Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ja tylko na chwilke bo zaraz ide ogladac film i wyic z mezem piwko:) jutro jedziemy na imieniny do tesciowej ojj i tam bedzie ta ciotka glupia jak but a uwazajaca sie za bog wie kogo,nie wiem jak ja zniose jej towarzystwo i jej \"cudowne\" rady odnosnie wychowywania,karmienia ,przewijania itd. Martynki. Jak maz mi \"pozwoli\" to jeszcze tu zajrze a jak nie to rano na kawce bede napewno.... Miłego wieczorku kochane!!!!! P.S. Moj nie gotuje nic a nic bo twierdzi ze skoro chodzi do pracy to nie musi gotowac ale moja kuchnie lubi i nie narzeka wiec jakos to znosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wracam a tu cisza camomilla wsółczuje z całego serca-mój jest kochany tylko czasem zrzędzi jak każdy;-),dziećmi się zajmie itd-ale gotować to średnio-tzn miecho usmaży ptrki itd wiec w sumie to nie jest źle co? jutro idzie na rybki😠wiec ja od rana sama. zmęczona jestem tą podróżą ale co byłam u babci zapalić znicz to byłam -oczywiście łezke trzdycyjnie nad grobem uroniłam bo to była moja kochana babcia a nieżyje już 2 lata a ja nadam popłakuje jak mnie najdzie. mały zasął ok.20 a teraz się przebudził i najpierw sie kielczył a teraz go słysze-pewnie herbatke by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miezrejka
Witam Agula miałam podobnie dziś jak ty z zakupami, tylko, że mała dostała histerycznego płaczu dopiero jak wróciłam, ale jak weszłam w drzwi to nie miałam czasu nawet się rozebrać tylko musiałam dawać cyca. Mała tez była nakarmiona bo nie było mnie raptem tylko ok 20 min My w czwartek mieliśmy szczepienie i troszkę się wystraszyłam, bo Ania tak porządnie mi 2 razy zwymiotowała,zadzwoniłam do pediatry a ona na to, że to na pewno nie od szczepionki, więc jeszcze bardziej się zdenerwowałam, bo myslałam, że może znów ma to zakażenie układu moczowego, ale na szczęście już później nie wymiotowała. Kurcze już prawie szykowalismy się do szpitala. W internecie czytalam, że po szczepieniu mogą występować wymioty, więc już nic nie rozumiem, czyżby lekarze nie mówili prawdy? Pediatra namawia nas na to szczepienie przeciw pneumokokom nie wiem, czy szczepić, a Wy szczepicie? Dziś Anulek była bardzo marudna, cały dzień prawie na rączkach, uspokoiła się dopiero po zrobieniu kupki,może ją to męczyło, bo nie robiła jej od ponad 24 godzin co wcześniej jej się nigdy nie zdażało, zawsze były 2-3 kupki dziennie. Dziś pierwszy raz Ania dostała zupke z królikiem, kurcze ale jej to smakowało, aż sobie mruczała po każdej łyżeczce. Troszkę się jej bałam tego dawać no ale jeżeli pediatra kazała to chyba nie ma się czego obawiać. Ewcia to Erys taki sam antybutelkowy bobas jak Ania, ale to normalne u dzieci, które jadą od początku na samym cycusiu, ja już straciłam nadzieje, że ją nauczę pić z butli, poczekam jeszczemiesiąc tomoże zechce pić z kubka niekapka, chciałabym:) Kasia przed chwilką czytałam pierwsze strony naszego forum(wzięło mnie na wspominki, bo równy rok temu zobaczyłam na usg bijące serduszko Anulki) i znalazłam twój wpis jak mnie pocieszałaś że napewno donosze tę ciąże(bo bałam się kolejnego poronienia), napisałąś, że za siedem miesięcy będziemy narzekać na nieprzespane noce i rzeczywiście twoje słowa się sprawdziły. Dzięki Odnośnie fryzurek to ja jestem troszkę niezadowolona ze swojej, bo wycięłam sobie grzywkę a lepiej mi było bez. Ja zapłaciłam 50zł za obcięcie u nas to jest normalna cena, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkussss
czesc, czy mozecie mi pomoc w wyliczeniu terminu? ostatnia miesiaczke mialam 19 wrzesnia przedwczoraj zobaczylam na tescie dwie kreseczki. Kiedy przypada przyblizony termin porodu? z gory dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkuss 26 czerwiec przypuszczalnie bo dodaje si e7 dni i 9 miesięcy od ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkussss
