Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Cześć dziewczynki. Nie mam zabardzo czasu do was zagladać. Julianek jest bardzo grzeczny, cały czas spi, ale jak już przyssie się do cyca to potrafi 45 minut ciągnąc, aż 2 opróżni. W nocy musze go budzić na jedzenie bo potrafi 6 godzin przespać. Niestety zauważyłam że robi się żółty, staram się go jak najwięcej karmić i wystawiaś na światło dzienne. W środę przyjdzie położna to go poogląda. Ja wolne chwile staram się poświęcać Wiki bo troszkę jest zazdrosna, ale pewnie niedługo wszystko się ustabilizuje. Wysłałam zdjęcia na pocztę, Pozdrawiam gorąco. Postaram sie częściej zaglądać i nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej sie odmienilo i spi..boje sie co bedzie w nocy..jak nie urok to ..:P Dzieciaczki przesliczne, Milka twoja mala sporo urosla :) A z Julianka fajny chlopczyk. Wszystkie dziewczyny macie przebombowe dzieci !!! Zmykam moja wybudzic na cyca, niech sobie nie myli dnia z noca. Agula, no to masz z mala za swoje. Dobrze, ze mama jest w domu :) Dziewczyny, od kiedy mozna nosic pas poporodowy? Ja jestem juz sporo chudsza niz przed ciaza,ale w pasie mam 3 cm wiecej i taki luzak ten brzuch. Wiem, ze to dopiero 2 tygodnie minely od porodu, ale mimo wszystko troche mnie drazni ten brzuch :P Zycze udanej nocy..sobie tez ;) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
witam Was! Dziewczyny chyba odchodzą mi wody ale z krwią;( tak mi cos ostro pociekło po nogach,wiec to chyba wody było z krwią takze na 100% nie jestem pewna no ale chyba tak.Jak myslicie to wody mam juz jechac do szpitala i ta krew jeszcze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca, absolutnie jedz do szpitala... a u nas poranek na razie niegrzeczny, spac nie chcemy od 5 rano i lezymy teraz na wersalce... wczoraj nasza rocznica skonczyla sie na różach, bo o 21 ja juz w łóżku leżałam :-) nie ma sił na romantyczne kolacje... zresztą co ja bym mogła zjeść :-( ide na interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas noc spokojna mały usnoł o 20 i spał do 3.pozniej zjadł i znow spał do 6.my mamy 3rocznice dopiero w padzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca mam nadzieję, że jesteś już w szpitalu!!!!!!!!Powinnaś tam dotrzeć jak najszybciej, ta krew jest niebezpieczna. Nic więcej narazie nie napisze, bo Anulek coś grymasi, całą noc przespała, więc pewnie teraz odrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u nas nocka troche gorsza niż ostatnie bo mała się coś nie najada.Zaczełam dzisiaj pić herbatke z hippo bo coś czuje że pokarmu mam mało piersi mi się zrobił małe jakieś nie pamiętam kiedy takie ostatnio były i cały czas miękie jak wata nawet jak mała nie je przez dwie godziny.Zobaczymy jak to dalej będzie mam nadzieje że nie będe musiała jej dokarmiać. Ja co do kąpieli to kąpie ją co dwa dni a od dzisiaj zaczne używać płyn do kąpieli bo po 3 tygodniach położna pozwoliła.Moja lepiej sypia po wykąpaniu i też odstawiłam oliwe z oliwek bo to samo na buzi zaczeła jej się bardziej skura łuszczyć teraz już używam zwykłej bambino.. No to obca pewnie już na porodówce powodzenia kochana>>> No uciekam obejrzeć zdjęcia maluszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, moze masz pierwszy kryzys laktacyjny, przystawiaj do piersi jak najczesciej, niedlugo powinien minąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka pozno sie zaczela, bo dopiero o 12-ej. Ale bylo do przewidzenia po glebokim popoludniowym snie Niny. A wieczorem tak ciagle jadla co godzine ze i u mnie cyce zaswiecily pustkami i rano nie bardzo bylo czym karmic, jakos przetrwalysmy, teraz wcinam sniadanie, bo mala wstanie i nie bedzie jej co dac. Dzis wieczorem do lekarza, ciekawa jestem czy mala cos przybiera i czy ten moj pokarm cos wart... Obca, trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! MAM PROBLEM ALE GLUPIO MI PISAC :o:o:o pamietacie jak pisalam ze mialam bole brzucha i szykowali mnie na operacje ze niby wyrostek?? wczoraj wieczorem znow pobolewal, dzis musialam sie zalatwic, poszlam do wc i na papierze mialam krew :o czysta.. nie mam hemoroidow.. tak mysle, bo bym czula, ze cos boli.. nie wiem co to moze byc, glupio mi powiedziec mezowi o tym i w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do hemoroidow, to mi sie kurcze zrobil podczas parcia chyba :o I nawet nie boli, ale wyczuwam go. I troche sie boje co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sufritka ale z tylka krew przy okresie nie leci ;) przy podcieraniu sie zauwazylam krew.. a hemoroidy chyba by bolaly, co? a ja mam bol takie szczypanie jakby po prawej stranie przy pachwinie w srodku nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie