Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam dziewczeta ja własnie wczoraj zapisałam sie na badanie polowkowe mam miec za trzy tygodnie bo nie ma wczesniej terminow chociarz te badania sa prywatne .Jak dotykam brzuszka to juz czuje moja mala julke juz nie moge sie doczekac czerwca.Zgaga mnie meczy nie milosiernie mam bole podbrzusza znow musze brac luteinemale coz jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsunelam swieza bulke na sniadanko zapilam kawusia i ide zaraz do sasiadki (niemki) posprzatac w chacie :-) tez jestem tego zdania ze niemcy tu sa dla nas polakow duzo zyczliwsi niz inni polacy, juz sie przejechalam na polskich znajomosciach, niestety taka prawda ze polak polakowi wilkiem szczegolnie w innym kraju i tylko patrzy jak go w jakis sposob wykorzystac , najgorsi sa polscy pracodawcy w niemczech, tego trzeba sie ustrzegac jak ognia znam niestety takich paru, i ani jednego pozadnego pracodawcy polskiego wiec prosze sie nie dziwic ze mam takie zdanie na ten temat :-/ na obiad chyba walne jakies spagetti bo innego pomyslu ani checi do gotowania nie mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitka ja też sie melduje jak zwykle przy śniadanku jak narazie czuje sie wspaniale normalnie energia ze mnie tryska a dawno tak nie mialam. Co do polaków w innym kraju to tragedia ja w angli mieszkam prawie 1,5 roku i szczerze z polakami nie ma co sie zadawać jeden zazdrosny o drugiego. A jak odmówisz pomocy to obrażają sie na cały świat no i jak pomożesz raz to wykorzystuja cię na maksa. przytrafiło nam sie tutaj troche podobnych rzeczy i na prawde nie wspominam tego za wesoł.Nie powiem że wszyscy są tacy bo zdażają się wyjątki. demiluna to nie jest tak daleko a powiedz mi jak u ciebie tam z pomoca lekarska bo ja nie narzekam u mnie super tylko troche malo badań robia jak dotej pory mialam raz badana krew jakies dwa tygodnie temu na szczęście wyniki wyszły dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jak to sie mowi -\"poznasz Polaka za granica\", my mamy tylko paru Polakow znajomych, a i to spotykamy sie nie za czesto. A Niemcy, z tych ktorych ja znam(a tez pracowalam i to duuuzo) nigdy nie dali mi odczuc ze jestem obcokrajowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna sprawdziłam właśnie na mapie no i jednak daleko hi hi hi Milka zauważyłam tutaj że anglicy sa o 100% uprzejmi i życzliwi niż nasi rodacy o czym juz dość często mogłam się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myslicie juz o szkole rodzenia, albo innych kursach dla ciezarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia a do tego ci polacy to wszyscy Bisnesmeni Swiatowi, kazdy robi super interesy, och jaka ja jestem zadowolona ze te wszystkie znajomosci ukrocilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz milka co mnie w nich najbardziej rozbraja to że sa njmadrzejsi na świecie i takie banały opowiadaja co mozna załatwić tutaj a co nie że koń by sie uśmial.ostatnio miałam okazje posłuchac takich osób to boki zrywac ale wierz przeciez oni wiedza wszystko lepiej od samej królowej hi hi hi. co do szkoły rodzenia to ja chyba nie ide mam jeszcze problem z językiem więc połozna mi pomoze przy wszystkim będzie ze mna przy porodzie to dam rade bo fajna z nie babka oczywiście angielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domowych obowiązków, ostatnio mam apetyt na gołabki mogła bym je jeśc przez cała dobe... Dzisiaj chlopaka zrobie mielone ziemniaczkami i suróweczką, a wy co tam mężulką pichcicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to jest tak jak maz naprawde bedzie chcial ze mna isc do szkoly to zapisujemy sie, jak bedzie marudzil to nie ide, nie chce go tez naciskac. Ale jest tez plywanie dla ciezarnych, i na to chyba ide. Martusia super, ze masz taka polozna, ja chodze do lekarza gdzie nie ma poloznej, i poznam ja dopiero w szpitalu przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam troche popracowac, a obiadek expresowy zrobie ziemniaczki, jajko sadzone i szpinak, kefirek do tego. Buzki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Ale wy dziś jestescie aktywne babeczki!ho ho:) Ja jak zwykle w robocie ale dziś mam luzniej i szczerze mówiąc troszkę się obijam:P Co do szkoły rodzenia to orientowałam się wstępnie i można się zapisywać dopiero od 20go tygodnia więc ja bym mogła dopiero za tydzień. Już wstępnie rozmiawialiśmy o tym z mężulkiem i pójdziemy albo w marcu albo w maju, bo w kwietniu zostajemy z Franiem sami a mój luby będzie na delagacji daleko-aż mi smutno jak tylko pomyśle że będę siedzieć sama cały miesiąć. Ale juz postanowiłam że wykorzystam ten czas na zakupy niezbędne dla maleństwa-bo może lepiej żeby mężuś nie wiedział ile to wszystko kosztuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczynki tak czytam wasze wypowiedzi i podziwiam was za tą tryskającą energię. mi nawet nie chce się przygotować jakiegoś normalnego obiadu dla mojego mężusia. na szczęście nie jest wymagajacy jeżeli idzie o jedzenie, więc dziś mu zaserwuje wczorajszego kurczaka z rożna, którego zresztą sam kupił. od kilku dni czuje się nie za dobrze, znowu mdłości, dziś rano wymioty, wczoraj bolał mnie troszkę brzunio, ale na szczęście czuje wciąż w brzuniu moją kruszynkę, chciałbym żeby już był chociaż 4 luty, bo wtedy mam usg i zobacze moją misię. Dziś w nocy miałam jakieś koszmary, że urodziłam czworo dzieci, które były wielkości paznokcia, potem wyrzuciłam je do kosza, po czym stwierdziłam, że one jednak mogą jeszcze żyć, okazało, że żyła tylko dziewczynka, a pozostałe nie. co za koszmaaaaar! nie chce więcej tekich snów. Czy wy tez miewacie takie koszmary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
