Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej dziewczynki ja juz po fryzjerze zawsze jezdzilam do sprawdzonego fryzjera,tym razem poszlam do innego,tu u mnie na miejscu,bo do tamtego jezdzilam dosyc kawalek. kolezanka mi powiedziala - bo od innej kolezanki slyszala,ze u nas jest fajna fryzjerka,a wiec sie skusilam u niej obcjac. jestem zszokowana,moja kolezanka zapomniala mi powiedziec ile ta fryzjerka bierze za strzyzenie :( dziewczynki za samo strzyzenie zaplacilam - 55 zl SZOK !!! zwykle obcjecie - takie se bylam u mamy pokazac sie,to sie ze mnie smiala - ile zaplacilam a moj maz powiedzial mi ze moglam najpierw sie spytac o cene uslugi - smieszne :( tam gdzie do tej pory chodzilam placilam 18-22 zl zalezy czy glowe mi myla czy nie. a ile u was dziewczynki placicje za strzyzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tylko podciecie,z krotkich na troche krotsze, z myciem ,bez modelowania, bo ja uzywam wosk ,albo gel lub lakier i czesze sie palcami hehehe place 25 euro to taki zwykly tani fryzjer,ale zadowolona jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUUUUUUUUUUURRRRA! Moj KUBULEK nie ma alergii na mleko!!!!!!!!!!!!!!!dzisiaj przyszly wyniki badan!!!!!!!!!!!!!Badania krwi wyszly dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek super !!! :) Martynka i Camilla - rzeczywiscie wasze male bardzo podobne i obie sliczne :) Mi sie wydaje, ze jak dziecko nie glodne to lepiej spi. Moze przypadek, ale wczoraj podalam Ninie wieczorem kaszke i znowu obudzila sie tylko raz juz o 4 rano, a nie jak zwykle o 2. Ja jeszcze nic innego jej nie dalam, jutro planuje dac marchewke lub slodkiego ziemniaczka. Tutaj nie zalecaja dawac marchwi na poczatku, dopiero po 5 miesiacu. Ale np daja dzieciom straczkowe dosc szybko, dla mnie to dziwne i raczej podam marchew jako pierwsze. Chce zaczac od warzywek, a owocki pozniej ;) A jak przyjmie te jarzynki to ugotuje jej zupke jarzynkowa :) A dzis konczy 4 miesiace. Dobra, uciekam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek - dzieki :) 😘 A ty zawsze podajesz malemu mleko z kaszka juz? Ewelona, dietetykiem nie jestem, ale maslo jest produkowane z mleka, wiec dla mnie to troche nielogiczne podawac maslo jak dziecko ma alergie. A z przyprawami to tez nie bardzo, podobno dziecko ma w calej jamie ustnej kubki smakowe i bardzo intensywnie odczuwa smaki, wiec nie trzeba dosalac. A nawet nie wolno. Oliwa z oliwek jak najbardziej to slusnzy wybor jesli chodzi o tluszcze :) Tak przynajmniej mi sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko,ja podaje tak 2 razy dziennie mleczko z kaszka ,tak 1,5-2 miarki kaszki dodaje.Rano podaje mu z kaszka i na noc ,ale na noc tak bardzo delikatnie by nie obciazac zoladka. dzisiaj dalam mu troche w odwrotnej kolejnosci .Dzisiaj zjadl jeszcze kilka malych lyzeniek marcheweczki z ziemniakiem ale to zamiast juz owocow.Ja na razie glownie podaje mleko a owocki i warzywka to w bardzo malych ilosciach,probuje powoli wprowadzac zeby zapoznawal sie ze smakiem hehehehe i tez nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI BYŁAM DZIS U PEDIATRY Z JULCIA I POWIEDZIAŁ ZE MOZEMY DOSYPYWAC JUZ KASZKE DO MLECZKA NA PIERWSZY RAZ ZOSTAŁA 1 MIARKE KASZKI NA 210ML MLEKA I WSZYSTKO ZJADŁA TYLKO TO BYŁA KASZKA BEZGLUTENOWA A PEDIATRA POWIEDZIAŁA ZE TEZ POWINNA DOSTAC GLUTENOWA ALE NIE DOSTAŁAM TAKIEJ W SKLEPIE I NIE WIEM CZY JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj podałam małemu pół słoiczka brzoskwinki i do teraz kupci niema momentami marudny jest zjadł dzisiaj:po 7 mleko poo11 mleko i po16 zrobiłam mu kaszke a on mnie olał zjadł tylko troche i koniec.wiec poczekam dam mu najwyzej potem ciut marchewki i mleko na noc. nadal pokasłuje pieluche tetrową uwielbia wiec szykuja si,e chyba ząbki a ślina masakra-powódź na bluzkach. ja za moja fryz płaciłam 25zł!!!!!!!!!!!!!!!!! w sobote jade do kalisza-któraś tam mieszka?ostrów i inne konty bo mam tam babcie na cmentarzu-wlece na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, bezglutenowa to ryzowa, a pszenna to zawiera gluten, albo mozna np do zupki dodac 1 lyzeczke kaszki manny. Ale ja sie z tym wstrzymuje do 6 miesaca. Goba, ty to odwazna jestesz tym