Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc dziewczynki! Cos mnie komp ostatnio nawala nie chce sie wlaczac, moja Zosia tez strajkuje, i dzisiaj poprzciagala sie troche rano zobacze co bedzie jak sie poloze. demiluna paracetamol z kaszlem chyba ma niewiele wspolnego, ja wyprobowalabym jednak syrop. Moja mala tez lubi w pecherz mnie pokopac, i nie nalerzy to do zbytniej przyjemnosci:o mala mi uwzaj teraz na siebie, masz jeszcze pare miesiecy przed soba. Przyszla Mamuska ciasto przepycha, zrobilam dzisiaj i chodze do lodowki po kolejne porcje. Goba a jaki kolor widzialas w sklepie tego x-landera. Jednak nie jade na swieta do Polski, i nie bede miala okazji obejrzec go na zywo. Tutaj zamowie przez internet, i mam dylemat co do koloru. Fajnie ze nasza galeria brzuszkow ciagle sie powieksza za pare dni zrobie nowe fotki to powrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawe humoru:P KTO JEST SZEFEM??? > > Pokłóciły się okrutnie części ciała. No, bo kto tu rządzi? > - Toż jasnym jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko > kontroluję. > - Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie. > - Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy, jaki kierunek obrać i jak dążyć w słusznym kierunku. > - My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka. > - Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie... > - JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd d**a- I JUŻ. > śmiech ogólny, że całe ciało się nie może pozbierać. > - DOBRA - odpowiedziała d**a- jak tak, to STRAJK. I przestała robić cokolwiek > Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem została d**a > I tak to już jest drodzy moi. Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna kup małej mucosolwan albo ambrosol na mokry kaszel i dawaj 2 razy dziennie rano i o 15 góra 16-są to syropy wykrztuśne i powinno małej pomóc w ciągu kilku dni-mama moja to pielęgniara więc jestem obeznana(zresz mała moja też choruje ostatnio ją trzymało 2 tyg.) mikla-x lander był czarny,czerwony i zielony.najbardziej wpadł mi w oko czarny a potem zielony. a ja mam problem z wózkiem cały czas nie wiem co kupić. jestem już po śniadanku mały kopie,a dzisiaj wizyta na 18:45 usg połówkowe-ciekawe co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_mi, trzymaj się, napewno wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że z dzidziusiem wszystko w porządku. Moja mała ostatnio sie rozbrykała, wczoraj cały wieczór wierciła się i kopała, aż brzuch mi się ruszał, dziś rano obudziła się razem ze mna, chyba miała nawet czkawkę, bo czułam takie delikatne puknięcia, czy coś w tym rodzaju. Nazywam ją wiercipietek. A tak swoją drogą to zastanawiam się, czy aktywność dziecka w brzuchu ma jakiś wpływ na jego temperament po urodzeniu. może słyszałyście coś na ten temat? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunia--wspolczuje, nie martw sie , wyzdrowieje szybko:) mikla---ale sie usmialam haha, ciesze sie, ze ciacho smakuje, ja juz drugie robilam, niestety nie wiem czemu maliny mi nie zastygly :/ musialam sciagnac gore, nie mam juz zelatyny, wiec dodam galaretki wisniowej i zobacze co wyjdzie, musze jeszcze biszkopt upiec , bo wsiaklo troche w podstawe. Maliny sciagnelam, wymieszam z galaretka, a taki ladny byl a tu niespodzianka , maliny wyplynely aaaaaa a to tort mial, byc dla tesciow :/ bo mieli rocznice 25 slubu, wiec chcialam zrobic zeby gadania nie bylo , mam nadzieje ze jeszcze go uratuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejko ja ci powiem tak:moja córka w brzuchu latała non stop wiesz mi że nigdy bym się nie spodziewała i zostało jej do teraz ma 5 lat i nie usiądzie na chwilke,a dzidzi w brzuchu jest bardzo spokojne-mam nadzieje ze takie bedzie po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka--mi lekarz powiedzial , ze dziecko bedzie bardzo energiczne :) bo tez caly czas rozrabia :) ale mysle, ze jakos to sie unormuje po porodzie, moj mezus wczoraj omalo co nie plakal na demna, jaka ja bede biedna i bedzie mnie bolalo jak bede rodzic :p namawia mnie na znieczulenie, ale slyszalam cos ze to niebezpieczne dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła nie rób znieczulenia moja siora robiła 11 lat temu i do