Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Martusia super ta lampka, tylko ciekawa jestem, czy będzie taka łuna nad łóżeczkiem jak na zdjęciu, czy tylko po ścianach i suficie będą te motylki latały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta lampka ale ja mam nocną i taka do pradu z puchatkiem mojej wiki-dostał i stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i posprzątane :) Ale kurcze aż mnie w krzyżu boli, bajzel był jak nie wiem, sam nic już znaleźć nie mógł :p Idę zaraz umyć talerze i kubki od rana, bo myłam tylko po śniadanku. Ale najpierw muszę odpocząć, oczywiście przy nauce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze skanowałam sobie dyski i okazało się, że mam jakiegoś wirusa co hasła wykrada, a ze ostatnio okradli mnie z kilku kont w sieci, to wyłączam kompa i czekam na męża, niech temu zaradzi. To trzymajcie się pewnie odezwę się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi narobiłyście smaka na lody, na nie akurat mam ogromną ochotę od początku ciąży, nawet jak wymiotowałam to one najlepiej mi wchodziły. A teraz pzez ten wysoki cukier muszę się powstrzymywać. przyszła dobrze, że ja nie mam tych lodów włoskich obok domu, bo chyba bym ciągle siedziała w oknie, cała zaśliniona oczywiśćie. Piszecie, że pierzecie już ciuszki, ja jak ostatnio byłam z mężem na zakupach i chciałam kupić proszek to mój mąż stwierdził, że jeszcze zdążę. Może ma racje, bo najpierw musimy kupić komodę na te ciuszki, ale jak już będę ją tylko miała to już nie odpuszczę. Ostatnio odczuwam u mnie nasilenie sydromu \"wicia gniazda\" i najchętniej to już bym wszystko pokupowała dla dzidzi, żeby już stało i na nią czekało. Tak nie mogę się jej doczekać. Jak dzisiaj pokazywali te piecioraczki, to bardzo się wzruszyłam i tak bardzo życze tym rodzicom, żeby wszystko z nimi było w porządku. Są takie malutkie. martusia ja właśnie skończyłam prasowanie dwóch kompletów pościeli, które czekało na mie ze trzy tygodnie. Mężuś miał to zrobić no, ale jakoś chyba o tym zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja id wstawić ostatnią ture prania i dorzuce od razu ten rożek na 40 z ciuszkami.wiki już w domu siora zaraz wjedzie.z 2 chłopaków 11i7 lat to wiecie co bede miała.ide wstawić pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja id wstawić ostatnią ture prania i dorzuce od razu ten rożek na 40 z ciuszkami.wiki już w domu siora zaraz wjedzie.z 2 chłopaków 11i7 lat to wiecie co bede miała.ide wstawić pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Witam dziewczynki:) Ja dziś leniuchuje,jedynie co to pranko zrobiłam ,obiadek mam z wczoraj-fasolówkę także nie muszę gotowac:) Ja zanim popiorę ciuszki to muszę kupic komodę,chciałabym już w ten weekend to zrobic ale nie wiem czy się uda,poza tym muszę jeszcze sporo rzeczy dokupic,słyszę że macie tyle ciuszków ja przy was jestem w polu,muszę sie za to wszystko wziąśc ale wciąż czekam na to ostatnie usg żeby się upewnic co do płci,tak bardzo chciałabym wiedziec. Ja ostatnio mam taką fobie że ciągle myślę czy dzidzia będzie zdrowa,macie tak?Normalnie aż obsesyjnie czasami o tym myślę,męczy mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Widzę że nie ma żadnej ja też uciekam w takim razie,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobilyscie mi takiego smaka na te lody, ze zmusilam meza, zeby zjadl ze mna :p pyychhaaa wisiowo-smietankowe i truskawkowe :D Martusia-.---lampka super! katrin-- kazda sie boi,ale bedzie dobrze, a z ciuszkami nadrobisz :), mozesz za to np body w bialym kolorze kupic lub cos innego jak cie nosi :p ja zjadlam zupke, zapilam herbata, 2 buly do tego z dzemem z mezem w spolce :D ide poprasowac troche bo sterta lezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
PM już kupiłam kilka sztuk body,jeden pajacyk biały i jedne spioszki kremowe ale chciałabym coś konkretnego też kupic ale nie marudze już niedługo sie dowiem:)Właśnie zjadłam zupkę i teraz muszę sobie poleżec żeby się ułożyło:)Narobiłyście mi ochoty na lody ale zjadłabym takie z automatu a tutaj takich nie ma:(Muszę chyba sobie kupic coś słodkiego,dawno nie jadłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wróciliśmy z banku bo mąż wkońcu dopisał mnie do konta teraz to moge szaleć hi hi hi No właśnie zmówiłam tą lampke więc w ciagu 2 tygodni ma domnie dojść.Wlasnie wciagłam bagietke ze szyneczka i majonezem chyba sobie jeszcze dokroje bo pycha... Katrin nie jestes sama bo ja tez sie martwie o moja dzidzie ale jak warjuje tak jak teraz to nie mam z nia jak narazie zbyt wiele zmartwień ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche cierpliwosci :),ja Ty bez skodkiego wytrzymujesz???? martusia-smacznego ja dzis znow zrobie biszkopt tym razem brzoskwiniowy bo jutro kolezanka ma przyjsc ze swoja niunia, ma miesiac :D wyprasowalam pol kosza i juz kregoslup boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
