Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ewcia Bartuś tez tak miał,sora na twarzy sie łuszczyła,krostki były ale to chyba poprostu potowki i sucha skora bo jak kremem smarowalam to zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez mam taga nadzieje ze to poprostu przesuszona skora,kremikiem mu smaruje,mam nadzieje ze mu to zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny niedawno pytałam co na potówki i muszę przyznać że krochmal działa cuda. Wczoraj zafundowałam małemu kąpiel z krochmalem i dzisiaj po potówkach nie ma śladu. No poprostu rewelacja. U nas noc bardzo dobrze, pobudka tylko 2 razy na cyca. Teraz mały ucina sobie drzemkę-to jego pora na 2-3 godzinny sen. Mała bawi się ładnie sama więc mam chwilkę dla siebie. A popołudniu idziemy na urodziny. Dziewczyny jakie macie plany na obiad bo ja nie bardzo mam pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. A co tu takie pustki? U nas rekord w nocy padl..mala spala od 10 do 5 rano i potem jeszcze do 7.15 :D Nasz pepus calkowicie zagojony, wogole tak ladnie wszedl do srodka :) Chyba z tym juz nie bedzie problemu. Mam dylemat czy isc do lekarza z tym katarkiem czy nie, ale dzis w nocy nawet nie bylo zle, zakropilam na wieczor nosek, nad ranem i teraz jeszcze raz i widze ze dosc ladnie sie odetkalo i mala spokojnie jadla i spala. A w dzien po katarku ani sladu, mysle ze to sluzowka sie przesusza od klimatyzacji. A co do skorki, to mojej do tej pory troszke sie luszczy na twarzy, taka sucha, mimo ze smaruje kremem. Postanowilam nie klasc jej na pieluszkach tetrowych bo ssa na tyle ostre ze jej sie krostki robily jak dluzej polezala i przerzucilam sie na flanelki. Buzia o niebo ladniejsza. Ale ogolnie strasznie delikatna ma skorke na twarzy :) A co sie tyczy pologu..juz mialam spokoj z 10 dni z podpaskami, a tu wczoraj znowu plamienie :o I to na ciemny roz ...mam nadzieje ze to nie @. A jesli, to chyba szybko cos, przeciez karmie. Ech my kobiety mamy przerabane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj bylam u ginekologa.jakies 3tyg temu przepisala mi tabletki na wywolanie miesiaczki i pojawila sie 7dni obfita ,nastepne 7dni mniej obfita a pozniej plamienie taki kolor braz.a i jeszcze przepisala mi antykoncepcyjne Diane.ale powiedziala ze to plamienie to normalne bo dlugo okresu nie mialam a poZatym znow tabletki i organizm tak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam na obiadek serwuje rybke ,ziemniaczki i gotowaną kapustke... surfitka to super że mala tak ładnie spała co do krwawienia pod koniec pologu tez dostałam i myslałam że to okres ale po dwóch dniach ustąpło i mam już na szczęście spokój. Mała spi od dwóch godzin pewnie lada chwila się obudzi naszczęscie chałpka wysprzatana obiadek podszykowany na wieczór tylko prasowanko mi zostało... a upał nie do zniesienia w cieniu 32 stopnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewcynki ide na rozmowe w przyszłym tygodniu z lekarzem i nie wiem na jaka antykoncepcje się zdecydować po tabletek nie chce... A co myslicie o tych plastrach albo zaszczyku chormonalnym bo ja juz sama nie wiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, no ja tez nie wiem. U mnie jeszcze dochodzi problem pco, kompletnie nieregularnych @ i nadmiernego owlosienia :( Izulka, mam nadzieje, ze mnie nie beda wywolywac, bo znam to az za bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stad bralam diane a teraz przepisala mi inne.ale chce zrobic badania sobie hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie macie problem laseczki o mała się budzi to bedzie sparagniona cycusia.Piszecie że wasze dzieciaczki długo wiszą na cycku a u mnie wręcz odwrotnie moja mała je w 5 minut a jak 10 to już bardzo długo.Rozmawiałam z położną to powiedzała że mam się nie martwic bo ładnie przybiera na wadze i poprostu jest bardzo silna i szybko ssie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, no to nie bierz antykow i zrob badania..z tym, ze lepiej poczekac od ciazy z pol roku, bo moze np. ci teraz wyjsc za wysoka prolaktyna. A mialas problem z zajsciem w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ninka Martusiu tz raczej krotko wisi, 15 min to max. Jedynie wieczorem jak juz nie mam pokarmu to nawet pol godz i zlosci sie bo nic nie leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka nie miałam,ale chce zrobic progesteron, estrogeny i tarczycowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia czy twoja julcia jeździ nadal w nosidełku w wózku czy już w spacerówce?bo ja dzisiaj wyjełam to nosidło bo ma lemu juz małe jest wydaje mi się i goracio tam miał jak niewiem. mam pytanie kupiłam krem perfekta na rozstepy ,posmarowałam i niewiem czy dobrze bo niewiem czy mozna karmiąc a nic zupełnie nie pisze i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ja mala woze w wozku bez nosidelka, bo