Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

mierzejka moj starszy tez ma atopowe problemy skorne niestety nie do wyleczenia to gowno jedynie trzeba zaleczac jak sie pojawiaja plamki i uwazac na wszystko moj waga juz przekroczyl 9 kilo kurcze ale rosnie :-) ja jeszcze prezentow nie wymysllam dla mlodego ale podobaja mi sie bardzo te stoliki do zabawy i chyba cos podobnego poszukam a tak wogole to stawiam wszystkim poranna kawke i ciacho :-) mam dzisiaj 10 rocznica slubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki,moj maly spi jeszcze. Gosia duuuuuuuuuuuuuzo szczescia i wszystkiego naj z okazji rocznicy. Dzisiaj przylatuje do nas tesciowka,pewnie dzieci znow dostane prezenty hehehehe i moj maz ,bo ma dzisiaj urodziny. Ja uzywam butelek i smoczkow z Nuka,do butelek zmienie po 6 miesiacu a normalnego uspokajacza juz dawno nie uzywamy. Mierzejka,zycze by anulek przytyl troszke,na pewno nadrobi nie martw sie. Surfitka ja bym wybrala ten stoliczek jest super,a przy okazji dzieki za fajny pomysl,bede szukac cos podobnego hehehehe Ja to mam dobrze bo moj pan nie wrzeszczy jak kupie cos dzieciom a zwlaszcza zabawki.To ja wrecz uwazam ze za duzo maja,bo on to by codziennie im kupowal gdybym nie gadala.Kiedys jak jas byl malutki to kupowal mu codziennie,normalnie kazdego dnia tak przez kilka miesiecy 1 malo autko ,on uwielbia je i najlepiej tylko malymi sie bawi.Dzisiaj nazbieral taaaaaaaaaaka kolekcje ze kilka reklamowek by zapakowal.Skonczylam z tym bo to przesada byla dla mnie a on sie tak przyzwyczail ze upominal sie potem,nie toleruje bezgranicznego rozpieszczania,dzieci musza znac umiar ,a moj chlop wariowal jak maly sie cieszyl.Dzisiaj jest wszystko w normie,Jas tez rozumie ze nie wolno tak,bo inaczej to by czlowiek z torbami poszedll. Beja!!!!!!!!!!!!!!!Ciebie to ja podziwiam ,mi tez zostalo 5kilo do moich 59 ,ale ja juz dawno przestalam zwracac uwage na diete i stoje w miejscu,ale dzis sobie obiecuje ze po wyjezdzie mojej tesciowej znowu umiarkowane jedzenie ,bo do swiat chce przynajmnie 3 kilo zgubic. Cholernie zimno jest a ja musze wyjsc na taras na papieroska wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba Ty szczesciaro ,Ty zawsze kupisz cos fajnego i tanio!!!!!!!!!!!!Fajne zakupki i b tanio uwazam ,Goba dolacz sie do papieroska,zajaramy sobie heheheh Jessssssssssuuuuuuu juz coraz bardziej czuje ten nastroj swiat,tutaj ludzie maja juz dekoracje w oknach a ja z tej nostalgii zrobilam wczoraj piekny stroik swiateczny podswietlany i juz mi lepiej!!!!!!!!!! Ewcia nie chodz zla, zrob stroik sliczny a od razu humorek przez nastroj swiateczny ci sie poprawi.Jesli chodzi o pajaki to ja mam chorobe strachu na nie,mnie mozna pajakiem normalnie zabic tak sie ich boj i czuje wstret,to gorsze niz lek wysokosci ,ktory tez mam hehhehehe,Ja pajaka to nawet kapciem boje sie zabic a jak juz to nie patrze czy sciana ,jak trzasne to tak go rozplaszcze ze potem sciane trzeba czysci,ale to nie moja wina ze tak mam hehehe,a pajaki to tak jak surfitka mowila to szczescie!!!!!!!!!!!Moze wygrasz w totka Ewcia?????hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka właśnie mama taki jak przedstawiłaś. ja co roku mam problem z prezentami-mam do kupienia dla 9 dzieci w tym 2 moich . gosia zycze jeszcze 10 takich rocznic gosiek a dla twojego meza całusek- hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gosiek a pojechałam nieswiadoma niczego dodam ze te bluzki to 3 sztuki za 20zł. gosiek właśnie ide wypić kawke i zajarać mojego mietowego cieniutkiego papieroska-ale ja pale