aha, dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko,martynka,goba,mierzejka goba ja tez mialam babcie,ktora bardzo kochalam,ona mnie wychowala juz 6 lat jak nie zyje,zawsze nad jej grobem sie rozczulam i lezki ronie, tylko ona mnie potrafila zrozumiec,jej moglam wszystko powiedziec, wiem ze ona teraz patrzy na mnie z nieba. mierzejko bardzo ladnie wygladasz z grzywka :) dzieci czuja ze mamusi nie ma w poblirzu,a te na piersi pewnie jeszcze bardziej ;) ja sie boje ze Erys nie bedzie mial co jesc jak strace pokarm(jestem na scislej diecie,bo ta skaza) oh moze jeszcze nauczy sie pic z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mojej julci na brewkach wyszły takie małe krosteczki i ja to bardzo swedzi ma je tylko tam i ja nie wiem po czym mogło to westapic tak ja to drazni ,kurcze i caly czas pokasłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nam coraz lepiej wychodzi jedzenie kaszki z lyzeczki. Dzis zjadla cale 60 ml :D I nawet bluzka nie byla mokra, tylko troche sliniak ;) Moze i tobie pojdzie latwo z lyzeczki. No i Mierzejce tez ;) Wlasnie Mierzejka, bardzo ladna fryzurka. Ja taka chcialam tylko troche krotsza, a mam to co mam na glowie :P No i moja siostra dzis podala mi to co przepisywwal pediatra jej corce i wlasnie jako pierwsze miesko w wieku 4,5 miesiaca kazal podac zupke z kroliczkiem :) Tylko skad ja kroliczka tutaj znajde.... Kasia, a dawalas co Julci jesc nowego? Goba, milo ze wciaz pamietasz babcie. Ja juz nie mam zadnej :( Ani dziadka. Martynka, cierpliwosci co do ciotki. Moja chlopina umie gotowac. Ostatnio juz nie pamietam kiedy obiad robilam :P Nawet moja mama go chwali, ze restauracje powinien otowrzyc, bo on stale ma jakies nowe pomysly, a to ryz z warzywami, a to miesko w jakis tam sposob. Czyta w necie przepisy i robi. Ostatnio zrobil chipsy ze slodkich ziemniakow ze swieza rybka wlasnorecznie zlowiona. A dzis mielismy gulasz z kasza. Ja zrobilam salatke z awokado. Mala lezy z tatusiem i bawia sie ;) Ale pewnie spia juz bo cos cicho sa :P E, wlasnie spojrzalam, dzidzia nie spi, a tatus tak ;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia miala dzisiaj dziwny dzien. Spala przez prawie 3 godz. przedpoludniem, pomimo tego ze Kamla wreszczala w nieboglosy !!!!!. Potem padla dopiero o 18 i juz nie dalo rady jej dobudzic. Ciekawe o ktorej rano wstanie :O . A ja zamiast isc polozyc sie wczesniej spac to siedze wkurzona na starego. Caly dzien przesiedzial na rybach a jak przyjechal do domu to wyciagana sie na kanapie i przespal caly wieczor. Nawet swoich rybek kochanych nie wyczyscil, a ja napewno tego nie bede robic. Uciekam do lozka milej niedzieli wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Piszecie ze wasze skarby nie lubia zupki?A moja to rzepada wprost za jarzynowa:) Troche sie denerwuje jak je kaszke bo chyba dla niej to idzie za wolno:) ale robie jej tak 150ml mleka +7 miarek kaszki i to zje wszystko. Gosiek pozazdrosci takiego meza ktory wszystko potrafi zrobic!! Hejkus witamy w czerwcowkach 2009:) i ogromnie gratuluje magicznych kreseczek!!! U nas noc oki w sumie to szlam pozno spac....:P:P.....ale mala obudzila sie o 6 i potem o 8:30 wiec nawet nawet! Maz jechal na giełde a my kiblujemy w domku bo pogoda straszna a chcialam isc do mamy na kawke.....no nic wypije z wami i tez bedzie dobrze!!!!!!O ile tu wogole ktos jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ja tez ide kawe ztobić wstałam niedawni bo o dziwo mój kuba z małymi drzemki jeszcze śpi wypił mleko wpół 6 i potem spała i gadał i tak na przemian mój na rybach,wiki pojechała z dziedkami na sielanke i o mały się oddzywa zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tam kto? Właśnie nadrobiłam co pisałyście. Właśnie mi teściowa do pokoju przyniosła kawkę -- kochana :) Kajcię mi zabrali do siebie, teraz sobie smacznie chrapie, więc mam chwilkę dla siebie. Mąż dzisiaj ma mecz, więc siedzę sama, to wiadomo, że przed kompem :p Dziś po południu mam korepetycje, jejku pierwszy raz zostawię Kajcię na 3h z mężem samą. W razie czego da jej butlę, mam tylko nadzieję, że nie będzie płakać. Mój mężuś umie gotować. Na