Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ja tez pije kawe codzien w pierwszej ciazy tez pilam jedna dziennie nie zaszkodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo lekarzy , to tutaj w stanach nawet sie przykladaja do swojej pracy, a to chyba dlatego , ze badzo latwo idzie ich oskarzyc o jakiekolwiek zaniedbania, tak wiec wszelkiego rodzaju badania na cukrzyce, wymazy , badania polowkowe usg czy zoltaczke sa tutaj norma i kazdy lekarz ci to zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale ale ktoras pali nie pamietam nicka :-O w de tez nie moge anrzekac na opieke lakarska wszystkie te badania robia, bez dodatkowych oplat usg za kazdym razem ktg tez iles razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem z powrotem :D Miałam dwa długie telefony, jeden ponad 40 min drugi prawie 30 i aż mnie uszy bolą :p A między czasie kolajba. Która tam ma ciacho? Jabłka wyrzucę bo nie lubię ciepłych owoców ale drożdżówkę wszamam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle co tu robic z reszta popoludnia, na dworze upal w domu nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się bardzo nudzę to czytam :p albo gram na kurniku hihi albo łażę po kuchni i się z nudów obżeram hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-mir-ka , sorki, że się wcinam ale jak przeczytałam Twój wpis o lekarce to muszę Ci napisać, że wiem co czujesz........ Ja miałam też przeboje, ze swoją, byłą panią gin. W 24 tygodniu ciąży zleciła mi test obciążenia glukozą, ponieważ wyjeżdżałam do teściów i miała złe przeczucia, poszłam do przychodni zapytać jak wyszły wyniki. Położna powiedziała, że mi ich nie odda ani nie powie jak wyszły bo muszę się pierw umówić na wizytę albo przyjść na tą planową. Stwierdziłam, że jeśli coś byłoby nie tak to powiedziałaby mi o tym, więc postanowiłam przyjść zgodnie z grafikiem, za miesiąc. No i właśnie wtedy okazało się, że mam cukrzycę ciążową, a ta......(brak słów) nawet nie raczyła mnie o tym poinformować, a żeby było śmiesznie wypisała mi skierowanie do diabetologa ze wsteczna data ( o miesiąc) i podrobiła wpis w karcie ciąży!! Zrobiła wpis z bieżącej wizyty i wsteczny z adnotacją, że byłam zaraz po otrzymaniu wyniku i zostałam poinformowana o wszystkim............. Także kochane, niektórzy lekarze nie powinni wykonywać swojego zawodu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla Kurcze chyba bym napluła tej lekarce w pysk. Sorry ale nie umiem inaczej opisać moich mocji po tym co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym cos poczytala, ale domawa bilbioteczke juz przewalkowalam i nie mam juz co czytac:( , polskiej biblioteki nie mam a po angielsku to sie nie porywam :P , ale zaraz wstanie moja panna to nie bedzie nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz też miałam takie myśli, ale stwierdziłam, że większe nerwy w tym stanie nie są mi wskazane..... Jakieś dwa dni temu zadzwoniła do mnie położna z tej przychodni, aby dowiedzieć się co się ze mną dzieje bo juz od prawie dwa miesiące u nich nie byłam.... no i nie wytrzymałam i powiedziałam jej parę słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla dobrze zrobiłaś. Też bym do tych oszustów więcej nie poszła. Ale do mojego lekarza wrócę, dla mnie on jest niemalże jak Bóg. Jemu ufam w milionie procentów i już się nie dam namówić na wizytę u innego. Pomimo, że ma mnóstwo pacjentek i zawsze opóźnienia to wszystkich dokładnie z uśmiechem przebada i dla każdego ma czas i jeszcze nigdy nie pomylił się w diagnozie, a nawet wiele mu zawdzięczam. Agula to ściągnij sobie jakąś książkę na kompa. Ja teraz tak właśnie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz mi podac linka do jakies fajnej stronki z e-bookami, a co teraz czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to nie znam teraz czytam Harrego Pottera tą ostatnią część. Ale ja generalnie czytam wszystko :p mogę Ci go na maila wysłać ale ostrzegam że w wordzie ma ponad 3 mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jeszcze niedawno na kompie chyba kilkaset e-book'ów ale ich nie czytałam i wywaliłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-mir-ka ja teraz też nie mogę nić złego o moim nowym ginie powiedzieć :) leczy mnie doktor z przychodni patologi ciąży i z uwagi na cukrzycę prowadzi moją ciąże indywidualnie, nareszcie ktoś się nami zajął! Ja tak naprawdę