Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

To są małe buty na rozmiar34. Moja matka kupiła dla bratanicy ale są za duże. Nówki sztuki, nie noszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co tu chodzi dzisiaj?gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszl amamuska
hej:)! Widze, ze nasze dwa bobaski maja sie dobrze:) ciekawe co bedzie z naszym trzecim :) czwartkowym :D! Zdjecia zaraz przejrze, dziekuje za przysmaki z grilka :) Wlasnie przylazla moja ruda po orzeszki, skoczyla na dol a jakis facet z drugiej klatki zaczal ja straszyc i czyms rzucacc :o debil skonczony.. nie wiem dlaczego, moze mu w kwiatkach pogrzebala blee..glupi dziad Mnie ramion apieka tak sie opalilam, wiec dzis bede musiala uwazac :) co na obiad=??? u mnie dorsz, mizeria z ogorkow, chyba kapusta kiszona i ziemniaki lub frytki jeszcze nie wiem ;) a wiecie co.. biegunke mam, kurcze to juz tak pod koniec bedzie? kolezanka mowila, ze tak jest juz przy koncu,ze nawet jablka lepiej nie tykac. Wczoraj najadlam sie u greka salatka z indykiem z grilla i frytki, maz mi ciasto przywiozl z pracy z truskawkami mniam i drugie z brzoskwiniami i kiwi :D pyychaa bede miala dzis do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm a co się dzieje ze dzisiaj nikogutko? zazdroszcze ci naprawde a taki kalendarzowy termin masz za ile?16dni? mnie krzyż boli nogi puchną ale lekko na szczescie i wogóle chyba źle spałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba-- wszystkich wywialo na dwor :D zdjecia supeer, maly slodki, brzuszki wam rosna ;) , a w koniku sie zakochalam ❤️ Termin mam na 28maja.. 2tyg wczesniej mi zrobia i cale szczescie, a rece i nogi puchna tez z goraca ja obraczki i pierscionki posciagalam bo mi palce spuchly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już biżuterii nie nosze,a meszki te .... tak mnie pogryzły że się wsciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale zaraz spadam a te buty fajne :-) wiecie ze ja tego typu butow w zyciu nie mialam , nie wiem czemu mam wrazenie ze sie w nich nogi poca hehe, gupia jestem bo niektore sa naprawde super a ja je zawsze w sklepie omijam :-/ a w sumie wygladaja na wygodne my zaraz nad ren spadamy troche polezec na kocu i pogrilowac jak ktos ma smaka to niech wpada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde skleroze mam :-P ja w sumie malo puchne obraczke perscionek jeszcze nosze no ale ja mam dopiero 35 tydz to moze wszystko przede mna :-O juz bym chciala urodzic a tu jeszcze tyyyle czasu PM te biegunki to chyba normalne przed porodem., organizm sie czysci a troche to tez moze ze strachu ja jutro rano ide na ktg i usg i zobaczymy co tam ten moj maly wyczynia :-/ a wieczorkiem jade do joho na infoabend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde gosia rzuc chaslo gdzie mam cie szukac:p ja zrobie obiad i tez spadam, szwagier bedzie ok 13tej, nakarmie towarzycho, pogonie co niektorych i wyruszam z mezem gdzies. ale najpierw musze go obudzic bo spi jak zabity :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiałki ja juz po spacerku i wcinam sniadanko u nas pogoda bez zmian czyli upał...Jak narazie odpukac spie super od kąd przed zaśnięciem wypijam kubek zimnego mleka... Mała jak zwykle od rana buszuje :):):) Mala_mi mnie tez to denerwuje że wszystko robie jak żółw.Wczoraj zasadziłam sobie kilka kwiatków w ogródku a zesapałam się jak bym z hektar przekopała ziemi.... Ja dzisiaj na obiad mam zupke jarzynową i placki ziemniaczane .... PM jak ty masz dobrze już lada dzień i po wszystkim a z tym czyszczeniem to organizm się oczyszcza sam przed porodem więc się nie martw... Ide obejrzeć zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Martusia :) masz racje z tym oczyszczaniem..ale nie wiem czy powinnam jesc teraz ta rybke smazona i w ogole cos smazonego czy lepiej odpuscic. Ale to co by mi zostalo? chleb wcinac? bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...38...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....37...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....34....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......33..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------------------------SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem przyszła ale chyba możesz bo do cesarki bedziesz miała robiona prawdopodobnie lewatywe to cie oczysci.Ja przynajmniej miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wcinaj i kożystaj puki możesz bo potem tak sobie nie bedziesz podjadała:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Widzę, że wszystkie się opalają, plażują i wogóle full relaks... Ja za tydzień o tej porze też już bede się byczyć... To już ostatni tydzien mojej pracy :-) Ciesze się, bo już bardzo odczuwam te 8 godzin przed kompem... No i w końcu skoncentruje się na przygotowaniach na przyjście Mikołajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz posprzątałam ,bede szła tylko po zakupy.Dzis na obiad robie kluchy z twarogiem i skwarkami i dzis nie jadlam śniadania bo te kluchy to wyzerka .Pózniej pójde po małego do przdszkola i tak po 16 na spacer on to by mogł cały czas na dworzu.............a juz wymiękam jakos w krzyżu mnie łupie........ Goba ja tez dziś ide z haraczem za przedszkole ja płace 285zł bo to prywatne jest. Boże jak to dobrze ze mamy końcówke ciąży bo te upały............Lubie taką pogodę ale w ciąży to masakra jak dla mnie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz nie nosze biżuteri od 2tyg.pozniej to bym chyba nie sciągneła.Przyszla jedz teraz póki możez ostatnie chwile szaleństwa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja ja za państwowe płace 328 w tym angielski 27zł!co ty na to? zdzierstwo poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania--podziwiam Cie, ze chodzisz jeszcze do roboty A za przedszkole to ladnie zdzieraja.. u nas chyba 200-300euro A jak mowicie ,ze mam korzystac to ok ;) wlasnie wcinam lila star ,lubie te orzeszki w czekoladzie, sniadania nie jadlam, pije herbatke mietowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm jedz dziecko jedz przy karmieniu to dopiero masakra. a tak właściwie macie gdzieś w zanadrzu diete kobiety karmiącej?jak tak to podeślijcie bo jak wiki rodziłam to nie pamietam co można. bo tak właściwie chyba nic nie??????hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak karmiłam to ostawiłam rzeczy kwaśne( bigos,ogórki kiszone) ostre i gazowane.No i bez kawy i alkoholu. A tak poza tym to wszystko jadłam. I mały nigdy nie miał żadnej kolki i wzdęcia. Od położnej wiem że to nie zależy od diet ale od stopnia rozwoju układu trawiennego dziecka. Są przypadki że kobiety trzymają ścisłą dietę a dziecko non stop ma kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkie Grubasy ;) :D Ja cały weekend miałam zabiegany. W sobotę pojechałam na uczelnię i byłam na zajęciach 40 minut hihi. Wróciłam i poszłam sobie na mecz, bo mężuś gra w baseball (i pochwalę się są już w I Lidze) więc wolałam posiedzieć na ławeczkach i popatrzeć. A wczoraj byliśmy u moich rodziców na grilku, bo tato i siostra mieli urodziny. Nażarłam się tak, że nawet kolacji nie chciałam jeść. Ale pojechaliśmy na lody mniam - bo ostatnio wyczaiłam superowe lody na gałki robione z owoców, z kawałkami w środku. Malinka -- gratuluję Córuni!! Obyście teraz szybciutko wróciły do domku. Iza -- super, że Bartuś tak rośnie. Pewnie jako najstarszy będzie potem chłop jak dąb przy naszych Pociechach. PM -- no żebyś do czwartku nie zaczęła się rozpakowywać. Zaciśnij nogi na te 3 dni jeszcze. Mnie wszyscy mówią, że brzuch mi się obniżył, takie mam dziwne bóle itd.. i z przerażenia już, żeby nie zacząć rodzić, nie piorę ostatniego prania. Ale jutro kupię resztę rzeczy do szpitala chyba, więc spakuję torbę, niech stoi, bo mężuś będzie potem panikował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie czeka małe przemeblowanie pokoju. Dzisiaj przywiozą mi łóżeczko. Więc trzeba je gdzieś upchnąć. Kupiłam takie z szufladą. Sosnowe. Jak dziecko podrośnie można wymontować szczebelki i jest jedno osobowe łóżko dla starszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się nie pojawią, ale po siusianiu tak oglądam papier, ze mój mąż śmieje się ze mnie, że robię analizę techniczną hihihi. Ale ja wolę być pewna, że nic tam nie ma. Choć w sobotę na wkładce i to w ciągu godziny od założenia znalazłam sporo takiego śluzu dziwnego. Po godzinie to zawsze jeszcze jest czysta a tu takie coś dziwne koloru żółto zielonego. Takiego jak takie jaskrawe pisaki zakreślacze hihi i sama nie wiem, czy było żółte, czy jaśniutko zielonkawe. Zastanawiam się czy to nie był ten czop śluzowy. To mnie jeszcze bardziej przeraziło. Jutro jadę w końcu do tego szpitala, mam nadzieję, że podadzą mi termin kiedy mam przyjechać na cesarkę. Chciałabym 16 czerwca - ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, Malinka gratuluję córeczki niech zdrowo rośnie, Goba dzięki za uzupełnienie tabelki, u mnie słabo internet działa to pisze kiedy się da. Te upały to mnie już chyba wykończą, cieszę się że świeci słońce ale tak puchnę: dłonie i stopy, że wyglądam jakby mi doklejno te części z jakiejś kreskówki o wielkoludach. Goba w nocy to ja już wogóle nie śpie dlatego w ciągu dnia przydżumiona jestem, a z tymi nastrojami to też tak mam i na dodatek wczoraj wybrałam się na takie małe przyjęcie i jeszcze większej deprechy dostałam. Te opowieści o strasznych porodach mnie dobijają i jak można takie rzeczy mówić kobiecie w ostatnim miesiącu ciąży, która i bez tego panikuje. O dziwo można je usłyszeć od osób, które znają się na psychgologii i podejściu do ludzi. Wieczór więc miałam z głowy i ryczeć mi się chciało, że mnie to wszystko przerasta. Przepraszam, że Wam takie smętny piszę, ale musiałam komuś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×