzymam kciuki kochana za kolejny cykl staranek 🌻 minia--- duzo zdrówka i owocnych staranek titku--- dobrze ze wrescie ktos sie zajał porzadnie Twoim cisnionkiem, oby juz nie skakało. mierz je sobie regularnie i duzzzo wypoczywaj, najlepiej na lewym boczku--- poleprza to krązenie łożyskowe codziennie mysle o Was 🌻 a co do usg to ja podczas całej ciązy miałam chyba z 20x, bo jak lezałam w szpitalu to robili co tydzien, no i wczesniej te wszytkie planowe i potem jak byłam w domku miedzy pobytami w szpitalu to tez kilka razy miałam robione. roburku--- moj Szymus tez oststnio troche czadu daje, ja zauwazyłam ze on czesto jak teka pogoda do bani i na spacerek nie pojdziemy to wscieklizny dostaje, ale oczywiscie i zdarza mu sie tez wsciec na spacerku, nie wiem sama dlaczego, validku--- ojej zabki rosną u Maksia jak grzyby po deszczu, u nas na razie nic sie na to nie zanosi, choć Szymuś ma juz 6,5 miesiaca. fisiu--- jalk piszesz o Bartusiu ze on takie fikołki Ci strzela to strasznie Ci zazdroszcze bo moj Szymus to na razie ciagle tylko na boczki sie przekreca. zreszta bylismy ostatnio u neurologa, no i Szymonek rozwojowo idzie wg wieku korygowanego tj tak jak urodziłby sie w grudniu czyli ma 6 tyg jakby mniej, wiec troche mnie doktor uspokoiła by bardzo go nie gonic ze wszytkim, no ale na rehabilitacje dalej mamy chodzic anucha--- gratulacje super dzuzego dzidziula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł pizdzioszki! :D Manius ja tez o Tobie myslalam ostatnio :) nawet wczoraj po napisaniu tego dlugasnego posta swtierdzilam ze jakos zamilklas nam tu i sie nie odzywasz :) Wiesz w zasadzie ja spie na lewym boku to mnie pocieszylas, bo jak na prawy sie przewroce by sie poprzytulac do meza to jakos brzuch mi juz przeszkadza, on czesto sie mi rzuca i skacze po lozku w nocy i musze uwazac na corenke co by ja nie przygniotl z lekka :) :) Dzis zero opuchlizny, nozki mam niemalze jak sarenka heheheh no nie z tym to troche przesadzam bo az takich smuklych nógasków nie mam heheh i wiesz co zapomnialam wspomniec ze mialam nawet pobierana krew tetnicza na te bole w klatce piersiowej, sprawdza sie przez nia ilosc tlenu i czy nie ma zatorow czy cus tam, i jeszcze jedno, wyobraz sobie ze w przeciagu tygodnia waga ciala spadla mi 1.8kg a bylam w tych samych ubraniach i na tej samej wadze u doktorka, czy to mozliwe ze to wlasnie ta woda zeszla z organizmu tzn ta opuchlizna? teraz waze 73.2kg a przed ciaza bylo 62kg wiec jakos sie trzymam :P Co do Szymusia to daje sobie dzielnie chlopak rade! 6tyg to spora roznica wiec sie nie stresuj grunt ze nie lekcewazysz sprawy i jako mama jestes bardzo opiekuncza, chodzisz na rehabilitacje itp. A dzieciaczki z zabkami to roznie maja, mam znajoma co jej corcia ma 10mcy i tylko dwa siekacze, a druga znajoma ma 8.5mczna corcie i ma juz chyba z 5 zabalkow, widzisz kazdy jest inny. :) Ciesz sie ze sprawy ida do przodu, posiadanie mieszkanka to ogrom sukcesu, nie badzi smutna czy zdolowana, moze to pogoda tak na Ciebie wplywa :( spojrz jestes taka mlodziutka a juz tyle osiagnelas, i synusia slicznego masz, i teraz wlasne M, a i pewnie i niejedna mila niespodzianka wyskoczy niebawem :) usmiechnij sie a chmurki przegon meldzącym pierdem :D :D heheheh to ostatnie tak na pocieszenie wymyslilam heheheh mam nadzieje ze poskutkuje :) Anus no nareszcie! basenik powiadasz! no to super! razem z grilem fajna sprawa! mnie to juz wykanczaly te upaly! dzis lekkie ochlodzenie i odrazu lepiej mi na ciele, choc cisnionko bylo dzis wieksze z ranca wzielam pol tabletki wedle zalecen