Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Właśnie obejrzałam zdjęcia na interii. Wszystkie tak ślicznie wyglądacie. Normalnie wpadam w kompleksy bleeeeeeeee Mam super zagadkę chcecie? Ciekawe czy któraś zgadnie. Co jest większe niż Bóg? Co jest bardziej złe niż diabeł? Biedni maja to, Szczęśliwi potrzebują tego, A jeżeli to zjesz, to umrzesz Ponoć zadano ją przedszkolakom i studentom. Przedszkolaki odgadły w 85% od razu, a studenci w 17% po zastanowieniu się. Hihihi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia my wszystkie rozumiemy co czujesz, bo pewnie każda z nas się boi jak to będzie. Ja pomimo, że cesarka to i tak to przeżywam, bo nie wiem jak to zniosę jak będzie po wszystkim i z bólem brzucha dzidzię będę chciała nosić. Ale główka do góry - jak nie my to kto!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie czeka małe przemeblowanie pokoju. Dzisiaj przywiozą mi łóżeczko. Więc trzeba je gdzieś upchnąć. Kupiłam takie z szufladą. Sosnowe. Jak dziecko podrośnie można wymontować szczebelki i jest jedno osobowe łóżko dla starszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu wpadł znów mój wpis o łóżeczku? Coś mi komp szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witajcie po weekendzie! Elmirka, fajny termin, hi, hi. Ale mnie sie chyba nie uda donosić do tego czasu, ide dziś do lekarza, niech mnie poogląda, bo coś mi sie wydaje, że poród sie zbliża. Spakowana jestem :) A co do diety, to słyszała, że należy jeśc tak jak w ciąży, bo dziecko jest przyzwyczajone już do pewnych smaków i potem przy zmianie diety może być problem. No ale wiadomo, że trzeba zachować umiar :) O rany, a my mamy kolejnego maluszka ! A ja tu o diecie :) Malinka, gratulacje. Oczywiście, jak było do przewidzenia - popłakałam sie jak głupia. Coś mi sie robi na starość :) Iza, super, że mały się rozwija. A wózek bardzo fajny, taki zgrabny. Jakbym teraz kupowała, to właśnie taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy madre jesteście. małgonia nie martw się ja też cykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...38...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....37...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......33..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- -----------------SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi - od razu wpadłaś na to, czy już znałaś? Bo ja przyznam myślałam i myślałam i nie wymyśliłam. Dopiero ktoś mi powiedział. Iza -- widziałam te wózki. Ja w prawdzie kupiłam w zupełnie innym stylu, ale te super się prowadza, małe, zgrabne i skrętne. Myślę, że będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi no to gratuluję. W takim razie aż wstyd się przyznać, że ja nie wiedziałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Długo dzisiaj spałam,jakoś dobrze mi się śpi ostatnio,to dobrze bo w końcu odpoczywam.Właśnie zjadłam śniadanko i piję kawkę. Ja też strasznie puchnę i już dawno nie noszę biżuterii,nogi to dopiero od trzech dni zaczęły mi puchnąc ale dłonie już wcześniej.Już bym chciała byc po ale jak sobie pomyślę to też się boję jak wy,to chyba normalne. Zaraz biorę się za ostatnie pranko powiedzcie na ilu stopniach prałyście pieluchy tetrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyprałam razem z ręcznikami dla Niuni na 60 stopni i przyznam, że zrobiły się wstrętne. Po pierwsze pewnie kupiłam jakieś kiczowate, a po drugie to może przesadziłam z temperaturą? Nie wiem, radzę więc wyprać na 40, przecież teraz one nie są brudne, tylko trzeba je odświeżyć zanim nasze Maleństwa będą się na nie ślinić hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,w sumie naprawde ładne ale materiała tetra nie jest taka jak kiedyś była.ja wiki tetrowe tez za1 razem prałąm w 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jakbym wyprała moje na 90 stopni to na bank wyjęłabym same nitki hihihi. I wiem, że jak mi się rozwala (stawiam, że wytrzymają do piątego prania) to kupię flanelowe, ładniejsze, milsze i lepsze po praniu. No i przynajmniej te flanelki co kupiłam to dobrałam sobie wzór do pościeli - będzie ładnie wyglądać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie latają f16 wiecie jak dzisiaj słychać.masakra a ich baza krzesiny jest dośc daleko odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba współczuję hałasu.A co do pieluch to ja chyba wypiorę w 40 stopniach bo przecież i tak nie są używane trzeba je tylko po prostu odświeżyc,a boje się że właśnie wyciągnę same nitki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to katrin do dzieła,ja tetre bede uzywać tylko jak mały uleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko wtedy goba będe ich uzywac,właśnie zabieram się za pranko i prasowanko a pózniej obiadek,robię gulasz ryż i mizerię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja, juz po obiedzie, ale zjadlam troche ziemniakow z mizeria,jakos nie chcialo mi sie tej ryby. Widze, ze u Was przygotowania pelna para. Ktoras sie tam pytala czy 16czerwca to ladna data.. mi sie podoba, ja chcialam 16maj, ale bedzie 15 ;) W brzuchu mam rewolucje.. hehe co zjem to flaki mi sie przewracaja blee... co do tego sluzu Elmirka to czop jest jasno rozowy. Mysle, ze to uplawy,albo jakas infekcja Ci sie robi? nie wiem, w kazdym razie mam to samo .. Diewczyny moze Wy mnie poratujecie, moj maz poplamil koszule kawa i czyms jeszcze, polalam odplamiaczem do kolorow, zostaly jakies jasne plamy :o a nigdy nie byly .. po vanischu zawsze mialam ciuchy odbarwione,.ale po silu nigdy.. , nie wiem czy to w czyszczalni zalatwia..a koszula droga jak diabli :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyprałam pieluchy w 40C i mam wrażenie, że sie zrobiły mniejsze. Hmm, muszę je zmierzyć jak wyschną. Ale bym zjadła mizerię... Niestety mam po niej zgage jak stąd do Ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupka zrobiona za niecała godzine po małego do szkoły a taki upał że nie chce mi sie wychodzic.mi tez zaczynaja puchnąć nogi że nie długo to chyba w łapciach będe chodzić hi hi hi Ja pieluchy wyprałam w 95 stopniach no i fakt zrobiły się z deka przezroczyste ale te materiały teraz takie do kitu.wyprasowalam je i nie jest najgorzej może ze 3 miech wytrzymają hi hi hi.. Mamuska nie wiem ja zawsze plamy wywabiam waniszem chociaz nie zawsze to pomaga i ciuch wtedy do śmieci albo Kuba ma po domu do ciekania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co tam u naszej malinki słychac i jej córeczki ale na pewno wszystko dobrze całuje was kochana bardzo serdecznie😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po prasowanku,pranie nastawione,na chwilkę usiadłam bo się zmęczyłam,prasowanie w taki upał to ciężka robota zwłaszcza z takim brzucholkiem:)Ja po mizerii też mam zgagę ale jakoś nie mogę sobie odmówic,po prostu nie dodaję cebulki i nie jest tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciekawa co tam u malinki i jej niuni,ja w sobotę na usg już się nie mogę doczekac żeby zobaczyc mojego skarba:) Przyszła ja też do plam używam vanisha ale tutaj to już chyba tylko czyszczalnia coś ci na to poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×