Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Malinka ale malutka sama oddycha tylko problem z temperaturka jest? A jak Ty sie czujesz, masz dobra opieke, caly czas mozesz miec kontakt z mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow malinka gratulacje :-) ty juz masz to za soba a my sie jeszcze kisimy :-P fajna niespodzianka no i porod ekspresowy szok normalnie :-) duuzo zdrowka zycze i szybkiego powrotu do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz raz wczesnie wstalam :) Dzisiaj cukier mam dobry na czczo i bardzo mnie to cieszy. Mam zamiar dzis poprac rzeczy dla maluszka :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie już się piorą pościele,ogarniete jest a teraz reszta bo opadne z sił i nic nie zrobie. malinka tak się ciesze ty i izka macie już maluszki przy sobie i najważniejsze że wszystko ok. pobudka-oczywiście jak to w weekend nikogo niema. jotka bierz się do roboty bo czas leci. a mnie dzisiaj 2 dzień boli krzyż a wczoraj podbrzusze-normalne to- delikatnie okresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba te twoje bole krzyza i brzucha to brzmi jakby ci sie skurcze zaczynaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ja skurcze jak mam to na górze brzucha.tłumacze sobie że źle spałam-za długo,a jeżeli już się zaczyna to niech potrwa 2 tyg ale bez buli.ma się zaczął wczoraj 36 tydzień więc może organizm się przygotowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze powoli cos rusza u ciebie albo ci sie zaczyna szyjka macicy otwierac ale spokojnie takie cos moze potrwac :-) w sumie 36 tydz to juz spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie wchodze a tu juz drugiego dzidziusia mamy... Malinka serdeczne gratulacje niech mała szybko rosnie, a własnie wczoraj myslałam o tobie czy czasem nie urodziłaś.No to super juz wszystko za tobą ucałuj malutką🌼😍🌼😍🌼love]🌼😍🌼😍🌼love]🌼😍🌼😍🌼love]🌼😍🌼😍🌼love]🌼😍🌼😍 u nas od rana jak zwykle ładna pogoda ,a ja zaraz za porządki się biore to do usłyszenia buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie piękny weekend więc mnie pewnie przy kompie nie będzie. Malinka, serdeczne gratulacje!!! Niech malutka rośnie zdrowa i rumiana :))) a mnie się zakup udały wczoraj, bo odkryłam polską firmę Pinokio. śliczne kolorki, fajna bawełna i przyzwoita cena, choć jak na taki kawałeczek materiału nieźle na nas zarabiają. Ale co najważniejsze ciuszki są szyte w PL i pochodzą z PL, miło.... kłopot mam tylko ile czego...chyba rzeczywiście postawię na pajacyki... A body to się wkłada pod pajacyka? kupować z krótkim? słonecznie pozdrawiam wszystkie czerwcówki, zmykam na basen, póki jeszcze mam siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...38...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....37...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....34....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......33..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 33....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....33..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05------21.06-------------------2300------------------------SN Malinka dopisałam cie do tabelki jak będziesz miała chwile to uzupelnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...38...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....37...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....34....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......33..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 33....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....33..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05------21.06-------------------2300------ ------------------SN Malinka congratulaion:) długo mnie nie bylo, a teraz musze troszke nadrobic. a wiec tak na wekendzie majowym bylam u rodziców i zdecydowalam sie jednak na poród w Kielcach. Moj dawny gin do ktorego chodzilam jeszcze za panienki robil mi usg, maly oczywiscie dalej lezy posladkami. zapytalam go czy w takiej syt cesarka wchodzi w gre a on na to ze jak chce, to nie ma sprawy. bedziemy sie ustawiac pod tym kątem. mam porobic wszystkie badania, w pon ide do gina ze stalowej po skierowanie i 19 stego mam jechac znowu do rodzicow i isc do tamtego gina i wtedy ustalimy co i jak. powiem wam ze ciesze sie, zrobilam sie troche spokojniejsza. balam sie czyu nie zaczne wczesniej rodzic przeciez cala ciaza na podtrzymaniu, skurcze od 5 mies, ale cos mu sie teraz przestalo spieszyc. a i rusza sie niewiele, chyba nie ma miejsca. w pon na usg zapytam gina ile wazy. to by bylo na tyle.a ty mamuska torba spakowana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Gratuluję kolejnej przyszłej mamusi! :) To cudowne, ze masz juz malutką przy sobie! Juz nie mogę sie doczekać ja swoja córcię będę mogła potrzymać na rękach. Może moja też zrobi mi niespodziankę wczesniej, żeby tylko było wszystko dobrze i zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karka no faktycznie dawno cie nie bylo ciesze się że u ciebie wszystko dobrze no ty w kolejce po PM więc dwie następne mamuski się szykują.Chyba że znowu ktoś was wyprzedzi bo ja to nie mam jeszcze sporo czasu... Tak mi sie nie chce ale musze wziąść się za porządki ,a co tam dzisiaj pichcicie bo ja chyba spagetti zrobie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo... ja torbe mam spakowana w polowie :p, jakos nie chce mi sie :D Karka..to lepiej jak cc No to teraz moja kolei :D! uciekam bo ladna pogoda, kolezanka zaraz przyjedzie moze sie doczolgam na jakiegos loda :p do potem, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAkiś czas temu któraś