Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Trzeba zdecydować od razu. Podobno głębiej się zamraża te co są na dłużej i inaczej są przygotowane do przechowania. Dodałam parę zdjęć ze ślubu na fotosiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-mir-ka
W takim razie wiem, że i tak nie będziemy mieli na to kasy. Na szczęście w naszych rodzinach nikt tak poważnie nie chorował w dzieciństwie, więc bardzo się tym nie martwię. Ale przyznam, że gdyby moje fundusze na to pozwalały, chętnie wykupiłabym Kajuni taką "polisę na życie". Śliczna suknia, bardzo mi się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dziewczynki strasznie najadlam ze chyba zaraz pekne .Malutka mnie kopie to takie piekne uczucie ide troche na telewizjie potem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mala mi-gratuluje ruchow malucha:) melania-zamienimy sie teciowkami??:P kasia-- sliczna coreczka:) zalamalyscie mnie tym co sie dzieje w sluzbie zdrowia.... :( ciesze sie, ze bede rodzic za granica ...co do przechowania krwi pepowinowej to szczerze powiem, ze nie mam bladego pojecia do czego mogla by sie przydac..nigdy sie tym nie interesowalam. mnie dalej zoladek boli, nie wiem co mi jest :( , zjadlam chleba troche z dzemem, jablko, banana, kawalek czekolady, knopersa i doslownie pare lyzek pomidorowej z makaronem, robilam spagetti ale nie przejdzie mi przez gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-mir-ka
A mnie złapało - pękniecie ze śmiechu - na chleb z salcesonem hihihi akurat mój tato sobie kupił, bo mężuś to tego do ust nie weźmie :p Zjadłam do tego pół cebuli i tak mnie pali w gardle, że jakbym zapaliła zapałkę to chyba bym spłonęła :P Chyba na kolację to tylko kubek mleka wypiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla M...ja chyba wiem od czego cie moze zoladek boli...skoro maly glowka pod zebrami to moze ci usicka na zoladek? a krew pempowinowa przydaje sie do leczenia u dziecka lub czlonkow jego rodziny roznych chorob ktore sa normalnie nie do wyleczenia..chyba bialaczka czy cos w tym stylu dokladnie tez nie wiem :-( ja ogolnie czuje sie dobrze zaliczylam drzemke poobiednia , poczytalam troche ksiazke posprzatalam i teraz sie nudze :-P a wogole to mam dzisiaj taki apetyt ze szok jem jak smok i nie czuje sie wogole syta normalnie jakby dziura w zoladku albo sie ktos podlaczyc i na biazaco mnie ssie hehe juz nawet nie wiem ile zaliczylam kanapek, zupe, jakies slodycze pozniej winogrona i wogole juz sama nie wiem co jeszcze bo tyle tego bylo :-O...aaa i jeszcze poszlam z synem na lody bo mi sie zachcialo straaasznie , w sumie zimno u nas , myslalam ze mi jezyk odmarznie i reka no ale pyszne byly :-) bede tone wazyc w 9 miesiacu no ale co tam najwyzej pozniej sie bede marwic :-P i zaprzyjaznie sie z dziewczynami z forum diety hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka-niezla jestes hhehe:) a ja jeszcze zjadlam 3kostki czekolady, 2 ciastka, umieram,,,mam taki bol zoladka, ze nie moge wytrzymac :( lekarz powiedzial, ze z malym ok, tylko brzuch mi trwardnieje, nie wiem czy to ma cos wspolnego z bolem zoladka czy nie ale boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz racje z tym zoladkiem, zaraz moj maz idzie do roboty na noc, o 19 wpada kuzynka, jutro íde wkoncu sobie jakies spodnie kupic ;) maly kopie niemilosiernie... hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu mam schize bo nie czuje małego.jak to jest że wy tak mocno a słabo?łożysko jest na tylniej ścianie,a na dodatek rzadko-mały leń czy co?a może za tłusty brzuch mam i dlatego słabo,a może jest tak dziwnie ułożony? pojęcia niemam jak sobie to tłumaczuć.zazdroszcze wam że wy tak mocno czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba wiem co czujesz bo ja też strasznie przeżywałam brak ruchów. Gdy jest dużo wód płodowych to nie czuć mocno ruchów. A poza tym maluszek śpi do 20 godzin na dobę. Licz sobie ruchy.Jeśli poczujesz mniej niż 10 w ciągu doby to jest to powód do wizyty u lekarza.Jeśli jednak jest ich do 10 lub wyżej nie ma powodów do obaw. Może maluszek jest dość mały i dlatego tak słabo czujesz. Jeszcze będziesz miała dosyć kopania.Zwłaszcza jak wejdzie pod żebra. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....24...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......23. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka.................Brzeg..........córeczka......2 8.06........21..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18....x dzięki mała_mi.kopał jak zwykle ok.23,więc się zastanawiam czy nie będzie nocnym markiem bo jak się w nocy przebudze to go czuje.może przestawił się na noc?ach te nasze dzieci-ale co by było bez nich-przed urodzeniem się martwisz i po urodzeniu też.rola matki to piękna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba dopiero zobaczyłam że jesteś z Poznania. Muszę ci powiedzieć że mieszkasz w pięknym mieście. Za każdym razem gdy tam jestem zachwycam się tym miastem. Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja juz zakupy mam z glowy obiad tez -zupa kalafiorowa :-) a teraz chyba sie wezme za jakies pozadki bo mnie cos energia rozpiera :-P wiec musze to wykorzystac poki jeszcze mam ochote cos zrobic hihihi milego dnia babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba-bez obaw, moj tez czasem leniuchuje i caly dzien nic nie czuje :) a potem zaczyna, a mi wlasnie pod zebra wchodzi i to jest dopiero nie fajne, a glowke ma na gorze,nozki na dole, wiec jak kopnie na dole to glowka uderze mi o watrobe,zoladek i nie dobrze mi heh wszystko na pewno jest ok:) ja robie placia tego co pisalam przepis, biszkopt juz upieklam,...bedzie pycha, jutro mamy gosci wiec trzeba cos na stol postawic :) do tego salatka jarzynowa a druga z selera i ananasa-....mniam a dzis ide na zakupy, wkoncu!!!! moj mezus spi po nocce, niech spi do 13 :p potem pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziole w brzuchole...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...26...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....24...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......23. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka.................Brzeg..........córeczka......2 8.06........21..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy sie podziewacie dziewczyny co tak rzadko tu zagladacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze niby kto zadko zaglada :p w weekend zawsze puski na forum, moj wstal wlasnie i od razu glupia dyskusja, bo mielismy jechac po ciuchy a on mi mowi:no ale jeszcze brat NA OBIAD MIAL PRZYJSC a ja:;to gotuj sam,bo ja mam dosyc codziennie gotowanie-sprzatanie, ni huhu dzis mam wolne, mam obiad z wczoraj, jutro znow goscie, znow gotowanie, nie ma.. dzis nie chce widziec nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA MAM LEPIEJ MOJ FACET MOWI ZEBYM WCALE NIE GOTOWAŁA GOSCIE DO NAS NIE PRZYCHODZA NIERAZ TYLKO MAMA WPADNIE A RODZENSTWO MOJE PRACUJE TO NIE MA CZASU WIEC JA CALE DNIE SPEDZAM PRAWIE W LOZECZKU :) MASZ RACJIE PRZYSZŁA MAMUSKO NIE DAJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci fajnie :( ja czekam bo niedlugo zaczynaja sie mu jakies sprawdziany, to bedzie siedzial na dupie w domu, a ja nie mam ochoty dzis gotowac od nowa, jutro znow dla wszystkich, bez przesady, mam dla nas troche spagetii i nie bede sobie psula dnia bo musze szwagrowi obiad zrobic, chlop ma 19lat wiec chyba potrafi cos ugotowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ja się nie patyczkowałam dzisiaj i zrobiłam pomidorową-na jutro też będzie(nie zawsze musze mieć mięso na niedziele co?).mały troche się poruszał a teraz chyba kima.posprzątałam i się zmęczyłam.teraz czekam na makaron i będę szamać-córcia je u babci na dole pyrki i pieczarki bo uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już zdążyłam zjeść 2 obiady.dzisiaj mam spotkanie klasowe,niewidziałam tych ludz 5 lat prawie ale niemam werwy isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama nie wiem na co mam ochote w sumie to mam niskie cisnienie i bym caly dzien spala .julcia tez dzisiaj dos długo spi i nie kopie tak mocno jak wieczorkiem.ale mam nadzieje ze potem to nadrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kubuś też mało ruchliwy-ale zaczynam się nastawiać na że jest nocnym markiem-tak sobie tłumacze jak się nie rusza w ciągu dnia albo mało.wypij kawke-pomoże na ciśnienie ja już jestem po kawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam wypic czrna zwykla kawke czy rozpuszczalna z mlekiem bo ja pilam dzis neskafe 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zrobić troche koło siebie-włosy,brwi,maseczka może jakaś-zrobiłam się brzydka wiec trzeba nadrobić zaległosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja wypiłam 3w1 jacobs.a ty teraz wypij jaką chcesz ale słabą nie siekiere.pomoże zobaczysz odezwe sie wieczorem.ok?pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Skoro wszystkie już po obiadku, to powinna jakaś dyskusja niedługo się wyklarować na forum. Ja dziś wreszcie się zmobilizowałam i wybrałam na zakupki do miasta. Mężuś ma za 2 tyg urodziny a ja nie lubie kupować niczego na ostatnią chwilę, więc pojechałam po prezent. Na szczęście kupiłam co chciałam bez problemu, do tego sobie bluzeczkę i soft shella, potem uzupełniłam nasze podstawowe potrzeby jakim jest jedzonko w lodówce i szczerze mówiąc padam na twarz. Na szczęście gotować nic nie musiałam bo dziś jedliśmy u moich rodziców więc mam teraz trochę czasu dla siebie. Siedzę właśnie w drugiej z kolei maseczce na twarzy i jest mi dobrze jak diabli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×