Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

A ja w duchu sie modle, zeby dzisiejszy dzien juz sie skonczyl, a tu dopiero 14.40 😭 Mam juz wszystkiego dosc, dzieci placza, maz nie oslabia, w domu ciagle balagan itd !!! Ok , przynudzam, koncze juz, nie bede wam psuc wieczoru . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek kochanie bez nerwów. a ja dzisiaj skończyłam 26 lat!!!!!!!!!!!!!musze się pochwalic wiecie nie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba Z okazji urodzin życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadki tzn zupki dla Claudii robie tak:gotuje ziemniak,marchew,wyjmuje warzywa,do wywaru dodaje lyzke kleiku zeby zagescic na papke inaczej mala do buzi nie wezmie i potem miesko w proszku...siostra mojego powiedziala zeby od wywaru zaczac,ze wersja z przetartymi warzywami i z oliwa na sam poczatek byla by zbyt obciazajaca na zoladek.Mysle ze za jakis tydzien gora dwa bede gotowala tamta wersje-warzywka zmiksowane z mieskiem plus oliwa. Ja nie sprzatam codziennie-jeszcze tego by brakowalo:D:D Ograniczam sie do raz w tygodniu max 2 jesli jest juz spore pobojowisko:P Dobre pytanie po co z nim jestem,teraz to chyba bardziej dla malej..jesli by brac pod uwage wszystkie zalety i wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba1 100 lat i wszystkiego co w zyciu NAJ :) __000000___00000 _00000000_0000000 _0000000000000000 __00000000000000 ____00000000000 _______00000 _________0 ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 _______*_____00000000000 ________*_______00000 _________*________0 _000000___00000___* 00000000_0000000___* 0000000000000000____* _00000000000000_____* ___00000000000_____* ______00000_______* ________0________* ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 ______*______00000000000 _______*________00000 _______*_________00___ _______*__________*___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, wszystkiego najlepszego !!! Zdrowia, szczescia i spelnienia marzen. U nas dzien spoko, troche sie denerwuje, bo Nina kupki nie zrobila dzis, za to wczoraj dwie..a dalam jej tego ziemniaczka slodkiego, moze to po tym. Mam nadzieje, ze jutro zrobi. Dziewczyny ile dodajecie kaszki do mleka? Bo jakbym dodala 7 jak Martynka to by mi nie poplynelo wogole. Ja daje na 2 miarki mleka miarke kaszki i nie wiem czy to duzo, malo ? Dostaje takie wzbogacone mleczko dwa razy dziennie, raz z bananami, raz sama ryzowa. I mala ma taki duzy brzusio po tym ;) Dzieki za przemile komentarze na nk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko bo ja jej daje ta kaszke łyzeczka,a Twoj brzdac nie chce jesc z lyzeczki? Jak mi sie słodko spało wiecie? Ja cie krece uwilbiam spac :P mała mleko ma wypite wiec ide dalej pochrapkac jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do mleka dodaje 2 miarki takie same jak od mleka a na gesto to 4 łyżki na 150ml mleka. dzieki kochane za życzenia.mały po mleko wiki w szkole ja z kawą włączam występ wiki z przedstawienia ciekawe co tam.mam ze szkoły do przegrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOBA wszystkiego naj,naj z okazji urodzin!To ty młoda d...jesteś!!!he,he A ja mam dziś 7rocznice ślubu.........człowiek był młody ,głupi,ech jak se przypomne ...Ale nie żałuje męża mam spoko i pożartuje.popije -raz kiedyś jak to chłop ,ugotuje-w końcu kucharzem jest,potrafi być czuły romantyczny-he,he jak czegoś chce....ogólnie ok! Wczoraj przyjechała matka chrzestna Kingi i oczywiście jej naskupywała głupot-dziecko mi rozpuści a i o KRYSTIANIE NIE zapomniała.Kupiłapampersy chusteczki,2 soczki,2 obiadki ,rajstopki i sukienke.Zawsze coś przytarga-choc nie musi no nie? Wiecie co mysle jak tu by mojego zaskoczyć w te rocznice????????????? bedzie dopiero po 1 w nocy zpracy.Znając mnie bede spać! i po kaczaku bedzie jak to mowią!