w kuchni:-(zatruwam zycie wszystkim-teraz moi tescie zycaja papierosy bo za drogie-paczka 8 zł to jest zdzierstwo.bede za moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba kochana ,witaj w klubie!!!!!!!!Ja tez pale cienki i mietowe,tylko ze w niemczech mozna kupic tylko volki(napisalam tak jak sie wymawia hehehe),kostuja 5euro wrrrrrrrrrrrrr,ale ja mam czesto dostawe z polski moja kolezanka mi przywozi i pale wtdy slimy albo jakies inne ,wszystkie z tych serii sa mniam mniam heheheh Ale my z mezem wychodzimy na taras ,a lbo na dwor przed drzwi i wszyscy inni ktorzy nas odwiedza tez hehehe licza sie z tym juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kobitki!!!!!!!!!!!mała spała do 7.30 małżon zaprowadził synka do przedszkola i do pracy pognał!j asama na włościach z Kiniusią! przed 10 bede szła na spacer u nas teraz pogoda słoneczko świeci. Goba -super zakupy ja prawie codziennie chodze do carfura mam pod nosem!hihi!ja tez lubie kupować tanio choć wiem ,ze moge kupic drożej ale ciesze sie jak coś wychacze taniej! ja dla Kingi ubranek nie kupuje -nic!!!!!!!!!!!!!mam tego.ze ho,ho!conajmniej do 3 latek!dostaje niezniszczone po kuzynki córeczce i moja sąśiadka z klatki ma lumpeks-no wieci z uzywanymi ciuchami jest w wieku moich rodziców -bardzo śmieszna !!!!!!!!!i mi za darmoche przynosi lumpki!Troche mi głupio tak brać ale jak daje.Mój mąż załatwił ,jej mężowi prace jako stróz -dorabia sobie do rentki bardzo fajny staruszek.tak sie cieszył jak mu załatwił,mówie wam jak by milion w totka wygraał,Pracuje juz ponad rok.pilnuje samochodów na parkingu kolo pracy mojego meza-siedzi w budce i tv oglada!no nie zawsze! ide sie szykowac na zakupy!Goba tez ide do carfura moze cos wychacze!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka wlasnie znalazlam identyczny stoliczek tak jak ty chcesz kupic,chyba sie skusze ale nie dzisiaj,u nas kosztuje 50euro paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jA MAM u siebia mały balkonik ale ciagle zastawiony suszarką z praniem,jak wyjde to małemu bedzie wiac bo nie domkne z zewnątrz a poza tym sa lekko wypatrzone drzwi wiec musze w nie kopnąć zeby zamknąć.o mały marudzi do spania juz jest bo niespi od 7.ide go połozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a moj jeszcze spi od wczoraj hehehe aj mam troche roboty musze chatke ogarnac bo tesciowka zawita dzisiaj a ja przy kompie,ale mam wymowke bo maly spi i nie chce halasowac heheheheale potem biore sie wrrrrrrrrrrrrr Jesuuuuuuu jak mi sie nie chce!!!!!!!!!!!!!!Dajcie mi kopa w dupe bo sama chyba nie wstane z kanapy ale mus to mus!!!!!! Beja wyczaj cos fajnego i pochwal sie co kupilas.Ja uwielbiam kupowac ciuszki dla malego,dostalam kilkanascie sztuk i taka ze mnie swina ze odlozylam i nie ubieram go w to ,bo to nie moj gust.Ja wole kupowac sama i go stroic,a jakbym miala coeczke co sie juz nie wydarzy to bym chyba zwariowala,te kokardki,sukieneczki hmmmmmmmmmmmm,moje marzenie ,no i dlugie wloski z loczkami,ale moj chlop nie umial zrobic niezdara i teraz kupuje portki.Po jasiu nie mialam nic ,bo oddalam wszystko i wszystko od poczatku musialam kupic,bo kubus nieplanowanym szczesciem byl hehehehe Moj najwiekszy maly skarb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek to podżuć ciuszki tutaj hihihi ja tez musiałam duzo kupic bo po wiki miałam to zostawiłam uniwersalne bo wiki miała po kuzunach chłopiece to tez duzo zostawiłam kuzwa dałam mu herbatke a on ma mnie w dupie. gosiek do roboty masz kopa na zachete hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam cos ogarnąć moze dzisiaj wpadnie kumpela z bliźniaczkami swoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich mam, którym nic sie nie chce i ogólnie mają doła... Pewnego dnia, na placu targowym, pośród tłumu ludzi siedział niewidomy z kapeluszem na datki i kartonikiem z napisem: \"Jestem ślepy, proszę o pomoc\" Pewien mężczyzna, który przechodził obok niego, zauważył, ze jego kapelusz jest prawie pusty, zaledwie parę groszy... Wrzucił mu parę monet, po czym bez pytania niewidomego o zgodę, wziął jego kartonik, odwrócił na druga stronę i napisał coś.... Tego samego popołudnia, ten sam mężczyzna znowu przechodził obok tego samego niewidomego i zauważył, że tym razem jego kapelusz jest pełen monet. Niewidomy rozpoznał kroki tego człowieka i zapytał go, czy to on odwrócił kartonik i co na nim napisał...... Mężczyzna odpowiedział: \" nic, co nie byłoby prawdą. Przepisałem Twoje zdanie tylko troszkę inaczej.\" Uśmiechnął się i oddalił.... Niewidomy nigdy się nie dowiedział, że na jego kartoniku było napisane: \"Dziś wszędzie dookoła jest wiosna, a ja nie mogę jej zobaczyć...\" Zmień swoją strategię, jeśli coś nie jest tak jak być powinno. A zobaczysz, że będzie lepiej... Jeśli nie prześlesz tego maila dalej nie stanie się absolutnie nic. Ale mimo wszystko, wyślij to do wszystkich tych osób, które, wg Ciebie, zasługują na to, by dostrzec wiosnę nawet jeśli czasem jest to trudne... I do wszystkich tych, których chcesz widzieć ciągle uśmiechniętymi, bo to właśnie ich uśmiech zmienia świat na lepsze.... Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, ze Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic\'a profesjonaliści......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Nie pamiętam co która pisała, ale pamiętam o czym, więc się nie pogniewajcie, że nie zwracam się \"po imieniu\" hihi Gosia gratki z 10 rocznicy ślubu!! Stoliczek super, ale ja myślę, że nasze dzieci za małe jeszcze. Sama nie wiem co jej kupię. Co do butelek, to ja wymieniłam z avent na szklane canpola. Butelki i smoczki super no i tanie, ale jeden minus, jak się je otwiera, a przechylały się w torbie, to picie lub mleko się wylewa. Co do pająków, to ja się ich tak boję, że nawet nie zabiję. Tylko się drę, żeby ktoś przyszedł do każdego robaczka i zabił. No i muszę zobaczyć trupa, żeby mnie nie oszukiwali, że zabite, a to uciekło, brrrrrrrr. Kajcia faktycznie jest mała, ale na każdej wizycie u lekarza jest ważona i lekarka mówi, ze mieści się w normach. W prawdzie jest na 3 centylu, ale cały czas się na nim utrzymuje. Ponoć ważne, żeby dziecko nie skakało z centyla na centyl, tylko rosło równomiernie, no i u niej tak jest, więc się nie martwię. Co do jej jedzenia to zjada mi mleka średnio 650 ml na dobę, picie niecałą 100 ml (jak były upały to nawet 300 ml) no i zawsze dostaje jakiś obiadek i jakiś deserek. Myślę, że troszkę mało, ale w dzień jeszcze nie ma stałych pór karmienia, w nocy tylko mniej więcej i przez to chyba, że często jej daję, bo mało je, to tym bardziej mało dojada, bo nie jest bardzo głodna. Sama nie wiem, ale karmię tylko butlą dopiero nie cały tydzień, więc jeszcze się na pewno wszystko ukształtuje. Byłam u gastrologa i powiedział mi, ze muszę zrobić badania na kamienie w przewodach żółciowych, chociaż on tego nie podejrzewa. Powiedział mi, że najprawdopodobniej mam nerwicę jelit :( Dał mi jakieś tabletki no i biorę. Z wynikami mam znów w środę pojechać, to mi powtórzy usg. Dobrze, że wizyta tylko 80 zł, bo spodziewałam się więcej. Normalnie przez tych moich lekarzy i lekarstwa