dodatek zawsze zrobi coś z niczego, jakieś pyszności, smakołyki takie, że mi by do głowy nie przyszło. No i też jest moim zdaniem chorobliwie zazdrosny, ale aż tak mnie nie sprawdzą. Matko, Camomilla współczucia ogromne. Chyba zaczęłabym mu robić tak samo, naloty do pracy, czy nie romansuje z kimś tam. Wtedy by to poczuł na własnej skórze i może przestał. Ja się też zastanawiam, czy Kajcię szczepić na pneumokoki i meningokoki. Chyba się zdecyduję, bo chcę ją posłać do żłobka. Zapisałam ją we wrześniu i miejsce dopiero na wrzesień przyszłego roku -- szok normalnie!!!! Ale jedyny żłobek w mieście. Otwierają ponoć prywatny 500zł + wyżywienie około 150zł, za tyle to ja nianię wynajmę i będzie lepiej, a państwowy 250 zł. Wielka różnica. Wczoraj byliśmy w gościach i cały dzień Kajak miała rozbity, wieczorem tak ją brzuszek rozbolał, że budziła się co około 5 minut z płaczem, potem spała mi na rękach i aż zaczęła jęczeć przez sen, bidulka moja. Dałam jej kropelki na brzusio i zasnęła po 23, chyba jej pomogły, bo spała bardzo spokojnie aż do 5 rano. Ale się wymęczyła, chyba za dużo wrażeń miała kochana moja. Dobra lecę powiesić pranie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :) Ja juz z kawusia przy kompie :) Wpadlam na chwilke sie przywitac,bo za raz jade z moimi facetami na gielde,moze sobie cos kupie ;) Kochane zycze wam milej niedzielki ;) Zajrze pozniej :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ja dopiero co usiadlam,od 8 rano latam i sprzatam tylko.Mala cos dzisiaj marudna,pewnie kupa ja meczy,bo wczoraj nie robila nic,a ostatnio 2 razy dziennie zdarzalo jej sie robic.Teraz tak mysle czy za godzine podac jej normalne mleko czy kleik.Nie chce mi pic wody skubana jedna. Tak moj jest Wlochem a dokladnie Neapolitanczyk,wiec jeszcze gorszy:P:P tu na poludniu takie zwyczaje,ze Pan i Wladca tylko na gotowe przyjdzie,kobiety wstaja skoro swit i codziennie sprzataja CODZIENNIE zamiataja,bo oczywiscie nikt nie slyszal o odkurzaczach :D:D,myja podlogi,cala lazienke ,kuchnie -dla mnie to paranoja.No ale tutaj nikt butow nie zdejmuje,do lazienki wpakuje sie taki w butach,wody naleje,bloto zrobi a ty babo spzrataj!heh o to tez mielismy klotnie z poczatku ale przez rok wyszkolilam to buty zdejmuje,nie ma tak latwo ze mna!!Podobna wojna byla o kawe ze mu nie chce jej robic,dopiero jak mu siostra powiedziala:masz bar a do mnie na kawe przychodzisz?!?to skapitulowal i teraz bez slowa idzie tam,zwlaszcza ze jak sie niedawno przeprowadzilismy ma go doslownie pod domem,stad te wycieczki.Gotowac potrafi bardzo dobrze,tyle ze on wyznaje zasade jak pracuje to juz nic w domu nie robie.Ale dobra juz nie przynudzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane,dzisiaj pobudka u nas o 9.00 tak wiec wyspani .Wszystko ok ,bylismy sobie z mezem na krotkim wypadzie w knajpce bylo super milo. Camomilla ,wspolczucia,no ale coz masz zrobic biedna,nie daj se w kasze dmuchac.U mnie jest tak ze we wszystkim sie razem uzupelniami i kazdy sobie pomaga ,a nie baba to tylko do garow sprzatania i.................Tak nie powinno byc !!!!!!!!!!! po obiadku idziemy na spacerek i zobaczymy co przyniesie kolejny dzien. Kuba ok ,zadnych nowinek ,to co zawsze czyli git.Pa zajrze poetm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkussss
Martynka dziekuje serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jadla cos innego zupki czy owoce jakies a moj ma goraczka wrr nie wiem czy jechac z nim na dyzur czy do jutra poczekac dalam mu czopek i poki co jest ok moj mauzon przeziebiony wiec chyba malego zarazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nadal pokasłuje niewiem od czego temperatury niema wiec nie wiem co-zobacze do jutra może alergiczny jak Wiki camomilla mozesz mi podać przepisy na obiadki jaki robisz Claudii???może zaczne robić małemu? dostałam disiaj sokowirówke i zrobiłam sok z jabłek dobry ale mało 1,5 szklanki ale bałam się podać małemu bo to z surowych jabłek-jak myślicie można np.jabłko z