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIECIE CO na 5 roczniece kupiłam seksi bielizne,przygotowałam kolacje,winko on oczywiście w pracy przyszedł jak zawsze a ja wychłałam pól butli wina i usnęłam na dywanie w duzym pokoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!on wchodzi i miał niezły ubaw!!!!!!!!!!!! kurde musze isc do przychodni po recepte na mleko i zapytac sie o pobranie krwi. odezwe sie pozniej!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja no to nastepnych 70 lat z mezem ci zycze🌻🌻🌻 sorka ze bez znaków ale pisze 1 reka bo na drugiej mój tłuscioszek siedzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) u nas wszystko ok,Bartus juz ma 6miesiecy:)))rehabilitantka powiedziala,ze dogania dzieci urodzone o czasie:))tylko teraz jakies krostki powyskakiwaly mu na buzi nie jest ich duzo ale sa.a tak apropo my mamy rocznice slubu za 2 dni i tez mysle czym zakoczyc meza.prosze o pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie to 3 rocznica.juz wprowadzam Bartusiowi bebilon 2,obiadkow z mieskiem cos niebardzo chce jesc ale powolutku,powolutku bede podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba sto lat :-) beja tobie tez wszystkiego najlepszego a pomyslu niestety nie mam sama sie zastanawiam coby mezowi na rocznica sprezetowac bo mamy w listopadzie 10 :-) chyba se kokarge wywiaze na szyi i sie mu oddam :-P moj dalej ma goraczke :-( bylam z nim u lekarza ale nic nie znalazl, ma troche czerwone gardlo ( maz w domu tez przeziebiony) i pobral mu krew z glowy buuu jak to okropnie wylgadalo no i dal mi woreczek na pobranie moczu a ja nie wiem jak sie za to zabrac :-( i po poludniu zas do lekarza z tym moczem i zobaczymy co jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) goba wszystkiego najlepszego,duzo radosci i milosci 👄 100 lat,100 lat niech goba zyje,zyje nam 🌻🌻🌻 Beja gratuluje rocznicy i zycze Wam jescze 100 takich rocznic 🌻🌻🌻 Dla Bartusia na pol roczku 🌻👄 gosia buhaha dobre,dobre - ladnie bedziesz wygladala z ta kokarda na szyi :) ojejku biedny Tobiasek,zycze mu duzo zdrowka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie n porannej kawce!!! Beja wszystkiego naj z okazji rocznicy!!!!A moze zrob tak: Pytasz sie o pomysł,wiesz ja raz zrobilam tak: Wycielam male kartki papieru na ktorych napisalam gdzie ma sie kierowac ,oczywiscie zrobilam tak ze musial przeleciec cale mieszkanie bo mamy male i od razu by mnie znalazl:P przedpokoj,salon.lazienka,kuchnia i w koncu maly pokoj.Wiesz na tych karteczkach tak smiesznie pisalam ze ma isc np 3cm do przodu po czym cofnac sie o jeden krok i jednak isc dalej zgodnie ze wskazowkami,ja bylam schowana w szafie u Martynki (ale jej jeszcze na swiecie nie bylo) jak wszedl do malego pokoju to kazalam mu najpeirw zajrzec do lozka bo na kartce ktora mialam przyklejone na kanapie napisalam \"a moze jestem tu???\" zajrzal do kanapy a w srodku byla kartka z napisem \"ojoj niestety szukaj dalej\" no i w koncu wpadl na to ze jestem w tej szafie ale najperw zobaczyl duzy karton z prezentem a za nim bylam ja hihih Mowie Ci jak on tylko wszedl do domu i zobaczyl te kartki to tak sie smial ze ja w tej szafie prawie bym sie zdradzila bo tez nie moglam sie powstrzymac,ogolnie jemu sie to bardzo podobalo Gosia wydaje mi sie ze u chlopczyka to nie jest tak trudno pobrac mocz do woreczka bo wkoncu ma to \"cos\" co mu wystaje hihi w gruncie rzeczy to nie jest takie trudne-dasz rade:) Mała siedzi w foteliku i gada ,wrzeszczy