i teraz spie na stojaco, licha jakas... Weronisia pewnie w siodmym niebie ze pluskac sie moze! Anucha ale Twoje malenstwo juz duze 4.4! juuupi! teraz juz calkiem legalnie fluidki mozesz slac! to juz mega fluidasy!!!!!! :D :D :D Tylka z tymi tel to roznie ja mam tylko do kilku dziewuszek, piszesz ze dzidzia rozrabia, czujesz juz ruchy? to 14 czy 15tydz? moja siostrzyczka pisze maturke w tym roku, podekscytowana na maksa, znalazla juz prace, ona taka zorganizowana rezolutna dziewczyna, mam powody do dumy, gdzie pojdzie tam wszystko zalatwi. Ucaluj Babelka/Babelkowa i sie tam trzymajcie! 🌻 a reszta ciezaroweczek jak sie czuje???????????? 🌻 meldowac sie! Kamus no wcale sie nie dziwie ze bum bum autkiem robisz :P jak pada i wieje gdzie tam na spacery chodzic! tutaj to jak wietrzenie i pada to parasolka nieuzyteczna, lamie sie po sekundzie, tylko w plaszczykach takich jak na ryby mozna paradowac! :D Fisia Vali Koug Cebulka Dziubalku ???? Dafi tez sie dawno nie odzywala... :( no co jest z Wami? Roburek pewnie podczytujesz co? jak dzis miewa sie Milenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy na jakis wymarsz w miacho na 20lecie Solidarnosci poszlyscie czy co? bo taka cisza! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Titusiu ale jakoś tak mdło i bez nastroju dziś.Co do ząbków to 9mies. i 6 sztuk natomiast jesli chodzi o opuchlizne to wszystko mozliwe że teraz ważysz mniej własie przez to ze mniej wody masz w kulaskach. Maniu-6 tygodni to niewiele naprawdę weź przykład z zębów-nie ma co porównywać....wszystko się unormuje zobaczysz!szymuś jest ślicznym maluszkiem i zobaczysz jaki będzie z niego jeszcze akrobata :) Kama i minia trzymam kciuki za Was Tylka...to chyba Ty wspomniałaś-co do telefonów...to jeśli masz ochote podać komuś swój to napisz go nie na forum ale którejś z nas na maila,a na pewno któraś z dziewczyn poda Ci swój aby zawiadomić nas w razie gdybyś poszła do szpitala bąź wyjechała na dłużej i nie miała dostepu do neta.Zawsze mozna napisać smsa co u Ciebie a my przekażemy to na forum-oczywiscie jeśli będziesz miała takie życzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug--- kurcze i ty kolejna dzis bez nastroju... to chyba rzeczywiście wina tej pogody, choć nie wiem jak jest u Ciebie. ponoć na południowym -zachodzie zawsze najcieplej. ogladałam oststnio Twoje zdjatka na nk, Emilcia strasznie słodziutka jak tak sobie na czworaczkach stała. pokazywałam ja męzulkowi i powiedział ze słodziutka strasznie i ze jesli kiedys sie jeszcze zdecydujmy to tez może na taką Emilkę hehe ;) titku---nie zagladałam oststnio bo sprawy własnie z mieszkankiem załatwiałam, musiałam ustawić notariusza no i umówić sie jeszcze z deweloperem, bo mamy ksiazeczke mieszkaniową i chcemy z niej skorzystac jeszcze przed odbiorem aktow notarialnych. super ze pozbyłas sie opuchlizny, to na pewno to z ciebie zeszło skoro waga spadła, nic sie nie martw oby tak dalej :) trzymam bardzo kciuki za wasze zdrówko :) a słuchaj a ile już córcia waży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek Dobrze,że dzis się lepiej czujesz. Moja Milenka dziś przeszła samą siebie ale w odwrotną stronę.Była idealna,zero płaczu,dopiero pod sam wieczór leciutko marudna z niewyspania ale to nic,ważne,że cały dzień się śmiała,gadała i w ogóle nie płakała.Zrobiła ze 4 kupki,w tym zielone ze śluzem.To albo są kupki po szczepieniu,może faktycznie załapała jakiegoś wirusa albo zareagowała na jakieś jedzenie (wczoraj zjadłam truskawek tak z 250 gram).Ale dziś ją chyba brzuszek już nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek kochane Przesyłam Wam promyczki słoneczka bo u mnie za oknem pięknie świeci. Roburku no widzisz jaka Milenka grzeczna dziewczynka a że czasem marudna to wybacz.wkońcu baba:):) Koug no to Emilcia Was gryzie co??? wkońcu ma czym:P Tituś ja na żadnym marszu nie byłam oj NIE tylko wczoraj znowu NIK był u mnie.Kochana Ty też nigdzie nie maszeruj tylko proszę mi sie tu oszczędzać bo ja kontakt telepatyczny z Laureczką mam więc jak bedziesz niegrzeczna to dam jej znaka i Ci nakopie po żebrach Mania Ty się kochana nie zamartwiaj bo mój Bartolini takie fikolasy to zacząl sadzić z dnia na dzień a tak jego największym wyczynem było przewracanie się na bok.Ty lepiej pilnuj i bacznie obserwuj Szymonka bo jak Ci salto zasadzi to nie bedziesz nawet wiedziała kiedy:):) Kama Ty mnie tu nie załamuj tą linią na wczasy bo ja za trzy tygodnie już jade a lini jak nie było tak nie ma.Greenpeace jak mnie wypatrzy na plaży to mnie do morza wrzuci:D:D:D:D Ania ty zołzicho jedna.Pogode masz super i nas tu dżaźnisz jakimiś grilami . Anucha fluidków łapać nie będę ale cieszę się ogromnie ,że z dzidzią oki.4.4mm to już kaaaaaawał orzeszka :D:D dużo zdrówka Wam życze TYllkaa jak tam przygotowania do weselicha?????? Kochana a wieczór Paniejski będzie??????? Minia co to za chorowanie mi tu????proszę mi się tu odchorować i poczynać przygotowania do sobotniego bara bara:):) Motylku prosze częsciej zaglądać do nas bo sam widok Twojego nicku na topiku to jakoś wiosennie i ciepło się robi od razu Matyysha a która kobieta się sobie podoba????(chyba ,że jest tu taka) Nie załamuj się tylko skakaj po sklepach za kiecką no kochane posta odwaliłam ala Titusiowego. dzisiaj kolejna impreza mnie czeka w przedszkolu.Otóż RODZINNY FESTYN.moja córcia zgłosiła mamusie do pieczenia ciasta więc już wiecie co zaraz musze robić Mój synek od dwóch dni ma rupie w duopie wieć nim też musze się zająć paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uciekam gwiazdorki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie) Myślałam, że to ja rozpocznę dzień, ale wyprzedziła mnie Fisia:) Musze przyznać, że choć nie najlepiej zaczął mi sie dzień to uśmiechnęłam się zarażona energią płynącą z wypowiedzi Fisi:) Dziekuje. Mój organizm wariuje niestety. Jutro wesele, a mi wczoraj wyskoczyła febra i mimo szybkiej interwencji plasterkiem i tak sie rozlała. Powinnam być uśmiechnięta, ale jakoś sie denerwuje się, bo mój organizm łapie wszystko pomimo iż siedzę w domu:( Kuracja rzeciw pacorkowcom nie jest przyjemna-kiepsko śpie, a jestem w połowie. LIczę jednak na dobre wiesci podczas poniedziałkowej wizyty u gin. U mnie za oknem zimno i pada ale wszak jeszcze cały dzien przede mną i czekam na słońce. Ciesze sie, że u Was dziewczyny wszelkie zmartwienia znikneły. Dzieci grzeczne, ciacha sie pieką, zdrowie dopisuje, wesele się organizuje. Dobrze ze Jesteście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu--- podziwiam Twoja organizacje :) i małemu zupki sama gotujesz i ciasto dla córy do przedszkola, no no..., ja to jestem jakas kurcze niezorganizowana, na wszytko mi czasu bark i tylko chodze i rozstawaim po domu, zajmuje sie jednym nie skoncze a juz drugie musze robic. chcialam wyjsc teraz z Symkiem ale znow dzwna pogoda raz slonce raz ulewa i wiatrzysko chyba sobie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no łodezwały się! :D :D :D no to tak: Koug Emilka niedlugo to orzechy bedzie rozłupywać hehehhe 6 białasków juz ma! a powiedz mi na przodzie czy tak jej sie porozrzucaly? ino patrzec a na NK