Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

dziewczyny,co ugotowac na kolacje uroczysta??podajcie jakies przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!U nas nocka ok.Maly ubudzil sie o 8 ,zjadl i spi sobie jeszcze ale zaraz pewnie wstanie.Ostatnio poplakuje raz w nocy tak okolo 12 przez sen.Nie je wtedy ,wstaje przytulam go i po 5 minutkach spi do rana.Tak to wyglada jakby mu sie cos zlego snilo. Ja mojemu daje soczek jablkowy do picia,ale on bardzo malo pijej, nie chce.Musze kombinowac zeby cokolwiek wypil.Jak kupilam mu soczek marchewkowo-owocowy to cala butelke wylalam.Mam tez w butelce herbatke koperkowa juz gotowa tak jak soczek zmieszana z soczkiem jablkowym to tez nieraz pije. Surfitka pisalas cos o herbatkach granulowanych ,ja mam taka Hippa ,koperkowa calkiem dobra. Kochane teraz Was zaskocze.Moje libido OK!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest normalnie ,a jak sobie walne lampke winka to wtedy sie dzieje hehehehehehe Gosia29 bedzie dobrze!!!!!!Moze to jest jakis wirus nazywa sie trzydniowka czyli oprocz goraczki nie ma zadnych innych objawow i samo przechodzi. Kasiu,moj tez mial czasami sluz w kupce na dodatek te kupki byly zielone.Mi powiedzial lekarz ze to nic zlego,zelezy ile tego sluzu jest,u nas bylo malo.Czytalam tez ze sluz i zielona kupka to nic zlego ale krwe w kupce to bardzo zle.Mam na mysli duzo krwi ,bo czasami moze byc male pasemko krwi zwiazane z tym ze jesli dzidzia ma zaparcia to moze troszke krwi poleciec,bedzie dobrze Kasiu. Do potem pozdrowienia dla wszystkich paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jestem po trzeciej ciężkiej nocy - mały budzi się praktycznie co godzinę, musi dostać cyca, chociażby po to żeby się uspokoić :-( chyba idą mu kolejne ząbki bo inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć... w dzień też marudzi więc chodzę jak na rzęsach... to i dlatego nie będe się rozpisywać bo muszę jeszcze coś sprawdzic...buziaki dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tez pierwsze co mi przyszlo do glowy to trzydniowka. Wazne, ze nie ma zadnych bakterii. A tak wogole, to- Dziendobry dziewczyny;) Zapraszam na kawusie z mleczkiem. Nocka super moja pszczolka zjadla wczoraj o 24 mleczko z kleikiem, i spala do 6, dostala mleczko, wypila az 180!!! Po tym spala do 9:30. Ubralam ja , wypila soczek z woda, a teraz bawi sie.O 11 bedzie znowu butla;) Ewcia ja podaje Bebe HA z Nestle- jest pyszne, mala jak widzi butle to az sie trzesie, ale niestety nie nadaje sie to dla dzieci ze skaza. Dzisiaj jedziemy do lekarza, i pewnie dostaniemy cos na recepte, ech pewnie bedzie niedobre, no ale co na to poradze. Gosiek u mnie niestety lampka wina nie pomaga- wydaje mi sie, ze to wina tych zarwanych nocek. Mloda teraz lepiej spi, wiec moze cos sie zmieni w tej kwestii. Ech.... Melania trzymaj sie mamusiu ;) Ide podac malej mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U nas piekna pogoda,slicznie swieci sloneczko :) Ja teraz glowe farbuje,za chwile ide zmyc,wysusze i wychodze z malym na spacer,niech pooddycha swierzym powietrzem ;) Alkatraz mierzejka moj Erys tez po jabluszka big kupke zawsze robi :) a dzisjaj w nocy mialam tylko 3 pobudki :) Gosia bedzie dobrze,moze to tylko ta ten wirus trzydniowy,co gosiek pisala. Iza pewnie komary Bartusia pogryzly :( szwagierki Julcia tez miala takie slady i okazalo sie ze to komary gosiek zazdroszcze ci ;) Melania bedzie dobrze,trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam tylko chwilę. U nas noc super. mały spał od 20 do 5:30 wypił mleczko i o 8:30 musiałam go budzić bo musiałam Wiki do szkoły zaprowadzić. Wysłałam na interię zdjęcia Wiki w kostiumie który jej szyłam do szkoły. Teraz uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mauski u nas jak zwykle nocka spoko no i umnie nie pomagają całe nocki przespane