Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Jestem za tabelką, będziemy wiedziały na bieżąco jak rosną nasze skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta podaj przepis na piersi ja chrzciny ide załatwiac w tygodniu i chce zribic w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem za tabelką:)) Ja juz chrzciny robiłam 15czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za tabelka:)) mierzejka ja juz ochrzcilam Bartusia 15czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze pociechy: nick-imie dziecka-d.u.----w.u.---cm------d.o.w.----o.w.----cm goba-kubuś-------21.06---3600---59------???????-----??????----?? martusia 82-Julia- 8.06---3260----?-------26.06----3520-----?? Nie wiem czy tak moze byc jak by co to cos poprawcie d.u.-data urodzenia w.u.-waga urodzenia cm-zwrost d.o.w-data ostatniego warzenia o.w-ostatnie warzenie Mam nadzieje że nie macie mi za złe że tak się porządziłam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba piersi troche rozbijam i przyprawiam jarzynką, pieprzem i solą.. Potem zamiast w jaku maczam w majonezie i zamiast bułki to maczam w zwykłych płatkach kukurydzianych które wczesniej rozbijam tuczkiem na drobne kawałeczki.Smaze na rozgrzanym oleju tylko trzeba pilnowac bo bardzo szybko platki sie przypiekają mowie ci piersi mają wtedy super smak... Małą chce chrzcić w grudniu jak bedziemy w polsce o ile uda mi się wszystko załatwic przez telefon jak nie to zrobie tutaj wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze pociechy: nick-imie dziecka---d.u.-----w.u.---cm-----d.o.w.----o.w.----cm martusia 82-Julia- 08.06----3260----?-------26.06----3520-----?? goba-kubuś---------21.06----3600---59------??????-----?????------?? poprawiłam wedłu daty urodzenia bysmy wpisywały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze pociechy: nick-imie dziecka---d.u.-----w.u.---cm-----d.o.w.----o.w.----cm martusia 82-Julia- 08.06----3260----?-------26.06----3520-----?? goba-kubuś---------21.06----3600---59------25.06-----3640------?? marta a ty karmisz i jesz takie smażone?bo podobno niewolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja wszystko jem i malej nic nie jest tak samo mialam przy kubusiu uwarzam tylko przy surowych owocach ale też jem ostatnio truskawki i wiśnie i małej nic nie jest.Tutaj w anglii nie ma żadnej diety ostatnio ją wysypało troche na buzi po czekoladzie na troche odstawiłam i teraz po woli znowu przyswajam i juz jest ok.. Jak bym widzała że cos jest nie tak to odrazu bym odstawiła.widac że nie które dzieci są bardziej wrazliwsze na pokarm mamy u mnie na szczęście wszystko moge jeść no i to pewnie jest moim przekleństwem bo przestałam chudnąć fakt że mniej waże o 5 kilo niz przed ciążą ale wtedy miałam dużą nadwage więc musze jeszcze przynajmniej 10 kg zbić.Ale przy moim odrzywianiu pewnie ciężko będzie ale od poniedziałku wprowadzam powoli ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zmykam pod prysznic bo mała śpi a jeszcze sporo roboty przedemną a popołudniu mam gości więc pewnie odezwie sie wieczorkiem buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06------3600-----?? goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06-----3640------?? witajcie mamusie, dopisalismy sie do tabelki, bardzo dobry pomysl bo tamta juz stała sie praktycznie nieużyteczna, tylko Mała mi jeszcze czeka...a może już nie, przecież to już chyba po terminie... dzis mamy pierwszą mała imprezke - urodziny kuzynki Mikołajka - Oliwka konczy 3 lata...teraz Mikolajek spi a jak sie obudzi to jedziemy... zobaczymy czy bedzie grzeczny :-) Martusia, ale twoja Julka duza na tych zdjeciach...taka już fajniutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o taka tabelke mi chodzilo :) nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----1.07-------3550------56 goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------?? U nas nocka super,, 2 karmienia, ale przerwy 5 h i 4 h :) I spalysmy az od 21.30 do 8 rano :D Mam wrazenie ze Nina robi teraz troszke mniej kupek, ale to chyba normalne. Pozdrawiam, buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania ona dosłownie rosnie mi w oczach już kilka bodów mi nie wchodzi lada dzien musze co nieco dokupić bo braknie a myslałam że mam nadmiar... moja mała od dzisiaj też chyba robi mniej kupek może w końcu już jej się normuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Przyblizam: NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......39....