zadziwy nas Colgate\'owym usmiechem! :) Fisiaczku ale Tys zorganizowana! Ty dopiero jestes podlizna!!!!!! Ania grilem fakt nie lepsza nas tu szczuje, ale Twoje ciasto wiesz jak na mnie dziala! plachta na byka wysiada! :P :P Ostanio jak wpadlam po wizycie u doktorka do sklepu tak tylko chlebek swiezy kupic, mieli pokrojone ciasta dla kientow male sample, i jak sie dopadlam to az mnie od nich zemdlilo :D :D normalnie garsciami lapalam! heheh pewnie zostalam zauwazona przez kamerkosy hehehhe i beda puszczac to na lekcjach zycia w rodzinie pt: antykoncepcja dla mlodziezy! a oto czym grozi zafasolkowanie! heheheh mega monster kontra ciacha! :D :D :D Martusia widac ze sie ogromnie udziela, estradowa dziewczynka! jak Ja poraz pierwszy zobaczylam na tym zdjeciu z dwoma kociakami pod pacha odrazu wedzialam ze ma potencjal! a wlasnie, jak moglabys mi przeslac jeszcze raz to zdjecie, kurcze robilam czystki na mailu i cala poczte skasowalam, a ta fotka najbardziej przypadla mi do serca :) dziekuje! Motylku ciesze sie ze slowa Fisiaczka Cie poruszyly, Ona ma dar opisywania rzeczy bardzo obrazowo, i rzeczywiscie tak wiosennie jest z tym Twoim nickiem, brakuje nam jeszcze snieznobialej chmurki, łączki, kwiatuszka, moze ktoras zmieni nicka? :P A jak kiecuszka juz jest? co do bezsennosci tez mialam z nia problem oj to chyba najbardziej odbiera energie, zombi to malo powiedziane, teraz od prawie 2mcy mam poprawe w spanku, ale to tez nie regula, bo dzis tez kiepsko spalam :( Udanej imprezy, podjedz sobie na weselichu, nie zaluj dziecku :P :P :P Roburku no widzisz Milenka wrocila do swojej formy! jak czytalam to co napisalas o Jej smianiu sie, gaworzeniu to az sama buzka mi sie usmiechala, musial to byc piekny widok, te raczusie i Jej duuuze oczka! Manius no tak te sprawy zabieraja troche czasu, mnie rodzice tez zalozyli ksiazeczke mieszkaniowa, ale 11 lat temu ja skasowalam, bo niby wtedy mowili ze nic z tego nie bedzie ze premia gwarancyjna zerowa i takie tam... Jak juz bedziesz miala urzadzone mieszkanko to przeslij fotoski :) Pytalas o wage corenki, wedlug ostatniego szpitalnego usg ma juz 1826gram, no to moze teraz po tyg ze 2kiloski! :) a tu juz 33tydzien, ciekawa jaka duza bedzie??? kreci sie i kopie, po wypukleniach juz wiem jak sie kladzie, gdzie ma plecki, jakie to cudowne! My juz po sprzataniu chacjendy, dzis musialam zrobic przerwe miedzy czyszczeniem, niby tego niedużo, a jednak meczace... Mam na cos ochote, cos za mna chodzi :P :P tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) maz na uczelni ;( mały usnoł a ja razem z nim :) dzis w noy miał przerwe w spaniu od 2-4 wiercił sie i wogle ja myslałam ze udusze:( minia ja tuz przed starankami załapałam zapalenia zatok:( wiec tez wiecznie cos !!! Tius Wy sie tu zdrowow trzymajcie i jeszcze chwile razem:) i aby juz nie było zadnych takich wypadów do szpitala:) bio chyba ze juz bedzie termin na Twoja gwiazde:):) a brzuchem mnie nie atakuj bo mój nadal wyglada jakbym była w ciazy:( Anucha gratuluje duzego malenstwa:) i karty ciazy:) a za fluidki to ja dziekuje:) Ania K u Was piekne słonko a tu chmury i wiatry zawsze na odwrót :( a co do spotkan mam nadzieje ze zawitasz do krakowa:) Mania zobazsz jak juz bedziecie na swoim bedzie inaczej:) wszystko zacznie cieszyc;)m bedziesz wic własne gniazdko:) duzo cierpliwosc w wykanzaniu mieszkania a nie sie:) a pogoda tez na mnie działa jakos dobijajaco:( Fsiu mój tez jakis mało do fikołków sie zabiera:( najbardziej lubi stac juz nie chce siedziec tylko podskakuje na nogach!! oj a zorganizowania to