dzisiaj ma bóle krzyża dokuczliwe.odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kurde i to przez znieczulenie?? moze kiedys byly inne :/ a gdzie mam je wyslac :p dam Ci troche starsze bo jeszcze nie mam aktualnego :p albo jedno starsze jedno swiezsze tylko sie nie wystrasz mnie bo jestem z kremu cala, wlasnie szlam spac jak mnie paparazzi dorwalo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj baby baby...przez to gadanie o ciastach i pysznosciach w nocy snilo mi sie ze bylam w sklepie i kupowalam ciacho takie ogoroooomne swieze pachnace, truskawki na biszkopcie i w promocji bylo i tak duuzo go kupilam i takie bylo dobre ze sie malo przez sen nie obslinilam :-P ja sie nad znieczuleniem zastanawiam ale nie wiem czy bede brac...zalezy jak bedzie postepowal porod i na ile bede wytrzymala wolalabym nie no ale jak juz opadne z sil i bolu to moze i wezme :-O mysle ze teraz te znieczulenia sa duzo lepsze niz te 10 lat temu, chociaz troche stracha mam ze moga mi uszkodzic kregoslup :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 i przyszła mamuśko dziękuje wam za odpowiedź! Czyli wygląda na to, że mój skarb będzie ruchliwy. Niech tak będzie najważniejsze, żeby był zdrowy. Ja nad znieczuleniem też jeszcze się nie zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła to mój meil:goba1@op.pl.czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodałam zdjęcie mojej córki na fotosiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale mi smaka narobiłyście na te ciacho, a ja w domu mam tylko krakersy. też zastanawiam się nad znieczuleniem, ale boje się jakiegos niepowodzenia i słyszałam może o znieczuleniu bardzo długo dokuczać ból głowy. Córke rodziłam bez znieczulenia i mdlałam ale jakoś dałam radę. Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu na podęcie decyzji.. goba jakbym była w Polsce to nie byłoy problemu, ale tutaj w aptece 2 rodzaje syropu i tyle, a lekarz tak jak pisałam zaleca paracetamol. Na noc podałam jej ten nowy syrop trochę lepiej ale nie rewelacyjnie. Mam w moich zapasach krople bronchopront ale nie pamiętam jaką dawkę dla dziecka a w necie nie ma info i niestety nie mogę jej podać. niestety i na mnie przechodzi ten paskudny wirus ju z czuję drapanie w gardle i nos mam zatkany-syropek z cebuli już się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ale masz brzuchol duży ja cię kręce a termin na kiedy?twoja córcia jak modelka ślicznie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna uważaj na siebie.a paracetamol małej nie pomoże na mokry kaszel.cholera-ta zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba-no właśnie niejeden kaszel już przechodziłyśmy i nie wmówia mi że paracetamolem kaszel wyleczę - nie wierzyłam w te opowieści że angielscy lekarze wszystko paracetamolem leczą =az do momentu kiedy sama poszłam do lekarza . Poprostu śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja mam termin na 14 czerwca lub 21 w sumie to mam ich trzy a brzuchal mam spory z pierwsza corcia tez tak miałamale jeszcze troche i bedziemy zrzucac brzucholki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu racja,jeszcze 4 m-ce nam zostały.już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlece potem ide robić obiad-ogórkowa-ala mi się dzisiaj brzuch napina te skurcze braxtona-nieprzyjemne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzucholki ale tu dzisiaj ruch !! Przyszła Mamuska ja tez poprosze o zdjecia !! Co do znieczulenia to ja jakos wogóle nie brałam takiej opcji pod uwagę...chyba po prostu przyzwyczajam się do mysli ze musi bolec i tyle...ale mówie tak bo nie wiem jeszcze co mnie czeka :-) ale tak serio to chyba bardziej boje sie ewentualnych powikłan po znieczuleniu niz porodu to pewnie sie nie zdecyduje... Mój Mikołajek nie za jest zbyt ruchliwy - kopie ale leciutko i niezbyt często - oby to była oznaka jego przyszlego spokojnego charakteru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide cos zjesc w sumie to bym mogla caly czas ale sie ograniczam potem cos napisze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,Kasiu ale masz super brzuszek.moj jest jeszcze malutki.dziewczyny jak sadzicie czy gin.moze sie pomylic z plcia dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×