z was pisała, że miała zawroty głowy. Ja mam tak już któryś raz z kolei. Uderzenia gorąca, zawroty głowy, i raz nawet omdlenie. Muszę iść w poniedziałek do lekarza mimo że następną wizytę mam na 19 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dla Malinki i życzę dużo zdrówka malutkiej,super że już masz za sobą i że wszystko w porządku,a termin miałaś taki jak mój,może ja też wcześniej urodzę,chciałabym:) Od wczoraj mam nogi spuchnięte jak bańki,oczywiście już się martwię,w sobotę za tydzień jadę na usg więc na pewno się dowiem czy wszystko w porządku. Ja już ciuszki poprane,teraz tylko przyszykowac łóżeczko,spakowac torbę i już mogę rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie dziewczynki! Czy pozwalacie sobie na jedzenie lodów? Bo ja tak. Np. dzis poltorej godziny po lodach mialam cukier 122. To chyba dobrze, nie? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po obiadku i po sprzataniu też zaraz się na spacerek wybieramy bo slicznie na dworze.. To do wieczorka pa🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka gratulacje. Ale masz dobrze już Twoje szczęście jest z Tobą. Wszystkiego dobrego dla malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka gratuluję córci, niech rośnie zdrowa. Jak przeczytałam, że urodziłaś to oczywiście się popłakałam. Ja chyba jak urodzę to będę non stop ryczeć ze szczęścia, w końcu to dzieciątko jest takie wyczekane. Codziennie dziękuje Bogu, że tym razem już z tą ciąża jest wszystko w porządku. Oczywiście ja też bym już chciała tulić moją niunię w ramionach i całować już te stópki, które narazie czuje pod żebrami. U mnie też rozwiązanie może być wcześniej, bo szyjkę mam już bardzo króciutką. Lekarz stwierdził, że mała jest juz na granicy donoszenia więc nie ma się czym martwić, ale jeszcze przez tydzień kazał brać mi nospę i magnez. Jotka ja też sobie pozwalam od czasu do czasu na lody i cukier po nich mam lekko zawyżony, ale w normie. Nie za bardzo wiem, czy ty miałaś dobry bo ja mierze po godzinie i wtedy ma nie przekraczać 140 a po dwóch to niewiem. przyszła, oszczędzaj się. Ja też mam ochote wszystko wysprzątać, ale nie daje rady. Mój mąż troszkę mnie wyręcza, ale wiecie jak to jest, nie ma jak się samemu coś zrobi. Wczoraj kupiliśmy komodę i w poniedziałek mam zamiar prać ciuszki no i chyba musze się już spakować. Dziś miałam zajęcia, ale już nie pojechałam. Męczy mnie jazda samochodem no i to siedzenie przez kilka godzin w jednej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka gratullacje córci!!!zdrówka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie po spacerku zaraz nogi mi odpadną... Zdjęcia wysłałam na interie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mam lipe, nie moge usiasc na dupe, caly krzyz mnie boli i jakby prad mi szedl do dolu... od gory do dolu, nie moge chodzic, jeszcze troche i bede sie czolgac :o zastanawiam sie czy to ok, ze takie bole sa, bo jak nie to chyba do szpitala podjade?! bo coraz gorzej jest.. kurcze. a maz na nocce.. ja sama, szlak by to trafil. No ale dzis nie robilam za duzo, bylam na lodach w tym skwarze z kolezanka,ale musialam zaraz wracac bo nie dalo rady isc, zjadlam frytki na obiad, nie mam ochoty na nic innego. W ogole jakos tak dziwnie, wszystkie laski powystrajane praduja w miniowkach tylko ja-slon tocze sie jak czolg po chodniku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pm zastanawiam się czy u ciebie cos powoli się nie zaczyna może po teściowa zadzwon z biedy to jak byś sama miala być to lepiej żebyś chociaz z kims była....albo po jakąś koleżanke zadzwoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Mam do was małą prośbę. To naprawdę niewielki wysiłek a można sprawić dzieciaczkowi ogromną frajdę. Jest akcja kartka dla Mateuszka. Chłopiec jest ciężko chory. I bardzo by chciał dostawać pocztówki z całego świata i z każdego miasta z Polski. Dostał nawet paczkę z Japonii. http://mateusz.szczecinianie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_mi jaki biedniutki ten chłopiec pewnie że mu karteczke wyśle... milka ładnie wygladasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Malinka, gratulacje z powodu narodzin córeczki! Jakie wrażenia po porodzie? Pytam się, ponieważ ja też będę rodzić siłami natury i chętnie bym o tym z kimś porozmawiała. NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...38...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....37...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....34....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......33..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 33....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....33..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05------21.06-------------------2300------ ------------------SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dzisiaj pobiłam samą siebie:od 9 rano sprzątanie,potem zakupy,potem obiad,potem wesołe miasteczko,po miasteczku zrobiłam sernik i posprzątałam,pościele zmienione,zmywarka wymyta,i cała chatka lśni,nawet schody z 2 pietra na dól wysprzątane, nie wiem skąd wziełam siły aż się sama dziwie. może to instynkt wicia gniazda? chciałam za ok.2 tyg myć okna ale mnie wyzywają ze mały może się owinąć pępowiną i nie wiem? ale nogi mnie palą i mam jak balony-PM chyba mnie zaraziłaś tymi porządkami.no i mały wczoraj i dzisiaj w lepszej kondycji-wtedy chyba miał zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ładne zdjęcia RENATA.G. UJAWNIJ SIE-bo jesteśmy w kropce. a surfitka co dzisiaj? ja też spadam bo nikogo niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×