kwalifikuje się bardziej do lipcówek bo termin mam na 3 lipca, ale muszę przyznać, że u Was jest jakoś milej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki elmirka, ale nie przepadam za fantastyka uwielbiam za to powiesci historyczne z nuta romantyzmu :P ok, uciekam i zycze dobrej nocki- moja krolewna wstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla to dopisz się do tabelki i zostań z nami :D Ja też długo szukałam porządnego lekarza, szczególnie, że miałam mnóstwo problemów ginekologicznych. Ale teraz jestem wreszcie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja znów nic historycznego nie tknę. Ale Harrego wszystkie części przeczytałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...41...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........40. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....40.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina ewunia626........siedlce........synek..........14.06...3 9tc...sebastian majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........14. 06.....39...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......39....X karolinna7.........Wrocław...........syn.........20.06.. ...38....X agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06....... ...Gabrysia Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......37..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......38...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia SylaT................Warm-maz.....córcia.....03.07......37....Dominika mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick----------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IM IĘ ------PORÓD Iza_---------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05--------21.06-------------------2300---- --Emilka---------SN przyszła---13.05-------28.05----51------------3480---- E liasek------- -CC Merana-----23.05 ------5.06-----52------------2700----- Aleksander-----SN Ewcia24----28.05-------2.06-----52------------3200------ Eryk------------SN bezire------31.05--------7.06-----51-----------3000----- Krystianek-----cc karka_81--31.05--------1.06-----60-----------4010------ Dawidek--------cc milka---------3.06-----12.06------50-----------3360---- --Zosia------------cc mierzejka------5.06-----5.06-------51------ 2780------ Ania-------------cc Super, dzięki za przyjęcie do Waszego grona :) Też będę się powoli ewakuowała, nogi mi spuchły jak parówki i muszę się chyba położyć. Także życzę dobrej nocki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie tak to gadacie do pierwszej w nocy i muszę nadrabiać, a jak wyjątkowo długo siedzę to nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ty to mnie znasz :P:P:P Cale popoludnie w pracy balanga :D Koledzy zabrali mnie do knajpy na super obiadek, oni piwko ja cole dietetyczna ( raz na jakis czas mozna ;) ) i tak zlecialo... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula78 poszukaj polskich ksiazek na ebay albo czyms takim, ja wlasnie tak kupuje bo tez mi polskich do poczytania brakuje u mnie nocka spokojna teraz kawusia i komp a potem moze jakies sprzatanko no i odliczam juz jeszcze tylko 3 dni juhuuu i ide na cc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele ja yez już chce u mnie nocka byłaby ok gdyby nie \"gbur\"z którym sypiam:-)(czyt.mąż)i chrapie a jak zwróce uwage to obrażony że dopiero co spał na boku;-) mówie wam i nawet siku byłam tylko 1 ale powiem wam ze po wczorajszym myciu podług na kolanach myślałam ze mnie ruszy a tu nici... syla witamy w gronie surfitka najważniejsze ze impra się udała a nas potem nadrobisz. martynka ty pytałaś o papierosy?popala małami i ja raz na bardzo długi czas 1 zapale(ale cicho) wołam wiki bo już na dworze na śniadanie a na 10 idzie na uroodziny. a potem popołudniu do siostrzeńca idziemy na urodziny a wy co??? co jest z matusią?pojechała czy komp jej siadł?demiluna napisz do niej elmirka a tą lekarke to bym......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. W nocy znowu miałam skurcze, czasem bolało konkretnie... A rano mi czop odszedł... tak że chyba powoli się zaczyna... Mąż mnie prosi żebym wytrzymała do poniedziałku, żebyśmy mogli jutro mecz oglądnąć :-P zobacze co się da zrobić... Elmirka, no po prostu słów brak... Ja bym chyba awanture zrobiła tej babie !! Skandal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×