Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Też juz nie daję, próbowałam z jogurtem - niestety, żywy ogień w przełyku. PM, jakbyś chciała zafarbować specjalnie, to pewnie nic by nie chwyciło i zeszło od zwykłego proszka, a tak jak sie nie chce to masz plamę trwalszą od materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to ja już wiem czemu ostatnio miałam zgagę. Codziennie jadłam mizerię na zmianę z sałatą. przyszła może poszukaj jakiegoś sposobu wywabienia tych plam w necie. Dziś zamówiłam łóżeczko dla małej, pościel ma też przyjść na dniach, komoda kupiona, ale jeszcze nie złożona, bo mężuśnie ma czasu, skręci dopiero w środę. Czekam też na pieluszki i będę prać już ciuszki. Juz nie moge się doczekać na moją niunię. Jutro mam ktg ciekawe, czy mała będzie ruchliwa, bo zazwyczaj jak mam to badanie to jak na złość jest spokojna, a dzisiaj cały dzień mój brzuch przyjmuje różne kształty:)kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej mam tylko chwilkę, bo korzystam z komputera u znajomych. U mnie wszystko ok. Malinka gratuluję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki :) A ja bede prac pieluchy w 50 stopniach :P Pralka nie dopuszcza gotowania :P A gotowac nie bede, bede je tylko prasowac i uzywac do przykrywania itp. Nie mam zamiaru zakladac malej tetorwek. Ale dopiero przyjada w czwartek do mnie :) Zamowilam wozek i fotelik i tu klops..niedostepny do 19 maja. Mam nadzieje, ze 19 maja przyjda i wysla mi, bo inaczej bede musiala sie fotelika od sasiada pozyczyc na przywiezienie malej :P Melania, wymiekasz? Ja biore wolne dopiero tydzien przed terminem :P Goba, pytalas kiedys jak zdrobniale na Nine sie wola, mysle ze Ninia, Ninka...zreszta pewnie samo przyjdzie jak sie zacznie uzywac. Jotka, ja mierze w 2h po posilku i mam miec mniej niz 120. Wiec twoj wynik chyba byl dobry :) A co robicie w koncu z tymi butelkami i smoczkami? Nie chce kupowac sterylizatora bo juz nie mam jak sie ruszyc w mieszkaniu. Bedziecie gotowac? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja butelki wygotuje i smoczki potem niewiem czy bede myła w zmywarcy -napewno recznie i raz na jakiś czas...wygotowywać bede.ppewnie nie codziennie ale zobacze. surfitka nina to zdrobniale a normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny. Wlasnie zaraz jadę do szpitala i niestety muszę tam zostac :( Byłam rano i mam skurcze zbyt regularne, a to dopiero 35 tydzien! Kazali zostac, ale u nich nie bylo miejsc i jade do innego szpitala. Skurcze mam krotkie ale co 6 minut teraz i troszke bola, podobnie jak przy miesiaczce. Trzymajcie kciuki za mnie! Na szczescie ktg jest ok, z dzidziusiem ok. Pozdrawiam. Odezwe sie jak bede juz mogla. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba czytałam to,tragedia,aż mi się słabo zrobiło,tym bardziej że ja też nadal jestem kierowcą brrrr... Jotka trzymam kciuki za ciebie i dzidzie aby wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka trzymamy kciuki daj znać chociaż napisz smsa do którejś sa na interii numry i zaciśnij nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka, powodzenia :) Ale mam nadzieje, ze to falszywy alarm, bo przydalyby sie jeszcze ze 2-3 tygodnie w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj \"mamy blue\" Od jakiś dwóch godzin ciągle wyję. Mam dość. Dość tego że jestem taka gruba i obleśna. Dość tego że nie mogę dostać stanika na swój rozmiar. Dość tej ciąży. Zabrzmi dla was to pewnie jak bluźnierstwo ale czasem żałuję że zaszłam w ciążę. Już aż jestem opuchnięta od płaczu. Mam dość swojego męża i jego pracy. Dość mojej matki. Jest mi smutno i źle. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi nie martw się,każda z nas tak już się czuję,ja też jestem opuchnięta i mam już wszystkiego dosyc,ale myslę o tym że już naprawdę niedługo urodzę dzidzię i wszystko powoli wróci do normy,pomyśl czy nie warto tego wszystkiego robic dla naszych dzieciaczków?Głowa do góry,będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi, wlasnie ogladlam zdjecia. Wygladasz bardzo dobrze, masz maly brzusio, a i te piersi chyba nie moga byc takim problemem, przynajmniej nie wygladaja :) Juz niedlugo nam zostalo, a naprawde mozesz mi wierzyc, sama mozliwosc posiadania dziecka jest najwiekszym cudem. Nie wpominajac o koniku, az sie cos robi, przecudny. Jak bylam dzieckiem jedne wakacje spedzilam przy koniach, mialam oplacone jazdy dwa razy w tygodniu, a i tak codziennie bylam na stadninie :P Te zwierzeta sa kochane :) Glowa do gory, juz niedlugo bedziemy tulic malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi ja w zaszłym tygodniu miałam takiego doła ze szok.głowa do góry masz kryzys 8 miasiąca jak ja to nazwałam sobie.a wygładasz naprwde dobrze i masz fryzurke co mi się pododa i nie jesteś wcale gruba. a ja właśnie zrobiłam kompres na stope z altacetu bo mi spuchła od tych meszek. wy tez macie z nimi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i miałam ci powiedzieć ze moja córcia moze żałować i zazroscic tobie bo uwielbia konie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe taka mloda dziewczyna i zginela... brr...jakos dziwnie sie czyta, sama mam 22lata:o Jotka--kurcze, czekaj bo ja pierwsza chcialam :) hehe trzymam mocno kciuki :) Mala mi-.