wiem, moj maz mial hemoroidy i krwawil, ale nic go nie bolalo. Wiec nie wiem jak to jest...Ale na pewno nie ma zartow z takimi objawami i wypadaloby sprawdzic co sie stalo i dlaczego krwawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna to żaden wstyd. Wydaję mi się, że to jednak hemoroidy lub jakieś otarcie. Ja kilka lat temu też przy każdym podcieraniu miałam na papierze krew ale na szczęście jakoś samoistnie mi to ustąpiło. Na wszelki wypadek jednak pójdź do lekarza. Dzieciaczki na interii przesłodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania dzięki spróbuje ale mojej nie da się na siłe ona je co 3 godziny i nic wiecej nie chce ale bede próbować... Elektryczna żaden wstyd przeciez to rzecz ludzka i na pewno to poczatek hemorojdów czasem jest to bezbolesne a czasem boli jak cholera.Ja też u siebie wyczuwam ale jak narazie nic nie boli.więc jak będzie częsciej się powtarzać to idz do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma chyba kolkę. Najpierw zwymiotowała a później płakała przez jakiś czas i nic nie było w stanie jej uspokoić. Czy któraś z Was słyszała o kroplach Sab Simplex na kolkę, bo zamówiłam je przez internet, ale tam jest instrukcja w języku czeskim i jakoś tak boję się jej tego podać. Ratujcie a może cos byście poleciły na tą przypadłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka jej brzuszek do swojego i tak powinno jj troche ulżyć tak z nią chodź albo siedz jak ci wygodnie,ciepłą pielucha nagrzana zelazkiem na jej brzuszek,albo nagrzewanie suszarka nasze polskie leki sa do dupy a najlepsze te sab simplex moja wiki miałą kolki a ja nie miałam nikogo w niemczech i netu tez nie a dawkowanie jest podane w necie ostatnio czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubi któraś prasować?zapraszam bo jak widze ile tego to mnie wykreca-ja w zamiian posprzatam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, ja mojej podaje ok 1 lyzeczki od herbaty sab simpleksu, obserwuj, powinno zadzialac po 20 min Dokladnie zaraz zerkne do ulotki jakie jest dozowanie, i jak czesto mozna podawac. Moja juz w betach, troche poryczala, ale juz spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny \':o ja z moim glupim charakterem to juz sie w trumnie widzialam:o oby to hemoroidy.. na kolki to ten san simplex lub lefax to to samo, ale za granica , mam jeden caly nie uzywany wiec chetnie odstapie :) jesli ktoras chce bo moj maly nie mial kolek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, wiec tak- jezeli karmisz butelka, to 15 kropli, mozna wymieszac z mlekiem jezeli karmisz piersia, to podaje sie mala lyzeczke, tez mozna wymieszac z pokarmem. Ja mojej podaje z lyzeczki, tylko polowe z tego wyplowa;) Mozesz podac w ciagu dnia , i przed spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki;) U nas nocka przespana z przerwami co 2,5- 3 godz. Mala spi dalej, a ja czekam na polozna, bo jeszcze nas odwiedza. Elektryczna, i jak sie czujesz? Mierzejka pomogly kropelki? Goba to mozemy sobie reke podac z tym prasowaniem:)- u mnie dwa pelne kosze czekaja, a jeszcze posciel sie suszy:( Pogoda piekna, znowu spedzimy czesc dnie na dworze, trzeba korzystac, bo w moich rejonach, to wsumie nietypowe zeby takie lato upalne bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas noc typowa - do godziny 1 ladnie spal, potem coraz krótsze drzemki, przerywane marudzeniem az w koncu zasnał u nas w łóżku nad ranem... teraz zasnał przy cycu ale pewnie dlugo nie pospi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas noc typowa - do godziny 1 ladnie spal, potem coraz krótsze drzemki, przerywane marudzeniem az w koncu zasnał u nas w łóżku nad ranem... teraz zasnał przy cycu ale pewnie dlugo nie pospi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🖐️ Jestem Wasza sasiadka-bede rodzic na dniach.Co prawda z usg termin mam na 5 lipca a z @ na 21 lipca,ale mnie juz zbiera powoli,mam szyjke skrucona.W czwartek tydzien temu bylam u gin. i maly wazyl 3500gr.Zaobserwowalismy ze co 3 tyg.jak miałam ostatnio wizyty to malego przybywało o 550gr.Boje sie ze dobije 4kilogramów. Prosze ,bardzo prosze powiedzcie mi czy któras z Was rodziła SN takiego kolosa? Strasznie bym chciała rodzic SN.apiszcie mi jak to było w Waszym przypadku.Dodam,ze jestem szczupła osoba.Gin mi powiedziała,ze miednice i macice mam nie waska ale i nie szeroka. Prosze odpiszcie mi.Przyznam,ze bardzo sie boje.Wczoraj moja kolezanka rodziła corke 3170 i miala robione wakum.Dobrałam takiej paniki,ze chyba z tego powodu mialam bole brzucha w nocy,ale obecnie przeszło wszystko. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i gratuluje Wam pociech🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×