Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Cos mu sie pomieszalo..mojej kolezanki synek urodzil sie 3 dni przed twoim 25.05 i juz wazy ponad 6 kg, a przy urodzeniu 3500..i ona uwaza ze wszystko ok, wiec czym ty sie przejmujesz? Na pewno nie za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to w nosie(ta wage)ale nie rozumiem czemu tak powiedzial.Ja tez uwarzam ze dobrze malutki wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu synusiowi jak wyczesuje ciemieniuche,to razem z wloskami?dziwne, czytalam ze to czasami normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia mojej Kamilce tez wyszly pierwsze wloski, a miala takie fajne jek sie urodzila , a pozniej zostala lysiutenka :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej agula,mojemu starszemu synkowi tez wloski wyszly,ale jakos to bylo rozciagniete w czasie,a Eryczkowi tak dosyc wyszlo wloskow jak ciemieniuche wyczesywalam.:( a jak pepus?trzyma sie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mam karmiacych butelka a dokladniej Bebilonem pepti-czy zauwazylsycie ze wasze malenstwa maja po nim wzdecia?Bo ja musialam zmienic malej z Nan na Pepti ale dzieciatko ma takie wzdecia a jak puszcza baczki to placze z bolu i ewidentnie jest to po tym mleku a niby jest hypoalergiczne i nie powinno byc wzdec.Wczesniej tez miala wzdecia ale nie tak czesto jak teraz-masakra ,postanowiam ze nie bede jej go podawac bo prawie po kazdym jedzonku sie meczy:( lolusia wiem ze Ty tez dajesz swojej corci mleczko i tez miala wzdecia,chcialas odstawic-zrobilas to? Co do pampersow to ja od poczatku uzywam Happy i jestem z nich zadowolona:),czasami tylko \"przemakaja\" jak mala wypije herbatke-siusia wtedy dosyc sporo:) ale ogolnie to sa dobre,malej nie uczulaja i to jest najwazniejsze:) Dziwczyny a jak to jest u Was z wyjsciami na jakas impreze?Byla juz ktoras z Was?Ja jeszcze nie ale powiem szczerze ze ciagnie mnie zeby troszke powywijac na parkiecie;);) Oj rozpisalam sie troszke ,ciekawe czy ktos tu jest ?Pora jeszcze wczesna wiec czekam na odpowiedzi drogie panie(no chyba ze Martynka sie obodzi) ale poki co jestem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Martynko, ale nie pomoge jesli chodzi o mleczko. Moja dostaje zwykle, to samo co miala w szpitalu i nic jej nie jest. Ostatnio robi juz tylko 2-3 kupki na dobe, ale nie placze, nie rzuca nozkami wiec chyba OK. A na tance bym sie przeszla, ale moj mezulek za skarby swiata nie pojdzie, a mam nawet zaproszenie od kuzynki na dancing, bo ona tam spiewa w zespole :P Ale moj to taki tancerz, ze po kazdej zabawie mam nogi podeptane. Moze jak pojde do pracy gdzies sie wyjdzie ze znajomymi ;) A to juz tylko miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie mleczka tez sie nie wypowiem, bo moja dostaje czasem sojowe Similac Isomil , niewiem czy jest w Europie. Z kupkami zato jest gorzej, nie robila juz 2 dni :( , Ewcia jak ty masujez brzuszek? A co do imprezki to moge jedynie sobie pomarzyc :P , nie mamy z kim zostawic dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, jakobys blizej mieszkala to bym ci zostala ;) Moja je Enfamila Lipil, a mam puche tego Similaca, dostalam jakos poczta, ale na razie nie dawalam, bo w szpitalu ladnie Enfamil przyjela to teraz tez jej daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, kurcze i nic nie obsycha ??? Jak mojej obsychal, to widzialam taka biala kreseczke w miejscu gdzie sie mial urwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, jak juz stosowalas wszystko tj spirytus, i fiolet i takie tam, nie moczysz..no to widocznie ten typ tak ma i kiedys odpadnie. Tylko uciazliwe jest to zawijanie pieluszek :O Szkoda ze dzieli nas taka odleglosc, bo bysmy na spacery razem mogly chodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak 😭 , daje mu jeszcze 2 tyg, tak jak bylo u