Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

moja zupka gotowa jeszcze ziemniaki tylko wstawi i wcinac więc jak któraś chetna to zapraszam:):):) no to pm co z mojej strony to tak: 1.szczoteczki nie paże ale nożyczki jak najbardziej.. 2.jezeli chodzi o podawanie herbatek to radze wtedy podac jak dzidzia bedzie miala kolki.Jak bedzie gorąco ja bede podawac wode przegotowana a mozna dosypać tagrze troche glukozy. 3.majteczek ja nie kupuje 4.Jezeli chodzi o przykrywanie to polecam cieki kocyk na ciepłe dni bo najwazniejsze żeby dzidzi nie przegrzać.Jeżeli chodzi o pizamke to najlepsze pajacyki.. 5.jezeli chodzi o pranie ciuszków to starczy w 40 stopniach chyba że potem będą plamy cięszko schodzące to nawyszą.A pieluchy tetrowe koniecznie wygotowac na 90-95 stopni 6.Jeżeli chodzi o sam poród to najwtgodniejsza krutka koszula bo i tak bedziesz przykryta a przy punkcie kulminacyjnym to czy bedziesz miala długa czy krutką to i tak wszystko odkrywasz.Wydaje mi sie że krutka lepsza bo ci sie nigdzie nie podwija.Ja kupilam sobie taka przed kolana mysle że bedzie dobra.ale to zależy od upodobań jak kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki elmirka :*:*:* 🌻 wypiore w 40 bo mam kolorowe, oddzielilam zolte od niebieskiego, zobacze czy cos farbuje. Parzyc wiec nie bede tylko umyje w wodzie cieplej. Majtek tez nie kupie, masz racje, zbedne sa. a ja nie mam zadnych koszul nocnych!! mam tylko pizame po porodzie i nie wiem co kupic.. chyba jakas dluzsza bluzke w rozmiarze XL heh zeby dluga byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zrobiłam liste i zostało mi do kupienia:wózek,pampersy.szampon,płyn do kąpieli.kocyk mały,body-w tesco jest 7 ztuk za 27zł,smoczki ewentualnie,laczki dla mnie i chyba wszystko.wklejcie tą wyprawke to sprawdze czy się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!! Stawiam półmisek z gołąbkami, która chce - częstować się, ja mam jeszcze sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi smaka narobilyscie na lody :o oj a kolo mnie dwie wloskie lodziarnie i slonko wyszlo, oj wyciagne mezusia :D dzieki za odpowiedzi!!! pranko wstawiam, pieluchy wygotuje, pajacyka kupie.. choc sama nie wiem jak on dokladnie wyglada :o.. Koszule taka wlasnie myslalam tez przed kolano, wstydliwa jestem :p co ja bym bez was zrobila... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm kiepsko by było gdyby nie jedna drugiej. szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie bo byśmy się spotkałuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mam prać koszule moje do szpitala nówki cewki?bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja wyprałam bo miala troche dziwny zapach i jak wisiała na wieszaku w sklepie to pewnie wiele osób ja dotykało.A ja tez mam pytanko czy rożki pierzecie w ręcach czy w automacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, szkoda, że nie mieszkamy blisko siebie i nie możemy sie spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje są zapakowane szczelnie przyszły z internetu a rożek niemam pojecia.może na 30 stopni w automacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rożek będę prać tak jak na metce znajdę instrukcję. Jeszcze nie kupiłam, więc nie mam pojęcia jak go prać. A co do pajacyków, to ja mam chyba z 10 sztuk, bo chcę jej co noc czysty zakładać, bo przecież dziecko też się poci. No i kilka w zapasie, bo jak będzie karmiona w piżamce i jej się uleje, to wiadomo, że w brudnej jej nie położę. Oj ja chyba mam za dużo tych ubranek, ostatnio sprawdzałam body i mam chyba ze 30 z krótkim i ze 20 z długim rękawkiem. Dżinsów i sukienek też już ma za dużo, ciekawe czy wszystko chociaż raz zdążę ubrać :p A często coś dokupuję jak widzę jakieś superowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wlasnie zapomnialam o rozku !! dobrze, ze przypomnialyscie, jego tez trzeba wyprac, moze wrzuce do automatu z ciuchami.. nie wiem.. oj spotkalybysmy sie napewno :) , to ja bede o 16:00 a placiu bedzie?? :D to ja mam pajacyki :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma taki rożek trzy w jednym, taki kocyk z zatrzaskami i nie mam pojęcia jak go wyprać, chyba ręcznie. Troche mi szkoda wrzucc go do automatu, jest taki puszysty :) Po praniu pewnie juz taki nie będzie... A co do ciuszków, to ja jeszcze nie będe prała, bo nie mam gdzie ich trzymać - narazie są w reklamówce, jak kupimy komodę, to wtedy wypiorę i schowam. Moja pralka ma program "dziecięcy" więc nie będę kombinowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm jaki sobie zyczysz.specjalnie dla ciebie kupie.a co do pajacyków to ja też bede kłaść w śpiochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka ja mam to samo mimo że ciuchów mam juz ponad norme to jak widze cos takiego slicznego to nie moge sie powstrzymac i kupuje.Teraz zaczynam pomalu kupowac też zabawki bo nie mam nic.Jak bym mieszkała w polsce to bysmy dużo napewno dostali ale tu nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zeżarłam miseczkę lodów. Ale mi teraz w brzuchu zimno hihi, ale i tak jakoś lepiej. I wiecie co, chyba zjadłabym jeszcze jedną taką, ale myślę, że jedna poczwórna porcja wystarczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba ten rożek wyprała na 40 stopni, tym bardziej, że on teraz nie jest brudny, bo nowy, tylko ma dziwny zapach sklepu. Co do śpiochów to strasznie mi się nie podobają, pajacyki to dla mnie piżamki, dlatego Kajusia ma już chyba z 5 par dżinsów :p Ale ostatnio stwierdziłam, że muszę jej kupić, żeby chociaż z 5 par miała na pierwszy tydzień, jak jeszcze jej pępuszek się nie zagoi, bo spodenki mogą jej przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3481059/Trail/C%24cip%3D1500012028.Baby%2Band%2Bnursery%3EC%24cip%3D1500012034.Nursery%2Btoys%3EC%24cip%3D1500012035.Cot%2Btoys%2Band%2Bmobiles.htm kupie taka lampke jak wam się podoba. Oj wy żarłoczki:):):) Ja dzisiaj zjadlam płatki z mlekiem wypiłam herbatke i kubek kubusia marchewkowego i to natyle ostatnio nie mam apetytu i pewnie dla tego schudlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zimno mi po tych lodach idę sobie zrobić herbatkę z cytrynką :P i muszę poukładać mężowi w szafce z ciuchami, najwyższa pora się za to zabrać, bo miałam to zrobić chyba z tydzień temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie elmirka ja mam spiochy do spania i kilka ładnych do noszenia.a rozek jednak wypiore na 40 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×