Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....41.... Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....40.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 39....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn katrina0408----13.06----21.06-----60------4035-------van essa--------sn AnetkaG27------05.06-----------------55-----3370-------- --julcia---------sn surfitka--------16.06----14.06----55-----------3490----- -Ninka-----------sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia,abii,masterek nie oddzywają się więc może pojechały? ciekawe co u jotki-zostawiła numer na interii?chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 , ja tez mam przeczucie ze dopiero w poniedzialek zobacze mija Gabryske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarnelam chalupe, obiad prawie gotowy a tu dopiero 9 rano!! Wyskocze chyba na troche na spacer z Kamila, ale taki krotki , bo w dluzsza trase to nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania czasami mała mi usypia jak ją nosze do odbicia, ale gdy ją odkładam do łóżeczka to nie zawsze śpi, więc kłade ją sobie na kolanach lub kołysze troszkę na rączkach. Czasami też się pręży i robi się czerwona, to chyba coś z brzuszkiem. Dziś pierwszy raz wystawiliśmy ją w wózku na balkon, ale tylko na 5 minut, bo jakiś wiaterek zawiewał. Może w sobotę uda nam się pójść na pierwszy spacerek:) Nie rozpakowanym życzę szybkiej akcji porodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dluuuugo mnie tu nie bylo ale jakos czasu brak Goba wczoraj napislalm Ci co i jak z cc ale jak juz sie rozpisalam to wszystko mi sie skasowalo i holera mnie wziela a maz pekał ze smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala w dzien przesypia po 2 godzinki mniej wiecej a w nocy 7 h wiec moge sie nawet wyspac;) :) ;) narazie nie moge narzekac ale wole pukac w niemalowane hihi doszlam do siebie juz wiec jest ok moge robic praktycznie wszystko bo nic juz mnie nie boli,,,,Wczoraj byla polozna i wygonila na spacer,szwow nie musze zdejmowac bo zalozyli rozpuszczalne wiec ogolnie nie zaluje ze wybralam cc Goba ty bidulko tak Ci wspolczuje ze jeszcze nie urodzilas,musi Ci byc ciezko....ale ciaza nie moze trwac wiecznie wiec juz nie dlugo napewno sie rozpakujesz!!! Buziaki Aaaaa.....dziekuje za mile komentarze na NK:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI GRATULUJE DZIDZIUSIOW JA NA RARAZIE NIE MAM CZASU PISAC JESTEM JESZCZE BARDZO SLABA BO STRACIŁAM LITR KRWI Z JULCIA JEST DUZO LEPIEJ NA SZCZESCIE CHOC ONA MIAŁ PRZETACZANA KREW W NAJBLIZSZYM CZASIE PRZESLE ZDIECIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , czy kroras z was wymiotowala przed porodem, bo mie to wlasnie zmulilo i oddalam cayl posilek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytalam , ze tak czasem organizm sie oczyszcza- kibelek i wymioty, ale nie mam innych objawow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może niedługo=w końcu w sobote mam przyjeżdża to już powoli możesz się rozpakowywać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic a nijutro jade do szpitala na ktg i podejma decyzje czy do domu czy na oddział jesli do domu to w poniedziałek na wywołanie ale zaczynam już schizować-popostu si ę boje bo nie wiem czy wogóle w poniedziałek wywołaja jak nie to w srode znowu albo cc, juz wolałabym wiedziec ze w dany dzień a nie tak czekać co i jak sie rozwiąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, dzięki za link do stronki z buźkami:) Kasia78, przeszłyszłyśmy bardzo podobny koszmar, ale trzeba mieć nadzieję, że z naszymi dzidziusiami będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra bo pustki dzisiaj papa a jutro po śniadaniu jade do szpitala jak mnie zostawia to mam numer do beji i melani to dam znać a jak do domu to od razu po powrocie napisze, miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula78 wymioty to normalne i biegunka tez :) Ja wczoraj miałam silne bóle i myslałam ,ze to juz Odszedł mi czop śluzowy ale teraz siedze cały dzien w domu i nic Od czasu do czasu mam skurcze nieraz dosc silne i nic Juz sama nie wiem o co w tym wszystkim chodzi Narobiłam paniki w rodzinie ,ze to juz a tu guzik Ogolnie czuje jakis straszny niepokój jestem zdenerwowana i sama nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba trzymam kciuki, tylko nie panikuj. Oliwka wszystko wskazuje na to, ze juz niebawem malutka pojawi sie na swiecie. Mierzejka dla Was ❤️, a Anulka spokojna, czy daje popalic czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór oliwka ja też ciągle chodzę poddenerwowana i niespokojna. Nie potrafię sobie wymyślić żadnego zajęcia ani usiedzieć w jednym miejscu. Ciągle mnie nosi. Nie mam cierpliwości do książek a nawet do internetu. Momentami mam wrażenie że zaczynam wariować. Myślę że to normalne i niedługo przejdzie :-). Na szczęście przechodzi mi trochę przeziębienie, właśnie wzięłam ciepłą kąpiel i wskakuję do łóżka. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×