dziecko takie pozwijane w nim. A nie mam gondoli tylko spacerowke, rozkladam na plasko i jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka melduje sie ze zyje :-) jakos czasu malo mam na kompa, maly mnie zajmuje ile umie a jeszcze troche pracuje pare godz w tyg i tak jakos leci dzien za dniem w nocy mam przewaznie pobudki ok 2 a potem ok 5 w sumie on je co 3 godz i to juz duuuzy sukces bo jeszcze 2 tyg temu to co poltorej godz ja myslalam o antykoncepcji , bede brac chyba tabletki na wizyte ide dopiero 18 .08...chcialabym wczesniej ale wszyscy ginekolodzy albo pozajmowane maja terminy albo sa na urlopach :-O...spirala tez mi chodzila po glowie ale jakos sie boje to zalozyc :-O a inne plastry czy zastrzyki to sama nie wiem ale jakos nie mamprzekonania :-( moj jeszcze jezdzi w gondoli ale jakos taki duuuzy sie zrobil ze za dlugo to se nie pojezdzi moze jakies 2 miesiace i przechodze na rozkladana spacerowke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów zakładam sobie spiralę. Miałam dwa razy po każdym dziecku i jestem niezmiernie zadowolona z tej metody anty. Zakładałam sobie Mirene ona powoli uwalnia hormon i jest z platyny więc mniej szkodliwa niż te miedziane. Jedyny mankament tej spirali to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie zakladanie boli?...hehe gupie pytanie jak sie porod przeszlo mi troche po glowie tez chodzi mirena ale nie moge sie zdecydowac moze przez to ze nie mialam nigdy spirali a tabletki ikilka razy bralam i bylam zadowolona, no ale ze spirala spokoj na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Nas cały dzień w domku nie było, Kaja właśnie zasnęła, mąż szama kolację, więc mam sekundkę. :D Melania szczerze mówiąc nie pamiętałam, ale miło, że Ty masz dobrą pamięć :):) No i faktycznie super zbieg okoliczności, że nasze Słoneczka przyszły na świat tego samego dnia. Ja chcę chyba tabletki antykoncepcyjne. Już kiedyś brałam, w prawdzie musiałam kilka razy zmieniać, bo bóle głowy mnie męczyły, ale byłam zadowolona. Słyszałam, że są jakieś takie dla matek karmiących. Rozmyślałam nad spiralą, ale przyznam, że nie wiele wiem na ten temat. Dziewczyny powiedzcie mi czy to prawda, że ona działa w ten sposób, że może dojść do zapłodnienia, a spirala wywołuje okres, czyli automatycznie poronienie? Bo ja troszkę ciemna jestem. :P A teraz uciekam, bo mężuś się do kompa dobija. Buziaki dla Maleństw 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba mała moja jezdzi jeszcze w tej gondolce bo mam taką wkladke a fotelik uzywam tylko do samochodu i jak biore ja do sklepu to wtedy wpinam we wózek.Tak mysle że jeszcze z miesiac się w niej zmieści a potem to pewnie spacerówka zostaje.Jak narazie to nie widze żeby bylo jej gorąco chociazu nas upały zaczeły się dopiero jakieś 4 dni temu wiec zobaczymy co to pózniej bedzie. Kurcze ja też jakoś się boje zalożyć tą spirale tu mam lepiej bo każda antykoncepcja jest za darmo więc wystarczy się na coś zdecydować i już... Mala spiuchna po kąpieli maly jeszcze pucuje pokoik przed przyjazdem babci bo go jej odstapi...no mama bedzie rano albo w poludnie juz doczekac się nie moge.A w niedzele jedziemy nad morze to sobie wypoczne cały dzionek...to buziaczki kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne malenstwo martynko :) Bylam dzis jednak u lekarza, na szczescie Ninka zdrowa a katarek ze suchego powietrza. Mam zalewac sola i ma spac troszke wyzej by katar nie zalegal. Krostki co ma to potowki, dostalam pudlo balsamu jakiegoss specjalnego na skorke ..zobaczymy co to zdziala. No i mi ja zwazyli, wedlug lekarki jest dobrze, a ja sadze, ze troszke za malo mi przybiera na wadze..widocznie taki jej urok. Nasze bobaski: nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----21.07- -----4050----53 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------10.07- - ----4550---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---17.07---- ----4750--54.5 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.07--- -----3900-----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------22.07------4630---54,5 el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----21.07--- ----5200-----62 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----25.07- - ----4250---58 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------??? ---------????-----?? Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----8.06---- ----3510----58 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----18.07-- ----4400-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----21.07-------4760- ---55 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---22.07--- ----?????