Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ciesze sie, ze wszystko ok i czekam goba na zdjecia rybek ;) Iza--dzieki :) ja juz dzis spanikowana do poloznej dzwonilam :o bo boje sie tego zastrzyku i powiedziala to samo co Ty ;) ja juz chylupe ogarnelam, ledwie chodze, placka wysmarowalam jeszcze bita snietana, polazlam po bulki zjadla z rodzynkami i brecla..pycha! maz mnie olal.. :o duren.. a gdzie za godzine powinni byc goscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde znalazlam zdjecie jak mialam plaski brzuch :o te czasy chyba nigdy nie wroca ... bede miala flaki w miejscu piersi i zwis zamiast brzucha..ble.. w dodatku cellulit i zylaki..extra :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O przesle jakies zdjecia wczesniejsze,ale musze poszukac jakis ladnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam po wiki.ze mną już coraz gorzej,wystarczy że pochodze i mam brzuch jak kamień-wziełam relanium,a szłam jak babcia 80 letnia tak wolno bo mnie brzuch bolał i to nie na dole jak niektóre z was tylko do góry i boki.masakra. pm prześle pod wieczór bo teraz słońce daje na akwarium i odbija. kłade się na troche bo boli.do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM nie przejmuj sie takimi pierdołami ! Jestes mlodziutka, szybko wrócisz do formy sprzed ciąży... Troszkę cwiczen i nikt nawet cię nie bedzie podejrzewał że bylas w ciąży :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zwierzaki macie super :) Mojego piseka juz nie ma..:( Ale mam zdjecie na naszej klasie rozrabiaka. Ale jak wrocimy do Polski, mala bedzie miec okolo roczku to kupimy jakiegos szczeniaczka, marzy nam sie bokserek :) Goba, bardzo sie ciesze ze synus zdrowy. Ja tez jak dlugo chodze czy stoje czuje ze brzuch mi twardnieje, nie ze jakos boli, ale taki dziwny jest :o Spytam gina w przyszlym tygodniu o co chodzi. No i znowu zaczelo pojawiac sie sporo wydzieliny , takiej mleczno-bialej, bezwonnej, jak na poczatku ciazy. I spanie....chyba znowu hormony wziely sie do roboty. Od kilku dni ciagle chce mi sie spac. Mamuska, bedziesz piekna mama i mozesz mi wierzyc, wyglad nie jest najwazniejszy. Bedziesz miala dziecko a to najwiekszy skarb. A co do urody, to napewno za pare miesiecy bedziesz wygladac jak przed ciaza. Marta, tez sie pisze na placki z jablkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje 2 pieski tez juz sa pod ziemia, ale takie ktore byly u babci. Jako dziecko mialam silna alergie na wszystkie futrzaki, potem jakos przeszlo..chyba na sile bo chcialam ta moja stara sunie :) ma juz 11 lat juz jest \"dziadunio\". Co do figury to ja nie wiem czy wroce do dawnej formy, zobaczymy jak to bedzie, niuniek jest najwazniejszy ;) A placka z jablkami tez chce, w zamian dam swojego biszkopta z brzoskwiniami :D zaraz musze spadac, bo pisali , ze maja 30km do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, to baw sie dobrze :) No i podrzuc troche placka z brzoskwiniami..ale bym zjadla takiego domowego wypieku ....ech a tu nawet sklepowego nie wolno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, nie przejmuj sie ta jedza. 😘 na pocieszenie. A placuszek nieziemsko dobry :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu spałam z 30 min ale wiki co chwila mamo mamo mamo masakra.surfitka ja tez tak jak ty-spanie i ciagle mokro ale ja mam mokro ciagle od poczatku.jezu jaka zaspana jestem.gotuje makaron na spagetti bo za godzinke bedzie\"stary\" i powie:co na obiad bo głodny jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, wyslalam jej wiadomosc z naszego konta na nk z prosba o ujawnienie. Jak na razie cisza :o A co do mokrego ja tez sucho nie mialam, ale teraz jest tego naprawde sporo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja juz po ktg dawno ale dopiero co przyszła do domciu. Co za położna !!!!!!jak mi podłączyła to przyszła za 20 minut i mówi;O żle podłączyłąm chyba bo nic sie nie zapisałao i 20 minut w plecy........A zapis ok.tętno dobre.A po ktg poszłam do moich rodzićów mieszkają blisko szpitala,pożniej po Krystiana do przedszkola no i pózniej na zakupy i jeszcze do piaskownicy i mam dosyć!!!! Przyszła-wole cesarke juz miałam więc wiem wszystko,juz sie nastawiłam psychicznie gorzej bedzie jak mała zrobi mnie w balona no ale najwazniejsze zeby była zdrowa.Jem mało zeby nie tyc za duzo no ale wieczorami bym zarła jak dzika.............. Goba-ja tak chodze od kilku dni tez jak babcia i tak chyba zostanie do końca Melania-dzięki za komplementy ale sama wiem jak wyglądam..........Wyśle na interie zdjęcie sprzed ciąży jak cos znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ja też od jakiegoś czasu mam \"tam\" mokro, nawet ostatnio