bo popędu na seks jak nie było tak nie ma buuuuuuuu.. Surfitka ja mojej niuni podaje soczek jabłkowy lub jabłko z dodatkami z hipp albo Cow Gate i dostaje go od kąd skończyła 3 miesiące. gosia a mały oprucz tej gorączki ma jakieś inne obiawy np.katar albo kaszel bo jezeli nie to pewnie bedzie to 3 dniuwka albo ząbki.Przy ząbkowani niektore dzieci potrafią mieć goraczke nawet do 2 tygodni tak powiedziała mi tu położna. z wczorajszego basenu były nici bo zajechałam a tu czyszczenie byłam zła jak nie wiem ale nastepny mam w czwartek to sobie odbije.. Mała teraz leży w bujaczkui gadoli a ja zaraz biore się za prasowanko bo cała kupa na mnie czeka:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ma skaze. U nas pogoda do kitu, pada. Bedziemy w domku siedziec, a na 18 do lekarza. Lece na interie, a potem biore sie za porzadki. Demiluna🖐️ Martusia, no to pech z basenem, ale jak to sie mowi- co sie odwlecze, to nie uciecze;) Jak przespane nocki nie pomagaja na libido, to chyba do lekarza sie udam, bo mi chlop exploduje. A sucha w srodku jestem jak pieprz. Sama nie wiem, moze to jakas infekcja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula tutaj w angli kupisz calpol w kazdej aptece i w polsce też ,to może tam u ciebie też będzie można go podawać jak dziecko skończy 2 miesiace. gosia a podajesz coś małemu na zbicie tej gorączki też możesz sprubować ten calpol tu lekaże bardzo go polecają a mamy sobie chwalą bo rozmawiałam z paroma.Pomaga wlasnie przy przeziebieniu ,gorączce oraz ząbkowaniu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ja raczej sucha nie jestem poprostu jakos tak dziwnie nie chce mi się.Mój chłop już prawie eksploduje więc wymyślam inne sposoby żeby mi nie wybuch hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja mały śpi więc mam chwilkę. Martusia fajnie że juz jesteś. Z jakiej firmy masz soczek jabłowy bo ja szukałam czystego soczku ale jest tylko z jakimiś dodatkami, tak samo jabłuszka bez dodatków tez nie moge znaleźć. Chyba przyjdzie mi do polskiego sklepu pojechać. Wczoraj byliśmy na badaniu słuchu, na szczęście wszystko ok, ale jeszczeza rok mały bedzie miał powtórzone badanie. Kurcze mały musiał byc ponad 15 minut spokojny i cichutko - a same wiecie jak jest ciężko, szczególnie że gaduła z niego ostatnio sie zrobiła. Ja dziewczyny na libido nie moge narzekać. Jak brałam tabletki to różie bywało, ale teraz jest ok i wiem że do tabletek nie wrócę. Mój Julek za 6 dni skończy 4 miesiące i powoli zacznemu podawać zupki i deserki. Jak narazie dostaje tylko kleik do mleka. Dwa razy dałam mu skosztowac jabłuszka - ale nawet nie pół łyżeczki-prawdę powiedziawszy nie bardzo mu smakowało. Za to lubi jak mu dam obrana marchewke do ssania - przynajmniej wtedy nie trzyma paluszków w buzi - bo ostatnio ciągle paluszki w buzi ma - no powiem nawet ze całe rączki wpycha - czasem 2 naraz. Ide trochę ogarnąc mieszkanko i pranie do ogródka wywiesić bo pogoda nawet całkiem fajna. gosia mój Julek ostatni tez 2 dni miał stan podgoraczkowy bez innych objawów. Na noc podałam mu calpol i na szczęście przeszło. Jedzi mówią żeby nie podawać jak gorączka niewysoka jest a druga opinia jest taka ze lepiej podać wcześniej żeby sie gorączka nie rozwinęła. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka mam nadzieję że mała szybciutko z tego wyrośnie. Najważniejsze że szybko wykryto tą skazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie libido jest calkiem niezle mimo brania tabletek.ja podaje Bartusiowi soczek z jablek Gerbera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,jak juz pisalam ja mysle ze u Gosi to 3dniowka albo zabki.Ja mam dobry humorek ,bo wlasnie dostalam paczuszke ,kupilam sobie kurteczke leviska ,tak dopasowana i krotka,fajna ,gruba nicia szyta i jak ulal kolorem i szyciem pasuje mi do spodni levisa. Malutki zjadl