marchewką tak jak jest w buteleczkach? tylko jak to robić?przez sokowirówke i podem przegotowć czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie udalo mi sie pojechac na gielde. :( Erys tak dlugo spal,ze zanim bysmy sie wybrali to juz byloby zapozno,a tak smacznie sobie spal ze nie chcialam go budzic ;) Bylismy w supermarkecie,kupilam malemu pieluchy,chusteczki rajstopki,deserki i zupki. Kupilam mu po szt. zupki z krolikiem,jndykiem i kurczakiem,ale nie wiem czy mu juz je dac ? za tydzien konczy 5 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka jak zwykle pobudki co 2-3 godziny, Ewcia i Agula a jak u Was? Kasia moja Ania co jakiś czas ma jakis śluż w kupce ale to chyba nic złego, bo jak byłam z nią w szpitalu to pokazałam tą kupke pediatrze i ona nic na to nie powiedziała, kazała mi jedynie podawać priobiotyki, teraz już chyba nie ma już tego śluzu, albo po prostu nie widzę, bo te jej kupki się bardzo zmieniły odkąd podaje małej kaszke i zupki. Ewcia myślę, że możesz Erysiowi podać te dania, moja Ania kończy 5 miesięcy dopiero za 2 tygodnie a juz pediatra nam pozwoliła podawać. Ania po prostu zajada się tą zupką z królikiem:), chyba by zjadła cały słoiczek jakbym jej tylko pozwoliła,a na razie daje tylko kilka łyżeczek. Surfitka ja też nie mam mięska z królika tylko podaje z zupką jarzynową z gerbera, ale podobno w supermarketach można dostać takie mięsko, jak tak dalej Ani będzie to smakować to chyba kupię i będę robić jej sama zupki. Dzięki za miły komentarz odnośnie fryzurki, może się do tej grzywki muszę przyzwyczaić. Dziś Ania zachowuje się super może wczoraj była taka marudna przez tą szczepionkę? Teraz mam chwilkę czasu, bo jestem u rodziców i małą zajmuje się moja mama. Nie ma jak to instytucja \"babcia\" Jutro jedziemy na rehabilitacje a we wtorek wizyta u pani doktor, która stwierdzi, czy będziemy jeszcze musieli jeździć czy nie. Mam nadzieję, że już nie będzie takiej potrzeby. Goba i Ewcia ja miałam bardzo kochaną prababacię, zmarła 3 lata temu, żyła aż 93 lata. Jak byłam mała to można powiedzieć że mnie wychowała i nie tylko mnie, bo jeszcze miała 4 prawnuczków w podwórku i o wszystkich bardzo dbala, nigdy nie myślała o sobie. Była bardzo dobrym, wrażliwym czlowiekiem, nawet jak juz była chora i traciła pamięć to sie ciągle pytala babcię o wnuczki, np Czy Agnieszka się najadła itp. takich ludzi jest teraz bardzo mało, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Mierzejka naprawde do twarzy Ci wtej nowej fryzurce, ja bylam wczoraj, i powiem szczerze, fryzjerka nie poswiecila mi wystarczajaco czasu, i efekt taki sobie- wlosy niedofarbowane, grzywka niedopracowana,ech nie jestem zadowolona, ale juz na poprawke niechce mi sie jechac. Maz za to przeszczesliwy- zostal z mala pierwszy raz na dluzej sam!!! Musial ja nakarmic, przewinac, pobawic sie, a potem ubrac, i przyjechac po mnie. Mala ponoc nie plakala nic, a nic;). Ciesze sie, ze ma do niej taka cierpliwosc. Moich dziadkow znam jedynie ze zdjec- ja jestem poznym dzieckiem, mama urodzila mnie jak miala 38 lat, tato jeszcze starszy, tak wiec dziadkowie od urodzenia patrzyli na mnie \"z gory\";) Troche to przykre, pamietam jak bedac dzieckiem szukalm dziadkow wsrod obcych ludzi- tak mi ich brakowalo. Wszyscy dokola mieli, a ja nie:( Cammomila do tych wloskich chlopow to trzeba wielka \"gebe\" miec, i byc twardym, wiem co mowie- moja siostra ma meza wlocha;) z Calabrii- czyli wielkiego zadupia. Plus taki, ze cwaniakiem nie jest jak ci z Neapolu, za to bardzo rodzinny, no i uwielbia gotowac;) Na poczatku mieszkali z tesciami- bylo okropnie- w wielkim 4 pietrowym domu cale jego rodzenstwo wraz z rodzinami, takze prywatnosci zadnej. Po roku wspolnego mieszkania wyjechali do Mediolanu, i tam juz 5 lat zyja. Uklada im sie dobrze. Siostrze udalo sie jakos meza wychowac na swoja modle. Gosia spadla juz malemu ta temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. niebylo mnie 2dni a tu tyle zaleglosci mam.... bylam z malym u mamy bo