Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej kochane ja też się już melduje u mnie dzisiaj chłodno to troche oddychne od tych upałów. Mala_mi ja tak samo często mam doła czuje się jak bym w tej ciąży chodziła wieki ale jeszcze troche i maluszki bęą z nami głowa do górya wyglądasz bardzo ładnie zobacz na mój baniak jaki duży ale za to jaki kochany w sirodku😘 Jotka powodzenia kochana zaciśnij jeszcze troche nogi żeby maleństwo sobie tam jeszcze posiedzało pozdrawiam i powodzenia czekamy na wiadomość od ciebie 🌼 Potem do was wróce bo musze z rodzinka na skaypie pogadać to buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że rodzimy w czerwcu, a nie np w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski ja wlasnie wrocilam od lekarza wszystkie wyniki mam ok ktg tez ok a maly se lezy doopskiem w dol, w sumie to nawet po skosie troche, glowe ma pod moimi prawymi zebrami a nogi na lewym biodrze, szanse ze sie obroci raczej maaaale i dostalam juz skierowanie na cesarke ja przez 2 tyg od ostatniej wizyty przytylam 200 g a maly 600 :-) obzera mnie normalnie :-) ma juz 2600 g i 46 cm czyli chyba sie psychicznie zaczne nastawiac w 100% na cesarke, troche sie boje ale normalnego porodu tez bym sie bala :-P trudno jakos trzeba urodzic teraz wciagam swieza bulke z twarogiem i mysle co by tu dzisiaj ugotowac :-) wieczorem mam zaplanowane zwiedzanie kliniki, ciekawa jestem jak bedzie, musze sie juz na jakas zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Gosia duży już synuś,dobrze że wszystko oki,każdy poród niesie ze sobą jakieś stresy także nie ma się co martwic na zapas,będzie dobrze:)Ciekawe co mi lekarz powie w sobotę. U mnie znowu gorąco,w sumie fajnie ale jak siedzę w domku bo w taki skwar gdzieś wychodzic to bym nie dała rady,za bardzo się męczę zwłaszcza na słońcu.Ja gotuję dzisiaj żeberka w sosiku ziemniaczki i kapusta kiszona,na razie mi się nie chce ruszac ale powoli zbieram siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po lekarzu mam antybiotyk bo niewiadomo czy nie mam akażenia ,ale jesli opuchlizna zejdzie i krecha nie bedzie szła dalej mam być na ma ściach z antybiotykiem i sterydem,a jesli dalej tak bedzie to mam wziąść antybiotyk. noga boli,spuchnieta jak bania i czerwona-pierdolone meszki. sorki za słownictwo ale brak mi słow na to co lata,gdzie te czasy ze idziesz na spacer i nic nie ma? m ówie wam masakra. gosiano to mały już chłop jak dąb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba współczuję ci,na szczęście tutaj czegoś takiego latającego nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba wspolczuje tych meszek :-O ja w sumie nawet nie wiem jak wyglada nie wiem czemu ale u nas jakos mniej tego dziadostwa much, komarow czy czegos takiego mimo ze duza rzeka jest obok, nie wiem truja to czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi mój mail to zapalam@poczta.fm z góry dziękuję, Goba współczuje dość że i tak ciężko to ciebie jeszcze pogryzło jakieś robactwo, dobrze że byłaś u lekarza. Ja jak zwykle mam lenia a może bardziej nawet jakieś dziwne osłabienie i nie chce mi sie nawet ruszać, boję się że może niedługo jak tak dalej pójdzie to będę zdolna jedynie mówić i głową ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to wspaniale, że wszystko z wami w porządku, ja wizytę mam w czwartek i też mam nadzieje, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba a wcześniej miałaś jakieś takie reakcje na meszki? Mój Maksiu ma na komary. Jak go komar ugryzie puchnie do strasznych rozmiarów. Kiedyś ugryzł go komar w stopę. To stopa spuchła mu tak że nawet buta nie można było założyć i nie dochodziła krew i stopa była strasznie sina. Musiał dostać od razu zastrzyk przeciw wstrząsowy. A potem