starszej cory , rowno 8 tygodni. Jak ci sie nudzi to wsiadaj w samolotu i do Chicago, tylko 2 godz, lotu :D , a u nas tak zieloniutko i wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nude nie narzekam, corka wynajduje zajecia ;) Teraz cos spi o dziwo od 2 h, ale pewnie zaraz wstanie i cyca bedzie wolac ;) Ale nie powiem , fajnie miec mame kolezanke w rownym wieku i corke tez ;) Moje realne koleznki jeszcze nie maja, albo maja ale juz duzo starsze dzieci. Tylko jedna ma 3 tyg starszego chlopczyka, ale w sumie daleko mieszka, wiec dzieci sie beda rzadko pewnie widzialy. Ide cos zjesc, bo wstanie kleszczyk i trudno bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na osiedlu mam pare kolezanek z dziecmi , glownie w wieku Kamili. Jak spotkamy sie w parku to dzieciaki maja z kim sie bawic. A moja panna lezy na lozku i macha nogami, a starsza spi.CZekamy na gosci , bedzie niezla zadyma , bo zjada sie znajomi z 5 chlopakow + moja , oj bedzie co sprzatac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko ja karmie bebiko i też czasem mamy problem z kupką ale ja sobie radze z tym w ten sposób ze przed jedzonkiem podaje jej pic a do pokarmu 2 razy dziennie wkraplam ESPUTIKON 2 krople i to pomaga można to podawać dzieciątku i jest bez recepty a oprócz tego działa przciwkolkowo. Wczoraj moje małe Haniątko mnie zaskoczyło leżała sobie od 20 do 23 spokojnie sama na łóżku i sie sama sobą zajmowała nie płakała i nie domagała się uwagi rodziców pierwszy raz tak długo zajmowała się sobą więc byłam bardzo z niej zadowolona. Ale była tak wykończona ze jak dostała butle to nie zjadła nawet połowy i padła mi myślałam że obudzi sie za pare minut oi będzie głodna ale wstała o 3 potem ok 6 na jedzonko więc noc miałam spokojną. MOże to przez to ze sie zrobiło troszke chłodniej bo jak były upały to moje dzieciątko wieczorem dostawało szału tylko na raczki i płacz wiem ze jej nic nie było miała focha. U nas ma utrzymywać sie taka pogoda do przyszłego tygodnia więc Haniątko odpocznie od upałów. Pozdrawiam i życze miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie bylam z mała w piatek u pediatry i powiedział mi jak chce dalej karmic piersia to nie moge sie denerwowac ale to raczej nie mozliwe bo ja ,mam nerwice i powiedział ze najlepiej jak przejde na mleko poczatkowe hiper alergiczne on stwierdzil ze jaj jula pije piers jak jestem zdenerwowana to podaje jesj w ten sposob adrenaline i jej sie kurcza jelitka i dla tego raczej placze wiec julcia od wtorku przechodzi na sama butele jest mi bardzo przykro z tego powodu ..................Dziewczynki wiecie moze co jest dobre na potowki bo mojaJulcia ma pełno na brodzie to chyba od mojich cycow bo sa duze i ona sobie poci brode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, nie przejmuj sie tym karmieniem, skoro tak jest lepiej dla malenstwa to tak trzeba zrobic... zawsze to karmilas przez jakis czas i na pewno na tym skorzystała... co do potówek to ja przemywam twarz Mikołajka krochmalem i działa rewelacyjnie, oczywiscie jak jest upał to wracają ale przynajmniej nie są takie czerwone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akatraz nie slyszalam o takich kropelkach...ja daje jej zawsze przed jedzeniem Infacol ale przy tym bebilonie nawet to nie pomaga a tez jest antykolkowy i antywzdeciowy.jejku juz nie wiem sama co robic,po niedzieli ide do lekarza zobaczymy co powie tym razem milej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) agula ja mu masuje:prostymi polcami zaczynajac od lewej strony brzuszka przesuwajac w prawa strone,takie dosc mocne u ciskania,nad pepusiem,trwa to 5 min a pozniej maluszek na pleckach musi polezec 10-15min.pamietaj ze masaz robo sie tuz przed karmieniem. nie wiem co jest,juz od tygodnia nie jem nabialu,a malutki dostal spowrotem krostki.cholera boje sie,nie wiem co mu