Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Pisalam kiedys ze zamowilam gorset wyszczplujacy?No i holera przysłali mi jakies majtki wyczczuplajace,a gorset wiadomo ze lepszy bo wysmukla talie!!!Teraz w sobote idziemy na wesele i mialam nadzieje ze go ubiore to zwsze brzuszek bedzie mniejszy....wsciec sie mozna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczynki moj synek tez jakos ładnie zasypia jak tylko go nakarmie,biore do odbicia i kłade do łozeczka tam jest roznie,czasem ma dni ze pomarzudzi ale nie płacze,wiec wtykam smoka i po jakiś czasie zaypia,ale często jest tajk ze go kłade on sam zajmuje sie sobą po czym usypia lub usypia juz przy jedzieniu,takze fajnie jest jak narazie :) A co do kupek ja słyszałam ze dziecko na butli własnie mniej kupek robi a na cycu częsciej co by sie u mnie sprawdzało bo mały robi często kupki,ale lekarzem nie jestem wiec nie wiem jak to do konca jest,chyba wszystko od dzieciaczka zalezy. Wiecie co moje dziecko wyrasta juz ze wszystkich ubranek dziś jak robiłam przesiew to sie przeraziłam jaki puchy..trzeba jechac po ubrabka :/ a na dodatek nie mamy dla małęgo zadneh grzechotki..matko swieta jacy wredni rodzice nawet jednej grzchotki dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka mojej nic nie było po tej szczepionce, znajoma nam powiedziała, że dobrze jest robić okłady z sody, by dziecko nie gorączkowało. 1 łyżeczkę sody na pół szklanki przegotowanej wody. Melania super, że Mikołajek sam zasnął, aby tak dalej u nas też coraz lepiej z tym zasypianiem. Czy wasze dzieciaczki często kichają, bo moja dość często i czasmi ma taki kaszel, ale to chyba od śliny, bo bardzo się ślini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maly po tej szczepiace pozniej plakal,mial bardzo napuchnieta nozke,bidulka bolalo. mierzejko-moj kicha i to czesto,kaszelek tez czasami ma,i tak samo chyba od slinki jak sie zaksztusi,bo tez sie bardzo slini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzis z moją Hanią byłam na szczepieniu zapłaciłam 430 zł mała dostała 1 szczepionkę doustna i 2 w nóżki bardzo płakała ale szybko się uspokoiła boje sie tylko tego że może mieć gorączke. Kupiłam jej paracetamol w czopkach na wszelki wypadek ale mam nadzieje że nic jej nie będzie teraz mi grzecznie spi. Następne szczepienia mamy 16 wrzesnia dostanie 1 doustnie i jescze jedna w nóżke i kolejne 420 zł. Miałam z Nią szczepienie o 11 30 kiedy ewentualnie może wystąpić gorącza???????????? Bardzo proszę o odpowiedz. Chciałam ją zabrac dziś na spacer ale będziemy siedziały w domku bo straszna wichura u nas drzewa sie lamia. Wczoraj jak chodziłyśmy po parku to złapał nas deszcz i strasznie zaczęło wiać do tego stopnia ze zerwało mi folie ochronna z wózka ale jakoś dotarłyśmy do domku ale dzis nie ryzykuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi raz Mikołaj zasnąłw łóżeczku :-) oprócz tego że się nam to udało to jeszcze spał ładnie przez 2 godziny a nie jak zawsze po cycu pół godzinki... teraz też usnął o 15, zobaczymy ile pośpi... co do kupek to Mikołaj robi 3-4 dziennie, jest tylko na cycu chowany + czasem herbatka... a odnosnie szczepionek to jest taka gazetka Rodzice Malego Dziecka i w numerze wrzesniowym jest fajny artykół na temat szczepien dodatkowych - czy warto i dla kogo przede wszystkim są polecane... mysle ze warto kupic chocby z tego względu... ja na razie zaszczepie chyba tylko na rotawirusy a pneumokoki i te drugie dopiero po roczku, bo wtedy wymagana jest tylko jedna dawka...a tak wogóle to leci nam 9 tydzien i jeszcze jestesmy przed szczepieniem bo cały czas ten cholerny katar sie utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest ten lezaczek,ale ja nie wiem jak sie go zamawia:(nigdy nie zamawialam