Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej. wczoraj bylismy u kontroli oskrzela czyste ale kazala jutro jeszcze raz banki postawic na wszelki wypadek... u nas nocka spokojna pobudka 4 i 8 (jak nigdy). apetyt mu dopisuje podejrzewam ze z brzuszkiem sie uspokoilo i z oskrzelami i nadrabia teraz. o 4 znow zjadl 200. wszystkiego najlepszego dla solenizantow!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantow dzisiejszych. :) Gosia, ja tez mysle, ze to zabki moga byc. Nina tez tak miala, i lekarka stwierdzila, ze to zeby ..chociaz wcale sie nie pokazaly. Goraczka minela, slinienie zostalo a zabkow jak nie bylo tak nie ma. Martynko, ty sie kiedys pytalas o pocenie, Ninka te zmi sie poci podczas jedzenia, czasem podczas zabawy i snu. Pytalam lekarza i stwierdzila, ze mala jest zdrowa i po prostu sa ludzie z wieksza sklonnoscia do pocenia i widocznie Nina do nich nalezy i zeby jej cieplo nie ubierac...moja mala uwielbia lezec na golasa :P A dzis mnie zaskoczyla i poszla spac o 8 wieczor wczoraj, dalam jej po spiacku butle mleka o 10, a wstala dopiero o 6.30 rano :) Ja kaszki nie daje na sama noc, bo nie chce przeciazac zoladka..mi tez sie zle spi jak sobie za bardzo pojem na kolacje :P Wiec mala dostaje kaszke okolo 6 wieczor. Ewalona, super ze malutki zdrowy :) Martusia, tu hipp nie jest popularny. W polskim sklepie maja granulowane herbaki i tyle..i maja te bobo fruty czy cos takiego. Ja chyba siegne po soczek Gerbera jablkowy, jak Izka :) A z Hippa moze sie granulowana jablkowa herbatke uda kupic bo wiem ze Hipp ma w ofercie. A w przyszlym tygodniu sprobuje malej podac ta malinowa herbatke ktora juz mam. Ninie jabluszko baaardzo smakowalo :) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiu82 ja juz byłam z julcia u lekarza i powiedział ze jaj jej nie przejdzie to musimy isc do szpitala jutro pojde jeszcze raz tym razem wezme jej pieluszke z kupka i pokarze pediatrze bo ja juz nie wiem daje jej drugi dzien enterol ale to nic nie pomaka .CZytałam ze takie kupki moga byc objawiami alergi pokarmowej dostała kaszki ryzowe i to moze od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 dla dzisiejszych solenizantow. U mnie dzis dzien jak codzien:)po wczorajszych biegach mam zakwasy jak cholera,ale udalo mi sie dzis przebiec 30 min,szok:D:D wprawdzie malo co ducha nie wyzionelam pod koniec,ale i tak sukces.Claudia dzis nie najadla sie zupka!!po zupce dojadla 60ml kleiku i dopila soczkiem. Katrina to rzeczywiscie w tej Irlandii to same konowaly a nie lekarze!tabletka zanim zacznie dzialac to minie sporo czasu, a przezciez ty ja zdarzysz za ten czas zwrocic!Nie no zatkalo nie normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam mezusiowi wynagrodzic brak zainteresowania wieczornymi figlami i upieklam mu ciasto :) Jeszcze nie wiem jak wyszlo bo jest jeszcze cieple,a nowy przepis wczoraj dostalam. Ja niestety nie moge,no moze kawaleczek zkosztuje ;) serdecznie zapraszam dziewczynki na jablecznik jak nie dzis to jutro,jak zostanie ;) dobry bedzie do porannej kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia dla mnie 1 kawałaek na jutro zostaw. no to mamy 1 prawdziwą mocną wysypke!!!!!!!!!!!!!!!! kurcze po czym laski? tak myśle po tym leku może?na kaszel?bo nic innego mu nie dałam tylko:zupka jarzynowa-dostawał wcześniej i nic jabłko z marchewka ma od wczoraj i nic herbatka jabłkowa z melisą ma od niedzieli i nic. a dzisiaj rano dałam mu kropelki deflegmin a wieczorem po kąpaniu wyszło dziadostwo-ale dałam za wczasu wapni i wit C tak mi kazała moja mama i zobaczymy co dalej?jutro mu nie dam leku moiże mu zejdzie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku biedny Kubus. Pewnie to ten syropek,bo iesli wczesniej dostawal to samo do jedzonka i nie bylo wysypki. chociaz ja zauwarzylam u Eryka ze jesli cos zjem (czego nie wolno) to dopiero po paru dniach wystapuje u niego wysypka.Tylko ze ja karmie piersia,i moze dla tego po paru dniach go dopiero wysypie. goba - ciacho pycha,udalo mi sie :) na jutro masz odlozony spory kawaleczek ;) P.s. maz zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, no moze to byc ten lek. Ale tez moze byc z wczorajszej zupki -marchew ? Mam nadzieje ze zejdzie Kubusiowi. Ewcia i ja sie pisze na kawalek..a niech to, dwa kawalki ciacha :P Kasia, bedzie dobrze. Corcia duza kobietka jest i moze faktyznie tojakas alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko nie ma sprawy zapraszam,odloze tego ciacha wiecej do kawki :) moze jeszcze ktos do nas sie dolaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, My juz po lekarzu. Maya spi po ciezkich przezyciach- dostala az 4 szpryce, biedna naplakala