jesteśmy zupełnie bez kaski w tym miesiącu i czekamy na wypłatę jak na zbawienie, a tu dopiero 21, a wypłata za tydzień. Dzwoniłam dziś do laboratorium ile będą kosztowały te badania i taki babsztyl tam siedział za słuchawką, że normalnie myślałam, że ją uduszę przez komórkę. Na szczęście te badania będą kosztowały tylko kilkanaście złotych, bo masakra. No i zarejestrowałam się do mojego ginka na wizytę, termin na 13 stycznia - masakra, taka kolejka, ale nawet mi pasuje, bo to akurat będzie około 6 m-cy od wizyty po porodzie. Kaja teraz śpi, a mnie coś gardło boli, ale muszę się wziąć za sprzątania. Wczoraj byłam cały dzień u siostry bawić bliźniaki :D i jak przyszłam to tylko ogarnęłam bałagan, a potem poszłam na korepetycje. Więc dzisiaj już muszę posprzątać, żeby tu po ludzku wyglądał, bo kurzu co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania zajebiste opowiadanie, aż się trochę wzruszyłam i normalnie miała ciarki. Prześlę to kilku osobom, którzy powinni to przeczytać ;) Mam prośbę, jeśli to nie problem to wchodźcie codziennie na tą stronę http://grabarze.pl/index.php i po prawej jest sonda. Klikajcie na "Kopytko #47" To mój mąż. Chcę mu zrobić niespodziankę, żeby wygrał hihi Chcę go podbudować, bo mało grał w tym sezonie, ale wcześniej nie grał 10 lat, no i żeby się nie poddawał i szedł do przodu, trenował, trenował i trenował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :)gosia wszystkiego naj,naj dla ciebie i twojej rodzinki 🌻🌻gosiek dla mezusia 👄👄gosiek fajnie tak wygrac w totka - tylko ja nie gram,wiec chyba nie mam szans.Erys wczoraj zasnol o 12.30 w nocy ladnie spal wstal na cyca o 6 i pozniej o 9 :)ja Erysiowi tez prawie wszystko musialam kupic,ubranka po Oskarku byly juz u 2 osob a wiec wiecie jak wygladaja :(dziewczynki ja tez przed ciaza palilam mietowe cienkie ;)gdzies w lipcu wypalilam ostatniego i koniec :) u nas w domku tez wszyscy na papieroska wychodza na dwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dlugo pisalam posta i dopiero teraz udalo mi sie przeczytac pos Melani i elmirki. Melania slicznie,az mam ciarki - prawdziwa prawda elmirka bidulko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... swietne te opawiadanie bardzo realistyczne.... tymczasem u nas nocka minela spokojnie 2i8 pobudka... dalam mu dzis jabko z marchewka na surowo bo bardzo uwielbia to i mały cwaniaczek z niego rosnie bo jak mu sie juz niechce jesc to wyssysa sok a wypluwa reszte.. teraz obudzil sie i czas na zabawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie pustki mój ma 2 drzemke dla Gabi Oliwki i mojego Kubolka🌻na 5 miesięcy a ja mam posprzatane biore się za mizerie i podłoge na mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich dzieciaczkow na 5miesiecy wszystkiego najlepszego... moj tez zapadl w 2drzemke a ja mam chwile dla siebie... ja tez niemam pojecia co na mikolaja kupic a na dodatek mam jeszcze kupic 2dzieciaczkom prezenty 4miesiecznej i 5miesiecznej... i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WSZYSTKICH MALUSZKOW PIECIOMIESIECZNYCH🌻🌻🌻kurde chyba mam doła bo mi sie nic nie chce .Moja julcia zjada tez mało mleczka napisze jej schemat jedzenia w ciagu dnia 6 7 rano 220ml potem 11 12 100ml lub 220 potem miseczka zupki z krolika potem deserek po 18 220ml mleka i po kapieli miseczke kaszki sinlakj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie straszne pustki. Właśnie gotuję ryż, jabłka mam już uduszone i zrobię Kajci na obiad ryż z jabłkami - uwielbia to. Co do prezentów to u nas na święta będzie w jednym domu 