się zastanawiam czy to nie wody, ale nie chcę panikować. Goba dobrze, że dzidzia mam takie tętno. Przyszła ten twój pies to niezły terrorysta Melania twój psiaczek słodki, taki inny...czy to jakiś rasowy, czy kundelek? Pisałyście, że pasujejemy do siebie z mężem, szkoda, że nie możemy się spotkać w realu bo bym opowiedziała Wam naszą historie poznania się, normalnie jak z harlekina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, to opisz na interie. Lubie czytac romansidla :) A z tym chodzeniem to masakra, najgorzej jak posiedze z godzine i trzeba wstac :o I wcale duzo nie przytylam, ale osrode kkciezkosci mi sie zmienil i tak jakby wszystko sie rozchodzilo tam w dole. I chodze tak kaczo, ale pewnie wszystkie juz teraz tak stapamy dziwnie. Ale juz niedlugo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie czuje momentami jak na poczatku ciazy tyle ze brzuch spoooory zas spie duuzo i popoludniowe drzemki zaliczylam bo normalnie oczy mi sie same kleja, no i mdli mnie i jakas slaba jestem i jak stoje np w dlugiej kolejce to mam wrazenie ze zemdleje unikam tego :-O chyba hormony szalejaa no i wysypalo mi twarz w syfach tak jak w 1 trymestrze, w drugim bylo calkiem ok a teraz zas wrocilo jeszcze troche baby wytrzymac musimy :-) a potem bedziemy miec inne problemy :-P bedziemy pewnie na wage narzekac , nieprzespane nocki bolace cycki i po uszy zakopane w zuzytych pampersach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wupije kawe. beja bede czekać na smsa jakby co.a czemu bedziesz miesz cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze sie juz posypiemy wkrotce? Na majowkach juz sporo jest rozpakowana. Chcialabym juz urodzic, ale jeszcze ze 40 dni pewnie mala posiedzi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba-mała jest ułozona poślakowo -pupa w dól lekarz gadał ze małe szanse na obrót chyba ze cud sie stanie....Krystana tez rodziła przez cc bo było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam kolacyjke 4kawałki pieczywa chrupkiego WASA z almette ogórkowym,pomidorkiem,sałatą,ogórkiem,rzodkiewką,cebulą i szczypiorkiem,szyneczka-mega wypasione no i ...............popiłam wodą.................Ciekawe czy mnie weżmie...no wiecie co!!!!!a zaraz po tym jak skapowałam to herbatke sobie zrobiłam.A jutro jedziemy do moich rodziców na obiad majowy i jakoś zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki dzis ojechalam do hurtowni slon po wyprawke do szpitala dla julci i wydałam az 300zł ceny sa niesamowicie wysokie np spioszki 20 zł za 1 pare koszulki 8 lub 10zł a kataniki 15 i 17 zł co do wozkow to taki ktory mi sie podobal to kosztował 1840 zł ale sie jeszcze rozejrze bo ten zakup zostawiam jak urodze .torba do szpitala prawie gotowa tylko jeszcze musze dolozyc te ciuszki co dzis kupiłam ale najpierw pranko i prasowanko,mowie dziewczynki jak chciała bym miec juz Julenke przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to placuszki wysyłam całkiem dobre tak skromnie się pochwale hi hi hi.Ja też czuje się ociążała jak wczesniej zaprowadzałam malego do szkoły to wyprawa trwała 40 minut a teraz ponad godzine.Też w czasie drogi brzuch mi trwardnieje i chodze jak kaczka albo pingwin.Do tego dość mocno boli mnie spojenie łonowe pewnie wzszystko tam sie rozciąga... PM czekam na biszkopcik a zołzą się nie przejmój... Mirzejka to opisz ta historyjke bo jestem ciekawa to może ja potem opisze swoją no i dziewczyny to może każda niech napisze jak poznała się ze swoim lubym bedziemy mialy co czytac na poczcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz bede zaglądać-tzn zobacze pewnie jutro bo strefa,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
Hej. Juz po usg, niestety jej nie wazyli, zrobia to dopiero za 3 tyg. Dzis sprawdzali lozysko, ilosc wod plodowych i serduszko :) Wszystko w normie i mam nowe zdjecie Ninki..i potwierdzenie kolejne ze na 100% to dziewczynka :) No i juz nie zmienila pozycji, powiedzieli ze ryzyko by sie przekrecila po 34 tyg jest naprawde niskie, wiec raczej porod silami nartury :). Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!CZyzbym była pierwsza?Mój pierwszy raz................. SURFITKA-to super ze wszystko dobrze.Jeszcze nic nie jadłam nawet mi sie nie chce w nocy super mi sie spało oby tak dalej............ DZiś jedziemy do moich rodziców na obiadek-5przystanków autobusem nie jest daleko. Juz maj i czerwiec jak to leci.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja tylko sie melduje, zejestem w kupie i uciekam bo glupio tak gosci zostawic:p brzuch mialam twardy cala noc i bolal, jak bym sie rozpakowala :p to napisze melani ;) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×