Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Goba jeśli chodzi Ci do samochodu, to można kupić taką przylepkę na szybę i też nie będzie świecić. Ale powiem szczerze, że nie widziałam nigdzie takich daszków. Musisz sprawdzić na stronie internetowej firmy nosidełka, może mają, albo pójść do ich sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie jest jeszcze taka droga, ale ja bym się zastanawiała, czy na prawdę jest potrzebna. Może poczekaj aż się urodzi i wtedy zobaczysz. Skoro są na allegro, to zawsze będziesz mogła dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może racja.w końcu w tym foteliku dzidzia jeżdzi do 6 m-cy max i tylko jezdzi a jak bede wychodzić z auta to narzuce kocyk albo pieluszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzień dobry Pm czerstwy chlebek -tylko pozazdrościć prezentu :-) Dziewczyny ja mam przewiajk drewniany z wysuwaną od spodu wanienką-jak tylko go poskładamy to wyślę zdjęcia. Fotelik mam ze składaną budką, ale nie wiem czy ma sens dokupywanie daszka , zawsze można fotelik zasłonić pieluszką, ale to już chyba sprawa indywidualna, ja szczerze mówiąc nie bardzo się zastanawiałam nad tym. U mnie jest budka bo fotelik można umieścić na wózku i wtedy napewno sie przydaje. Powiem wam dizewczyny że ja do czasu wyprowadzki zwariuję, bo już nie mam miejsca w mieszkaniu.Wczoraj kupiliśmy okazyjnie stół i 4 krzesła do jadalni, i stoi to wszystko w tym naszym pokoju i prawie slalomem trzeba chodzić bo miejsca nie ma. Każdy kąt zajęty, w każdym coś stoi, nie wiem jak wytrzymam tu jeszcze 3 tygodnie. Wczoraj przeglądałam ubranka dla maluszka-szczerze powiedziawszy sporo sie tego nazabierało, ale to same takie na początek-chyba trzeba będzie powoli dokupić cos większego, bo z tych pierwszych rozmiarów mam wystarczająco. A teraz idę ogarnąć mieszkanie(o ile przy takiej ilości dodatkowych sprzętów to możliwe) i uciekam pospacerować po plaży bo pogoda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane brzucholki ja dzisiaj mialam nocke przechlapaną zasnelam dopiero o 5 rano przez cholerna zgage wykonczy mnie chyba.myslalam że gardlo mi doslownie plonie, a nic mi nie pomaga we wtorek ide do lekarza to może jakieś nieszkodliwe tabletki mi przepisze... U nas pogoda cudo własnie wstawilam beciki do prania to wywiesze na sloneczku.. Elmirka faktycznie z tym wózeczkiem ci sie fukslo bardzo ładny.. katrina hustaweczka fajna ale ja niechce nic bujanego dla dzidzusia jakos jestem przeciwna kubusia wychowalam bez tego wiec tak samo bedzie z Julią....ale to sparawa indywidualna jak kto woli🌼 Ja tez mam fotelik odrazu z daszkiem ale goba jak nie masz to przeciez nic sie niestanie ... PM no a jednak teściu ma gest a ty tak nazekasz hi hi hi hi Malinka a ty gdzie sie podziewasz!!!!!!!!!!!!!!! no ja tez uciekam z malym na plac zabaw bo tak pięknie to grzech siedzieć w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, ale superowe rzeczy pokupowalyscie maluchom:) Kolyski i kosze to super sprawa dla noworodkow, bardzo dobrze spia w tym, bo nie sa takie wielkie jak lozeczka. Ja mam juz lozeczko i lerzaczek-bujaczek, wiec kolyski nie kupuje. Goba mnie sie wydaje ze budka do fotelika nie jest az tak bardzo potrzebna, no chyba ze zamierzasz czesto fotelik na wozek montowac. Elmirka sliczny wozeczek, sama tez zamowilam z tej firmy tylko inny model, i fotelik- mozna go zamontowac do stelarza wozka. PM ponoc chusteczki baby love tez sa jedne z najlepszych, niestety ja nie moge zakupic, bo u mnie nie ma DM. Moj maz ma dzisiaj urodziny, ale robimy w niedziele imprezke, przyjada dobrzy znajomi. Na deser podam strucle jablkowa na goraco z bita smietana i sosem waniliowym, do tego lody. A co do innego zarcia to jeszcze nie wiem co zrobie chyba salatke grecka, bo wczesniej bedziemy na pizzy. A ja lece po jakas kartke, trzeba zyczenia od serca napisac;) Popralam juz posciel do lozeczka jutro bede miala juz gotowe, ale nie w pelni, bo nie mam sztangi do zamontowania baldachimu, tez musze kupic. Poza tym nie mam jeszcze zadnych butelek, smoczkow, pieluszek itd, to chyba w maju pokupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna biedna ty z ta przeprowadzka, jeszcze ci trzeba takiej zadyma przed porodem, ech wspolczuje:( Martusia ja mam zgage po herbacie moze sprobuj nie pic, to ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Martusia jasne że to sprawa indywidualna,mi się wydaje że taki lezaczek-bujaczek jest bardzo przydatny,moja kuzynka miała cos takiego i była bardzo zadowolona,ale taki koszyczek czy kołyska tez są ładne i przydatne:) Elmirka ładny wózeczek i naprawdę niedrogi,super okazja,ja za wózkiem rozejrze się na początku maja ale na allegro bo tutaj są kosmiczne ceny za beznadziejne wózki. Właśnie zjadłam śniadanko a teraz ruszam wziąśc prysznic i chyba zabiore się za obiadek. Mi na zgage pomaga jedynie rennie,można go brac w ciąży oczywiście bez przesady ale mi przechodzi tylko po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Elmirka dokładnie taki sam przewijak chcę kupic,widze