------53 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----24.07 -------4200-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja tylko na chwile się przywitac.Dzisiaj o 4 rano przyjechala mi mama to troche mnie nie bedzie musze się nia zajac ciesze się jak niewiem co...Całuski dla was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, U nas nocka spokojna, mala spi super, tylko ja nie do zycia jestem, od ponad tygodnia boli mnie cala szyja i kark, ale to tak, ze spac nie moge;O Czyli te krostki, ktore potem robia sie suche, to potowki- moja tez tak ma, smaruje weleda, i jest ok. Kupilam sobie taki olejek tez z weledy na celulitis;) [ja tez w to nie wierze], w kazdym razie ladnie pachnie, to bede nogi i tylek smarowac, ale tez moze wyprobuje sposob Goby z ta folia na brzuchu. Wczoraj zaserwowalam malej buteleczke na noc, maz ja karmil. A cyce myslalam, ze mi eksploduja. Wycisnelam recznie mleczko- laktatora nie posiadam, nawet nie przypuszczalam, ze tak to dobrze pojdzie. U mnie pogoda przepiekna, wiec korzystamy ile sie da. Dziewczyny ja umieram!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, trzymajcie sie, i bawcie sie dobrze👄 Surfitka dobrze, ze ten katarek, to nic powaznego. Martynka cudna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze bobaski: nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----26.07- -----4265----53 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------10.07- - ----4550---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---17.07---- ----4750--54.5 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.07--- -----3900-----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------22.07------4630---54,5 el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----21.07--- ----5200-----62 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----25.07 - - ----4250---58 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------??? ---------????-----?? Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----8.06---- ----3510----58 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----18.07-- ----4400-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----21.07-------4760- ---55 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---22.07--- ----?????------53 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----24.07 -------4200-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas niestety problemy z brzuszkiem, ale to moja wina bo wczoraj na urodzinach za bardzo sobie pofolgowałam. Właśnie zaserwowałam małemu herbatkę ułatwiającą trawienie, może troszkę pomoże. Teraz wybieramy się na zakupy i jedziemy na kawkę do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!u nas ok.Kinga w nocy budzi sie tylko 2 razy na butle po jednej zaraz zasypia a po drugiej po 2-3 godz.Poki co ja juz 23schudłam !!!!!!!!!!!!juhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale nadal jestem gruba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u nas w TOruniu upał niesamowity po 16bede szła na basen z Krystianem u nas sa takie brodziki na osiedlach dl a małych dzieci to sie pochlapie a ja zKinga w cieniu chlapne i bede kwitnąć!!!!!!!!! MOJa bardzo mało mleka pije 120ma na 3 razy np.wypije 40mlzastaje 80ml polezy ze 20 minut płacz ja jej butle wypije 30-40 ml i spi a reszye to wyleje albo jak ma czkawke to dam.Ale staram sie zeby z godz.lezalo to mleko w butli.a je co 4-6 godz,tak jej wystarcza sama tak sie ustawiła............... jutro jedziemy na caly dzien do chrzesnej KINGUSi na grila.My chrzciny w sierpniu lub na pocz.wrzesnia jutro zobaczymy jak z terminami w kosciele.A chrzciny robimy u mojego w pracy wiec bedzie tanio....mam nadzieje Co do seksu to u mnie juz był...hi,hi.po 5tyg.od porodu nie moglismy wytrzymac............było ok.Wizyte mam pod koniec sierpia i zdecyduje sie na tabletki. wysprzatalam chałupke dzis a ciagu 2 godz,moje dzieciaczki teraz spią i ja se odpoczne.............pa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:)u mne mala od paru dni juz zeby sie najesc potrzebuje 140 ml,wieczorem to nie wiem co jej sie stalo ale zjadla 210 ml!wpierw nakarmilam ja na spacerze w parku,potem jak wrocilismy byla kapiel i jak tylko zalozylam pieluche wlaczyla sie syrena i znow jesc.normalnie to jak jest glodna to wystarczy ze ktos z nas wezmie ja na rece,albo wlozy smoka w czasie gdy przygotowuje butle i wtedy sie na chwile uspokaja,ale czasem cos ja nachodzi i nic nie pomaga,nie pomaga i przystawienie do piersi:))) a ja sie wczoraj zdolowalam,bo sie wazylam.przybylo mi 1.5 kilo i znow weszlam w 60:(chcialabym w koncu zaczac diete Dabrowskiej-moze na poczatek nie zupelnie same owoce i warzywa,ale boje sie ze przez to opadne wogole juz z sil.z mala nie mialabym problemow bo juz jadlam papryke,pomidory i podobne po ktorych moglaby miec rewolucje i nic sie na szczescie nie dzialo. beja widze ze jestes torunianka:)ja taka przyszywana moge powiedziec,bo spedzilam tam 3 lata w czasie studiow:)eh dobre czasy byly w Piernikowie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×