jest.dupcia podgaja sie,to te parzace kupki nie dawaly szans pupci sie goic,teraz jak nie popuszcza jest lepiej. Martynko nie wiem jak jest z tym mlekiem,sprobuj malutkiej zrobic ten masaz,moze bedzie lepiej.a Twoja malutka ma skaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis jak zwykle pustki..A tak wogole to czesc. :) U nas dobrze, wszystko bez zmian. Kasia, rozumiem cie i tez odzwyczajam mala od cyca z tym, ze robie to pomalu..i tez mi troche zal, ze czas tak szybko leci i juz nie bedzie taka moja bo butelka kazdy bedzie mogl ja nakarmic. Ewcia, wniosek jeden - to nie jest alergia na nabial. Melania, moja mala ma trzy znamiona po porodzie na buzi - na nosku, oczku i czole - wszystko przez przedluzajaca sie II faze porodu :( Lekarka powiedziala, ze jej to zejdzie, ale moze to potrwac nawet kilka miesiecy :( Widze ze troche zjasnialo, ale w sumie nadal jest 😭 pozdrawiam i zycze spokojnej reszty niedzieli i nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki,pustki i jeszcze raz pustki.:) Surfitko tak pewnie ma uczulenie na co inne,zobacze jutro jak to bedzie wygladac,bo nie wiem czy to nie potowki. Moj maluszek juz wykapany,najedzony i sobie lezy-taki kochany szkrabik:) Jak nie ma nikogo to zmykam. To do jutra kochane,jutro sobie popiszemy;) Kolorowych snow.papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. NO dzis sie przelamie i napisze, bo chyba troche rozleniwilas sie z tym pisaniem do Was ;) Nasz Skrbus jest naprawde kochany kazdy dziwi sie ze mamy takie grzeczne i spokojne dziecko, ehh... szczescie. Wlasnie teraz spi. Dziewczyny dokarmiam Tomaszka NAN 1 Active pytalam sie farmaceutki czy ti hipoalergiczne ona na to ze tak no alenigdzie na nim nie pisze ze jest HA, chyba przejde na bebilon pepti. Nasz maluszek noca budzi sie 2 razy, w dzien bardzo grzeczny, domaga sie tylko jedzonka i czulosci, uwielbia kąpiele. W srode dostal szczepionki,moje pytanie : Czy bedziecie szczepic dziecko na rotawirusy, pneumokoki ? Od rotawirusow trzeba szczepic 2 razy jedna dawka kosztuje 300zł, zas pneumokoki trzeba szczepic 3 razy jedna dawka 300zł w sumie rotawirusy 600zł , pneumokoki 900zł, mozna jeszcze na meningokoki - 2x120zł=240. W sumie 1640zł. Powiedzcie , cos slyszalam ze na pneumokoki te szczepionki zawodne sama niewiem co o tym myslec, niby zastanawiaja sie nad zrefundowaniem ale napewno nie w tym roku. Podzielcie sie opiniami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny nie wiem co jest,moj malutek juz od paru dni ma na buzi wysypke,takie dropne ...na policzkach i czole..i nie wiem sama czy to potówki...czy skaza...moze cos poradzicie??? W sumie jadłam wszystko juz od jakiegos czasu ale dopiero teraz go wysypało,wiem ze moze byc tez od jedzenia...ale chciałam sie Was zapytac jak wygląda własnie ta wysypka przy skazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kirysek super,ze Tomaszek taki grzeczniutki.Co to szczepionek to Ci nie pomoge,w tym kierunku nie orientowalam sie wcale:( Obca,moj Eryczek najpierw dostal takich czerwonych krosteczek,na jego glowce zauwarzylam taki liszaj,pozniej te krostki na buzce staly sie takie szorstkie i na pleckach,szyjce i piersiach zrobily mu sie takie czerwone plamki,ktore pozniej zaczely sie luszczyc,a na samym koncu te plamki pojawily sie taz na nozkach i raczkach.Moze u Twojego maluszka to tylko potowki,albo tradzik? Moze inne dziewczynki dzieciaczkow ze skaza odpowiedza,bo u roznych dzidziusiow to moze inaczej wygladac. Zycze Ci aby to byly tylko zwykle potowki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Ewcia 24 wiesz co moj ma to tylko na buźce..ale własnie przy brwiach jest taka skorka ktora schodzi jak posmaruje jakiś kremem..sama nie wiem co to. i Czym mam smarowac twarz małego zeby złagodzić mu tą wysypke:( Ech..zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×