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC AnetkaG27------05.06-----------------55-----3370-------- --julcia---------sn martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn katrina0408----13.06----21.06-----60------4035-------van essa--------sn masterek28------14.06----18.06-----60------4350-------Fr anuś--------cc surfitka--------16.06----14.06----55-----------3490----- -Ninka----------sn klakowska84.....17.06....27.0 6.....57....3750............Aleksandra ewunia626/29------18,06-----14,06----57------4200------- Mateusz----sn Jotka79.........19.06....21.06....53.........3190....... Czaruś.......SN Goba1----------21.06-----13.06----59--------3600-------- -Kubus--------sn agula78........21.06......20.06......51.......3400.....G abrysia....sn Perłakrynicy32....23.06.......18.06........4050......Mik ołaj.......cc beja---24.06-21.06........58-------3710-----------kinga- --------sn Demiluna------27.06-------21.06------------------------- ---Julian---------- oliwka100-----21.06-------29.06----3420--------------Oli wia-------- Monika82.......22.06....22.06... 55 .....3200 ....Ania.......sn Obca84..........29.06....01.07....56.......3900....Kubuś...SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam kilka zdjec na interie. Martusia, no duza juz twoja Juleczka :) Ja tez juz chowam pierwsze ciuszki dla \"potomnych\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam pytanie,odstawiłam mala od piersi ale jeszcze jakies minimalne ilosci mam w ,co zrobic zeby go zasuszyc??Bede wdzieczna o jakies skuteczne,sprawdzone rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ninka ci już ladnie rosnie a ty jak ładnie wyglądasz też bym chciała byc taka szczupla... martynka naprawde nie wiem przy pierwszej ciąży pokarm mi sam zanikł.Słyszałam że sa jakies tabletki na przyśpieszenie żeby pokarm szybciej zanikł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka, moja siostra jak chciala zlikwidowac pokarm to poszla do gina i dostala jakies tabletki. Kilka dni i po problemie. A ja sie juz przyzwyczailam i mam wrazenie ze laktacja sie unormowala :) W nocy cyc i spimy ;) Mam dietke, ale pomaga mi to w zgubieniu nadprogramowych kilogramkow. Martunia, dziekuje za komplementy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedz:) do gina ide dopiero za 3 tygodnie-na kontrolna wizyte no a poza tym to u nas i tak sie czeka conajmniej 2 tygodnie nawet jesli chce sie isc prywatnie:( Zastanawiam sie jak to jest....ze wasze dzieciaczki najadaja sie waszym mleczkiem a moja to nigdy nie mogła.....teraz jak daje jej butelke to bynajmniej wiem ze jest najedzona,pokarm sam mi zaczal zanikac,moja mama mowi ze to min przez to ze duzo chodze bo praktycznie cały dzien na nogach ale Wy pewnie macie to samo??Wiecie co jeszcze? Ciesze sie bardzo ze jest to forum,najlepiej wymienic sie doswiadczeniami z zycia wzietymi bo z ksiazkowymi poradami to bywa roznie.....tymbardziej dla swiezo upieczonych \"pierwszych\" mamusiek takich jak ja:):):):) A przy okazji...juz kiedys pytałam ale nie otrzymalam odpowiedzi...macie jakies fotki bodajze na interii tak?Chetnie obejrzalabym Wasze pociechy tylko ze nic na ten temat nie wiem:( no i mojej Niunie tez bym mogła tam wrzocic:) jak cos to czekam na jakis adresik na Interie.Spadam spac ,malentwo spi a mama zamiast wykorzystac to ,to siedzi przy kompie....ojjjj.....to jest nałog:) P O Z D R A W I A M :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka, podaj