maść z antybiotykiem i sterydami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nie ma zartow z tymi paskudami komarami meszkami itd moze trzeba by zakupic moskitiere, widzialam takie na lozeczko i na wozek chociaz sama chyba nie bede tego kupywac bo tu jednak malo tego dziadostwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małąmi nigdy nie miałam odczynu alergicznego,normalnie jak u wszystkich ślad i wędzenie,a teraz szok.moja mała ma normalnie nie puchnie na szczescie ale niewiadomo jak w tym roku. gosia a ja moskitiere kupuje na bank nawet przed komarami jest dobra,a wszystkiego teaz pełno lata wiec nie bede narażać małego.zimy nie było to teraz wychodzi wszelakie robactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, wspolczuje :( U nas mimo, ze wody wiecej niz ladu ani komarka, a w parku wieczorem to tylko swietliki :) Nie wiem czym to idzie, ze nawet jak jade nad jezioro nie musze sie martwic o te paskudy, a w Polsce wystarczylo do odrodka na grilla i cala w bablach...i ciagle te spraje przeciw owadom :o Elmirka, ja tez sciaglam obraczke i pierscionek tak gdzies w 5 miesiacu po tym jak prawie zgubilam obraczke..bo u mnie poszlo w druga strone, schudly mi palce :P teraz pewnie juz tak nie ma, ale nie mam zamiaru probowac bo raz puchne, raz chudne... A gdzie mamuska dzisiaj ? Gosia, no szkoda ze maly nie wspolpracuje i sie nie obrocil :( Ale kawal z niego chlopa juz :) Dziewczyny czuje sie jak w pierwszym trymestrze, ciagle bym spala. To do mnie wogole nie podobne, wczoraj wrocilam z pracy, spalam w pociagu, przyszlam , to sie polozylam, przebudzilam sie na kolacje, i poszlam dalej spac, zaspalam na pomiar cukru, wykapalam sie i z powrotem do lozka, koszmar jakis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to z tym spaniem masz tak samo jak ja, codziennie musze uciąć drzemkę i oczywiście czasmi też zasypiam na pomiar cukru. Niedawno wróciłam z ktg, z tętnem dzidzi wszystko w porządku i mała często się ruszała. Dzisiaj miałam niezły sen. Śniło mi się, że urodziłam w domu, a tu nic nie przyszykowane dla malutkiej, nawet pieluszek nie miałam, kazałam iść mężowi do znajomych żeby pożyczył a on przyniósł jakieś dziwne, że nie potrafiłam ich założyć, nawet nie miałam jej czym przykryć i co jej założyć. Mówie Wam tak się umęczyłam w tym śnie, ale może to jest znak, że powinnam już wszystko przygotować bo tak naprawdę to niby wszystko mam ale nie poprane i nie poprasowane. Goba współczuje Ci tej opuchlizny, mnie ostatnio pogryzły komary, ale na szczęście jakoś nic mi nie jest. Ciekawe co tam u Jotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam wiesci :-) przyszla mamuska juz po cc :-D !!! rano ja braly skurcze, i robilo sie rozwarcie pojechala do lekarza i juz ma z glowy :-) Maly ma 51 cm i wazy 3480g i ponoc sie niezle drze :-) ale jaj zazdroszcze juz ma z glowy :-) gratulacje dla kolejnej mamuski i dzieciaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻. Ale dobrze :) Oj cos sie zaczyna u nas wysyp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mamuśki,ale jej zazdroszczę że już jest po,najważniejsze że maluszek zdrowy,super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Mamuśka, serdeczne gratulacje, super, że mały zdrowy. Mam jeszcze pytanie. Czy przed pierwszym użyciem można prać pieluchy tetrowe, które będą używane jedynie do przykrywania maluszka, wycierania buzi? Czy można wirować pieluchy? Słyszałam też, że wskazane jest nakładanie pieluch tetrowych na jednorazowe przez pewien czas w celu uniknięcia wystąpienia dysplazji stawów biodrowych. Czy tez o tym słyszałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, slyszalam o tych bioderkach i mam taki zamiar. Bede prac te pieluszki w proszku dla niemowlat, i tez mam zamiar ich uzywac do przykrycia, czy podlozenia od dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie przed pierwszym uzyciem je bede prac, bede wirowac i prasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKA GRATULACJE TERAZ CZEKAMY NA ZDJECIA MAŁEGO ELIASKA-ale się ciesze to już mamy 3 dzieciaczki,super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....37...