No ja dzis na obiadek robie kurczaczka pieczonego z pieczonymi ziemnaczkami i jakas suroweczke do tego.Cieszy mnie optymizm innych mamus, ja tez nie moge doczekac sie kluseczki.Maz tak bardzo sie cieszy, jak widzial ja na badanku USG to tak sie patrzyl i widac bylo czulosc w przejecie w jego oczach.Ehhh. jakie to cudowne....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mierzejka, tez tak mam, nie przejmuj się, gdzies przeczytałam, ze w ciąży tak jest, że snia sie koszmary (ale nie było wyjasnione dlaczego) Ja to bym mogła już książke napisac - horror+kryminał :) Zaczynam dzień od : wiesz co mi się dzisiaj śniło?! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety koszmary tez czasem takie miewam :/ az strach opowiadac ja dzis na obiad barszczyk czerwony i krokieciki ..mniam... stalam pol dnia w kuchni, bo maz mial zachcianke heh... bedzie w domu ok 14tej a moj szwagier zaraz wpadnie na krokieta bo tesciowa nie zrobila obiadu, a on zaraz do szkoly idzie. wcinam czekoladke i tak sie zastanawiam... dlaczego moj tesciu jedzie do polski, nic nie mowiac, a chcialam sie zabrac na 2dni,odwiedzic rodzicow:( i tak siedze w domu, albo chociaz bym, i m cos podala :( dowiedzialam sie przez przypadek jak zadzwonilam do niego to juz wyjezdzal . chamstwo... i co liczyc na dobroc polakow w niemczech jak wlasna rodzina cie ciula...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Dziekuje kasiu za pamiec :) Nie mam za wiele czasu sie odzywac. W pracy gonia terminy, a w domu staram sie juz nie siedziec przed kompem. Ja tez mam koszmary..dzis mi sie snilo, ze moja Michasia umarla :( Snilo mi sie, ze nie czulam jej ruchow i rano nabilam sobie glowe, ze naprawde nie czulam..maz mowi, ze przeciez wieczorem jeszcze przed zasnieciem mowilas ze sie wierci. A ja rano jedyna mysl - rusz sie corciu. Na szczescie nie kazala mi dlugo czekac i juz w metrze sie pokrecila troche, co zreszta czyni tez teraz :) A i widze, ze Polacy na obczyznie to w kazdym kraju tacy sami. Moj maz pracowal u Polaka, to mu ten nie zaplacil ostatniej tygodniowki :O Ja mam szczescie omijac ich wielkim lukiem, teraz ich sie troche pojawilo w mojej firmie i ciekawe jak to dalej bedzie... A sasiada jak spotykam to tylko o pieniadzach - koniecznie chce wiedziec ile zarabiam :O Chore to jakies... A do szkoly rodzenia nie ide wogole :) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło..................synuś..... ... 05.06...21.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................X....... . .16.06.....19.córka masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X........29.06....18...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x tylko wpadłam na chwilke, zeby tabelke uzupełnic... roboty co niemiara !! pozdravka dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Witam surfitko.No u mnie juz piekarnik nagrzany ide wstrawiac ten obiadek,maz bedzie za 1,5 godzinki.Dzis chyba kupie wozeczek, poczeka sobie na kluseczke.Mam wielka ochote nakupowac ciuszkow dla malenstwa, ale szwagierka zapowiedziala zebym duzo nie kupowala bo ma dla mnie woryy ciuszkow hi hi...;)Dzien mam troche zapracowany, ale znajduje chwilke by do Was napisac i sprawdzic jak sie czujecie.Lece juz praca czeka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki!! Ja właśnie teraz szykuje obiadek,będą placki ziemniaczane,mniam:)))ja narazie nic nie kupuje dla dzidziusia,zaczne dopiero w maju myslec o zakupach:))teraz niecierpliwie czekam na usg ,które mi moze ujawni płec dziecka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, ale zapracowane jestescie. Probowalyscie moze magnez przed snem zazyc? Moj lekarz mi polecil na bole brzunia, a i na koszmary tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyprawka startuje w marcu-kwietniu, wozeczek tak z grubsza mam juz upatrzony, a mebelki mam juz rozlozone stoja w pokoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla Mamuska to tesciowa tak dba o synka, ze bidak u ciebie obiadek je? Cos tu chyba nie tak, gdyby nie Ty pewnie caly dzien glodny chodzilby. Mam nadzieje ze tesciowej raczyc obiadem nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Abi, mam upatrziny wozeczek Adbora.Slyszalam ze jest dobry i ma dobra amortyzacje:)Poza tym w domku pachnie pieczlonym kurczaczkiem i pieczonymi ziemniaczkami,ehhh... chce mi sie jesc, ale poczekam jeszcze te kilka minut i siadamy z mezem do obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek, jak możesz pisac takie rzeczy jak ja tu głodna siedze ! :) Gulasz jeszcze sie dusi... Fajne wózki są na allegro, ale wolałabym najpierw zobaczyć w sklepie, bo to co na zdjęciu ładnie wygląda, często okazuje się bublem w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Ale sie najadlam, brzuszek mi chyba zaraz peknie;).Mam dzis zapracowany dzionek, ale juz juz.... niedlugo błogi wieczor:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Iza widze, ze Ciebie też tak wzielo na placki ziemnaczane:)hi hi, ostatnio robilam je niemal codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×