faktycznie mozna pozazdrosci:) jak Ty kobieto to robisz:):) oj jakos ostatnio mi czasu na wszytsko brakuje:( ale mamy nowy TV:) jest super i jak zawsze najbardziej mezus zadowolony ze swojej zabawmi:) choc synek tez przejawia symptomy zadowolenia z telewizora:) chyba po tatusiu:) bedzie pilot i piwko:) hahah tak sobie mysle czy na długii weekedn jechac do tesciów czy zostac!! i chyba zostaniemy sobie ja pójde na panienski kolezanki , maz sie wyspi i wszyscy beda zadowowleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu--- jak udała sie przedszkolna imprezka i jak ciasto wyszło?? jakie wogole piekłaś?? moze masz fajny przepis do polecenie?? validku---ja powiem Ci ze choc maly mi w nocy juz ładnie spi to ja i tak z nim podsypiam w dzien zwłaszcza jak zasnie przy piersi, to potem chrapiemy razem :) co do mieszkanka to mam nadzieje ze tak bedzie, choc powiem Ci ze obawiam sie ze bede na poczatku czuła sie samotna tam. przeprowadzamy sie dosc daleko od wszystkich znajomych, tu niby tez za wielu nie mieszka, ale ze tak powiem mieszkamy na komunikacyjnym szlaku i czesto jakas kolezanka po drodze z pracy do mnie zawitała, a tam tak nie bedzie trzeba sie bedzie umawiac specjalnie. poza tym sama okolica jest baaardzo spokojna, same domki i nasze osiedle, nieopodal las i łaki, niby slicznie ale tez wszedzie daleko, az dziwie sie ze to jeszcze Warszawa :) a co do remontu to kupilismy mieszkanko z wykonczeniem pod klucz, takze po odbiorze mozemy juz sie wprowadzac :) titku-- Ty mi to lepiej za zadne porzadki sie nie zabieraj, nu nu.. koug--- 🌻 motylku--- dobrej zabawy i zdaj nam relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello koffane:) bardzo dziękuję za fluidki ciążowe:)) jutro do dzieła i bardzo bym sie chciała wam pochwalić na początku lipca 2 krechami, ale nie będę o tym myśleć bo jak myśle to zawsze nic z tego nie wychodzi..... a tak poza tym to gardło nadal boli do tego wszystko do kitu ..... w pracy beznadziejnie nie wiem jak bym sie starala zawsze za mało ..... ah ale szkoda słow to nie jest jedym slowem praca dla mnie.... jutro mam szkołe ale nie jade leże musze być zdrowa kuruje sie:) dziewczynki kochane sciskam was mocno i uciekam lulu papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej witam wszystkie dziewczynki w ten pochmurny sobotni poranek Titku ciesze się, że u Ciebie juz lepiej, ubawiłam się jak opisywałas akcję w sklepie hihi :) Laura już duża, jeszcze troche i bedziemy oglądac to cudo na świecie - ale się cieszę i tzrymam kciuki :) Mania gratuluje mieszkania i spokojnej okolicy, przynajmniej bedziesz mogła spokojnie okno otworzyć w nocy bez obaw że jakis tir będzie Ci się tłukł pod oknami i powietrze czystsze a i znajomi będą wpadać żeby pooglądac gniazdko i odwiedzić Szymusia :) A u mnie w domku tez mały remoncik sie szykuje, mąż chce zrobić w piwnicy w pokoju (pełnowymiarowy z oknami, 2,5m wysokości) pokój bilrdowy, będzie murował barek, wstawi stół i akwarium 450 litrów, wczoraj sprzatał pomieszczenie bo przez lata to się taka graciarnia zrobiła -kupilismy już ciemne panele na podłogę, i tapetę i kamień elewacyjny ozdobny pod barek, ale będzie fajnie i przyjedziecie do mnie i pogramy w bilard hihihi :) ale to pod koniec roku dopiero A dziś na grilla jade do mojej psiapsiółki, poplotkujemy i posłucham opowieści o Maderze (z wakacji wróciła) ja jadę nad polskie morze za półtora miesiąca i strasznie się ciesze bo prawie dwa tygodnie posiedzimy Minia24 trzymam kciukasy za staranka i to takie ogromne i za siebie tez trzymam bo tez dzisiaj zaczynamy