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......33..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- -----------------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek----------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was serdecznie! Chyba i ja mam kryzys 8 miesiąca..normlanie takiego mam doła jak patrze na siebie,ledwo co łaze,,i wydaje mi sie ze ta ciąza trwa juz rok :( i ze juz niegdy sie nie skonczy.Tylko bym spała i jadłam;( A jeszcze w ten week całe dwa dni musze w szkoel siedziec bo amm egzaminy,normlanie ryczec mi sie chce.Buuuuuu Z tego co patrze to kazda z naszcyh kolezanek ktora urodziła..to były jeszcze sporo przed terminem,moze i moj zechce chcoiaz tydzien przed terminem wyjsc..ech Ale jak bedzie tak jak z 1 synkeim to wyjdzie tydzien po i to wywoływany poród.Jejku czuje sie tak jakby nic miało mnie nie cieszyc..dobrze ze nie jestem sama i wiem ze Wam tez jest cięzko,tz nie dobrze ze tez jest Wam cięzko:P ale dobrze ze mam sie komu wyzalic i wiem ze mnie zrozumie.Bo niestety nie kaxdy potrafi to zrozumiem ze jest taki moment w ciązy ze kobieta ma juz poprostu wszystkiego dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska gratulacje a coś tak czułam że nie dotrwasz do czwarku gratuluje serdecznie🌼🌼🌼🌼🌼 gosia synuś rosnie jak na drożdzach goba przekichane masz z tym robactwem Obca nie łam się wszystkie mamy doła to pewnie wszystko przez stres przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ,malinka***, przyszła gratulacje dorwałam się na chwile do kompika - jak trudno bez neta wytrzymać a ja juz jestem odcieta od świata ponad miesiąc ale juz niedługo jakieś 3 tygodnie i będe miała kontakt z bazą :) za ten czas skonczy sie remont w domku i bede mogła spokojnie korzystac z kompa dziewczyny ale macie super ze juz maluszki sa na swiecie chociaz ja jeszcze musze poczekac bo narazie mam tylko wuzeczek dla dzidzi ale mam nadzieje ze w tym tygodniu zrobiie wkoncu zakupy pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 MAMUSIA GRATULUJE SYNKA Ale wiesci az sie poplakalam jak przeczytalam ze Mamuska juz moze sluchac rykow Eliaska;) U mnie jak narazie spokuj, mala ma jeszcze pare tygodni 20 dopiero mam wizyte, to zobacze co KTG wykaze Dzien mialam pol przespany nie wiem czy to hormony, czy za duzo powietrza, ale wstalam dzisiaj o 9, a o 12 znowu dzemka taka bylam padnieta. Pod wieczor porobilismy z mezem troche porzadkow w ogrodzie, i holender jak zaczal kosic trawe to kabel wpadl pod kosiarke , i na tym praca sie zakonczyla;( jutro trzeba bedzie znowu od poczatku. Dziewczyny ja pieluchy tetrowe wypralam na 40 stopni i wirowalam na 600 obrotow- balam sie ze sie powyciagaja, wyprasowalam i sa wsumie jak nowe. Pieluszkowac tez bede, tak zapobiegawczo, u mnie w rodzinie byly2 przypadki problemow z bioderkami wiec wole na zimne podmuchac. Goba i jak noga, schodzi ci ta krecha??? Obca nie przejmuj sie az tak bardzo wygladem, wyobraz sobie ze mi sie gabaryty podwujnie zwiekszyly;) ale nie doluje sie tym bede sie martwic tym po pologu. Alkatraz witaj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie jakie termometry pokupowalyscie dla dziecka, bo ja nie wiem gdzie i jaki kupic czy w drogerii czy w aptece. Czy kupujecie sol fizjologoczna do czyszczenia noska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×