nic,on kosztuje 129zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez musze sobie cos podobnego sprawic, z tym ze ja chce od razu jako krzeslko dla wiekszego dziecka. A z spaniem przez dzien nie przejdzie :o Juz od pol godziny chce jej sie spac, polozylam do lozeczka z pieluszka, szybko zostala wyrzucona przez moja corke, smoczek do buzi, wypadl juz z 5 razy i krzyk. Wzielam na rece i oczy zamkniete w 5 min :( W dzienn to ona nienawidzii doslownie spac. Ja mam szczepienia za tydzien, musze poczytac na co ja beda szczepic tutaj. Agula, a twoja juz byla szczepiona? Nina dostala cos w szpitalu, ale zebym ja wiedziala na co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja strzela kupe raz ,czasem 2 razy dziennie,jak na razie nie podaje jej zadnej herbatki na trawienie.raz chcialam ja kupic,zeby miec czym dopajac-myslalam ze nie bedzie chciala pic samej wody,ale gosc w aptece powiedzial mi ze mala jeszcze za mala na takie rzeczy!!wiem ze to bzdura,no ale nie chcialam sie juz klocic:p kicha czesto,przy zmianie pieluchy to juz norma.katar nas nie opuszcza,wiec w zwiazku z tym nie moge jej szczepic?? moja sprawuje sie na medal jesli chodzi o spanie zarowno w dzien i w nocy-nie budzi sie ani razu.wystarczy jej karuzelka i obowiazkowo smok:)pogada,pousmiecha sie i w koncu zasypia.kiedys tez nie pozwala mi odejsc to wozilam ja w wozku po mieszkaniu i wtedy zasypiala. ja zeby nie tracic tego co wczesniej napisalam za kazdym razem przed podaniem hasla i wyslaniem klikam w kopiuj-pare razy tez mi sie zmazalo,a potem to juz nie chcialo mi sie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki od dzis biore tabletki na zatrzymanie laktacji i jestem z tego powodu załamana Juleczka nieraz szuka cysia jak jest u mnie na raczkach jest mi bardzo ciezko z tego powodu ale coz tak musiałam zrobic bo lekarz zalecił .do tego wyszła mi jakas bakteria w moczu i nie wiem od czego i nastepne leki doszły ,co do mleka julcia pije nan hipoalergicznya on jej zabardzo nie smakuje wiec jutro ide znow do lekarza moze cos poradzi lub zmieni na jeszcze inne ,mała nie moze sie załatwiac tez nie wiem od czego ogolnie jestem załamana.Co do szczepien to ja julcie szczepilam tez szczepionka płatna infamir hexa cena 200zl jeszcze trzy takie dawki ponoc jest najlepsza ,jeszcze ja szczepie na pnelmokoki i rotowirusy zalecenie pediatry oczywiscie nie przymusowe bo te szczepionki sa bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartus jest na butelce i robi jedna lub dwie kupki.tez z zasypianiem w dzien jest problem ,wkladam go do wozka i woze wtedy cicho jest i usypia na 10min pozniej placze i znow to samo.choc wczoraj i dzis nawet spokojnie spi.ale za to w noc przesypia.smoka nie chce wypluwa,lezaczek dobry tylko na chwilke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia już odblokowałam galerie na naszej klasiee możesz obejżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi u nas olej wycieka pomimo, ze samochod byl juz naprawiany, a ile ta naprawa kosztowala- lojojoj, pytam sie tylko za co tyle kasy??? Skoro dalej cieknie!!! A z tymi porzadkami, czy gotowaniem pewnie u wszystkich mniej wiecej tak samo, no moze u Melani wszystko pika belo, bo tesciowa jest:) Kirysek ja mam taki lezaczek, jak Melania- jest super tylko mala nie lubi w nim siedziec;( moze to kwestia przyzwyczajenia??? Ja jej czesto nie sadzam. Mierzejka maya kicha pare razy dziennie, i dobrze , bo nosek sie oczyszcza. Kasia trzymajcie sie z Julcia, mam nadzieje, ze mala szybko na butle sie przestawi. Bylam w miescie, z mezem sie poklucilam, a buty te ktore mi sie podobaly cholernie drogie, ech, ciezkie jest zycie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza z Haniutki buziaczkiem i co? I oczywiście