i łapie sie za kocyk i podnosi glowe i plecki do pozycji siedzacej a jak sie denerwuje przy tym ze wstac nie moze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Goba wszystkiego dobrego :) Beja gratulacje!! Ja kiedyś mojemu wtedy chłopakowi zrobiłam niespodziankę na rocznicę. Może Ci to podsunie jakieś pomysły. Zwolniłam się wcześniej z pracy, wtedy razem pracowaliśmy. Miałam wtedy \"wolną chatę\" ;) Poszłam do domu, przygotowałam obiad, ziemniaczki, żeberka i ciemny sosik. Kupiłam szampana, w moim pokoju pościeliłam łóżko i rozsypałam na pościeli, podłodze, meblach susz waniliowy. On uwielbia wanilię i koks. Przyszykowałam świeczki na meblach. Jak przyszedł, kończyłam kolację, wygoniłam go z psem hihi i w tym czasie przygotowałam mu kąpiel z płynem kokosowym. Potem siedliśmy do stołu, szampan, świece i......... Do tej pory to wspominamy :) Mój mąż wczoraj został z Kajcią sam na 3h!!!! Po raz pierwszy, no i wiecie co. Wychodzę już z tych korków, dzwoni mężuś. Ja w panice, co się dzieje? A on, Kajka śpi, tylko pod blokiem był wypadek, czy nic mi nie jest. Przychodzę do domu, a on mi mówi, że niedługo po moim wyjściu dał małej mleko, zjadła i cały czas spała mu na klatce piersiowej, a on spokojnie leżał na kanapie przed tv. No tego to się po niej nie spodziewałam, kochana córcia grzeczna taka. Tylko ponoć 5 min po moim wyjściu obsrała się po pachy hihihi i miał trochę zabawy z przebieraniem. Ale wiecie jaki u nas wypadek był, masakra. Babka potrąciła faceta na pasach, prawdopodobnie był dziabnięty i jej się wpakował pod koła, bo to taki gościu, albo ja nie wiem jak ona jechała. Zabiła go. Najpierw karetka go zabrała, ale za chwilę przyjechała lawet, prokurator itd... Szok normalnie, więc wcale się nie dziwię, że mąż dzwonił w strachu, bo miałam wtedy wracać, ale się troszkę opóźniło. A teraz Kajcia śpi już 0,5h więc zaraz wstanie i trzeba się troszkę pobawić ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochana bo długiej przerwie😘😘😘 Dziękuje bardzo za troske i komętaże na NK😍 Na samym początku przesyłam gorące buziole😘😘 dla dzieciaczków wszystkie są śliczniutkiej. Również gorące życzenia urodzinowe dla Goby kochana wszystkiego najlepszego🌼🌼🌼 goba i kurcze nie moge znalez nigdzie tego kremu dla ciebie może zle nazwe wpisałam potwierdz mi czy dobrze Massage Cream for stretch marks.Jak by co poszukuje dalej... Beja wszystkiego dobrego z okazji rocznicy🌻 No to teraz zaczynam Jula skończyła ósmego cztery miesiące jest przecudowna i taka grzeczniutka.Nadal jest na piersi dodatkowo dostaje tylko herbatki i soczki oraz deserki.Przesypia mi cudnie całą noc jak kłade ją o 8 wieczorem to musze ją budzić rano o 7:30 bo z synkiem do szkoły musimy iść.Dokarmiam ją tylko o 11 jak kłade się spać to dostaje na spiku cyca i już.Przez ten czas co mnie nie było mała była przeziębiona i miała straszny katar ale teraz już w pożądku żadnych większych problemów nie mamy.mielismy już 3 szczepienie to następne czeka nas jak mała skończy roczek..Teraz czekamy za wizyta położnej ma przyjśc 5 listopada sprawdzić jak mała się miewa.Pozatym chodzimy co 4 tygodnie na ważenie.Zaraz uzupełnie tabelke.. Synuś mój uczy się dobrze i zapisałam go na hip-Hop bo uwielbia tańczyć.Ostatnio jest strasznie nie grzeczny wszystko na nie normalnie czasem mysle że dostane z nim na głowe.Ale widocznie w taki wiek wchodzi... U mnie ok tylko wogle nie mam ochoty na bara bara no i mąż przez to chodzi podminowany hi hi hi.Nadal walcze z wagą fakt wrociłam już do swojej wagi z przed ciąży ale wtedy miałam o dużo za dużo kilogramó.Teraz waże 74 kg i nie moge ruszyć z miejsca.Od dwóch tygodni chodze 3 razy w tygodniu