hej zostawilam wam cos na interii na naszym kocie spacjalnie z mysla o przyszlej mamusce- mebelki dla tesciowej:P obejrzyjcie mozna sie posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karka zdjecia dobre hi hi hi a mi sie cos chce i niewiem sam co ale juz dzisiaj nic nie zjem bo znowu w nocy dopadnie mnie zgaga...teraz wypije zielona herbatke to może styknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym umarla jakbym nie zjadla czegos przes snem, zaserwowalam sobie pare schoko bonsow(uwielbiam) i salatke jarzynowa , ktora przed chwila zrobilam :D, cos mi sie zachcialo , a mam polskie majonezy winiary, moglabym lyzka wyjadac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy o tym jedzonku ,a ja schudlam prawie 2 kg..martwie sie troche o mala, ale naprawde normalnie jem, nawet lody :P Bylam dzis u diabetologa i jak na razie nie bede brac insuliny, bo mam dobre wyniki, a srednia glukozy z ostatnich 3 miesiacy wyniosla 90 wiec super :D A mamuska, twoja tesciowa to jak w ty powiedzonku...szla tesciowa przez las, pogryzly ja zmije, zmije wyzdychaly, a tesciowa zyje :P Mebelki pierwsza klasa :D:D:D Martusia, na zgage mi pomaga tylko mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spac :), jutro rano musze wstac i dokonczyc ciacho :)! potem mam goscia i szkole, wiec pewnie za duzo sie nie odezwe az do wieczora ;) , maja dac nam nowa nauczycielke bo stara sie rozchorowala a tak ja lubilam :(, wiec zostaje ta wariatka niemka i zobaczymy jutro. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, nie gadaj glupot..w prawidlowej ciazy kobieta z niedowaga powinna przybrac od 13-17 kg chyba, wiec daj sobie spokoj. Porod, i 10 kg mniej ..a gdzie zapas na karmienie? Ja mialam nadwage, jednak w ciazy chyba nie powinnam chudnac, widze normalnie ze nogi i rece mi chudsze sie robia, a tylko brzuch coraz bardziej sterczy :P Za 2 tyg mam usg, wiec zobacze mojego szkrabka, malenstwo co mi nogi pod zebra wsadza, az boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka co do schudniecia to się nie martw bo ja tez chudne ale połozna mi owiedziała że jak przed ciążą ktoś miał nadwage bo ja np.15 kilo za dużo to poprostu organizm się reguluje wazne że brzucholek rosnie i ty się dobrze czujesz... Co do mleka to cos mi ostatnio nie wchodzi i niedobrze mi ponim tylko z płatkami wcinam a to z deka slodkie i zgaga murowana... Ciesze się że wyniki masz dobre to najwazniejsze.. Podczytywałam sobie troche kwietniuwki i skopiowałam od nich fajne opowiadanie jest troche zwruszające więc przeczytajcie.. Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia piękne to.jak to ładnie o nas mamusiach mówią do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...33...Eli as karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...32......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....30.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......31. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....30..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....29...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.06...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania klakowska wpisalam cie troche wyżej wedug daty porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...33...Eli as karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...32......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....30.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......31. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....30..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....29...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania poprawiam bo mała luka sie zrobiła przydalo by sie jeszcze tam troche podruwnac bo maly balagan ale juz mi sie niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×