ze ty zadowolona także chyba warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI JA WCZORAJ WSTAPILAM DO MARKETU I KUPIŁAM DLA JULCI DWA SLICZNE SMOCZUSIE JEDEN NA DZIEN JEDEN NA NOC FIRMY FILIPS PIEKNE PIELUSZKI FLANELOWE W MISIE CZTERY PACZKI CHUSTECZEK PAMPERS BO BYŁY W PROMOCJI KOSZTOWALY TYLKO 21ZL TO NIE DUZO KUPIŁAM ROWNIERZ PROSZEK DO PRANIA WKLADKI LAKTACYJNE DLA MIE ZA DWA TYGODNIE JUZ KUPI CHYBA WSZYSTKO BO DO CZERWCA NIE WYTRZYMAM. JUTRO IDE NA USG NA 10 RANO I JESTEM BARDZO CIEKAWA CO U MOJEJ JULCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu w jakim markecie kupowałaś chusteczki za 21zł?może też podjade bo ja za 1 paczke w lidlu płaciłam 7,29. a ja byłam na poczcie i kupiłam w aptace obok płyn do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu.najlepszy po porodzie.jeszcze kupie tamtum rosa ale to w maju.miałam prasować a siedze jak pipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po spacerze i zaraz biore sie za obiadek dzisiaj robie nózki od kurczaka w piekarniku ziemniaczki i buraczki na cieplo. katrin slyszalam o tym ranigast ale nie wiem czy tutaj w anglii jest zobaczymy co mi lekarz powie.wogole to w dzień nie mam ale wystarczy że glowe do poduszki przystawie i juz mnie bierze. milka musze sprubowac ale ja zazwyczaj nie pije czarnej herbaty tylko owocowa albo mietę, a moze po tej miecie bo przed snem ja zawsze wypijam... Wypralam jeszcze pieluszki tetrowe kurcze po tym gotowaniu to zrobily sie prawie przezroczyste straszne teraz robia bo jak mama mi opowiadala jak ja bylam mala to byly super z takiego grubego materialu ,a teraz to jak firanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja tez kazalam sobie to tamtum rosa z polski przywies swietna sprawa bardzo przynosi ulge po porodzie...a plyn do higieny intymnej polecam z avonu od kad go urzywam nie mam żadnego zapalenia grzybicznego a dość sporo go przeżyłam uzywam prawie od dwóch lat i jak ręką odjol nie ma żadnych nawrotów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ja też wyprałam w 90stopniach i nie za ciekawe.do wiki miałam z innej tetry grubszej i dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na co dzień użyam ziaji płyn,a po porodzie kupiłam ten z kory debu bo leczy dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia a może za nisko masz głowę do spania i dlatego kwasy żołądkowe Ci się cofają. Spróbuj dzisiaj wziąć jakiś jasiek na poduszkę i dopiero się połóż. A co do gotowania pieluch, to wiecie co, poradziłam się siostry i powiedział, że wszystko pierze na 40 stopni, włącznie z rożkiem i pieluchami. Bo używa tylko jednorazowych, a tetrowe tylko do wycierania buzi. Wiec nie trzeba ich gotować. Zastanawiam się, czy kupić jej kolorowe tetrowe, a są dużo droższe :( Znalazłam tylko na allegro całe niebieskie za 1,99 za sztukę, to jeszcze cena w miarę, ale nie wiadomo jakie są w dotyku, bo już czasem w sklepach patrzyłam za pieluchami, to niektóre były okropne. Dziewczyny, a Wy kupujecie flanelowe? Ja w sumie chyba nie, bo nawet nie wiem do czego one mogą służyć innego niż tetrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka ja juz spie na trzech poduszkach + jasiek prawie na siedząco i nic nie pomaga chyba poprostu mala mi sie tak ulozyła ze na żołądek uciska ale na szczęście jeszcze 11tc i powszystkim.Dokładnie to jeszcze 80 dni do mojego terminu... A co do pieluch to różne dotykałam i wszystkie takie jakieś szorstkie.Te flanelowe to praktycznie sie podkłada pod główke albo wlasnie do wycierania buzki praktycznie to samo co tetrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tetrowe do wycierania buzi.a flanelowe kupiłam 2 po 4 zł za sztuke i bede miała pod głowke albo coś bo sa super miękkie i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Martusia rennie jest w tesco więc na pewno w Anglii znajdziesz,a zresztą zapytaj lekarza może ci coś innego poradzi:) Ja na obiadek też robie buraczki na ciepło,uwielbiam je,do tego ryż i gulasz mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamtum rosa jest w saszetkach taki proszek który się rozpuszcza w wodzie(ja miałam rozpuszczany w małej miseczce)i podmywasz sie nim. a tak apropo to do porodu mam 63 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłaś mi smake na ryż katrin.więc ugotuje sobie do pomidorówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Ja też tetrowe kupiłam do wycierania buzi,flanelowych chyba nie będe kupowac. Tantum rosa jest w proszku,zalewasz wodą i się podmywasz tym roztworem,chyba o takie coś chodzi bo ja takie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tetrowych używalam jeszcze do szerokiego pieluszkowania bo tak mi poradziła położna przez pierwsze tygodnie i dlatego moja mała nie miała problemu z bioderkami.i teraz tez tak bede robić z małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Ja też słyszałam o tym że to jest dobre dla bioderek używanie pieluszek tetrowych ale ja nie mam o tym pojęcia,zobaczymy co mi doradzi tutaj położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×