sie jak nigdy, dopiero w aucie uspokoila sie, i usnela. Zrobilismy test na alergie, ma wykazac czy skaza bialkowa jest, czy nie ma. Dieta zupelnie zmodyfikowana, czyli nie moge podawac jej soczkow, i owockow, bo to podraznia przwod pokarmowy, i powoduje prochnice;( Mleko narazie mam stosowac HA1, a do tej pory dawalam 2, i mala za duzo tyje po tym. Wazy juz 7400- mala gaska;p Kleiki, kaszki, deserki tez nie dla nas- zbyt tuczace. Od jutra wprowadzamy za to obiadek - cukinia z ziemniaczkiem. Czyli wychodzi na to, ze im mniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dawaj to ciacho ale na cieplo, bita smietana do tego, i moze ze 2 kulki lodow waniliowych:) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - lap :) prosze rzucam ;) Dodaj sobie bitej smietanki i lodzika :P,bo ja rzucajac balam sie ze to wszystko mi spadnie i po drodze pogubi sie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdybym miała jutro isc do szpitala to tylko jak bede mogła spac tam z julcia sama jej nie zostawie tak sie strasznie boje o nia niby jest strasznie wesoła goraczki brak kataru brak tylko piszczy z radosci je spi no i robi te straszne kupki.Dziewczynki wiecie co ja jeszcze nie widziałam u mojej corki łez nie wiem czy to normalne faktem ze ona nie płacze tylko umie krzyczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie przejmuj sie na zapas,bedzie dobrze. a jesli dobrze pamietam,gdzies czytalam ze dzieciaczki placzac nie ronia lez,dopiero po jakims czasie lezki wystepuja no kurde,jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duze te wasze kobietki :) Kasia a ile ci je Julcia? Moja za to jak placze to zawsze z lzami. Nie wiem co to znaczy jej krzyk..no chyba ze pisk w zabawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam. ciacho chowam,jutro jak znalazl - bedzie do kawki :) zycze wam kolorowych,kosmatych snow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi sie wydaje kasiu ze wcale nie je za duzo. Moja je po 120 ae co 3 h, wiec na dzien tyle samo wyjdzie, tylko moja 7 kg to za miesiac bedzie wazyc ;) A moze ewcia ma racje, niektore dzieci nie placza lzami, nastepuje to pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje . jutro rano spadam z nia d o lekarza i zobaczymy co powie pediatra o wszystko ja wypytam bo ja niedlugo zgupieje .dobra dziewczynki uciekam spac bo juz mnie tyłek boli od krzesełka ,juz nie moge sie doczekac jak dostane mojego llaptopika dobranoc dziewczynki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, czerwcówki :) Goba dopadła mnie u lipcówek - ale, kochana, tam tez dopiero wczoraj wskoczyłam po dłuższym czasie - u mnie jak zwykle urwanie głowy, z tym że tym razem trochę większe... Po powrocie męża ze stanow musielismy na tydzien wyjechac do moich rodzicow i zaopiekować się piątką mojego młodszego rodzeństwa, bo mama była w szpitalu, a tato na konf w niemczech (nie wiem, moze juz o tym pisalam). międzyczasie teściowa zerwała mięsień w kolanie i leży plackiem, więc jej też muszę pomóc, ugotować itp. Poza tym rozpoczęłam kolejny rok akademicki, więc na studia też trochę pracy mam, a teraz od weekendu jestem chora :O zapalenie krtani i straszny katrar mnie dopadły, teraz jest już z tym lepiej, za to kaszlę jak zawodowy gruźlik. Niewesoło... Dziękować Panu Bogu Ruben jest grzeczny i zdrowy, wczoraj skończył 4 miesiące... I jest taki kochaniutki, że ... głowa mała ;) coraz bardziej go kocham! I dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dzieki za ciacho- pyszne A test na skaze bialkowa z krwi jest robiony, mysle, ze w Polsce tez takie cos mozna zrobic. Kasia trzymam kciuki, i nie boj sie, bedzie dobrze. Dzidzie musza czasem pocierpiec, zeby bylo wiadomo co im jest. Jedno jest pewne- szybko zapominaja bol, i smieja sie po krotkim czasie;) Glowa do gory!!!! Surfitka, a jak Ninka??? Jakie mleczko jej dajesz 1, czy 2?? Nam pediatra zalecila 1 do konca 1 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, u nas jest 1 do konca 1 roku zycia, wiec Ninka dostaje 1. Ale ja nie narzekam co do jej wagi, jest taka srednia - nie za duza, nie za mala ;) Hanio, no to jak sie mowi, nieszczescia chodza parai i ty biedulo musisz z tym wszystkim sama walczyc. :( Ale jakos dasz rade, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka u mnie mleko 1 jest do konca 3 mies!!!! Wiec kupilam 2, a lekarka jak jej powiedzialam, to zrobila taaakie oczy. Na 1 do konca 1 roku zycia, i wtedy zmiana. Ech musze kupic jakas dobra ksiazke o odzywianiu dzieci, bo widze, ze to troche skomplikowana sprawa. Utuczyc dziecko mozna bardzo latwo, a potem skutki tego sa katastrofalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×