jedzonkiem. :) Ja bym sie bala dac malej brzoskwinke - w koncu to sliwkowate. Na pierwszy ogien jablko, banan, dynia, mango u nas beda. Gosiek tak pytalam, jak podajesz ta kaszke, bo ja na razie robie ninie jako danie z lyzeczki taka na pol gesto. Ale mysle o dosypaniu jej do mleka na sniadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ale pisało po 4 m-cu tak jak jabłko to myslałam ze bedzie ok ale sie pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem goba. a moze mu nie zaszkodzilo tylko po porstu przypadek. Ja wlasnie czytam tu co amerykanie podaja dzieciom i jako jedno z pierwszych warzyw podaja np fasolke szparagowa..a to przeciez wzdecia powoduje :( Ja juz glupieje od tego wszystkiego i chyba zaczne sie sluchac mamy i siostry w tym co podawac malej, bo inaczej zwariuje. Z cycem nie wyszlam na tym zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta fryzjerka jest droga,ceni sie 😠 gosiek suuuperrr ze Kubus nie ma alergi !!! Surfitko moge prosic zdjecia waszego domku na meila ? bo na interii nie moge otworzyc.ewelinaorda83@o2.pl goba moj Erys tez strasznie sie slini,i od kilku dni jest bardzo marudny - moze to zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, poszlo. Nie wiem co, ale moja mala az ma takie czewone kolo ust, bo ciagle slina, slina..ciagle moglabym ja wycierac :( Musze sliniaki jej kupic takie podfoliowane, bo zwykle przeciekaja w ciagu 10 minut. I lapy do buzi ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Surfitka możliwe że to ząbki i ma po prostu wysypkę ze śliny:) moja tak miała::) Dziękuje wszystkim dziewczyną za zaproszenia na NK-hihi nie moge nadrobić normalnie:) Widzę że tematem ostatnio było spanie hihi moja młoda ma pod tym względem bardzo różnie raz śpi całą noc raz się buzi 2 razy w nocy a raz raz najlepiej śpinka jak jest pare godzin na poleńku:) Poza tym co do szamania oprócz mleczka to Julcia lubi strasznie złociste jabłuszko z bobovity-to całe zszamała i soczek z tej samej serii jej smakuje normalnie aż szok! a dziś próbowałam jej dać zupkę ze wszystkich jarzyn mi to nie smakowało a Julkowi to tym bardziej aż przez nią dreszcze przechodziły jadła twardo aż na koniec wszystko zwróci la ,szczeliła kupsko iiii dostała czkawki hihi cały dzień była okropnie marudna spała tylko godzinkę a tak to śpi około 4 ale i tak wywiązałam się z obowiązków(to przez te jej białe perełki) Poza tym u nas remon pełną parą na święta wprowadzimy się do nowego domku -już się nie moge doczekać! jeszcze jedynym moim marzeniem jest schudnąć 86kg się mnie wrednie czepiło ehhh Pozdrawiam wszystkie Cudowne Mamusie i ich Szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) ja dalam dzis malej po raz pierwszy wieksza ilosc kaszki tzn na 150ml mleka 6 miarek kaszki i podawalam lyzeczka no i zjadla wszystko:) Moj maz jescze w pracy a ja sie nudze,,,, Strasznie duzo za tego fryca zaplacilas 55 zl to u nas biora za pasemka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas ok, mala wypila kaszke, i teraz spi. Gosiek ciesze sie, ze z Kubusiem wszystko w porzadku, i nie ma tej cholernej alergii, my jedziemy we wtorek do lekarza na szczepienie, to bede naciskac, zeby mojej tez taki test zrobili, i jak wyjdzie zle;(, to zmiana mleka bedzie, bo to ha, ktore teraz pije tez zawiera bialko krowie, tylko lepiej przyswajalne jest. Surfitka napisz mi prosze, co bedziesz robila z tego slodkiego ziemniaka, bo widzialam takie w bio markecie. Mozna z tego purre zrobic dla dzieciaczka? W przyszlym tygodniu mam zamiar wlasnorecznie zrobic purre z dyni - Maya sie tym zajada;) Mierzejko bardzo ladna masz fryzurke, do twarzy Ci w tych wloskach, no i rob co sie tylko da, zeby ten semestr nie przepadl. Goba ale odwazna jestes- fryzura odlotowa!