moj szanowny malzonek uparl sie ze pojedzie do austrii kupic samochod bo niby tansze ale oczywiscie nieposluchal zony i wrocil z niczym.... w piatek bylismy u kontroli i niestety oskrzela mu nie przeszly kazala postawic banki i wczoraj przyszla pielegniarka i mu stawiala takze mam nadzieje ze jest juz ok i jutro znow do kontroli. dzis moj synus kochany przespal mi po raz pierwszy noc od 9 do 6 rano i niestety wstal wypoczety i chetny do zabawy aja ledwo na oczy patrzylam. wczoraj i dziasiaj babcia zrobila mu zupke i wperniczal tylko mu uszy lataly, skubany moich niechce ale babci zje!!!!! moj MACIUS WCZORAJ skonczył 4miesiac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejko moj Erys zasnol wczoraj o 8 i na cyca budzil sie o :12,3,7,9 :( kiedy te nasze kochane szkrabiki dadza nam sie wyspac ? :) dzis dalam mu zupke ze swierzych jarzyn,ale Erys plul nia,nie chcial jesc chyba mu nie smakowala :( deserek z jabluszka i banana wcinal az mu sie uszy czesly :) a te zupkami z mieskiem moze bedzie jadl ? zobacze :) Milka cos te fryzjerki sie niesprawdzaja ;) albo my mamuski takie wybredne jestesmy :P ewelona dla synka na 4 miesiace 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja poszla spac o 18 i pobudka o 22, 1, 3, 5 i 6 koniec spania do tego doliczyc 2 razy wstawanie do Kamilki . Ja dalej wkurzona na mojego P , brak slow :O , juz wole jak go caly dzien nie ma w domu . Kamilk przeziebiona , co rowna sie marudna , gabi tez bez humoru, ogolnie niedziela do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maciek mnie zszokowal.... zjedl po kapaniu 120 i jeszcze glodny wiec dalam mu 60 i zjadl i po godzinie zjadl jeszcze 80. niewiem co on taki glodny? zdrowieje chyba.... ciekawe jaka nocke mi zaoferuje... dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43---- 19.10-- 5915 ----62 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.10- --6400-- -?? Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------14.08-- -5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2850-----57---- 17.10-- -5280--- -? Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 29.09-- -7400-- -74 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -15.09--- 7000-- 64 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----10.10 - -6440-- 66 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 23.09-- --6240---62 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----23.09-- --6900----?? agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----25.08-----6400 --64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----09.10-----7150--64 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59 Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55....20.09....68 00..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja juz po imieninkach,nie bylo tak zle jak myslałam,ciotka duzo sie nie odzywała wiec luz Camomilla nic tylko wspolczuc wogole tego sprzatania codziennie...z tym gotowaniem to tak jak u mnie ,maz ma to samo stwierdzenie co Twoj...no ale ma tez napewno jakies zalety skoro z nim jestes prawda? Ewcia a moj na giełdzie byl i auto sie rozwaliło-silnik zatarł sie koszt naprawy okolo 3tys. ładnie co?Na szczescie jechal z tata ,taty samochodem wiec koszt ponosi moj tesc,,,biedny tyle kasy.... Mierzejka wspomnialas o rehabilitacji a wiesz co mnie nie pokoi?Martynka czesto naprawde czesto wymachuje jedna raczka i to jest dziwne bo robi to tylko lewa ,nie wiem czy druga ma slabsza czy co? Zabawaki trzyma obiema ,a jak podaje jej do prawej raczki to tez trzyma ładnie wiec nie wiem czy mam sie denerwowac? Do fryzjera ide napewno w przyszłym tygodniu i robie sie znowu na blond tzn pasemka ,duuuuzo pasemek:P zobaczymy ile zaplace i co najwazniejsze czy bede zadowolona... Widze ze ogolnie kazda jakos dzis wieczor zajety ma? ja mam nadzieje dzis isc szybciej spac bo wczoraj to poszlam o 2 a to wszystko \"wina\" mojego meza....ktory spac mi po prostu nie pozwolił :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×