Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość Majka81
Mała mi piękny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczyniat
mala_mi, ale już fajny ten twój brzunio, dużo większy od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio duży bo dużo przytyłam. 10 kg i wszystko poszło w brzuch. I jeszcze przytyłam przed ciązą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam wrzucić zdjęcie?nie umiem a już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo chcialam napisac czesc, zyczyc wszystkim milych walentynek, pochwalcie sie co dostalyscie ód mezow:) my jeszcze zadnych planow nie mamy, na kolacje nie chce bo po ostatniej umieram, tak mnie zpladek bolal, w kinie leci jakis rocky :/ wiec chyba wyciagne meza na lody....mniam, ale zimno jest kupilam mu czekoladki(ktore sama zjem bo on nie je slodkiego:p) takie serduszko czerwone lindta w metalowe, sliczne :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ nie zdazylam przeczytac co piszecie, zaraz úciekam na wizyte do gina, napisze po,lub wieczorkiem, buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i mój brzucho 2.02.08.i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny! Z resztą powiem Wam że jak patrzę na wszystkie Wasze brzuszki i pomyślę, że mamy tam naszę pociechy to nie istnieje już dla mnie nic piękniejszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki.a co dzisiaj takie pustki?walentynki rozmarzyły się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusie macie urocze dziewczyny :) Ja postaram sie moj wrzucic do fotosika wieczorem, ale chyba mam podobny ;) Kochane udanych Walentynek. Te co maja czesto badania robione to super !!! na zachodzie troche inaczej do tego podchodza, ja mialam robione przed ciaza i co wizyte mam sprawdzany mocz na obecnosc cukru i bialka. A to nie dobrze. Moja kolezanka jest w 26 tc i wlasnie jej wyszlo ze ma podwyzszone leukocyty :o I trzeba szukac dlaczego....A mnie tutaj nawet nie badaja i nie mam mozliwosci isc prywatnie. Gin mi mowil, ze badania sa w siodmym miesiacu ciazy, a ja dopiero zaczelam szosty. Moja mala wczoraj oficjalnie po raz pierwszy mocno kopla swiadomego tate :D Wczesniej go kopala jak spal ;) A teraz juz maz wie jaka z niej silaczka :P To pewnie przent dla niego na Walentynki :) Kochne dla was tez duzo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ z okzajo swietgo Walentego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-mir-ka
Cześć Dziewczyny, dużo zdrówka dla Was i dla Waszych Maleństw. Śliczne macie brzuszki, ja w sumie to się śmieję z mężem, że niedługo przed sobą taczkę będę musiała wozić, tak mi urósł, a od początku ciąży schudłam kilogram :p A co do prezentów walentynkowych, to mieliśmy mało romantyczne :p Mężuś dostał blutufa (nie wiem jak to się pisze :P ) takiego do ucha do komóreczki, a ja chciałam kartę pamięci do telefonu na mp3 :) Przyszła Mamusia - świetny prezent dla męża :p ale się uśmiałam Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Witam wszystkie nowe brzuszki:))u mnie wszystko ok,teraz mam małe zamieszanie bo babcia w szpitalu i jestem z dziadkiem.4 marca mam usg zobaczymy co na nim ujrze:)))))ja smaruje sie balsamem firmy Gerber z kompleksem ujedrniajacym.troche zaczely mi puchnac nogi wiec kupilam preparat z Perfecta Mama do zmeczonych i opuchnietych nóg.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloo surfitka-wspolczuje opieki zdrowotnej, elmirka- trzeba dbac o siebie :p dostalam od meza tez czekoladki, wiec mam teraz 2 podelka, ciekawe ile przetrwaja :/ bylismy w kinie na skarb narodow 2cz, b.fajny film, posmialam sie, poza tym u gina ok, maly wazy 770g, glowke ma na gorze i mam nadzieje, ze do 35tyg sie obroci,bo cc mnie czeka :( do tego widze, ze za szybko nabieram ciala, nie wiem co mam zrobic, wczoraj rano 61 , dzis 60,5 zalamki dostaje, teraz sie najadlam jak nie wiem co i ...aaaaaaaaaaaa 62kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co mam robic, zeby nie tyc tak... ja wiem, ze potrafie chudnac i dla mnie nie jest problem sie przeglodzic. ale w tym stanie sie boje... moze cos ograniczyc, nie wiem... juz 7kg do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, 7 kg to nie duzo !!!! Daj spokoj i co to jest 60 kg..chcialabym tyle przed ciaza wazyc :) Wcale szybko nie nabierasz ciala, a raczej calkowiecie prawidlowo. Zostaly ci 3 miesiace do konca ciazy, zakladajac ze przytyjesz po 2 kg na mies. to jeszcze 6kg - w sumie 13 kg - rezultat idealny. :) Tez bym tak chciala. :) Ja tez mam na plusie ok 6 kg a ciaze mam mlodsza o 2 tygodnie. I wcale sie nie przejmuje, a wrecz slysze, ze dobrze sie trzymam z waga. Jedynie slodycze moze warto ograniczyc, ale nie chodzi o wage ale zdrowko twoje i malego :) Iza, ja juz dawno smaruje brzuszek balsamem na rozstepy. Ale nie jestem zbyt systematyczna i czasem zapominam :O A i tez zaczynam odrobine puchnac, musialam posciagac obraczke i pierscionki, a i nogi sa jakby troche grubsze w kostkach. El-mura..a my kupilismy sobie ma Walentynki po potrfelu ;) Ja co prawda zarobilam jeszcze kilka par butow, ale to tak dodatkowo i przypadkowo.:P:P:P A dzis moze maz sie zreflektuje i zabierze na kolacje..ja kupilam 2 kg czersni :D Jak obiecalam tak wrzucilam do stopki brzusio :) Jak sie kliknie na fotosika to trzeba z boku kliknac "nowsze" to sie wyswietli :) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Coś nie moge spać,mąż poszedł do pracy i po spaniu.Ja tez wczoraj dostałam aż dwie bombonierki i czekolade a pozatym kilka czerwonych róż i seksowna koszulke nocną:)))))równiez mielismy isc na kolacje ale przez to,ze musze byc z dziadkiem musimy ja odlozyc na inny termin.Miłego dnia dziewczynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-mir-ka
