Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam wszystkie ranne ptaszki !! KIrysek, co to sie stalo że w szpitalu byłas ?? Mam nadzieje, ze nic przykrego... Ja za ciebie zaktualizowałam ostatnio tabelke, bo ostatni wpis miałas w 27 tygodniu... Gosia, zazdroszcze pogody w weekend - u nas było okropnie, przez sobote i niedziele lało i nic się nie chciało - za to dziś od rana słoneczko świeci, akurat jak trzeba do pracy iść :-( Przyszła, dobrze że nic sie Wam nie stało w ty, autobusie. ufff... Iza, Bartuś przesłodki... Chciałabym już mojego Mikołajka mieć po tej stronie brzucha :-) Alkatraz, tabelke uzupełnić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć melduje się. nie mam natchnienia pisać ostatnio.u nas weekend różnie-raz gorąco potem chłodno a wczoraj deszczyk.mały się kręci ja jem,a czas wolno leci.alkatraz dobrze ze jestes i kirysek.a tak ogólnie słaby ruch-co to bedzie jak już beda dzieci. ja dzisiaj ide do ginia na 12:40 ciekawe ile kuba waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !ja tez sie melduje!Izka Bartuś cudny niech zdrowieje!ja mam wizyte jutro na 12 i jak na razie 1,5kg przez 3tyg.nie jestżle do 100nie dojade-taki mam plan.Mały w przedszkolu aja zaraz zabieram sie za porzadki no i wypadałoby cos zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana dziewczynki my juz po sniadanku zuza w szkole a ja jak zwykle siedze i sie nudze plecy mnie strasznie bola wiec leze bardzo czesto Milka cały czas biore te okrutne leki jutro ide do gina zobaczymy co powie .Torbe do szpitala mam cała juz spakowana w razie co ,jutro zaczynamy remont kuchnie az sie boje co to bedzie .Izuniu Bartus sliczny kochana kruszynka juz nie długo przytyje i bedziesz miała go w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania mialam strasznie opuchniete nogi i dostalam skierowanie do szpitala, butow nie moglam wlozyc, musialam kupowac wieksze, koszmar. Zrobili mi badania i okazalo sie ze za duzo chodze , mam duuuzooo lezec i odpoczywac. ale porzadki zrobic musze przeciez chociaz maz oferuje swoja pomoc;), on ma swoja prace ja wole sama porobic choc z umiarem, nie chce znowu wyladowac przez te nogi w szpitalu. Jak dobrze byc w domku...:)). Strasznie tesknilam, mąz terz bardzo przezywal to rozstanie. Juz nie mozemy doczekac sie kruszynki, dzieki Melania za uzupenienie tabelki:). Co jeszcze zostalo wam do kupienia, nam to chyba juz tylko lozeczko, bo wszystko mamy, mamy w sumie łozeczko dostalisy od przyjaciol ale chyba wolimy kupic nowe, tamte trzeba byloby malowac bejca itd.. A tak kupimy nowe i bedzie po klopocie, znajomi doradzaja nam lozeczko na biegunach co wy o tym sadzicie?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...36...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....36...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30 4...........Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......33...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...36...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....36...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30 4...........Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......33...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....33..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC Hej kochaniutkie ja tylko na chwilke się zameldować bo dzisiaj mamy tu bank holiday i męszczyzne mam cały dzień w domu to musze się nim nacieszyc.Pózniej nadrobie co tam nadrukowałyście... Wczoraj mielismy zwariowany dzień bylismy cały dzień na pokazie takich ogromnych traków potem zdjęcie wyśle.Nogi myslałam że mi odpadna ale jakos przetrwałam.... Odezwie się moje kochane jutro całuje serdecznie was i brzucholki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej! Wow, też bardzo chciałabym zobaczyć synka Izy_-Bartusia. Czy mogłybyście podac mi link? Z góry dziękuję. NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...36..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...36...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....36...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30 4...........Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......33...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....33..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja juz powracam do Was :) Milka- mam nadzieje, ze na dniach cos sie zacznie, nie chce czekac dluzej gosia-- ja zamawiam w Polsce, mama mi przywozi, myslalam tez o biotherm ale nie wiem ktory najlepszy, a bulki nie chce bo juz bylam w piekarni :D, dzis znow grzeje :) czoraj w sloncu bylo 41C o 19:00 ! dzis bedzie to samo. Super! wszystkim wysylam sloneczko!!!! a u mnie w domu bajzelek jak nie wiem, dzieciaki przewrocily mi chate do gory nogami, lozko nadaje sie do odplamienia itd ale coz trza sie przyzwyczaic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Serdecznie Ci dziekuje Melania. jemiola6@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Ojej, Melania, obawiam się ze nic nie doszło. jemiola6@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj jakieś takie zachmurzenie wstrętne bleeee. Wczoraj kupiliśmy naszej Niuni łóżeczko i materacyk gryczano kokosowy. Wróciliśmy wieczorem, bo byliśmy u koleżanki na grilku, więc dopiero dzisiaj po pracy będzie skręcał i już będzie stało :) Ale pościeli jeszcze nie zakładam, bo się zdąży zakurzyć. Jak już będę wiedziała kiedy cesarka to ze dwa dni wcześniej ubiorę. A ja jestem dawno po śniadanku i mam już posprzątane wiec teraz nic tylko leżeć :P bo coś mnie w plecach boli. Może trochę