13 osób, a w drugim 6, więc wychodzi dużo, dlatego umawiamy się zawsze, że prezenty robimy do około 25 - 30 zł. Nawet dzieciom (6). Dla Kai jeszcze nie wiem co, jej pewnie coś lepszego-wiadomo, ale już kupiłam dla innych dzieci m. in. huśtawkę na allegro taką futrynową, tablicę magnetyczną z kolorowymi literkami itd. Nie są to wymarzone prezenty ale na tyle osób to i tak każdemu wychodzi duży koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kużwa chatę bym spaliła. W kuchni siwo, a ja od nowa gotuję ryż. Chyba nie muszę tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43----21.11.-- 6140 ----67 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.10- --6400-- -?? Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------02.10-- -6580----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2850-----57---- 17.10-- -5280--- -? Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 29.09-- -7400-- -74 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -15.09--- 7000-- 64 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----10.10 - -6440-- 66 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 23.09-- --6240---62 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----23.09-- --6900----?? agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----25.08-----6400 --64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----09.10-----7150--64 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59 Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55....20.09....68 00..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlona
elmirka podaj przepis na ten ryz z jablkiem prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo łatwo jest to przygotować, o ile się pilnuje ryżu ;) :P Kajcia zjadła przed chwilą prawie pół torebki ryżu + jabłka. Nie wiem, gdzie się to jej zmieściło. ewelona -- do garnka wlewam odrobinkę wody na dno, wrzucam starte jabłka i gotuję. Musisz pilnować, bo trzeba je podlewać wodą co jakiś czas. Najpierw puszczą sok, a potem będą się wygotowywały. Gotuję aż będą całkiem mięciutkie, nie kruche. Osobno gotuję ryż, a potem razem miksuję. Ja miksuję tak, żeby jeszcze były grudki, Kajcia sobie świetnie radzi, więc nie daję jej papki. Niczym nie dosładzam i nie przyprawiam. Można to zrobić normalnie na obiad, oczywiście nie zmiksowane, z polewą śmietanową i cukrem ;) pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posle wam na interie link do konta dziewczyny która wsadziła synka w chodzik przed skończeniem 5 miesięcy i super mu szło znam jeszcze jedną ale ona niem konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za komenty na nk no racja kubol sie nie nadaje za gibki jeszcze jest i głupiutki i nieiwe co do czego ale przymiarka była niestety jeszcze chodzik poczeka 1-2 miesięcy,ale musze wam powiedziec ze moja wiki juz chyba chodziła w chodziku ale nie pamietam dokładnie ile miała ale ona to sztywna szybko była jak miała 3,5 miesiace to robiła samolot na rekach naszych-wiecie o co chodzi-kładliśmy ją wzdłuż ramienia od dłoni i sztywna jak pałąk a mały jest inny-przez tusze cholernik jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Bardzo dziekuje za informacje na temat rehabilitacji. Ja równiezuwazam, ze na pewno nie zaszkodzi, moze to jedynie pomóc. A ostatnio tak się zastanawiałam: od kiedy faktycznie dziecko można wozić w spacerówce? czy musi ono już dobrze siedzieć? Ja jeszcze wożę małego w gondolce, ale pomału zaczyna mi się nie mieścić, ponieważ doszedł kombinezon zimowy. Jak to jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×