Cześć Dziewczyny, jakoś spać nie mogłam całą noc, strasznie mnie wszystko boli :( Myślałam, że wyśpię się rano, ale mój mąż mnie wkurzył przed wyjściem do pracy i po spaniu :/ Z tego wszystkiego siadłam do kompa i pewnie będę tutaj kwitnąć aż mi przejdzie - eh.. z tymi facetami, a potem dodają, że w tym stanie nie powinnyśmy się tyle denerwować - Wy też tak macie?? Idę chyba zrobić sobie jakieś pyszne śniadanko, bo coś czuję, że cukier mi spada, a to się zawsze kończy rzygankiem :p A najgorsze jest to, że na tego Wrednego Pluszaka nie umiem się gniewać, i choćbym chciała zrobić wielkiego focha, to szybko mi mija i staram się rozładowywać atmosferę. Właśnie chyba do niego zadzwonię :p ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja już po śniadanku.a jak u was?surfitka ładny brzuchol. wstawać laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na komende:d Ale ladne brzunie macie dziewczyny, i duze. Goba mnie sie wydaje, ze te badania standardowo wykonuje sie jednak tak okolo 22 tygodnia, lekarz mierzy, dziecko i sprawdza czy pomiary zgadzaja sie z wiekiem ciazy. Przyszla mamuska,ale twoj szkrab juz wielki ho,ho. Waga sie nie przejmuj, jedz w granicach rozsadku i bedzie ok. Bylam wczoraj na wizycie, z bolem brzucha, i okazalo sie, ze wszystko ok, mam tylko kolke wiec stosuje diete lekkostrawna, i dostalam leki rozkurczowe, i kurcze zazylam juz 3 dawki ato dalej nie przechodzi:( Widzilam znowu serducho mojej corci, ma sie swietnie, dzisiaj w nocy niezle tancowala, przez to tez nie moglam zasnac. Teraz jest spokojna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzialam, ze poruszylyscie temat opieki zdrowotnej, i widze ze jednak co kraj to obyczaj. Ja w sumie jestem zadowolona. Na kazdej wizycie mam robione usg, ciaze prowadzi mi lekarz, kasa chorych pokrywa koszty wszystkich badan, szkole rodzenia tez mam za darmo. Nie wspomne jakie maja podejscie do pacjenta. Zobaczymy jak w szpitalu bedzie na porodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka- ja tez slysze co kawalek , ze mam sie nie denerwowac, ale ze to przez nich sie wkurzamy to nie widza.. heh milka-bedzie dobrze, moj maluch tez w nocy kopie ;) a kolki przejda :) surfitka- ladny brzunio i nie pocieszac mnie z waga :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tez się melduję, dzisiaj dziewczyny spałam 12 godzin,dziecko znowu mi sie pochorowało - wszystko przez te przedszkole, znowu ten sam scenariusz gorączka katar i kaszel. Dobrze że teraz ma prawie 2 tygodnie wolnego to może porządnie wyjdzie z tego. Dziewczyny brzusie macie sliczne. Ja nie mam narazie zadnego zdjęcia. Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szukałam ginia w necie jakiegoś dobrego znalazłam prywatnie,ide w środe na usg połówkowe podobno ma dobre usg-z pazdziernika zeszłego roku.porobi ma wszystkie pomiary dzidzi i jestem ciekawa jaką ona powie płeć.mój mąż mówi po co ide że wymyślam,że się sama nakręcam bo wszystko jest dobrze-ale ja już się nakręciłam a że jest dobrze to wiem-musi być,pójdzie ze mną bo zapisałam się wieczorkiem na 19-ciekawe jak zareaguje na dzidzi na ekranie-córcie widział 5 lat temu i zadowolony był-ciekawe jak teraz. co robicie na obiad?ja chyba spagetti-nie chce mi się stać przy garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jak cie tak meczy to usg,to zrob dla swietego spokoju, zobaczysz dzidzie i od razu bedziecie mieli usmiech jak rogal:D Na obiad mam pomidorowa, a lekarz zalecil mi watrobke 1, 2 razy w tygodniu, rybe i wolowine wiec z tych mies cos bede gotowac. Demiluna no to kuruj corunie, i uwazaj na siebie. Przed chwila pogadalam sobie z tesciowa przez skypa, nie moze doczekac sie wnuczki. Fajna babka z tej mojej tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzucholki ja co dzien czuje sie bardzo słabo ,musialam zmienic witaminki z prenatalu clasic na centrum materna po tamtych czułam cały czas zelazo w ustach lekarz mowi ze wszystko ok moze ja mam poprostu nerwice sama juz nie wiem, a co chodzi o noce to jest naprawde katorga nie moge wcale spac mała sobie lubi kopac własnie w nocy a ze mam ja ulozona miednicowo to jej kopniaczki bola ale co tam wole ja czuc wtedy jestem bardzo szczesliwa .przyszła m ty tak sie nie zadreczaj waga ja juz przytyłam ze 12 kg co tam potem sie bede martwic z pierwsza corka przytyłam 30 kg i szybko potem schudlam bo karmiłam piersia.Na obiadek mam dzis rosołek pycha.Musze poprosic wrescie kogos zeby porobił mi jakies fotki to wrzuce do fotosika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×