dzialać, mam nadzieję że mojemu m tabletki pomogły, tez bym chciała się pochwalic dwiema kreseczkami i zabrać fasolinke na wakacje :) ale też nie myślę, bo za dużo już tych rozczarowań, wole sie nie nastawiać... Buziorki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo Titus kochanie jak dobrze,ze kuloski jak u sarenki a nie jak baleronki:) z twoja waga nie jest tak zle:) Fisiu ty to sie nalatasz z tymi swoimi slodkimi szkrabkami :) widzialam focie na NK:D Koug ja pierdziu juz 6 zebow! normalnie szok! Mania gratulacje nowego mieszkanka! jak ja ci zazdroszcze swoich 4 katow:) marzy mi sie ale narazie to niemozliwe... Validos ale ci dobrze z tym mezem, on pilnuje malego a ty sru sie bawic:) to sie nazywa nowoczsna mamusia:) no i pokaz te 2 ząbki Maksika bo jestem ciekawa :) Ania K. ale supcio 30st w cieniu łoooo rzeszzzz u nas tez smutno za oknem, ciagle pada i brzydko do diaska... u nas bylo w czwartek szczepienie a wczoraj maly strasznie marudzil wiec zmierzylam tempke a tu 38st upsss:O:O:O nie obylo sie bez paracetamolu za to maly sie wyspal od 21.30 do 8 rano:) mama wyspana i wypoczeta zaraz zabieram doope w troku na spacerek moze zlapie gdzies troszke sloneczka a tak w ogole to chrzest mamy 5 lipca buziolki dla pozostalych niewymienionyh wyzej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Roburku moj maly z płaczka tez sie zrobil grzeczny:) CHYBA minal juz ten marudny okres powtarzam CHYBA :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilke! Validku jak ja Ci zaraz przypierdziele to zobaczysz! :P :P ze tak to ujme obrazowo! widzialam Twoje zdecia na NK niejednokrotnie i Ty mi nie mow o posiadaniu brzucholka! wygladasz rewelacyjnie szczuplusia talia osy buzia pelna szczescia radosc bije zewszad a jeszcze tu klamczuszysz nam! a fe fe fe! zobaczysz bedziesz miala nos dlugi jak Pinokio! laseczka z Ciebie! fotki z chrzcin sa tego dowodem 🌻 A my sie jakos trzymamy jest duza poprawa i dziekuje za cieple slowa 😘 i tak moge przyznac ze az tak zle ciaze nie znosilam, no bylo rzygusiasto i mdlo w pierwszym trymestrze, ale ogolnie to jest ok, Laura mi sie tylko rozpycha psiajucha jedna! nogami przewija! Koug no to przednie uzebienie niemalze w pelnym paku! :) suwaczek znalazlam a Ania w wieku okolokomunijnym bardzo mi sie spodobala, uwielbiam ogladac zdjecia sprzed lat, maja ten swoj klimacik. Anus i co? gdzie dzis to ciepelko? zes nam tu nasza pogode wychwalila i sie zrobilo zimnawo brrrrrrrrrr :) 8st masakara i deszczowo, co porabiasz łobuzie?! Manius oj bedziesz chwalic lokalizacje mieszkanka juz niedlugo, ja tam wole bardziej na uboczu, dobrze napisala Kama o tych tirach itp, a tak bedziecie mieli ten komfort czysciutkiej okolicy, przyjaznej dla synka, czekam wiec jak oddadza Wam mieszkanko by zobaczyc to i owo. :) a porzadki juz po... robie wolniusio i z dystansem, bo inaczej bym chyba w dekielek dostala jakbym nic nie robila... Dziubalku no i jak tam kiecuche nie wywialo na spacerku :P :P Kubus grzeczny choposzek jak nowiny glosza i tak trzymac! Kamus tu do smiania nie ma co! normalnie siebie nie poznaje! :D :D :D dzis wzielo mnie na arbuzika banana sliweczke i nektarynke, no to bedzie sie pozniej dzialo a feeeeeeeeeee! :P :P :P specjalne fluidki dla Ciebie! -------------->>>>>>>>>>-------------->>>>>>>>>>-------------->>>>>>>>>> -------------->>>>>>>>>>-------------->>>>>>>>>>-------------->>>>>>>>>> -------------->>>>>>>>>>-------------->>>>>>>>>>-------------->>>>>>>>>> Minia no ja mysle ze na lipca to juz cos bedzie, ja sie rozpakowuje wiec ktos zajac moje miejsce