Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

bidulko nie martw się ze wyrzutami mały bedzie wolał butle niż obolałego cyca a ty kochanie lecz sie czymś na gorączke bo sie maRTWIMY TU O CIEBIE SKARBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia u mnie też wszystko tak dziwnie pachnie, dlatego wyprałam rożek i ochraniacz na szczebelki, bo tego jednak dziecko będzie dotykać. A baldachim jak zamontujesz, to myślę, że góra po dwóch dniach już tego zapachu nie będzie. Elektryczna nie poddawaj się, musisz być silna i nie przejmuj się, że Mały będzie dostawał mleko zastępcze. Tak będzie lepiej i dla Ciebie i dla niego. Pamiętaj, że jak Ty cierpisz, to On to wszystko wyczuwa, że z Jego kochaną mamusią coś jest nie tak. To dobra decyzja dla Was obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiesz co Ci jeszcze powiem. Mój mąż też bardzo się przejmuje każdą z Was i czasem czyta razem ze mną, sam się dopytuje ci słychać itd.. Jak usłyszał jak się męczysz powiedział, że to bardzo dobra decyzja, że chcesz przestać karmić i gdyby mnie to spotkało też wolałby żebym się nie męczyła. Widzisz, to nie tylko my tutaj tak Cię pocieszamy wszyscy z zewnątrz też Ci to powiedzą, że tak jest lepiej. Trzymaj się jakoś ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka masz racje dam sobie z tym spokój a ochraniacze prałaś w automacie czy w ręcach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochraniacz w automacie na 30 stopni, bo bałam się, że na wyższej może się zniekształcić i wyjęłam taki jaki włożyłam. Właśnie się suszy :) Ale tylko raz wirowałam, bo Jej ubranka wirowałam dwa razy, żeby szybciej wyschły, a i tak i tak prasowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna dobrze dziewczyny piszą nie masz się co zamartwiac,tak będzie lepiej dla ciebie i maluszka,ty wydobrzejesz a i on lepiej się poczuje bo mama będzie uśmiechnięta i zdrowa,gdybym ja była na twoim miejscu zrobiłabym tak samo,zresztą nawet nie wiemy co nas czeka może będziemy miały tak jak ty,głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedulka nasza a ja właśnie pomyłam wszystki drzwi-preparatem W5 z lidla i mnie w nosie boli od zapachu, a teraz co?niewiem co jeszcze sprzątać.podpowiedzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj lenia masakra!!!!!!!Nawet nie chce mi się iśc wziąśc prysznica,ale powoli zbieram siły.Oprócz obiadku nic nie muszę robic w sumie więc sobie poodpoczywam przy książce chyba:)Trzeba czytac póki mogę jeszcze bo pózniej nie będzie czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba nie wdychaj tego świństwa!!!!!Wiem jak to śmierdzi bo mój mąż raz czyścił tym kafelki w kuchni na podłodze bo co jak co ale czyści dobrze ale śmierdzi okrutnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiaj z tym koniec-myślisz ze to ma wpływ na małego? a co mam jeszcze posprzatać-póki mam zapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Za niedługo się będziemy rozsypywać po kolei:) dziewczyny wy też tak nie spałyście nocami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ma to wpływ mam nadzieję że nie ale pamiętam że ja uciekłam z kuchni aż bo mnie dusiło,brrrrrrrrr ohydny smród,ty pewnie troszkę tego użyłaś także myślę że nie masz się co martwic.Nie mam pojęcia co możesz jeszcze posprzatac,u mnie to pewnie by się znalazło ale ja nie mam chęci w ogóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko no jasne większośc z nas nie może już spac nocami,ja też się wiercę niesamowicie,co chwilka do toalety,już każda z nas chce urodzic bo coraz ciężej.Mi to nawet ciężko z boku na bok się w nocy przewrócic ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy po tym moim dzisiejszym sprzataniu wezmie mnie? watpie bo ja mam pecha i niewiadomo czy nie przenosze ciazy tak jak c =órki 2 tyg.co mówicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna ja piłam jak chora byłam i jak mnie pogryzły meszki,i nawet ostatnoi sobie rozpusciłam wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba życzę ci żeby cię wzięło po dzisiejszym sprzątaniu bo na pewno tego byś chciała:)To dobrze że można bo mam jakąś wysypkę na dłoniach i na dole brzucha i martwię się bo to swędzi,może wapno pomoże...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj powinno pomóc albo jakas masc fenistil albo co. wiecie ja mam slad po tym wrzatku na brzuchu ciekawe czy mały bedzie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No demiluna dawno się nie odzywała,może też się rozpakowała chociaż chyba to za wcześnie bo ona ma termin tak jak ja na 21.06,ale w sumie nigdy nic niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jak masz ochotę posprzątać to przyjdź do mnie :D na pewno znajdę Ci zajęcie. Ja żebym nie miała wyrzutów sumienia, że nic nie robię dzisiaj to wstawiłam trzecie pranie, ale już z normalnymi ciuchami. Mam jeszcze troszkę miejsca, to akurat powieszę. Wiecie co może jestem nienormalna ale zrobiłyście mi smaka na wapno, też bym sobie wypiła bo lubię :P ale nie mam po co hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki goba spróbuje,najpierw zobaczę czy dostane tutaj taką maśc,a co do oparzenia to myślę że maluszek nic nie będzie miał,to zabobony...ja też się nieraz oparzyłam i nawet nie myślę o tym,będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Ja mam termin za 13 dni ale ledwo daje radę:) na bieżąco śledzę ten topik:) męcza mnie małe skurcze i nawalają plery:-/ dziś w nocy bolał mnie jak na okres ...a dziś od rana mnie czyści;-/ byłam na ostatniej wizycie u gina i podłączył mnie do KTG nic nie zaczaiłam z wykresu:-/ mąż mówi że strasznie mi brzuszek opadł...tak tylko czekam i czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka nie miej wyrzutów sumienia ja też nic nie robię,masakra!!!Ale pranie chyba też wstawię...napij się wapna na zdrówko:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
katrina0408 hihi cos mi się z lekka wydaje że szybciej się rozsypie:) Ja też mam wysypkę i cały czas piję wapno troszkę przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina napiłam się wody mineralnej gazowanej, bo zawsze piję niegazowaną więc powiedzmy, że czymś to zastąpiłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko a wpisz się do tabelki naszej. rosól gotowy posyłam jak któraś ma ochote.no ta racja ide wstawić pranie ,i zobacze co u wiki w pokoju jest do zrobienia.zajrze zaraz-bo podgląda co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×