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii no wkoncu zobaczylam Drcie- sliczna, a rzeczywiscie podobna do Ani;), nawet noski maja prawie identyczne hi, hi no, a o dziewczynkach cammomili, i Martynki to nie wspone;)- prawie jak blizniaczki jednojajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysłałam kilka fotek na interię. ;) Faktycznie te dwie dziewuszki są do siebie bardzo podobne, jak jedno dziecko. :) A teraz uciekam bo fajny film na tvn będzie zaraz papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Martynko dla mnie to tez szok,ja pierwszy raz tak duzo zaplacilam u fryzjera ;( ja nie wiem ile ona bierze za pasemka,farbe czy trwala ? Pierwszy i ostatni raz tam poszlam,i pewnie pozostali klienci ktorzy tyle zaplacili tez,bo u nas(na wsi nieda nikt az tyle pieniedzy za strzyzenie) fryzierka ta jest u nas od wrzesnia i z takimi cenami niewroze jej dlugiego stazu :) Surfitko dom przepiekny,super bardzo mi sie podoba :) Super zagospodarowane przed domkiem,krzewy,kostka, ekstra i owczarek niemiecki - ja tez takiego psiaka mam ;) calosc na 6+ gratuluje :):) mierzejko fryzurka sliczna bardzo ladnie wygladasz :) tak tylko jestes na nk ? jest pare nowych dziewczynek u nas na bobasach ale ja nie mam zielonego pojecia kto to kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, cos te foty nie doszly, a fryzurke chcialam zobaczyc Ewcia, i co?? Jakos super ta kobita scina? Ja wybieram sie w sobote, tez jakiejs zmiany potrzebuje, corke zostawiam z mezem poraz pierwszy;). Zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane,moj spi od 20.30 dzisiaj troszke pozniej bo o 17 obudzil sie z popoludniowej drzemki i chcialam go troche przetrzymac.Zjadl slicznie kolacje i lula moj skarb. Milka zrob badania to nie zaszkodzi,ja wiem juz ze skazy bialkowej nie ma ,a to uczulenie ktore mial bylo pewnie od plynu do plukania.Ale dal mi lekarz 2 masci i wszystko przeszlo,nawet skorka jest bardzo nawilzona,a wtedy mial bardzo suche te plamki az sie nawet skorka luszczyla.Ja nadal smaruje jedna z tych masci ,bo nie zaszkodzi,ona ma na celu natluszczac skore,a te z kortyzonem odstawilam.Zobaczymy jak bedzie dalej. SURFITKA,pleas ,przeslij mi tez fotki swojej chalupki minia@t-online.de Ja tez wybieram sie do fryca juz od 2 tyg i dojsc nie moge,moj cale zycie w pracy heheheh ,ale musze cos wymyslec. Milka moze sie okaze ze u Towjej malej tez jest Ok,powodzenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, poszlo. Ewca , dzieki za komplement odnosnie domku. Teraz jest jeszcze troche inaczej, bo w tamtym roku dorobilismy rabate, a w tym zrobilismy taras :) Juz sie nie moge doczekac kiedy tam bede...bo tu siedzimy w 30 m2 bez ogrodu, nawet mala nie bezie maial gdzie pobiegac, a tam to hulaj dusza. Piesek tesciow i juz biedaczysko stare, ma ze 16 lat. I troche sie boje o Nine, bo to taki killer z niego jest ;) Milka, ja kupie gotowego gerbera, first food :P Nie mam pojecia jak samemu to przyrzadzic. Ale moze potem jak jej posmakuje dodam surowego to np do zupki jarzynowej, obok marchwi, pietruszki. Ale zupki to planuje tak gdzies za poltora tygodnia moze jej ugotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nic specjalnego,fryzjerka przecietna :( Postaram sie zrobic fotki i przeslac tzn.poprosze kolezanke bo ja to zielona w te klocki jestem :( Ja bylam z moimi chlopcami,maz na mnie czekal w samochodzie z Erysiem i Oskarkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ani sie nie obejrzysz a bedziecie sobie mieszkac w waszym pieknym nowym domku :) A co tam macie jeszcze do roboty ? tam jest przecierz wszystko gotowe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja nie mam pojecia heheheh Jak poszlam do pediatry z plamami na ciele to dal mi masci i powiedzial zeby przyjsc na termin i on pobierze krew zeby potwierdzic albo wykluczyc alergie na bialko.dzisiaj moj Pan dzwonil do lekarza ,wyniki juz byly i powiedzial ze wszystko jest OK.Ja wiem tylko bo czytalam ,ze z krwi robi sie ,na jakis czynnik IG i cos tam dalej nie wiem sa jakies tam rozne poziomy tych Ig i cos tam z czego odczytuja czy jest alergia czy nie , a jesli jest to wykonuje sie jeszcze testy skorne na co.Musze doczytac dokladnie ,bo sama mnie to interesuje ale juz nie dzisiaj,sorry ze ci nie wyjasnilam ale sama na dzien dzisiejszy to jestem pogubiona z tymi alergiami,skazami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sufitka dzieki za fotki,suuuper domek,bardzo mi sie podoba.uwielbiam wykonczenia z drzewa ,bardzo ladnie to wyglada.No no kochana jest z czego sie cieszyc gratuluje!!!!!!!!!!!! ja tez zmykam laski dobrej nocki papapapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×