i spi sobie troszke.Ja mysle o prasowaniu ,ale mi sie nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moj konczy za 5 dni 4 mieszki ,chce mu dac troszke surowego banana zmiksowanego oczywiscie,zobaczymy jak to przyjmie ,na razie laski paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj demiluna ja kupuje z hipp sam jabłkowy najczęściej można go dostać w MORISONIE bo jak byłam w polskim sklepie to nie było.Julce bardzo smakuje jabłko z dodatkiem gruszki i deserek taki lubi i soczek. Zaraz biore się za zupke dzisiaj kalafiorowa i może upieka potem kilka placuszków z jabłkami...Dzisiaj mąż znowu odbierze małego bo cos mało pracy ma więc super.Zmykam małą położyć na góre do łóżeczka bo w bujaku zasypia to do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Kuba skończył dzisiaj 4 miesiące👄🌻 Agula dla Gabi 👄 Oliwka dla Oliwki👄bo to naszi dzisiejsi splenizanci, u mnie libido ok-lepiej jak przed ciążą a ciekawi dlaczego mi jeszcze nie przysłali 2 paczki ze szpitala???? spadam bo kuzynka jedzie na kawke acha i byłam wczoraj u lekarza z ty kaszlem małego i mam mu podawać DEFLEGMIN po 10 krpelek 2 razy dziennie i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich solenizantow, z okazji kolejnej miesiecznicy- 1000 buziakow!!! A my pomalu szykujemy sie do lekarza, ide wlosy wysuszyc, i mala szykowac. Do pozniej Ach Demiluna zdolniacha z ciebie:) Wiki wyglada superowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj dla perelek ur.21.06.U nas ok .Maly robi sobie dzisiaj 2 drzemke.Itak on juz ma ,dwie drzemki dziennie.Dalam mu dzisiaj 1/3 banana,chyba mu smakowalo.a tak ogolnie to bez zmian,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Wrocilismy przed chwilka z dworku :) Duzo zdrowka dla naszych malych solenizantow 🌻👄 Milka to ty nie dajesz May tego specjalnego mleczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek to mowisz ze Kubusiowi smakowal banan :) moze ja sprobuje dac Erysiowy,banan chyba nie uczula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke podpisac liste obecnosci bo dzis troszke zalatana jestem:) Mała ok nie robi zadnych problemow Do fryzjera jednak ide jutro Wszystkiego naj naj dla naszych forumkowych solenizantow:)) Jak tylko bede miala troche czasu to skrobne cos wiecej paapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko sprobuje mu dac ;) Kasiu nie martw sie moim zdaniem najwarzniejsze ze w kupce nie ma krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Wszystkim maluszkom które kończą dzisiaj 4 miesiączki życzę dużo zdrówka:) Ja już troszkę lepiej się czuję także w końcu byłyśmy na spacerku i właśnie wróciłyśmy,mała ucina sobie drzemkę jak się obudzi dam jej mleczka a pózniej jakiś pyszny deserek,też z banana. Camomilla pytałaś czy nie mogę iśc tutaj na pogotowie żeby dali mi zastrzyk rozkurczowy,otóż raz byłam kiedy miałam atak bardzo silny że słaniałam się na nogach,wymiotowałam wszystko nawet łyk wody a lekarz dał mi tabletkę przeciwbólową a jak powiedziałam że mam wymioty non stop to dał mi tabletkę na powstrzymanie wymiotów,obie tabletki zwróciłam po 5 minutach,taka jest tutaj służba zdrowia!!Dlatego lecę do Polski bo tutaj to mi nie pomogą:( Surfitka no Vanesskę troszkę wyciągnęło,naprawdę duża jest ale to chyba dobrze bo to znaczy że rośnie:)Zresztą Ninka też jest śliczną i już dużą dziewczynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla naszych maluszków ktore kończą 4 miesiące😘 kasiu ja jak była bym na twoim miejscu to poszła bym na konsultacje do lekarz. Przynajmniej bedziesz spokojniejsza jeżeli lekarz ci powie że nie masz się czym martwić.Życze ci żeby bylo wszystko dobrze.. katrina to faktycznie znieczulica tam u ciebie ja tutaj jak narazie nie narzekam może dla tego że nie byłam w takiej sytułacji.Więc faktycznie jedz do polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×