-jaka gruba i oblesna?? ej, daj spokoj, wszystkie tak sie czujemy, najgorzej ta koncowka .. zobaczysz jeszcze troche i bedziemy wszystkie fajne laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Jotka, trzymam kciuki za Ciebie i Malństwo, wytrzymajcie jeszcze trochę. Czytałam o tym wypadku - koszmar. Dziewczyna i dziecko nie żyją, a gnojowi sie nic nie stało. No i ile mu grozi? 12 lat, a pewnie dostanie z 5, a wyjdzie jeszcze wcześniej za dobre sprawowanie. Ja bym mu dała jak za morderstwo, bo chyba tak sie to powinno kwalifikować. MałaMi, chyba wszystkie przez to przechodzimy, od euforii do doła. Musimy to jakoś przetrzymać. Jak już będziemy miały dzieciaka przy sobie, to chyba juz będzie lepiej - nie będzie czasu na smutki :) Goba, u nas tez są meszki, cholerstwo jest gorsze niz komary, nie wiem jak zabezpieczyć maluszka przed nimi i komarami - u nas to plaga. PM śniłaś mi się :) Że przed pójściem do szpitala zmieniłaś nicka na Elektryczna Czarownica, hi, hi. Nie pytaj mnie skąd mi sie to wzieło ! Idę sobie zrobić śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej a co tutaj? gdzie wszystkie? ja mam spuchnieta noge bardzo mocno,ide do lekarza bo sie boje zeby nie było zakazenia,a coś tam idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, idź nie czekaj, żebys nie musiała jakis antybiotyków brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już od dwóch miesięcy zapomniałam jak wyglądają moje kostki :/ A obrączkę i pierścionek ściągnęłam chyba w piątym miesiącu. Nawet już mi ślad po niej zszedł i mogę udawać pannę hihihihi. Czytałam o tej dziewczynie - masakra. Popłakałam się tak, że mąż mi powiedział, że jak będę wyć do internetu to mi kabel wyciągnie :p a ma dzisiaj wolne więc mnie przypilnuje hihi. Koło 10 jedziemy do Wrocławia wreszcie obejrzeć ten szpital, potem na jakiś obiad, zakupy i na 17.30 do lekarza. Kurcze cały czas się martwię, że powiedzą mi, że mam przyjechać jak bóli dostanę, a ja chcę żeby mi termin wyznaczyli bo mam daleko jak diabli. Wrócę wieczorem więc nie wiem czy napiszę co tam u naszej Księżniczki, ale na pewno jutro się odezwę. A teraz jeszcze Was poczytam przed wyjściem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale uciekam na kontrole ktg i usg itd :-P jak wroce to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytałyście o 6-miesięcznym niemowlaku, które walczy o życie? Było podobno bite od narodzin. W głowie mi sie to nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, Właśnie kawkę wypiłam i sernika szczeliłam do niej - wolę nie wchodzić na wagę bo będzie załamka. Mała Mi ja też często się czuje tak jak to opisałaś no i dziewczyny jak widać też - to pewnie norma, ale wyglądem z pewnością mnie nie przebijesz bo ja jestem jak wielka berta. Nie widziałam zdjęć bo nie wiem jak wejść na tą interię, ale z pewnością ładnie wyglądasz. PM Ty jeszcze dziś i jutro i będziesz miała dzidziusia- będę trzymać kciuki, wszystko będzię ok. Ja znów dzisiaj jestem półprzytomna bo nie spałam w nocy i nawet już sobie urajałam, że coś mi się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie czerwcówki, pogoda taka, że czuję ten czerwiec tuż tuż i lekko zaczynam się stresować, nadal jestem na etapie zakupów, to mnie chyba uspokaja, czy co? dzisiaj kupiłam przez allegro laktator medeli, mam nadzieję że mi posłuży jak wrócę do pracy po macierzyńskim... El-mir-ka trzymam kciuki za badania, daj znać jak Ci się spodobał szpital na Kamieńskiego? ja w piątek idę do medikonceptu i może w końcu dostanę konkretny namiar na lekarkę do cc. Moja ustaliła wg usg że optymalny termin cięcia to 7-10.06, więc wychodzi na to, że mogę być pierwsza. TEż się wybieram na zwiedzanie,choć jestem z Wrocławia i pewnie zrobię to w ostatniej chwili,ehhhhhh pozdrowienia dla wszystkich, miłego dnia ciężarówki, zmykam w teren, póki jeszcze osobowe auto prowadzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Hej mamusie! Jeszcze miesiąc i zobaczymy nasze szczęścia! Nie ma co siędołować wygladam, To normalne, że teraz jesteśmy wielllkkkie kobiety ale po porodzie będziemy znowu atrakcyjne zony i mamusie!!! Od soboty nic tylko myslę o słodyczach, sprostwanie zajadam sie słodyczami:) Myslałam, ze takie zachcianki juz dawno za mną:) Widocznie smaki na córkę mam według ksiażek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×