poczytam, ale jakoś nic mi się nie chce :P:P Melania -- ja kupiłam mężusiowi odzież ochronną do szpitala, tzn w sklepie medycznym zapytałam o to i kupiłam taki fartuch, co czasem w szpitalach wisi, jak się wchodzi na intensywną terapię np. I to kosztowało 3 złote. Słyszałam też, że są do kupienia spodnie i bluzka ale nie widziałam tego nigdzie. Jednak myślę, że to nie będzie aż takie drogie. Malinka -- dzięki za wytłumaczenie, mój lekarz nie bagatelizuje tego, za każdym razem przez to bada mnie wewnętrznie i sprawdza wydzielinę i zawsze jest wszystko ok, ale wiesz, ja taka panikara jestem. I uspokoję się na dwa tyg po wizycie, a potem do następnej znów co tylko troszkę wilgotniej to się od razu boję. A bo się naczytam o różnych patologiach ciąż i siedzi mi to potem w głowie i doszukuję się wszystkich objawów jak jakaś hipochondryczka. Iza -- ale Kruszynka z Naszego Pierwszego Małego Forumowicza śliczny jest, na pewno szybciutko zacznie sam jeść, weźmiesz go do domku i będziesz nam przysyłać zdjęcia jak się z nim świetnie bawisz w swoich czterech kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co nieco nadrobiłam z tego co nadrukowałyście i z tego co pamiętam to: Iza maluszek przecudny🌼 Malinka dobrze że się u cibie unormowało jeszcze troche i bedzie to juz za nami... Alkatraz witaj kochana Kiryse witam jeszcze raz bo o ile pamietam to 2 maja pytała co tam u ciebie i czemu byłas w szpitalu ale bardzo się ciesze że wszystko dobrze Pm uważaj w tych autobusach no i troche zwolnij tepo bo to co czytałam na niektórych forach to u nirktórych dziewczyn to dwa dni po odejściu czopa akcja porodowa się juz zaczynała.Ale wierz każdy organizm inny i przechodzi to inaczej.... Wysłałam zdjęcia z wczorajszego wypadu ....odezwie sie wieczorkiem buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Czy naprawde njikt mi nie poda stronki ze zdjeciem Bartusia-synka Izy_? Widzę, że większość forumowiczek widziala już maleństwo. Bardzo proszę. Możecie próbować na adres: malgosia1982_1982@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana odezwałam się do Ciebie na tlenie, ale chyba nie masz komunikatora włączonego, więc zaraz spróbuję wysłać Ci maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Melania, serdeczne dzieki, dostałam meila, własnie się loguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Dziękuję Wam wszystkim, własnie zobaczyłam Bartusia. Jest naprawde śliczny. Już z pewnościa niedługo opuści szpital i pojedzie do domku ze swoją mamusią. Pozdrowienia dla Izy_!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia- juz wiecej nie bede stac w autobusach a zawsze stalam, niestety nikt grubasowi miejsca nie ustapi :o. Ja bym chciala zeby nawet dzis mi wody odeszly, w srode zaczyna mi sie 38tc ;) a do cc mam 16 dni!! jutro ide do lekarza, zobaczymy co powie, chcialabym wczesniej zeby mi zrobili cesarke bo juz plecy mi nawalaja i obolala jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamuska życze ci szybkiego odejjścia ty wód jak ci zazdroszcz że już masz tak blisko bo ja to jeszcze 7 tygodni:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam juz z tąd iść ale jakis magnez mnie tu trzyma hi hi hi Mała wierci sie jak piskorz chyba juz wszystkie pozycje wyprubowała :):):) Ale musze iść obiadek gotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM w Twoim wypadku to też bym chciała, żeby mi wody odeszły, ale moja Kajunia musi troszkę jeszcze posiedzieć u mamusi. Martusia mnie tez tu coś trzyma hihi, miałam się położyć, ale zaczęłam modernizować moją listę pytań do szpitala skoro cesarka. I dalej tak kwitnę przy biurku i spoglądam na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow przyszla to ty bedziesz nastepna mamuska juz niedlugo moze ci wody odejda kto wie ja mam dopiero 34 tydz i ciagnie mi sie to niemielosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;) Dopiero kawke popijam, a za chwile biore sie do pracy, musze sie pochwalic, ze kuchnie mamy juz prawie zrobiona tylko jeszcze powykanczac. Maza robi sam wszystko, wiec oiekny weekend majowy tez w kuchni spedzil. Bylismy wczoraj na spacerku, i zauwazylam, ze mam skurcze od chodzenia, brzuch twardy i ciezki napiera na miednice, ech trzeba bedzie rodzic juz nie dlugo:) Gosia a kupowalas moze kolorowe kosmetyki z Yves Rocher? Dobre sa? Jeszcze zapytam czy bierzesz do szpitala ciuszki dla malego, tzn body, pajace itd, bo u mnie pisze zeby tylko na wyjscie wziac, ale nie wiem czy czegos nie zabrac swojego. Elmirka masz racje jezeli chodzi o personel medyczny, powinni byc mili, pracuja z ludzmi w dodatku wymagajacymi opieki, a wszystko niezaleznie od plac. Caly ten system jest chory, a pacjenci cierpia z tego powodu. Trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo jak z platka. Napewno bedzie dobrze. Kirysek witaj🌻 PM zobaczysz jak czas zleci do cesarki, a potem chyba naprawde bedziez musiala zmienic nick;) Jejku, jejku bedziemy mamusiami, ale zyciowa zmiana:) Martusia a co gotujesz? Ja chyba rosolek zaraz nastawie. Melania mam nadzieje ze sie wypogodzilo troche? Malinka trzymaj sie :) Beja duzo czasu juz nie masz na tycie, wiec jakos sie trzymaj, ja przeszlam na diete jablkowa, normalnie kilogramami jem tak mi smakuja, i waga stoi w miejscu, hurrra!!! Kasia wspolczuje z powodu remontu kuchni, byleby nie ciagnelo sie tak jak umnie:( I juzz 12 ale czas pedzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam wam na interie foto mojego brzydkiego brzucha calego w rozstepach mimo smarowania buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×