musi! kuruj sie i na pokuszenie! :) :P Fisia a nasza Fisia pewnie ciasto rąbie i sie nie podzielila! :P :P oki uciekam na meliske.. Do niebawem laseczki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babiniec :) Tituś pytałas co porabiam... no więc siedzimy w domu bo jak już wspomniałaś z 30 8 nam się zrobiło brrrr aż sama jestem zła na siebie że tak chwaliłam się :P gdybym tylko wiedziała... Kochana a Ty sobie nie odmawiaj niczego :) Nie martw się po porodzie szybciutko wrócisz do formy ja np już doszłam do wagi z przed ciąży ale nie powiem, Basia i reszta dzieciaków bardzo mi pomagaja ;) A spotkamy się jeszcze przed Twoim porodem?? Validos podpisuję się obiema rękami pod słowami Titusia!!! proszę nas tu nie mamić bo my widzimy i wiemy jak jest haha a w Krakowie... będę na 100% bo będę odwozić mamę do Balic to będzie ok 25.08. i juz zaplanowałam że połazimy po Krakowie więc może wspólny spacer? Dziubassku dobrze, że szybko zareagowałaś i pewnie Kubusiowi polepszyło się po leku. Ach te szczepienia szkoda że nie da się jakoś inaczej ja już jestem chora na samą myśl, że w przyszłym tygodniu mam iść z Basią. Przez tą ospę wszystko nam się poprzestawiało normalnie miałabym już ostatnie szczepienie a tak dopiero drugie a trzecie po wakacjach... Kama26, Minia24 trzymam kiukasy za staranka oby były owocne a przede wszystkim megaprzyjemne :P Mania ja też preferuję mieszkanie na obrzeżach. jestem zdania że jeśli zechcę to do centrum i tego zgiełku zawsze mogę pojechać ale muszę mieć swój azyl gdzieś zdala od hałasu i tłoku. Koug no to Emilcia już może błyszczec uśmiechem :D Fisia gdzie to ciacho, hę??? Ja rozumiem, ze dla córci, że do przedszkola ale żeby nie podzielić się z koleżankami?? Nieładnie kochana należy się nagana :P A co do pogody to teraz chyba Wy możecie teraz nas podrażnić :P a z resztą zazdrościsz mi tych kilku dni kiedy w Polsce macie ich tak wiele??? Nie bądź taka... ;) Motylku ja również się zgadzam z dziewczynami, ze Twój nick zaraz mnie pozytywnie nastraja :) Trzymaj się kochana pomimo tych \"uroków\" ciążowych jeszcze pamiętam jak to było... Trzymam kciuki by kuracja się powiodła i to paskudztwo w końcu dało Ci spokój a Dzidzia była bezpieczna. Robur mam nadzieję, ze Milenka coraz więcej będzie miała takich dni które będą przyjemne dla Was obu :) Niestety teraz moja Basia ma \"trudne\" dni od wczoraj jest strasznie marudna ale nie zachowuje się tak jak przy kolce nie wiem co się dzieje czy to przez pogodę czy może rośnie i stąd ten niepokój... mam nadzieję że szybko jej przejdzie :) Basiunia jak tam chłopcy? Wszystko w porządku? Cebulka pewnie spaceruje ze swoimi Gwiazdeczkami po lesie lub parku... Już nie mogę się doczekac kiedy poznam osobiście Normusię :) Pamiętacie jak Wiola pisała o jakimś tajemniczym postanowieniu? To chyba było to że przestanie się udzielać na forum :( Wiola gdzie jesteś? Wszystko u Ciebie w porządku? Jak realizacja planów? Dafi jak zdrówko Wasze? Jadziunia musimy ustalić z Koug gdzie i kiedy się spotkamy Ty będziesz już chyba w 9 miesiącu prawda ale mam nadzieję, ze dasz radę :) Tylkaa jak tam przygotowania? Wszystko idzie zgodnie z planem? Podziwiam Was za tempo :) Matysha, Softis jak tam samopoczucie? Maleństwa zdrowo rosną? Demi 😘 dla Wiki i Julianka. To niesamowite, że za 21 dni będziemy obchodzić pierwsze urodziny Julianka :) A jeszcze tak niedawno w ciąży byłaś... Agi 🌻 jak tam Paulinka? prześlesz mi zdjęcia? Ciekawa jestem jak teraz wygląda... Całuję Was wszystkie i każdą z osobna. Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×