skaza. Załamka. A ja tak lubię wszelkie jogurty i serki. No i oczywiście pierogasy ruskie.:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj ruch ho, ho :) Fajnie , ze pieluszka pomaga niektorym dzieciaczkom zasnac, Melania teraz trzeba byc konsekwentnym . A ta metoda z przedluzaniem czasu w lozeczku bardzo dobrze opisana jest w ksiazce Tracy Hogg Jezyk niemowlat, na necie mozna znalezc ja w wersji elektronicznej. Moja tez czesto kicha, w ten sposob dzieci oczyszczaja sobie nosek, bo nie maja jeszcze wloskow w nosku , ktore zatrzymywalyby kurz i pylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu oby dwa te bujaczki , i dla mnie praktyczniejszy jest ten co ma Melania :) . Ten pierwszy fajniejsz ale Starsza cora ktotko korzystala z niego, bo byl za maly :( , a ten drugi sluzy teraz Gabi i Kamilce. Tego pierwszego nawet nie rozkladalam teraz , bo boje sie ze Kamilka bedzie chciala pochustac mlodsza siostrzyczke :P . Surfitka w szpitalu mala dostala szczepionke przeciw zoltacce typu B, kolejna dawka po 1 miesiacu. A nastepne 5 szczepionek ( 3 ukucia :( ) na 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_mi ja tez musialam zrezygnowac z ulubionych jogurcikow, ale chyba dieta przynosi efekty w naszym przypadku, bo krostki powolutku znikaja :) , czego sie nie zrobi dla naszych szkrabikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moja tez na zoltaczke dostala, no wlasnie :) Mowisz, ze teraz bedzie duzo klocia w przyszlym tygodniu? Ja jakos nie narzekam na obowiazki domowe, moze dlatego, ze maz sam sobie gotuje, czasem wypierze i posprzata...no i mama czasem przyjdzie to ja sie odrobie jak ona buja Nine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam , ze ja teraz przy 2 dzieci mam o wiele wiecej czasu niz przy pierwszym dziecku :D , wtedy bylam jakas niezorganizowana, ciagle siedzialam przy malej, a pizame sciagalam dopiero kolo poludnia . Teraz mam czas i ugotowac i sprzatnac , no i jeszcze czas na kafe :P . Moj maz jest dosyc wczesnie w domu, wiec popoludniem zajmie sie troche starsza corka, ale ze sprzataniem u niego to ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wieczorne usypianie w łóżeczku zakończone suckesem, Mikołaj spi jak suseł :-) zobaczymy tylko czy w nocy bedzie ok, czy przez to nie bedzie niespokojny... poza tym padam na twarz, choć jak wspomniała Agula tesciowa mnie wyrecza w wiekszosci obowiązków... uciekam do łóżeczka bo wczorajsza nocka była jakaś taka nie do końca przespana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania ale Ci zazdroszcze ze na Twojego Mikołajka pielucha dziala,Martynka jakos nie chce usnac sama w lozeczku,teraz ja polozylam ale dam sobie reke uciac ze zaraz bedzie placz:( Poza tym dzis po tym szczepieniu jest marudna,spi po pol godzinki gora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka mi zajelo jakies 3 tyg. zanim Gabrysia przyzwyczaila sie na dobre do usypiania z pieluszka, tak wiec glowa do gory , troche cierpliwosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my po szczepieniu nocke miałysmy spokojna bez goraczki i marudzenia. Dostałam skierowanie do neurologa i na rechabilitacje bo Hania jest zabardzo rozwinieta. Ma 1,5 miesiąca a juz od 2 tygodni trzyma sama główke i jak lezy na brzuszku to unosi sie na raczkach. Pani dokror powiedziała ze zachowuje sie jak 3 miesieczne dziecko, a to moze zle sie skonczyc dla jej kregoslupa i od jutra na cwiczenia bedziemy chodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocka była w miare spokojna chociaż budził się częsciej niż zazwyczaj... no ale rano znowu zasnął w łóżeczku... :-) jestem z niego dumna... i z siebie też... Alkatraz, to jest to napięcie mięsniowe, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×