na basen może to mi pomoże zżucić zbędny balast.Mamy juz zamówione bilety na prom i do polski jedziemy 19 grudnia już nie moge się doczekać tak tęsknie za rodzina.. A tak pozatym to chyba wszystko teraz jestem juz z wami chyba że znowu cos nawali.Tak bardzo się za wami steskniłam .Nie stety nie nadrobie tego co napisałyście ale postaram się chociaż troszeczke ..Ide teraz troche ogarnąć dopuki mała śpi.Mam nadzieje ze was nie zanudziłam buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43---- 19.10-- 5915 ----62 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.10- --6400-- -?? Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------02.10-- -6580----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2850-----57---- 17.10-- -5280--- -? Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 29.09-- -7400-- -74 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -15.09--- 7000-- 64 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----10.10 - -6440-- 66 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 23.09-- --6240---62 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----23.09-- --6900----?? agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----25.08-----6400 --64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----09.10-----7150--64 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59 Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55....20.09....68 00..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!!!!!! Goba wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! Beja gratulacje!!!!!!!!!!!!!Pomyslu na razie nie mam oprocz uroczystej kolacyjki ,swiec i seeeeeeeeexu!!!!hehehe Ja bede sie martwic w lutym a dokladnie w dzien zakochanych! U nas Ok ,maly wstal przd 10,ale obudzil sie o 8.30 i potem znow zasnal.Teraz wali 1 drzemke ,ale mu dobrze. Gosia jezeli Tobiemu nic nie jest tylko goraczka ,to moze to jest od zebow.Moj 3 dni temu tez mial stan podgoraczkowy,dalam mu czopka i bylo ok.Poza tym nic mu nie bylo,ani kaszlu,ani kataru i mysle ze to od zebow ,bo widze ze troszke cierpi na dziaselka,ale mardny nie jest,odwazny,mezczyzna,znosi to dzielnie!!!!!!! Ja ma juz obiadek gotowy i czekam az amly sie budzi by go nakarmic i pobawic sie. Ja mam tylko jeden problem ,a mianowiecie taki ,ze moj to nie chce za bardzo pic.Napije sie tylko wtedy jak jest glodny ,wtedy przed jedzeniem podam mu soczek,a potem mleczko ,bo inaczej to moglby w ogole nie pic.troche mnie to martwi bo robi przez to twrdsze kupki.Poza tym wszystko gra. wczoraj z mezulkiem spedzilismy mila niedziele i mily wieczor,jakis taki milutki jest ze hej!!!!!!!!!!! Dzisiaj mam labe ,bo mam wysprzatane ,tylko male prasowanko moglabym zrobic ,ale chyba przeloze na jutro hehehehehehNa szczescie tylko kilka ciuszkow!!!!!!!!!!!!! Wczoraj wcisnelam sie w moje ulubione rurki huuuuuuurrrra,ale to jeszcze nie to ,jeszcze we wszystkie portki nie wchodze.Do zobaczenia potem ,milego dnia zycze i pozdrawiam wszystkie laseczki, paaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia82 witaj kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Martynka ten pomysl z karteczki super!!!!!!!!!!!!!!!!!Beja warto to przemyslec heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! u nas nocka minela spokojnie pobudka o 3 i 7 jak zwykle.w nocy zjadl mi az200 balam sie ze mu cos bedzie ale nie. dzis znowu kontrola u lekarza i mam nadzieje ze to juz koniec oskrzeli.... milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Elmirka Martusia fajnie ze juz jestes,witaj spowrotem :) Buziolki dla Julci :) Kochana powiedz co ty robisz ze Juleczka przesypia ci cala noc ? Bo nasze kochane \"piersiowe\" dzieciaczki nam spac nie daja :( P.s slicznie wygladasz w nowej fryzurce ;) Martynka pomysl super ;) :) ewelona mam nadzieje ze Macius juz wyzdrowial,daj znac po kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)u nas dzis pobudka o 7.15,mleczko 180ml i pojechalismy do parku,tzn mala odwiezlimsy na ten czas do cioci-caly czas spala i nawet nie zauwazyla ze nas nie bylo,a my wzielismy sie za bieganie...mialo byc na poczatek 10 min,ale tak sie zorganizowalimsy ze nie wzielismy zegarka i wyszlo 20 min,nie bylo tak zle,myslalam ze od razu tam padne i trzeba bedzie mnie reanimowac,ale zyje i nawet mam chec na jutro:D:D Mi dzis przyslali paczke z probkami dla malej z plyta cd z przepisami i ogolnie z poradami zywieniowymi,przed chwila skonczylam ja ogladac i czego sie dowiedzialam :ano ze z mies nalezaloby zaczac od jagnieciny,krolika,uwaga uwaga strusia,kurczaka,indyka,cieleciny,koniny,wolowiny konczac na wieprzowinie.Ja tam zaczelam od indyka w proszku:)z ryb po 6 mies zaczyna sie od pstraga.Mala dzis pogodzila sie z zupka,bo zjadla cala bez zadnego szemrania,po obiadku polozylam ja na kocach na ziemi to sie troche pogimnastykowala i pocwiczyla glosik a ma donosny:pNie jestem pewna czy mi sie najadla ta zupka co dalam,bo sprawiala mi wrazenie ze nadal glodna,sprobowalam jej dac wody ale kompletnie nie chciala jej pic,tylko ja rozloscilam,krzyczala jakby jej sie krzywda dziala:p:P koniec koncow podalam soczek marchewkowo-jablkowy rozcienczony woda i teraz spi.uffaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, ja dziś króciutko, nie mam na razie czasu, jutro napisze więcej, ale poślę Wam coś na interię :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gosiek🖐️ Ewcia dziekujemy🌼 Nie wiem tak poprostu sobie unormowała i mam nadzieje że jej tak zostanie... Mała znowu znowu zasneła zjadła jablusko troche zabawy i nyny... Mama teraz idzie dokończyć obiadek a dzisiaj robie pieczonego kurczaczka z ziemniaczkami i gotowaną kapustką.Pogoda u nas do kitu wieje i troche pada brrrrr zimno:( Dzisiaj mam spokój bo mój kochany małego odbierze ze szkoły to nie musze chodzic taki kawał...Mówie wam dziewczyny ostatnio dopada mnie jakaś deprecha ale to chyba przez to że nie moge schudnąć:)Mam nadzieje że ten basen pomoże mam kurde problemy z jedzeniem staram się ale ciężko mi ograniczać te dobraśne rzeczy(napewno wiecie co mam na myśli ŁAKOCIE...) Dobra zmykam do garów papatki do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!Goba wszystkiego naj....z okazji urodzinek:) U nas nocka w miarę choc mała była jakaś niespokojna,wierciła się strasznie a ja razem z nią.Wieczorem zasnęła dopiero o 23 a na jedzonko obudziła się o 5:50 czyli całkiem w porządku:) Ja mam problemy zdrowotne jak już pisałam wcześniej mam kamienie na woreczku żółciowym,od piątku cierpię okropnie,ból jest naprawdę nie do zniesienia,do tego wymioty,czyli 4 dzień nic nie jem,efekt 3 kg na minusie ale jakim kosztem:(^ listopada lecimy z moją gwiazdką do Polski bo tam chcę się poddac operacji usunięcia woreczka,żal mi bo zostaje tutaj mój mąż i zobaczymy się dopiero na święta,masakra:(Strasznie to wszystko przeżywam,do tego boję się leciec z małą sama samolotem.Sorki że wam smucę ale musiałam się wypisac troszkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katrina bidulko to faktycznie się nacierpisz, a nie możesz się tutaj zoperować gdzie jesteś? Nie obawiaj się lotu z dzieckiem maluchy bardzo dobrze przechodzą takie loty. Co do rozłąki z mężem to faktycznie ciężko wiem co czujesz...Napewno wszystko bedzie dobrze teraz twoje zdrowie jest najważniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×