maila to przesle ci wszystkie namiary na interie i naszą klase... az dziw ze i tej porze jestem dzis pierwsza... co sie dzieje ?? takie zapracowane ?? no to ide na interie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Ja właśnie wróciłam z urzędu gdzie byłam zarejestrować Julianka. Tutaj jest na to ponad 40 dni. Maluszek nadal grzeczny, tylko drugą noc z rzędu zrobił sobie przerwę w spaniu od 3 do 5, z tym że w pierwszą noc płakał a dzisiejszą poprostu nie spał tylko sobie grzecznie leżał. Teraz czekamy na położną, zważymy go i bedę wiedziała ile przybrał od ostatniego razu. Dziewczyny muszę się pochwalić, dzisiaj na wadze było 0,5 kg mniej niż przed ciążą i spodnie przedciążowe mam tak luźne że pasek muszę nosić. Jestem niesamowicie zadowolona. Za to rozmiar moich piersi mnie przeraża. Mam nadzieję że jak skończę karmić to wrócą do normalnego rozmiaru, bo poprzednio jak karmiłam Wiki urosły o 2 rozmiary i tak już zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradzcie. Czy na twarzy dzidzi moga byc potowki? I co na to mozna stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka, ja sie nie znam na tych wszystkich wypryskach, ale moj MIkolaj tez ma na twarzy takie \"perełki\" i mysle ze to wlasnie potówki, no nigdzie indziej ich nie ma, wiec raczej to nie z jedzenia... a dzis zjadłam pierwszego pomidora dopiero :-) surfitka, ninka też rosnie jak na drożdżach a ty faktycznie, swietnie wyglądasz... ja też dodałam najświeższe zdjecia z wczoraj na motylki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka potówki często pojawiają się na uzi ale nie wiem co na nie stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ja tez się melduje dzisiaj cięzko mi pisac bo mała z deka marudna.Nie płacze tylko chce żeby nią się ciagle interesować i wystarczy że glowe od niej odwruce to zaraz krzyczy.Kurcze juro mała juz kończy miesiąc jak to zleciało.Dzisiaj przyszły mi papiery że mam niski poziom hemoglobiny a wynik mam 113 to jest duzo zamoło bo juz nie pamiętam jaki jest prawidłowy dajcie znac jak by kturaś wiedzała.Zmykam do malej bo krzyczy mała kluska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka mój tez ma potówki na twarzy i nawet szyi pewnie jak ulje to na szyi mu się robią,a do tego dostał pare czerwonych chrosteczek:-( a tak ogólnie witam mam problem -kryzys zanikajacego pokarmu:-(,pije jem a moja mama wyzywa ze mam wiecej wypoczywac a nie w domu robić haha a kto zrobi krasnoludki? mały od wczoraj wieczora ciagle szuka a jak mu dam to za chwile cyc pusty i przystawiam i nic nie daje:-( mam nadzieje ze to tylko kryzys mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie katastrofa, nic nie spalam, maly nie dal.. okres dostalam taki, ze leje sie jak z krany, tampon starcza na 30min :( wlasnie musialam sie przebrac bo wszystko przesiaklo..:o kurcze przesrane.. ide teraz na spacer, musze sobie kurtki kupic jakies i staniki, w nd jedziemy do polski na 3 tyg hurraa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki nie pisałam w cale bo mam cały czas zajety malutka ona bez prerwy je i cysia i butle nauczyli ja tak w szpitalu mała rosnie jak na drozdzach tylko ze mna gorzej po tym porodzie poszło mi cisnienie bardzo w gore a zawsze miałam niskie a teraz nawet156na 114 mam tylko nadzieje ze to przejsciowe pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba nie martw się nie dawno sama to przechodziłam cycki mialam miękie jak wata i wydawało mi się że mała wogóle się nie najada.Zaczelam pic więcej wody i herbatke z hippo dla kobiet karmiących po dwóch dniach wszystko wrocilo do normy więc u ciebie napewno tak samo bedzie. Co do potuwek to moja mala tez ma i kilka czerwonych krostek ale mysle ze to po mleku ktore czasem uleje... Elektryczna spółczuje a mały lepiej juz sypia? Witaj Kasiu mysle że to cisnienie powinnas zkonsultowac z lekarzem jezeli czujesz się przy nim zle ale mam nadzieje że wszystko wróci ci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×